Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

dafo09
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Mon Nov 22, 2010 9:11 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by dafo09 »

Tak dnes po 100 rokoch zmena na SP. Hráči z centra by mali chodiť častejšie, čo je podľa mna v celku múdry ťah. Je pravda však, že asi mal prísť už skôr vzhľadom na pokles aktívnych hráčov a mizernú ponuku hráčov na trhu.

Neviete aké budú teraz po novom intervaly príchodu hráčov z centier?
FC Dafoteam
Dafo09
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by pupajdi13 »

Je to reakce na to,že trh je prakticky mrtvý a bez hráčů,mělo by to napumpovat novou krev do transferů.
Přesné číslo snížení intervalu nevím,ale doufám,že to bude aspoň na polovic aby to mělo nějaký smysl.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Svandik
Fan
Posts: 1
Joined: Tue Dec 27, 2011 10:46 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Svandik »

Ahoj všem, cca před 10–15 lety jsem hrál SP pod nickem Robertinho s týmem SC Robertinho's boys. Je tady vůbec ještě někdo, kdo pamatuje tuhle dobu? :) Chytla mě teď nějaká nostalgická nálada, tak jsem si říkal, že na SP zase mrknu a zkusím začít hrát. Jsem celkem nemile překvapen tím, že se hra moc nikam neposunula a přijde mi, alespoň podle transfer listu, že komunita se značně zmenšila. Na co bych se ale rád zeptal - SPMT a ASPT nefunguje? Na SPMT se ani nedostanu, ASPT zase nechce stáhnout data...a stránky typu battle-strategy, která z nich je nejaktuálnější co se cen hráčů na trhu týče, je-li vůbec ještě nějaká taková? Díky!
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by pupajdi13 »

Svandik wrote: Sun Sep 01, 2019 11:41 am Ahoj všem, cca před 10–15 lety jsem hrál SP pod nickem Robertinho s týmem SC Robertinho's boys. Je tady vůbec ještě někdo, kdo pamatuje tuhle dobu? :) Chytla mě teď nějaká nostalgická nálada, tak jsem si říkal, že na SP zase mrknu a zkusím začít hrát. Jsem celkem nemile překvapen tím, že se hra moc nikam neposunula a přijde mi, alespoň podle transfer listu, že komunita se značně zmenšila. Na co bych se ale rád zeptal - SPMT a ASPT nefunguje? Na SPMT se ani nedostanu, ASPT zase nechce stáhnout data...a stránky typu battle-strategy, která z nich je nejaktuálnější co se cen hráčů na trhu týče, je-li vůbec ještě nějaká taková? Díky!
Zdravím Tě,hele nepamatuju :¨))

jj,silně to prořídlo :)

ty stranky nepoužívám už roky,takže nevím,ale používá se tohle - nemusíš to instalovat nic a stačí to.

http://spinfo-tool.com/
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by sexy kote »

Svandik wrote: Sun Sep 01, 2019 11:41 am Ahoj všem, cca před 10–15 lety jsem hrál SP pod nickem Robertinho s týmem SC Robertinho's boys. Je tady vůbec ještě někdo, kdo pamatuje tuhle dobu? :) Chytla mě teď nějaká nostalgická nálada, tak jsem si říkal, že na SP zase mrknu a zkusím začít hrát. Jsem celkem nemile překvapen tím, že se hra moc nikam neposunula a přijde mi, alespoň podle transfer listu, že komunita se značně zmenšila. Na co bych se ale rád zeptal - SPMT a ASPT nefunguje? Na SPMT se ani nedostanu, ASPT zase nechce stáhnout data...a stránky typu battle-strategy, která z nich je nejaktuálnější co se cen hráčů na trhu týče, je-li vůbec ještě nějaká taková? Díky!
ASPT mě nefungovalo nikdy, SPMT funguje stále a má své výhody, pro které se stále vyplatí používat. Battle-strategy je také ještě funkční. Aktuální cenu hráče ti ale nenapoví nic, většinou se vždy najde nějakej magor, kterej tu cenu vyžene do extrému ..... :roll:
Höpfigheimer
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Sun Jan 20, 2008 12:27 pm
Location: The Chomutov city
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Höpfigheimer »

Mladíci:

Tak to vypadá o 25% snížení doby příchodu, to jest při nejepším centru z 20 na 15 dní a tak dále.
Miki - Borussia Höpfigheim - E.55

www.fbc98chomutov.cz

www.fcchomutov.xf.cz

http://abfv.ic.cz/ ---> Oficiální stránky mojeho a kamarádova klubu
jano_1987
Groundsman
Posts: 7
Joined: Thu Oct 17, 2019 11:54 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by jano_1987 »

Ahojte, chcel by som sa spýtať, ako to je s nákladmi na plat. Som to začal hrať minulú sezónu. Postavil som do zápasu hráčov, čo majú plat 309€ (všetko platy nastavené soccerprojectom v tíme), teda by som mal mať náklady 16x309€=4944€, namiesto toho my to za zápas strhávalo okolo 25 000€. Teraz ako už niektorým hráčom vypršali zmluvy a dostali nové, tak náklady na plat hráčov za zápas dosiahli 43 489€, pritom pri hráčoch aj po zarátaní bonusu za víťazstvo by som mal mať náklady len 22 299€. Vedel by mi to niekto vysvetliť?
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by acskncl »

jano_1987 wrote: Thu Oct 17, 2019 12:05 pm Ahojte, chcel by som sa spýtať, ako to je s nákladmi na plat. Som to začal hrať minulú sezónu. Postavil som do zápasu hráčov, čo majú plat 309€ (všetko platy nastavené soccerprojectom v tíme), teda by som mal mať náklady 16x309€=4944€, namiesto toho my to za zápas strhávalo okolo 25 000€. Teraz ako už niektorým hráčom vypršali zmluvy a dostali nové, tak náklady na plat hráčov za zápas dosiahli 43 489€, pritom pri hráčoch aj po zarátaní bonusu za víťazstvo by som mal mať náklady len 22 299€. Vedel by mi to niekto vysvetliť?
Ja platy nikdy nak neresil, ale mam pocit, ze se to pocita za vsechny hrace na soupisce a bonus za vyhru je jen u hracu co jsou v sestave k danemu utkani.
Na ceste do propadliste dejin.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by HugoBoss »

jano_1987 wrote: Thu Oct 17, 2019 12:05 pm Ahojte, chcel by som sa spýtať, ako to je s nákladmi na plat. Som to začal hrať minulú sezónu. Postavil som do zápasu hráčov, čo majú plat 309€ (všetko platy nastavené soccerprojectom v tíme), teda by som mal mať náklady 16x309€=4944€, namiesto toho my to za zápas strhávalo okolo 25 000€. Teraz ako už niektorým hráčom vypršali zmluvy a dostali nové, tak náklady na plat hráčov za zápas dosiahli 43 489€, pritom pri hráčoch aj po zarátaní bonusu za víťazstvo by som mal mať náklady len 22 299€. Vedel by mi to niekto vysvetliť?
je to v susednom a veľmi užitočnom topicu FAQ:
Platy hráčů

* liga a pohár - plat se platí všem, bonus za vítězství se vyplácí pouze hráčům na hřišti a na lavičce
* přáteláky a turnaje - nominovaným hráčům 25% jejich platů, maximálně však 300, ostatním nic, bonus za vítězství se nevyplácí
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
jano_1987
Groundsman
Posts: 7
Joined: Thu Oct 17, 2019 11:54 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by jano_1987 »

Tak som to zle pochopil. Som bol v tom, že plat ide len hráčom nominovaným do zápasu. Akú formu platov je najlepšie zvoliť? Klasický plat? Či len čisto bonus za víťazstvo? Či nejaká kombinácia plat+bonus? Alebo iná kombinácia?
CZMilka
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Fri Jan 03, 2020 10:52 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by CZMilka »

Ahoj, tento víkend není možný hrát přáteláky?
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by acskncl »

CZMilka wrote: Sat Jan 11, 2020 9:16 am Ahoj, tento víkend není možný hrát přáteláky?
O vikendu na startu nove sezony se nehraji zadne zapasy.
PS:Porizovani starcu pred smrti neni v zadnem pripade to cim bys mel zacinat.
Na ceste do propadliste dejin.
jano_1987
Groundsman
Posts: 7
Joined: Thu Oct 17, 2019 11:54 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by jano_1987 »

Prosím vás, vedeli by ste mi poradiť? Hráči sa mi dosť často zrania. Teraz nemyslím zrazenia zo zápasu, ale choroby atď počas tréningu. Snažím sa aby hráči nehrali, pokiaľ majú fyzičku menej ako 80%, najlepšie do 85%. Doktor aj fyzio sú na 100%, ozaj už mi dochádzajú nápady, čo s tým.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by HugoBoss »

jano_1987 wrote: Sun Feb 02, 2020 11:09 pm Prosím vás, vedeli by ste mi poradiť? Hráči sa mi dosť často zrania. Teraz nemyslím zrazenia zo zápasu, ale choroby atď počas tréningu. Snažím sa aby hráči nehrali, pokiaľ majú fyzičku menej ako 80%, najlepšie do 85%. Doktor aj fyzio sú na 100%, ozaj už mi dochádzajú nápady, čo s tým.
ako sa volá tvoj tím?
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
jano_1987
Groundsman
Posts: 7
Joined: Thu Oct 17, 2019 11:54 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by jano_1987 »

volá sa 1.FC Kacerovo hrám v F.2
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”