Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

besip

Post by besip »

miso857 wrote:tak se zkus prihlasit nick si psal a heslo taky ne??
ne psal sem jen nick..vcera mne to nepustilo..a heslo mi ma prijit na mail..skousel sem to vcera znova a neslo to ze addresa e-mailova uz je pouzita tak sem to skusil dnes a ono to fungovalo ale stim ze zase musim zmenit nick ze musoliny kterej sem skusil vcera uz je registrovan ale zase mne to pustilo na muj e-mail..ale stim ze mi nic neprislo :evil:
besip

Post by besip »

nevim vse sem delal jak mam jen sem zmenil belgium na czech republic..ja hraju z usa..je divne z e vcera mi to psalo z e-mail uz byl pouzit..a dnes sem ho pouzil znova ale stim ze semzase musel zmenit nick :?:
webgame warriors

Post by webgame warriors »

besip wrote:nevim vse sem delal jak mam jen sem zmenil belgium na czech republic..ja hraju z usa..je divne z e vcera mi to psalo z e-mail uz byl pouzit..a dnes sem ho pouzil znova ale stim ze semzase musel zmenit nick :?:


tak to sem zas ja uz to jede...musel sem to ale preposlat na jinej mail

sem stoho zmateny jak goro pred tokiem ale co..jen nevim jak tet stihat moji oblibenou webgame.cz a tohle :D
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

na webgame se vyse* a hraj SP :twisted:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Post by Tiger Baros »

já zvládám Sp i WG! :D
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
Fk_Cadca
Team Manager
Posts: 100
Joined: Tue Jan 10, 2006 9:03 pm
Contact:

Post by Fk_Cadca »

Rad pomozem FK Cadca - Rudohasp mail Rudohasp@centrum.sk
webga,e warrior

Post by webga,e warrior »

Tiger Baros wrote:já zvládám Sp i WG! :D
jj taky chhi zvladat vse :roll:

mam dotaz jako novej nemam nic kupovat a cekat na rady??zadne skauty atd??vcera sem akorat jako zazrakem poslal trebera na kurz a dnes mi to napsali jako postu ze to mam udelat :lol:

jinak nechapu ty treningy to musim automaticky nastavovat kazdej den..a nebo jak to 1 nastavim uz to jede samo?/ dnes sem videl ze nekteri hraci tam meli to co trenujou v cervene napsano..co to znamena??

tak sem radsi zas klikl na automaticky trening a zas se to vsem zmenilo 8) ..tak nevim co je best
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

1) zamestnance najmi vsechny
nemusis brat ty nejlepsi, staci kdyz vemes ty horsi a pak je posles na kurz...

2) ja treninky nastavuju treba 3x denne :D
- kdyz to maj napsany cervene zname na to ze je ta vlastnost na max (w tom uz lepsi nebude)
- nejdriv trenuj hlavni 2 vlastnosti (Golmani-Hrát vpøed, reflex, Obranci-Hlavicky, braneni, Zaloznici-tvorba hry, prihravky, Utocnici-strelba, hlavicky) a az je vytrenujes na max prejdi na ostatni (a taky davej bacha na energii)
Ja sem treba ted ve fazi kdy vetsina hracu je uz kompletne na max :? (samozrejme mam par dorostencu :) , ktery nemaj na max skoro nic tagze ty mi to vynahrazujou :D )
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Guest

Post by Guest »

frankie_doparoma wrote:1) zamestnance najmi vsechny
nemusis brat ty nejlepsi, staci kdyz vemes ty horsi a pak je posles na kurz...

2) ja treninky nastavuju treba 3x denne :D
- kdyz to maj napsany cervene zname na to ze je ta vlastnost na max (w tom uz lepsi nebude)
- nejdriv trenuj hlavni 2 vlastnosti (Golmani-Hrát vpøed, reflex, Obranci-Hlavicky, braneni, Zaloznici-tvorba hry, prihravky, Utocnici-strelba, hlavicky) a az je vytrenujes na max prejdi na ostatni (a taky davej bacha na energii)
Ja sem treba ted ve fazi kdy vetsina hracu je uz kompletne na max :? (samozrejme mam par dorostencu :) , ktery nemaj na max skoro nic tagze ty mi to vynahrazujou :D )

heh chapu ale moje otazka porad zustava??/kdyz to dam 1 automaticky tak to musim menit nebo ne??ale podle toho co pises asi jo nebot by to ten trener asi zmenil ne??..kdyz to meli cervene..jinak system je zalozen jak kdyz vyhrajes ligu tak postupuujes do lepsi?? sem zvedavej ale je fajn ze tu nemusim stravit tolika casu jako na wg :twisted:
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

jj musis to menit :)

Postupujou dva nejlepsi.
G :arrow: F :arrow: E :arrow: D :arrow: C :arrow: B :arrow: A :arrow:
a planujou se i H divize
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

frankie_doparoma wrote:jj musis to menit :)

Postupujou dva nejlepsi.
G :arrow: F :arrow: E :arrow: D :arrow: C :arrow: B :arrow: A :arrow:
a planujou se i H divize
ok dnes este 1 vec sice sem nakupil vsechny zamestnance ale ukazuje mi to ze plochu tad ma ok takze zatim kurzy nebudou 8) nevim jak to chodi s prachama..lol

jen mne zajima koukal sem na sestavy kde se nastavujou a tam sou urciti hraci uz vybrani..a zbytek ne musim je dosadit ja??a nebo je dosadi trener??
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

b]jinak chapu to dobre ze musim sledovat skym hraju jak jeho hraci natom sou atd..a podle toho skladat taktyku sveho tymu..ale samozrejmne nikdy nevim jak hraje souper{ci hral}sestava tad

jinak je nakej treba recept jak slabsi tym muze porazit silnejsi?? :roll:
miso857
Team President
Posts: 646
Joined: Wed Feb 08, 2006 12:27 pm
Contact:

Post by miso857 »

WEBGAME WARRIOR wrote:
frankie_doparoma wrote:jj musis to menit :)

Postupujou dva nejlepsi.
G :arrow: F :arrow: E :arrow: D :arrow: C :arrow: B :arrow: A :arrow:
a planujou se i H divize
ok dnes este 1 vec sice sem nakupil vsechny zamestnance ale ukazuje mi to ze plochu tad ma ok takze zatim kurzy nebudou 8) nevim jak to chodi s prachama..lol

jen mne zajima koukal sem na sestavy kde se nastavujou a tam sou urciti hraci uz vybrani..a zbytek ne musim je dosadit ja??a nebo je dosadi trener??
ale to tolko nestoji poslat ich na kurz urcite to sprav... a recept nieje ziadny ja hram od zaciatku s rovnakou taktitou iba obcas zmenim agresivitu alebo styl...
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

no myslim ze tu asi naka taktika byt musi ne..aby vubec mel moznost slabsi tm taky nekdy vyhrat nad evidetne silnejsim??

jinak myslel sem ze zapasy sou kazdej den kromne so+ne..ale koukam ze ja tu ve stredu7 nic nemam. :roll: jinak skoda ze se neda videt nak historie vzajemnych zapasu tymu v jakem slozeni ci rozestaveni souperi hrali ci s jakou taktikou aby se to dalo kdyz tak pouzit :?:

protoze nechapu kdyz vytrenuju vsechny hrace na maximum teda vsechny potrebne vlastnosti budou v cervenem tak co se pak deje dal???
TTS_zbynek
Team Board Member
Posts: 411
Joined: Wed May 31, 2006 8:41 pm

Post by TTS_zbynek »

WEBGAME WARRIOR wrote:no myslim ze tu asi naka taktika byt musi ne..aby vubec mel moznost slabsi tm taky nekdy vyhrat nad evidetne silnejsim??

jinak myslel sem ze zapasy sou kazdej den kromne so+ne..ale koukam ze ja tu ve stredu7 nic nemam. :roll: jinak skoda ze se neda videt nak historie vzajemnych zapasu tymu v jakem slozeni ci rozestaveni souperi hrali ci s jakou taktikou aby se to dalo kdyz tak pouzit :?:

protoze nechapu kdyz vytrenuju vsechny hrace na maximum teda vsechny potrebne vlastnosti budou v cervenem tak co se pak deje dal???
hoši já píšu radu no to mne poser

zápasy jsou pon-pat ale ve stredu je sp pohar - ktory uz mal prve kolo takze si mimo so-ned pripravaky
to v jakym složeni hrava souper si najdes v jeho zapasech kde muzes okouknout jeho nastaveni na jednotlive zapasy
kdyz je hrac na max tak se nic nedeje hrajes s nim dal ale uz se nebude zlepsovat
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”