Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Re: POMOC

Post by Foxir »

dzajda wrote:ahoj, potřebuju poradit , jak změnit v profilu datum narození :?
To mate z toho, ze tam davate pri registraci bejkarny.
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

lol, mi bylo diwny proc by to neslo tak kouknu do profilu a tam to de nastavit :shock: ale jak sem zjistil jen jednou :shock: :lol: , tagze sem se nrodil 1 - 4 - 1900 :lol:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

no dneska mne zajima par dalsich veci

1.kdyz mam trenera na kurzu tak nadale trenuje a nebo trenuje assistent?? ja totiz koupil assistenta a ten jena 100%..takze bude asi lepsi nez trener :)

2.kdyz nastavim jako taktiku protiutok..to znamena zdurazneny utok to sem pochopil ale je to vlastnen braneni stim ze hraci utikaj do brejku??
a co je potom bez taktiky :?:

3.kdyz nastavim zapas jak maj my hraci odehrat..to znamena ze je vedu jak kdyz to neudelam dela to trener??...a dosadi hrace spravne??

nebot porad nechpau ze kdyz sem si nastavil jako hlavni sestavu v menu taktika-vyber A a takto to mam i zvyrazneno ze muj tym hraje v menu manager-prehled..tak tym hral uplne jinou sestavu


..a az po nastaveni v menu taktika-zapasy program a nastaveni...kde nastavim tym na jednotlivej zapas..tak to funguje
Porter
Team Board Member
Posts: 255
Joined: Thu Mar 23, 2006 9:10 am
Location: Prag

Post by Porter »

Øekl bych, že vìtšina tvých otázek je dost o nièem,myslím, že si staèí pøeèíst manuál, zaèít hrát a hned vidíš co a jak. Pochybuji, že by kdokoliv z komunity øešil, jestli když je trenér na kurzu hráèe trénuje asistent... Stejnì trenéra èlovìk používá max. na tréninky a když se podíváš, vždy ti to tam píše, že trenér mùže sestavit tréninkový plán. Takže vlastnì jsem ti odpovìdìl. To s tou sestavou je nepøíjemný, ale 50x to tady napíšeš a 50x ti všichni odepíšou, že se jim to nikdy nestalo, takže jsou dvì varianty - buï opravdu dìláš nìjakou botu, nebo je to chybka programu, ale použiješ li standardní postup jako asi my všichni ostatní (tým - zápasy - program - zmìnit), musí ti to fungovat! A co se týèe taktiky, hraju na 3-4-3, ofenzivnì, s nastavenýma pøihrávkama, lidem se to líbí, vyhrávám a tak nemám potøebu øešit nìco jiného. Prostì jsem si na zaèátku osahal co mi vyhovuje, co mi dává nejlepší výsledky a je to. První sezóna je asi vždy oukávací, tak experimentuj, sleduj výsledky (nejenom skóre) a druhou sezónu to rozjeï. A pokud nezaplavíš fórum milionem dotazù, mrkni na SPMT, tøeba ti to ve spoustì vìcí pomùže. Nejsi už žádnej cucák, tak by sis mìl poradit! :lol: :lol: :lol:

P.S. Fakt sis jistej, že po zmìnì taktiky dáváš uložit? Ne provést? pøi pohledu na tvoje zápasy jsi stále hráll to samé, 4-3-3, styl 70, agr. 60. Na to jak tu píšeš o nastavování, jsi udìlal v cca šesti zápasech asi dvì zmìny v individuální taktice a naposledy zmìnu rozestavení na 4-4-2. Mnì to pøijde, že si s rozestavením možná hnul, neuložil (nebo opravdu chybnì "provést"?), pøešel do individuálních pokynù nastavil a uložil... Nebo prostì v nìjakém okamžiku omylem dáš nastavit "kopírování stadardní sestavy", jinak to fak t není možný...
Køièíme z plných plic, Bohemka z Vršovic,
Bohemka je a bude a my jsme s ní všude!

.........
Statistiky èeských lig na http://www.soccerproject.tym.cz
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

POTER


hele neminim tu spamovat toto forum je otom ze kdyz se v necem neorientuju tak doufam z e mi nekdo hlepne..asi hchi byt v tomto dobrej protoze mne to zajima..a asi se patm proto ze sem zatim odehral teprv asi jen 4 zapasy..a sem docela v pohode ze mne vcera nekdo vyzval a ja dal 3-4-3 protiutoky a vyhral sem 2-6 :lol:

jinak vim ze mi tu milion lidi psalo jak mam hru ukladat..a ja rikam ze kdyz nenastavim hru!!!! v menu tym zapasy program.nastaveni a necham hrace aby hrali podle nastaveni taktika vyber A!!!..kde mam nastaveno 4-4-2..tak mi v obou pripadech kdy sem to mel takhle nastaveno hrali hraci systemem 4-3-3

je pekne z e hrajes 1 stylem ale jak si psal ja hledam svoji cesticku a pokud souper hraje stylem na kterej nebude platit mu styl tak samozrejmne menim taktiku :roll:

a ma lamerska otazka ohledne trenera..soryy ale vlastne si m i odpovedel tak ze to nevis..to ze sem se pta na ten protiutok..je proto ze je tam psano zvyrazneny utok..ale ja si pod tim predstavuju z e hraci se soustredi na obranu a utikaji do brejku..a tady to vypada ze tym hraje spis utocneji...byla to jen otazka :!:

NO UDELAM TO TET TAKHLE AZ PUDU MYT DALSI PRATELAK SKUSIM HRACE ABY ODEHRALI PODLE NASTAVENI TAKTIKA VYBER A------A UJISTIM SE ZE SEM VSUDE VSE SPRAVNE ODKLIKAL>>>>A PAK SE ZAS OZVU 8)






frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

je pekne z e hrajes 1 stylem ale jak si psal ja hledam svoji cesticku a pokud souper hraje stylem na kterej nebude platit mu styl tak samozrejmne menim taktiku
ja hraju taky jednim stylem, zacinal sem na prihravkach ted uz delsi dobu proti-utoky
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
trauntenberk

Post by trauntenberk »

jak moc je dulezita energii..u hrace jednoho hrace mam naslapsleho ale ma energii na 0

2 zas je nic moc ale energie ma dost

nevim ktereho znich postavit?



nekteri hraci maj energiie vic a nekteri min..

pribiva jim energii i tim ze nehrajou a nebo se musi trenovat

a pak od kolika % se da rict ze je rzhodci v zapase prisnej
Fk_Cadca
Team Manager
Posts: 100
Joined: Tue Jan 10, 2006 9:03 pm
Contact:

Post by Fk_Cadca »

trauntenberk wrote:jak moc je dulezita energii..u hrace jednoho hrace mam naslapsleho ale ma energii na 0

2 zas je nic moc ale energie ma dost

nevim ktereho znich postavit?



nekteri hraci maj energiie vic a nekteri min..

pribiva jim energii i tim ze nehrajou a nebo se musi trenovat

a pak od kolika % se da rict ze je rzhodci v zapase prisnej
"Energie : Èím vyšší energie, tím rychleji se hráè uzdravuje. Jinak øeèeno, èím vyšší energie, tím ménì klesá hráèi pøi zranìní fyzièka."

Proste energia ma vplyv iba na fyzicku a ta neni zase az tak dolezita!! Teda do takych 60% je zanedbatelna a ak je nizsie tak potom sa to uz prejavy zhorsenim vykonu o takych 2 - 4 stupne!
Trenovat, no ja neviem ja ju trenujem vzdy ako poslednu, ale ja uz mam zaklad vytrenovany a v pripravakoch sa hraci zase az tak neunavuju! Ona ale dost vyrazne posilni celkove hodnotenie hraca takze ak chces niekoho mladeho rychlo predat tak mu daj trenovat energiu a hlavne skilly, lebo zdvihne hodnotenie a manazery sa pozeraju predovsetkym na nan a vek a nie na hracove skilly!

Rozhodca: to zelezi od agresivity tvojich hracov!! pre kazdy tim je iny rozhodca agresivny.Ja mam v A time dost agresivnych hracov a tak premna je uz 64% rozhodca prisny.
kefnas
Team Board Member
Posts: 335
Joined: Wed May 03, 2006 3:48 pm
Location: Ružomberok - Slovakia
Contact:

Post by kefnas »

Chcem sa spytat ze naco kupuju nejake lepsie timy uplne suchych hracov.Napriklad jeden z mojej ligy tam ma 17 rocneho ktory ma celkove hodnotenie 34%.Je sice mlady ale ma strasne nizke hodnotenie.Vsak to ho nemoze vytrenovat na nejakych aspon 70%.A ak tak mu to bude trvat dlho - velmi dlho.
miso857
Team President
Posts: 646
Joined: Wed Feb 08, 2006 12:27 pm
Contact:

Post by miso857 »

mlady hraci sa kupuju a predavaju za vysoke ceny pretoze nemaju na max hodnotenie moze z neho vist hviezda ale takisto aj uplna hnacka je to proste risk a tak dlho ho trenovat zase nebude mozno sezonu a je na max... promin nekdy mam problemy vysvetlit nektere veci tak pokud tomu nerozumis klidne se zeptej znovu...
kefnas
Team Board Member
Posts: 335
Joined: Wed May 03, 2006 3:48 pm
Location: Ružomberok - Slovakia
Contact:

Post by kefnas »

Dik
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

a nebude to dorostenec?
z dorostencu pak bejwaj nejlepsi hraci a sou docela drahy....
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
WEBGAME WARRIOR
Team Manager
Posts: 210
Joined: Mon Jun 05, 2006 10:20 pm
Location: karvina-now USA FLORIDA

Post by WEBGAME WARRIOR »

zajima mne kde najdu hrace kteri sou online abych jich mohl pozvat treba na pratelak stim ze vim jak se vyjadri :roll:

a za 2 sem prihlasenej do 1 turnaje..kterej uz probehne prihlasil sem se i do 2..ale ten este nema schedule ..zajima mne jestli se da z 1 z turnaju vystoupit???trosku mne hrozi pri tom ze sem zacatecnik ze mi hraci treba budou hrat 2 zapasy za 1 den
cetl sem ze s probihajiciho turnaje uz neni mozno vystoupit..ale v mem 2 turnaji sem zatim nenasel jak rikam rozlosovani kdy zapasy budou a tak usuzuju ze turnaj este nezacal..ale pritom nemuzu najit kde s turnaje vystoupit :?:
Scorpion
Team Board Member
Posts: 463
Joined: Thu Jun 08, 2006 8:48 pm
Location: Mnichovo Hradištì
Contact:

Post by Scorpion »

WEBGAME WARRIOR wrote:zajima mne kde najdu hrace kteri sou online abych jich mohl pozvat treba na pratelak stim ze vim jak se vyjadri :roll:

a za 2 sem prihlasenej do 1 turnaje..kterej uz probehne prihlasil sem se i do 2..ale ten este nema schedule ..zajima mne jestli se da z 1 z turnaju vystoupit???trosku mne hrozi pri tom ze sem zacatecnik ze mi hraci treba budou hrat 2 zapasy za 1 den
cetl sem ze s probihajiciho turnaje uz neni mozno vystoupit..ale v mem 2 turnaji sem zatim nenasel jak rikam rozlosovani kdy zapasy budou a tak usuzuju ze turnaj este nezacal..ale pritom nemuzu najit kde s turnaje vystoupit :?:
Myslim si že kam už ses pøihlásil tak už vystoupit nemùžeš,jen si dej bacha protože se ti mùže stát že budeš hrát tøeba 3 zápasy dennì ;)
Guest

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Guest »

chtel bych vedet jak se dává logo týmu....mohl by my nekdo poradi?
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”