Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Foxir »

Vitej na SoccerProjectu i na jeho diskusnim foru. Jestli jsi jeste nedospel k nazoru, ze je SP bezkonkurencne nejlepsi zabavou, tak to muze znamenat jedine to, ze jsi jeste dostatecne nepronikl do jeho taju. Ale to je normalni, v nas se zavislost na nem take neobjevila hned, museli jsme projit trnitou cestu poznavani a ted tu jsme proto, abychom Ti ji usnadnili. Pokud napises do tohoto topicu sve manazerske jmeno, email, proste nejaky kontakt, bude Ti pridelen nebo se Te sam ujme jeden ze staresinu zde na SP, aby Ti pomohl s Tvymi problemy, ktere pocatek hrani prinasi.

Pokud bys mel problem, se kterym se chces obratit primo na mne, muzes mne kontaktovat pres SP-postu. Pokud to bude v me moci, rad Ti pomohu.

Radi Ti pomohou i :


simi8 - Sparta Mratín (ICQ 230394536, email: s.i.m.i.8@seznam.cz
Kubiczech - SKS Forever (ICQ 305277602)
Sadlo - Sadlos (ICQ 230945524, email: fffjjj@seznam.cz)
miso857 - Blue Debils (SP posta, v nejkrajnejsim pripade mail: miso857@azet.sk)
Last edited by Foxir on Fri Nov 02, 2007 10:29 am, edited 5 times in total.
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Post by Foxir »

Prosim manazery, kteri SP jiz slusne rozumi a byli by ochotni pomahat novackum, aby postli do toho topicu nebo mi napsali do posty (ICQ ci dalsi kontakt vitan).
Nekterym vykukum zduraznuji, ze jde o ochotu pomahat, ne 'vydelat' na jejich nevedomosti. To by bylo prisne trestano, popr. i smazanim tymu.

Diky.
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Post by Tiger Baros »

....
Last edited by Tiger Baros on Thu Dec 27, 2007 11:33 am, edited 2 times in total.
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
Guest

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Guest »

Chtěl bych se zeptat hraju několik poháru a ještě ligu a mám unavené hráče šlo by ře bych do těch přátelských poháru nikoho nenasadil???? Jsou za to nějaké postihy a nebo co se stane když nikoho schválně nenasadím???
Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Tiger Baros »

Anonymous wrote:Chtìl bych se zeptat hraju nìkolik poháru a ještì ligu a mám unavené hráèe šlo by øe bych do tìch pøátelských poháru nikoho nenasadil???? Jsou za to nìjaké postihy a nebo co se stane když nikoho schválnì nenasadím???
Mìla by za to být kontumace 5-0! anebo nasaï hráèe, kteøí unaveni nejsou! :wink:
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
BartSimpson
Team Board Member
Posts: 341
Joined: Tue Jan 24, 2006 4:10 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by BartSimpson »

Tiger Baros wrote:
Anonymous wrote:Chtìl bych se zeptat hraju nìkolik poháru a ještì ligu a mám unavené hráèe šlo by øe bych do tìch pøátelských poháru nikoho nenasadil???? Jsou za to nìjaké postihy a nebo co se stane když nikoho schválnì nenasadím???
Mìla by za to být kontumace 5-0! anebo nasaï hráèe, kteøí unaveni nejsou! :wink:
Nejde to. Jakmile nasadis mene nez 11 hracu, doplni ti zbytek trener. Vyzkouseno v praxi - postavil jsem 10 hracu bez brankare a bez nahradniku, trener mi tam dosadil nejlepsiho brankare.
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons.
9-20: 4vG, 1vGF, 2vE, 11vD, 1vED, 2vC, 7vB, 2vB, 14vA, 15vB, 21-30: 1vCB, 3x4vA, 14vABCDE, 31-40: 12vFG, 1vHGFED, 2vC, 2x6vB, 41-49: 8vB, 11vB, 3vC, 12vC, 14vDE, 5vF, 4vF, 11vF
musoliny

Post by musoliny »

zaregistroval sem se ale porad mi nic na mail neprislo??
Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Post by Tiger Baros »

musoliny wrote:zaregistroval sem se ale porad mi nic na mail neprislo??
a napsal si ten e-mail dobøe? mì se jednou u jedný hry stalo, že sem omylem e-mail napsal špatnì a už sem se tam nikdy za ten úèet nedostal!
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
miso857
Team President
Posts: 646
Joined: Wed Feb 08, 2006 12:27 pm
Contact:

Post by miso857 »

nebo se registruj znovu a az ti pridu maili dva tak si vyber za ktory chces hrat ale iba za jeden!!!!!!!!!!!!
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Post by PaTTTTrick »

Tak bych se taky zeptal tech zkusenejsich .o)
1) Jak to mam udelat, aby mi fungovali odkazy tady z fora (treba na prestupujici hrace) ? I kdyz jsem v jednom okno prihlasen ve foru a ve druhem na SP, tak po kliknuti na odkaz ve foru se otevre nove okno a tam error v SP
2) Pokud kupuji hrace bez tymu, na cem zavisi jestli prijde? Jenom na vysce platu atd? A kdy se rozhodne ze je konec podavani nabidek?
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Post by frankie_doparoma »

2) jen na platu, takovyhle hrace neberu.
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
winters
Team President
Posts: 522
Joined: Fri Mar 03, 2006 2:31 am
Location: Bystøice (FM)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by winters »

BartSimpson wrote:
Tiger Baros wrote:
Anonymous wrote:Chtìl bych se zeptat hraju nìkolik poháru a ještì ligu a mám unavené hráèe šlo by øe bych do tìch pøátelských poháru nikoho nenasadil???? Jsou za to nìjaké postihy a nebo co se stane když nikoho schválnì nenasadím???
Mìla by za to být kontumace 5-0! anebo nasaï hráèe, kteøí unaveni nejsou! :wink:
Nejde to. Jakmile nasadis mene nez 11 hracu, doplni ti zbytek trener. Vyzkouseno v praxi - postavil jsem 10 hracu bez brankare a bez nahradniku, trener mi tam dosadil nejlepsiho brankare.
A nebylo to tím, že trenér èerpal z pøednastavené A sestavy v menu TAKTIKA? Možná, že kdyby se tam nevyplnili žádní hráèi tak by ani žádného brankáøe automaticky nenastavil. Chtìlo by to vyzkoušet ještì s tím odblokováním sestavy.
Image
Evandro
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2242
Joined: Fri Jan 27, 2006 4:28 pm
Location: Olomoucko, Czech Republic

Post by Evandro »

PaTTTTrick wrote:Tak bych se taky zeptal tech zkusenejsich .o)
1) Jak to mam udelat, aby mi fungovali odkazy tady z fora (treba na prestupujici hrace) ? I kdyz jsem v jednom okno prihlasen ve foru a ve druhem na SP, tak po kliknuti na odkaz ve foru se otevre nove okno a tam error v SP
2) Pokud kupuji hrace bez tymu, na cem zavisi jestli prijde? Jenom na vysce platu atd? A kdy se rozhodne ze je konec podavani nabidek?
1)a neprobíhaly zrovna simulace?(kolem 4:00, 10:00, 14:00, 18:00, 22:00)
2)odpovìdìl už Franz
Image
Image
Guest

Post by Guest »

Tiger Baros wrote:
musoliny wrote:zaregistroval sem se ale porad mi nic na mail neprislo??
a napsal si ten e-mail dobøe? mì se jednou u jedný hry stalo, že sem omylem e-mail napsal špatnì a už sem se tam nikdy za ten úèet nedostal!
napsal sem to dobre a jak sem se chtel zaregidstrovat znova napsalo to ze ucet uz je zalozen
miso857
Team President
Posts: 646
Joined: Wed Feb 08, 2006 12:27 pm
Contact:

Post by miso857 »

tak se zkus prihlasit nick si psal a heslo taky ne??
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”