Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

iElectro5
Fan

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by iElectro5 » Thu Apr 19, 2018 11:59 am

Zdravim,
mám dotaz ohledně seftrenera mladeze. Jak poznam nebo mám vybirat lidi na tento post a kdy sa ho vyplati vyměnit. Treba po dvou neúspěšných dovedeni hrace, ktery nebyl dostatečně kvalitní. Nebo ktere národnosti nebo veku by mel byt. Diky

pupajdi13
Member of the Soccer Project Association

Post by pupajdi13 » Thu Apr 19, 2018 10:59 pm

iElectro5 wrote:
Thu Apr 19, 2018 11:59 am
Zdravim,
mám dotaz ohledně seftrenera mladeze. Jak poznam nebo mám vybirat lidi na tento post a kdy sa ho vyplati vyměnit. Treba po dvou neúspěšných dovedeni hrace, ktery nebyl dostatečně kvalitní. Nebo ktere národnosti nebo veku by mel byt. Diky
Vyber si národnost kterou chceš aby ti chodili mladíci a pak si najmi z té země trenéra......mě se nejvíc za ty roky vyplatila trpělivost.....čili jsem vzal mladšího a ne uplně dotrénovaného a sám si ho dotrenoval a nechal ho v klidu pracovat a výsledky se dostavili.....neustálé měnění šetrenerů třeba kvůli tomu že zrovna nedal hráče se mi nikdy nevyplatilo.....pouze trpělivost.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image

Brizmon
Fan

Post by Brizmon » Wed Apr 25, 2018 3:33 pm

Čaute, chcel som sa spýtať je asistent manažéra aj na niečo iné či len vykonáva funkciu pokiaľ som na dovolenke? Pokiaľ inak nepomáha tak ho platím zbytočne :) ďakujem za odpoveď

oliwapol
Member of the Soccer Project Association

Post by oliwapol » Wed Apr 25, 2018 7:49 pm

Brizmon wrote:
Wed Apr 25, 2018 3:33 pm
Čaute, chcel som sa spýtať je asistent manažéra aj na niečo iné či len vykonáva funkciu pokiaľ som na dovolenke? Pokiaľ inak nepomáha tak ho platím zbytočne :) ďakujem za odpoveď
Přijde mi to jako naprosto zbytečný ho platit,ze začátku hry jsem ho ještě měl,ale ted už X let nee :)
ACS Pardubice

Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”