SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SP Pohár

Post by Big El »

Jeremy74 wrote:FC JEREMY - Yambol 1:0 (147-136)

FC JEREMY - combat 2:1 (147-142)

Doma jsme zvládli další dva kusy a vše se již připravuje na zápas sezóny s naším holandským rivalem - bohužel na hřišti soupeře.

Děkuji za podporu - můžeme jen překvapit...
Asi bys to vyměnil za zítřejší výhru, avšak nemůžu si neodpustit gratulaci k postupu mezi TOP 10 manažerů :wink:

A zítra tomu tulipánovi ukaž, jak se to kope v Česku 8)
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Re: SP Pohár

Post by MošnaM »

Papa Bouba Diop wrote:hmmmmmmmm.......

Valcíři Chomutov - combat 2-3 (146:143)
A páč jsem nestíhal, tak jste asi nezaregistrovali mne:

FC Kolíkov - FC Liběšice 2 : 2 (p.3:4) po výkonech 145 : 136

Docela nas..., zvláště když si uvědomím, že jsem kvůli poháru vypadl z Áčka :evil:
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SP Pohár

Post by Big El »

Tak Jeremymu to bohužel nevyšlo, nezbývá než doufat v malý zázrak v podobě Bartova úspěchu...
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: SP Pohár

Post by puzzle »

Big El wrote:Tak Jeremymu to bohužel nevyšlo, nezbývá než doufat v malý zázrak v podobě Bartova úspěchu...
Škoda te červené co dostal :cry: , ta byt teda nemosela na rozhodčího 48%. :evil:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: SP Pohár

Post by Sokol Cejc »

Big El wrote:Tak Jeremymu to bohužel nevyšlo, nezbývá než doufat v malý zázrak v podobě Bartova úspěchu...
Když se podíváš na Freshův tým, tak zjistíš že má k dispozici kompletní Áčko a hodně hráčů áčka má 95/100, protože s Jeremym nehráli. Dnes hraje jenom jeden zápas, aby právě jim doladil ideální formu. Stav některých Bártových hráčů má hodně do ideální kondice a navíc mají stopku 4 hráči z áčka. Dále dnes hraje plnou porci zápasů. Když k tomu připočtu ještě výhodu domácího prostředí pro Freshe, vychází mi že by Bárt musel mít opravdu obrovskou kliku. Ale i přes to všechno drží všichni na Čejči Bártovi palce a vzýváme všechny fotbalové bohy :mrgreen:


Je škoda že to nevyšlo Jeremymu, držel jsem palce. Jeremy má ale hodně mladý, perspektivní kádr a já mu držím palce a věřím že to brzy přijde :wink: I přes to, že jsi to nedotáhl do konce, dobrá práce !!!
Andrew - Sokol Čejč
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: SP Pohár

Post by puzzle »

Sokol Cejc wrote:
Big El wrote:Tak Jeremymu to bohužel nevyšlo, nezbývá než doufat v malý zázrak v podobě Bartova úspěchu...
Když k tomu připočtu ještě výhodu domácího prostředí pro Freshe
To rozdělení, kdo bude hrát doma je taky random?
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: SP Pohár

Post by Sokol Cejc »

Ano
Andrew - Sokol Čejč
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: SP Pohár

Post by Jeremy74 »

Fresh - FC JEREMY 1:0 (150-148)

Vyřazení samozřejmě hodně mrzí. Hráče jsme do utkání poslali lepší i méně agresivní než soupeř. Rozhodlo domácí prostředí a hodně přísné vyloučení. Závěrečný pohárový týden nás stál na prodlužování smluv cca 50tis/zápas, což ale zhruba vykompenzovali prémie.
Freshovi se zkusíme pomstít v lize! - dám si na vzájemných zápasech mimořádně záležet..! :)
FC JEREMY
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SP Pohár

Post by Big El »

Sokol Cejc wrote:
Big El wrote:Tak Jeremymu to bohužel nevyšlo, nezbývá než doufat v malý zázrak v podobě Bartova úspěchu...
Když se podíváš na Freshův tým, tak zjistíš že má k dispozici kompletní Áčko a hodně hráčů áčka má 95/100, protože s Jeremym nehráli. Dnes hraje jenom jeden zápas, aby právě jim doladil ideální formu. Stav některých Bártových hráčů má hodně do ideální kondice a navíc mají stopku 4 hráči z áčka. Dále dnes hraje plnou porci zápasů. Když k tomu připočtu ještě výhodu domácího prostředí pro Freshe, vychází mi že by Bárt musel mít opravdu obrovskou kliku. Ale i přes to všechno drží všichni na Čejči Bártovi palce a vzýváme všechny fotbalové bohy :mrgreen:


Je škoda že to nevyšlo Jeremymu, držel jsem palce. Jeremy má ale hodně mladý, perspektivní kádr a já mu držím palce a věřím že to brzy přijde :wink: I přes to, že jsi to nedotáhl do konce, dobrá práce !!!
Nu tak řekněme ehm Tři redky pro Freshe? :wink:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: SP Pohár

Post by pupajdi13 »

tvrdá škola trénovaná na turnajích typu Dr.Jekyl ,nebo Kormidelník , přišla dnes vhod ...ukol splněn , Letenský tým vyřazen.

hradecke socky ..... 5 - 1 ..... FC Letenská šlechta

výkony : 112 : 69

dobrá práce kluci 8) :lol:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
myky0-
Team President
Posts: 541
Joined: Sat Sep 20, 2008 2:39 pm
Location: Olcnava

Re: SP Pohár

Post by myky0- »

Po prvý, a určite nie po posledný krát v histórii klubu, po minulosezónnom neúspechu, som sa náročky nechal vyradiť z SP pohára.

Footsies 6 - 1 MYKY FC
111 - 64
MYKY FC
C.7

Komisár a štatistik II. SR ligy

Stránka SR ligy http://slovenskaliga.onlinegamesbt.eu/
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: SP Pohár

Post by mantel »

pupajdi13 wrote:tvrdá škola trénovaná na turnajích typu Dr.Jekyl ,nebo Kormidelník , přišla dnes vhod ...ukol splněn , Letenský tým vyřazen.

hradecke socky ..... 5 - 1 ..... FC Letenská šlechta

výkony : 112 : 69

dobrá práce kluci 8) :lol:
Teda na to, že jsi tak tvrdě trénoval ten výsledek není nic moc. Styď se, 69 a dokonce střelit gól. Ostuda :mrgreen:
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: SP Pohár

Post by pupajdi13 »

mantel wrote: Teda na to, že jsi tak tvrdě trénoval ten výsledek není nic moc. Styď se, 69 a dokonce střelit gól. Ostuda :mrgreen:
no výkon je ostudný a ten gol vstřelený kor,ale zase je třeba vzít v potaz ,že disponujeme maximalně zkušenností vytrenovaným kádrem,který obsahuje pouze 2 juniory, z nichž nastoupil pouze jeden a perla typu na tento zápas : http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1..se do sestavy nedostala 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: SP Pohár

Post by ps2512 »

Tak my jdeme dál, ale ty peníze mě budou strašit ještě hodně dlouho...do příštího zápasu, kde nás čeká to stejný :roll:

cervi di primavera 0 - 4 Dynamo Oleksovice
výkony: 94 - 135
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: SP Pohár

Post by tom17 »

(2.kolo) F.C Apoldu - Viastore 0 - 0, penalty: 3 - 4 (výkony 44:45)

Hodně nepříjemný soupeř mě čekal ve 2.kole, neboť tuto sezónu jsem se rozhodl SP Pohár vypustit. Manažer týmu F.C Apoldu se přihlásil pouze při své registraci a poté již byl neaktivní. Bohužel jsem nebyl schopný podat nižší výkon než jeho nevytrénovaní hráči.
Útěchou mi může být, že jsem postoupil na penalty, takže jsem nemusel vyplácet bonusy za vítězství.

Výdaje:
- plat: -136.069,00 €
- bonus za vítězství: 0 €

Příjmy:
- vstupenky: 21.735,00 €
- příspěvek od TV: 24.870,00 €
- odměna za postup: 20.000,00 €

Celkem: -69.464,00 €

V dalším kole se snad již zadaří, čeká mě soupeř z F divize a z ekonomického hlediska je potěšitelné, že doma.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”