SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Ataner »

kopeckar wrote:Pche zomu říkáš veškerá snaha jo? Dojeď se podívat, až budeme hrát Jekylla a Hydea. :mrgreen:
No mohlo to být lepší když já blbec myslel že to bude stačit.. :mrgreen:
JPD - B.3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: SP Pohár

Post by ps2512 »

ps2512 wrote:My zajíždíme na půdu Mosman United z G divize a chceme posup....bude to ale velmi těžké 8)
Štěstíčko při nás stálo, ale jdeme dál!
Mosman United 0 - 0 Dynamo Oleksovice
Pokutové kopy 4 - 5 Pokutové kopy
výkony: 111 - 117

Zisk 65000,--

Příští kolo
NAC Khritiyat ?? - ?? Dynamo Oleksovice - SP tým......chceme dále ale asi proděláme :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SP Pohár

Post by Big El »

Na zítřejší zápas jsme si pro soupeře přichystali specialitku. Ačkoli 90% svých zápasů hrajeme 4-3-3, zítra vyběhneme 5-3-2. Ne na všech postech budou hrát Ti, kteří tam patří a bude hrát kombinace B a A týmu, takže to bude velmi zajímavé. Soupeř se na nás zřejmě připravil, ale pokusíme se jít dál. V náš prospěch by měl hrát rozhodčí (resp. soupeřova neznalost agresivity) a domácí prostředí. Přesto doma budeme - poprvé od vzniku Teamu Herbalife - hrát Beton.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Ataner »

Big El wrote:Na zítřejší zápas jsme si pro soupeře přichystali specialitku. Ačkoli 90% svých zápasů hrajeme 4-3-3, zítra vyběhneme 5-3-2. Ne na všech postech budou hrát Ti, kteří tam patří a bude hrát kombinace B a A týmu, takže to bude velmi zajímavé. Soupeř se na nás zřejmě připravil, ale pokusíme se jít dál. V náš prospěch by měl hrát rozhodčí (resp. soupeřova neznalost agresivity) a domácí prostředí. Přesto doma budeme - poprvé od vzniku Teamu Herbalife - hrát Beton.
Hned ráno běžím mrknout co vám to přineslo.. :mrgreen:
JPD - B.3
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: SP Pohár

Post by geo75 »

tak dneska výhra 6:1, výkon 113 - 56. příští týden mám tým z D, tak uvidíme, nechám tomu volný průběh, zase budu hrát doma, to se mi snad ještě v poháru nestalo. zisk včetně prémie 140 295. :wink:
Macropus Ultras Mania FC

Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Hadis »

Jo, tak dnes se nám podařilo konečně vypadnout. Stálo mě to hodně sil, ale výkon 63 je krásný, s tím, co mám v týmu :P
AC Had Bozak

foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Re: SP Pohár

Post by foppa 13 »

Tak to je moc... Ještě včera v 11 večer se dívám, že soupeř má v týmu jen 5 hráčů... Říkám si - fajn. To se ani nemusím zabývat sestavou... Bude kontumace. Teď se podívám na výsledek - 8:1 SP Team :shock: Vzhledem k tomu, že rozprodávám celej kádr tak je mi to v celku fuk, ale i tak jsem tam měl nastavené hráče, kteří měli hrát dnes turnaj. Jsem myslel, že v SP Team se může tým stát až po simulaci, ale teď vidím, že to je před ranní simulací.
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Ataner »

Tak jsme venku.. :wink:
Pořád to sice není na turnaj DR.JEKYLL & MR.HYDE ale i tak jsme zahrály celkem slušný výsledek až jsem se tomu ráno zasmál.. :wink:

JPD 1 - 9 FC HK 94 (52:118)

Já myslím že níž to snad už stáhnout ani nešlo i když možná jo.. :mrgreen:
:arrow: Zisk s domácího utkání : 21737,-.. :roll:
JPD - B.3
Pippo_cz
Assistant Manager
Posts: 91
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:21 am
Location: Prerov
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Pippo_cz »

Zubr Prerov - SK Meneptah 2:0 (132:111)

od D tymu jsme cekali tuzsi odpor, ale souper pohar neresil a poslal becko, tak v klidu postupujeme.

Pristid tyden Sokol Wroniawy 13 v F.59, tak snad snadna vyhra
Zubr Prerov (D.21)
Budu rad kdyz mrknete na nas nejnovejsi projekt http://www.slevajakbrno.cz/?aff=1
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SP Pohár

Post by Big El »

Tak jsme měli zbytečné obavy:

Team Herbalife - Stinson FC 2:1 (116:110)

Jediné štěstí, že soupeři ještě nikdo neprozradil, že na rozhodčího 36% může dát větší agresivitu než 35 :P

zisk: 98.872

Příští kolo - počtvrté v řadě - budeme hrát opět doma :P :lol: :P Pokladník si již mne ruce. Ze sportovního hlediska je to též dobrá zpráva, neboť jde opět o tým z G divize, takže naděje na postup určitě je.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Azor »

Rovne - Baníček 0:2 V:102-118 Ztráta: -€ 154 188 Příště: doma s Ploeg A (4 v C.7, dnes 137 doma)
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SP Pohár

Post by Big El »

Team Herbalife - mila 1:0 (124:118)

Unavené Áčko s juniorský LB opět posunulo týmový rekord. A mezírky tam stále ještě zůstávají... Věděli jsme, že tento zápas bude pro nás těžký a to se potvrdilo. Přesto se nakonec projevila kvalita na naší straně.

Zisk ze zápasu je 96.332 - pokladník je velmi spokojený :P

A ještě spokojenější je poté, co zjistil, že i v sobotu budeme hrát doma. Kolikáté, že to už je letos kolo? Ještě jsme ani jednou nehráli venku 8) Naším soupeřem je tým Chejen, který je na třetím místě své F divize. Soupeř má rozhodně větší kvalitu kádru, přesto se na něj pokusíme něco vymyslet. V náš prospěch by mohla hrát domácí výhoda i lepší výživa, kterou naši hráči používají. Tož uvidíme. :P
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: SP Pohár

Post by geo75 »

jsem na tom stejně, další kolo hraji v sobotu doma.

taky mám pocit, že jsem nikdy nehrál všechny zápasy doma, dnešní zisk 164 166 včetně prémie.
Macropus Ultras Mania FC

Image
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: SP Pohár

Post by geo75 »

a ještě bych doplnil, že jsem vyhrál 2:0 po výkonech 108 - 97, zapomněl jsem nastavit sestavu, takže do dalších dnů to budu ladit hlavně kvůli morálce.
Macropus Ultras Mania FC

Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Azor »

Baníček - Ploeg A 1:1 (11:12 pen.) V:136-136 Ztráta: - € 19 692. Příště: ??? (to se dozvíme až 26.1)

No, tak co na to říct? :? Sice nám k výkonu pomohla VDP, ale i tak nás mrzí že jsme s výkonem 136 vypadli už ve 4.kole :( Bohužel jsme však nedali pentle, což ale byla napínavá podívaná, neboť 2x se stalo že 2 střelci po sobě nedali, avšak když soupeřův brankář potřetí chytil pentli, tak náš gólman to nechytil a tak se tedy loučíme s SP pohárem. Níceméně nás trochu těší, že jsme vypadli po jednom z nejnapínavějším zápasu v celé historiii SP poháru a že jsme taky připspěli k jednomu z nejlepších utkání 4.kola :)
Celkem s SP pohárem panuje lehká nespokojenost, sice jsme chtěli 6.kolo, ale prostě soupeř ve 4.kole byl víc než dobrý...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”