SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: SP Pohár

Post by cipriansimi »

frankie_doparoma wrote::oops:
I accept the challenge!
http://www.youtube.com/watch?v=8uLzONW6HMU
on Saturday 8 December 2012 in Nada Florilor in 04h
ok? :wink:
May the best win :!: :D

It's gona be Legen...Wait for it...Dary - Legendary!
http://www.youtube.com/watch?v=Dqf1BmN4Dag
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: SP Pohár

Post by frankie_doparoma »

FC Foresta 1 - 0 FK Hash Rohatsko
149:142

tak dle ocekavani jsem venku, ale mohlo to byt vice dramatictejsi
nenastavil jsem individualy (a nebudu se jako jiny vymlouvat na to ze jsem je urcite nastavoval ale ze diky bugu se smazali....)
navic jsem nehral ani v optimalni sestave, nebudu si radsi pocitat kolik bych zahral s individualama, ale bylo by to kazdopadne zajimavejsi :)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: SP Pohár

Post by mantel »

Tak já jdu dál, poprvé na SP nebudu hrát poslední týden přáteláky ale Hernán cup. A ani další kolo by při normálním průběhu nemělo být posledním. Asi napíšu Hernánovi o nějaké tajné triky. :lol:
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Papa Bouba Diop »

já jdu taky dál přes rogiboys, v dalším kole ale venku bez RM proti přemožiteli frankieho FC Foresta..s 84% rozhodčím to bude dost loterie...no uvidíme..
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: SP Pohár

Post by mantel »

Papa Bouba Diop wrote:já jdu taky dál přes rogiboys, v dalším kole ale venku bez RM proti přemožiteli frankieho FC Foresta..s 84% rozhodčím to bude dost loterie...no uvidíme..
Loterie to bude pro oba, rozhodčí je šance pro managery s odvážným srdcem. :twisted:
P.S. Mám rozhodčího s prakticky stejnými procenty, jen protihráč je trochu slabší.
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Papa Bouba Diop »

mantel wrote:
Papa Bouba Diop wrote:já jdu taky dál přes rogiboys, v dalším kole ale venku bez RM proti přemožiteli frankieho FC Foresta..s 84% rozhodčím to bude dost loterie...no uvidíme..
Loterie to bude pro oba, rozhodčí je šance pro managery s odvážným srdcem. :twisted:
P.S. Mám rozhodčího s prakticky stejnými procenty, jen protihráč je trochu slabší.
no je to asi moje poslední sezóna, kdy je aspon nějaká šance v Hernán cupu něco zahrát..takže zkrátka bud to urvu nebo ne.. :)
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: SP Pohár

Post by acskncl »

Tak podruhe zasebou postupujem do zaverecneho tydne Hernan cupu 8) Skoda jen ze na polazeni formy na posledni 4 zapasy :mrgreen: na rozehrani neni nejakej poradnej souper, ale takovy ubreceny cucky :D
Na ceste do propadliste dejin.
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: SP Pohár

Post by PaTTTTrick »

acskncl wrote:Tak podruhe zasebou postupujem do zaverecneho tydne Hernan cupu 8) Skoda jen ze na polazeni formy na posledni 4 zapasy :mrgreen: na rozehrani neni nejakej poradnej souper, ale takovy ubreceny cucky :D
dnes postoupili na penalty, tak je snad zítra dorazíš... když už mají vypadnout, tak s čechem, at dodržujeme tradici :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Papa Bouba Diop »

tak se s pohárem loučím :roll: na 87% rozhodčího jsem zkusil 95% agresi a vyšlo to bez červené...bohužel přišlo ve 47. minutě zranění a za hráče s výkonem 73 přišla náhrada s výkonem 62..přesto jsem zahrál jenom o 3 body míň než soupeř..nemám toho rumuna rád...v lize mě proti němu doma nestačily +3 na výhru a venku ani +4 :evil: musim si taky trochu pobrečet :)
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: SP Pohár

Post by PaTTTTrick »

Papa Bouba Diop wrote:tak se s pohárem loučím :roll: na 87% rozhodčího jsem zkusil 95% agresi a vyšlo to bez červené...bohužel přišlo ve 47. minutě zranění a za hráče s výkonem 73 přišla náhrada s výkonem 62..přesto jsem zahrál jenom o 3 body míň než soupeř..nemám toho rumuna rád...v lize mě proti němu doma nestačily +3 na výhru a venku ani +4 :evil: musim si taky trochu pobrečet :)
škoda Tebe i Rudé mašiny... snad to zbylá trojka zvládne... ale alespon jeden čech v semifinále bude :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: SP Pohár

Post by frankie_doparoma »

ctyrka, ne?
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: SP Pohár

Post by pupajdi13 »

Středa 12 Prosinec 2012 (04:00 CET)
FC Foresta - A ??-?? Fc Mantel - A
Mccgrady City Football team - B.1 ??-?? me_dinamo - A


české finále by bylo moc pekné 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: SP Pohár

Post by PaTTTTrick »

frankie_doparoma wrote:ctyrka, ne?
no jo :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: SP Pohár

Post by Sokol Cejc »

Gud lak kluci. České finále by bylo moc nezké, mám ale strach že to není úplně lehký úkol :-)
Andrew - Sokol Čejč
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: SP Pohár

Post by pupajdi13 »

Tak to dopadlo půl na půl :?

FC Foresta ... 2-1... Fc Mantel
Mccgrady City Football team ... 1-1..(5:3p)... me_dinamo


U gradyho to potěší dvojitě v součtu s tím koho vyřadil ....Mantelík škoda .
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”