SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: SP Pohár

Post by sexy kote »

kopeckar wrote:
geo75 wrote:měl jsi cenu vstupenky 16 nebo 17 a mě to házelo při průměrném počasí na tvoje data cenu 20, při bouřce 18. proto jsem se zeptal. :wink:
No je fakt, ze jsem cenu neřešil. Na druhou stranu mě počasí dost často vypeklo a tak si nechávám rezervu. :mrgreen:
Geo, až budeš ca 14 sezon obchodovat a budeš mít jako Ňoumíci na kontě stovky milionů, tak nějaké euro vlezného řešit nebudeš :mrgreen:
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Azor »

sexy kote wrote:
kopeckar wrote:
geo75 wrote:měl jsi cenu vstupenky 16 nebo 17 a mě to házelo při průměrném počasí na tvoje data cenu 20, při bouřce 18. proto jsem se zeptal. :wink:
No je fakt, ze jsem cenu neřešil. Na druhou stranu mě počasí dost často vypeklo a tak si nechávám rezervu. :mrgreen:
Geo, až budeš ca 14 sezon obchodovat a budeš mít jako Ňoumíci na kontě stovky milionů, tak nějaké euro vlezného řešit nebudeš :mrgreen:
Tak si říkám, že Sjarel může zrušit půjčky, ono by se stačilo dohodnou, že kšeftaři, co mají víc jak sto miliónů eur, půjčí těm co to potřebují, ti jim to pak s (ne)malými úroky vrátí a SP nemusí řešit u peněz sekci půjčka :mrgreen:
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: SP Pohár

Post by frankie_doparoma »

sexy kote wrote: Geo, až budeš ca 14 sezon obchodovat a budeš mít jako Ňoumíci na kontě stovky milionů, tak nějaké euro vlezného řešit nebudeš :mrgreen:
tak 14, jo? jsem linej to pocitat a i pres opakovane zadosti o informaci se to ke me nedostalo :mrgreen:
btw. by me zajimalo kolik si clovek muze vydelat za 14 sezon jen tim ze by hral samy pratelaky (a mel slusnou fanouskovskou zakladnu) doma a zivil se z centra mladeze (na ktery mel jeste stesti), jak pocitam tak piocitam ze to musi bejt balik jak krava :mrgreen: :mrgreen:
to se pak i spatnej kseftar za tu ukrutne dlouhou dobu muze dopracovat ke stovkam M na konte :twisted:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: SP Pohár

Post by geo75 »

za třináct sezón ti to řeknu. :lol: :wink:
Macropus Ultras Mania FC

Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

kopeckar wrote:StelutzaMilaneza - ŇOUMÍCI. 1:6 (93:131)
Strach je dobrý kamarád, ale zlý pán. Soupeři se dostal do hlavy a zcela ho paralyzoval. Jdeme na pohodičku dál dnes lehčí o 268.726€ a celkem letos již o 1.120.018€. Příští kolo nás čeká D-divizní soupeř a zaplaťpanbů doma. :mrgreen:
ŇOUMÍCI - matix1. 5:2 (148:110)
Poprvé jsme trochu naznačili co je v našich silách ale soupeř buď zapomněl nastavit a nebo stáhl gatě daleko před brodem. Agresivita nastavená na 0% je toho tichým mementem. Tak či tak jdeme dále, ztráta se prohloubila o pouhých 28.576€ a celkem jsme letos do SP cupu nasypali 1.148.594€. Příšti kolo hrajeme opět doma s týmem, který na 99% letos postupuje z C do B divize. Domácí hřiště i lepší kádr hrají do karet nám a tak nic jiného než postup chtít nemůžeme. Uvidíme jak moc olivní zápas nevyzpytatelný 68% sudí. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

kopeckar wrote:ŇOUMÍCI - matix1. 5:2 (148:110)
Poprvé jsme trochu naznačili co je v našich silách ale soupeř buď zapomněl nastavit a nebo stáhl gatě daleko před brodem. Agresivita nastavená na 0% je toho tichým mementem. Tak či tak jdeme dále, ztráta se prohloubila o pouhých 28.576€ a celkem jsme letos do SP cupu nasypali 1.148.594€. Příšti kolo hrajeme opět doma s týmem, který na 99% letos postupuje z C do B divize. Domácí hřiště i lepší kádr hrají do karet nám a tak nic jiného než postup chtít nemůžeme. Uvidíme jak moc olivní zápas nevyzpytatelný 68% sudí. :mrgreen:
ŇOUMÍCI - szociaki. 2:1 (145:133)
Postup se zdařil, nebyl zas tak těžký, ale dokud ráno neuvidíte u výsledku velké "V", jisté nic není. Dokonce i nějaký zisk nám náš dnešní zápas přinesl (17.391€) a ztráta se tak snížila na 1.131.203€. V dalším (sobotním) kole nás čeká prozatím nejtěžší soupeř. Je jím tým českého majitele Beecka, který tým vede pod vlajkou Ománu, kde je sám a tudíž nejlepší. Tento tým má nízkou agresi, je schopen zahrát nad 140 a hraje se u něj doma. Naštěstí si stejně jako my nepohlídal los zápasů a v pátek odehraje také dva turnajové zápasy. Půjdeme se poprat o vítězství. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Re: SP Pohár

Post by foppa 13 »

Já dostal Buhala a ještě u něj. Klidně si to s Tebou vyměním Kopečku :P
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

foppa 13 wrote:Já dostal Buhala a ještě u něj. Klidně si to s Tebou vyměním Kopečku :P
Zní to lákavě, ale už kvůli poloviční kapacitě stadionu oproti mému soupeři musím odmítnout. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Re: SP Pohár

Post by foppa 13 »

Mno, buhal má 33K, ale 20€ za vstupný, Tvůj soupeř sice 64K, ale 13€ za vstupný. Navíc můj soupeř má častěji vyprodáno -> finanční situace tak nebude asi o moc rozdílná tak jak se na první pohled zdá. Máš ještě jiné argumenty? :twisted:
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

foppa 13 wrote:Mno, buhal má 33K, ale 20€ za vstupný, Tvůj soupeř sice 64K, ale 13€ za vstupný. Navíc můj soupeř má častěji vyprodáno -> finanční situace tak nebude asi o moc rozdílná tak jak se na první pohled zdá. Máš ještě jiné argumenty? :twisted:
32K mám i já, ale hrát před kotlem 64K je zážitek na celý život, navíc s Beeckou jsem ještě nikdy nehrál a s buhalem už ano. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

foppa 13 wrote:Já dostal Buhala a ještě u něj. Klidně si to s Tebou vyměním Kopečku :P
Gratulace k postupu. Toto kolo nabízím výměnu na oplátku zase já.
:mrgreen:
Shrnutí dneška provedu večer, přes mobil je to vopruz. Pro zástupce médií nemám dobrou zprávu : na veškeré informace o příštím zápasu bylo uvaleno embargo.
:mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: SP Pohár

Post by sexy kote »

frankie_doparoma wrote:
sexy kote wrote: Geo, až budeš ca 14 sezon obchodovat a budeš mít jako Ňoumíci na kontě stovky milionů, tak nějaké euro vlezného řešit nebudeš :mrgreen:
tak 14, jo? jsem linej to pocitat a i pres opakovane zadosti o informaci se to ke me nedostalo :mrgreen:
btw. by me zajimalo kolik si clovek muze vydelat za 14 sezon jen tim ze by hral samy pratelaky (a mel slusnou fanouskovskou zakladnu) doma a zivil se z centra mladeze (na ktery mel jeste stesti), jak pocitam tak piocitam ze to musi bejt balik jak krava :mrgreen: :mrgreen:
to se pak i spatnej kseftar za tu ukrutne dlouhou dobu muze dopracovat ke stovkam M na konte :twisted:
Co si pamatuju ca průměrnou návštěvu na přátelák u berušek, tak by to bylo 200-300M , záleželo by na volbě soupeřů a počasí :mrgreen: a samozřejmě spokojenosti fanoušků.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: SP Pohár

Post by sexy kote »

kopeckar wrote:
foppa 13 wrote:Já dostal Buhala a ještě u něj. Klidně si to s Tebou vyměním Kopečku :P
Gratulace k postupu. Toto kolo nabízím výměnu na oplátku zase já.
:mrgreen:
Shrnutí dneška provedu večer, přes mobil je to vopruz. Pro zástupce médií nemám dobrou zprávu : na veškeré informace o příštím zápasu bylo uvaleno embargo.
:mrgreen:
Pro tak ambiciózní tým bude cokoliv jiného než suverénní postup jistě ostuda :mrgreen:
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

kopeckar wrote:ŇOUMÍCI - szociaki. 2:1 (145:133)
Postup se zdařil, nebyl zas tak těžký, ale dokud ráno neuvidíte u výsledku velké "V", jisté nic není. Dokonce i nějaký zisk nám náš dnešní zápas přinesl (17.391€) a ztráta se tak snížila na 1.131.203€. V dalším (sobotním) kole nás čeká prozatím nejtěžší soupeř. Je jím tým českého majitele Beecka, který tým vede pod vlajkou Ománu, kde je sám a tudíž nejlepší. Tento tým má nízkou agresi, je schopen zahrát nad 140 a hraje se u něj doma. Naštěstí si stejně jako my nepohlídal los zápasů a v pátek odehraje také dva turnajové zápasy. Půjdeme se poprat o vítězství. :mrgreen:
Beecka - ŇOUMÍCI. 2:3 (141:146)
Vracím se ještě k našemu rannímu zápasu. Byl to boj na ostří nože. Soupeř šel již ve 3.minutě do vedení, které mohl v 12. a 33.minutě ještě navýšit, ale branková konstrukc byla proti. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:0. Ten trval do 60.minuty a začínalo se znovu. Do vedení šli opět domácí a to v 74.minutě. Když pak o deset minut později šli hosté do desíti, nevsadil by na ně nikdo ani zlámanou grešli. Paradoxně však tato vynucená změna hostům pomohla a dvěma góly v 89. a 90.minutě zápas otočili a nenechali ho dojít do prodloužení. Velká spokojenost zavládla i po propočítání financí, protože jsme získali 176.486€ a snížili letošní ztrátu aktuálně pod 1M, konkrétně na částku 954.717€. V dalším kole nás čeká jeden z nejsilnějších týmǔ současnosti a ač hrajeme doma, favority nejsme. Nepohlídaný termín, 4 borci z Áčka na tribuně to vše hraje proti nám. Jdeme obětovat bohu Randomovi. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

kopeckar wrote:Beecka - ŇOUMÍCI. 2:3 (141:146)
Vracím se ještě k našemu rannímu zápasu. Byl to boj na ostří nože. Soupeř šel již ve 3.minutě do vedení, které mohl v 12. a 33.minutě ještě navýšit, ale branková konstrukc byla proti. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:0. Ten trval do 60.minuty a začínalo se znovu. Do vedení šli opět domácí a to v 74.minutě. Když pak o deset minut později šli hosté do desíti, nevsadil by na ně nikdo ani zlámanou grešli. Paradoxně však tato vynucená změna hostům pomohla a dvěma góly v 89. a 90.minutě zápas otočili a nenechali ho dojít do prodloužení. Velká spokojenost zavládla i po propočítání financí, protože jsme získali 176.486€ a snížili letošní ztrátu aktuálně pod 1M, konkrétně na částku 954.717€. V dalším kole nás čeká jeden z nejsilnějších týmǔ současnosti a ač hrajeme doma, favority nejsme. Nepohlídaný termín, 4 borci z Áčka na tribuně to vše hraje proti nám. Jdeme obětovat bohu Randomovi. :mrgreen:

ŇOUMÍCI - Mccgrady City Football team. 1:1 (150:151) 18:17p

Jabadabadůůůůů Jabadabadůůůůů Jabadabadůůůůů. :mrgreen:
V bitvě na Moravském poli vítězíme a připisujeme si prozatím největší úspěch vítězstvím nad veletěžkým soupeřem. Angažmá náhrady za vykartované RB a výměna trenéra přinesly sladké ovoce. Jsme mezi posledními osmi týmy čímž vyrovnáváme svůj nejlepší výkon dosažený v 28.sezóně a naši fanoušci slaví. Do pokladny přibylo 276.742€ a letošní ztráta klesla po dnešním zápase na 677.975€. Příští kolo hrajeme opět doma, opět s letošním účastníkem
A-divize. Přijede k nám tvaltnietmee a z našeho sekretariátu již odešly žádosti na spřátelené
A-divizní týmy o kazety s nahrávkami soupeřových zápasů. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”