SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: SP Pohár

Post by Hippopotamus »

tomkycz wrote:raduuu odnesla zlovuli randomu, raději bych takovou pomoc uvítal v příštím kole....
Ono s tým tvojím výkonom 147 by pre teba už žiadne ďalšie kolo nebolo, keby rozhodca Radúzku nechal na pokoji ;-)
(samozrejme, keby nechal na pokoji aj teba, tak máš zase iný výkon, ale u teba tá len jedna červená až v 72.min je skôr priazeň osudu)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: SP Pohár

Post by tomkycz »

Hippopotamus wrote:
tomkycz wrote:raduuu odnesla zlovuli randomu, raději bych takovou pomoc uvítal v příštím kole....
Ono s tým tvojím výkonom 147 by pre teba už žiadne ďalšie kolo nebolo, keby rozhodca Radúzku nechal na pokoji ;-)
(samozrejme, keby nechal na pokoji aj teba, tak máš zase iný výkon, ale u teba tá len jedna červená až v 72.min je skôr priazeň osudu)
myslel jsem to tak, že si mohl random svojí dávku přízně rozdělit na dvě kola, nemusel tu radůůůzku takhle spražit, stačilo jí jen tak trochu poškádlit 8)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: SP Pohár

Post by Hippopotamus »

tomkycz wrote: myslel jsem to tak, že si mohl random svojí dávku přízně rozdělit na dvě kola, nemusel tu radůůůzku takhle spražit, stačilo jí jen tak trochu poškádlit 8)
Však možno si to rozdelil, vyčkaj piatku rána a uvidíme :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: SP Pohár

Post by tomkycz »

že na soupeře nemáme jsme věděli a tak to dopadlo dle předpokladů. Finále je pro nás úspěch :twisted:
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by maybach »

Tak asi poprve nikdo nehraje pohar hned 1. tyden, ale az ten dalsi, nekteri dokonce az v 3. tydnu hraji. Nestesti pro me, ze 1. kolo se hraje proti tymum z divize a me se akorat trefil (obcas) tezky a nepredvidatelny GeorgeTT, ktery sem tam dokaze uhrat velmi dobry vykon jak na nase pomery, kdyz se mu chce.
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: SP Pohár

Post by Hippopotamus »

maybach wrote:Tak asi poprve nikdo nehraje pohar hned 1. tyden, ale az ten dalsi, nekteri dokonce az v 3. tydnu hraji. Nestesti pro me, ze 1. kolo se hraje proti tymum z divize a me se akorat trefil (obcas) tezky a nepredvidatelny GeorgeTT, ktery sem tam dokaze uhrat velmi dobry vykon jak na nase pomery, kdyz se mu chce.
Počet manažérov klesol pod 4096, takže už sa nebude hrať 13. kôl, ale len 12. No a vylúčili 1. týždeň ako hrací (čo je pre mňa trošku prekvapením, čakal som sobotu v polke sezóny).
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Azor »

Hippopotamus wrote:
maybach wrote:Tak asi poprve nikdo nehraje pohar hned 1. tyden, ale az ten dalsi, nekteri dokonce az v 3. tydnu hraji. Nestesti pro me, ze 1. kolo se hraje proti tymum z divize a me se akorat trefil (obcas) tezky a nepredvidatelny GeorgeTT, ktery sem tam dokaze uhrat velmi dobry vykon jak na nase pomery, kdyz se mu chce.
Počet manažérov klesol pod 4096, takže už sa nebude hrať 13. kôl, ale len 12. No a vylúčili 1. týždeň ako hrací (čo je pre mňa trošku prekvapením, čakal som sobotu v polke sezóny).
Dnes pohodová výhra nad posledním týmem v divizi. Jen mě udivuje že se do tohoto kola zapojili i většina manažerů z Céčka a pobili se tak mezi sebou, což je poněkud nepochopitelné. Však klidně to Sjarel mohl rozlosovat normálně, tedy že by o soupeřích rozhodoval los jako další kola.
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by maybach »

Azor wrote:
Hippopotamus wrote:
maybach wrote:Tak asi poprve nikdo nehraje pohar hned 1. tyden, ale az ten dalsi, nekteri dokonce az v 3. tydnu hraji. Nestesti pro me, ze 1. kolo se hraje proti tymum z divize a me se akorat trefil (obcas) tezky a nepredvidatelny GeorgeTT, ktery sem tam dokaze uhrat velmi dobry vykon jak na nase pomery, kdyz se mu chce.
Počet manažérov klesol pod 4096, takže už sa nebude hrať 13. kôl, ale len 12. No a vylúčili 1. týždeň ako hrací (čo je pre mňa trošku prekvapením, čakal som sobotu v polke sezóny).
Dnes pohodová výhra nad posledním týmem v divizi. Jen mě udivuje že se do tohoto kola zapojili i většina manažerů z Céčka a pobili se tak mezi sebou, což je poněkud nepochopitelné. Však klidně to Sjarel mohl rozlosovat normálně, tedy že by o soupeřích rozhodoval los jako další kola.
Ja jsem taky pohodove vyhral s Georgem ikdyz jsem se trochu bal, ale on se setril na dnesni zapas s tebou, ktery by mel po pravu vyhrat (ta penalta z 92 minuty) :P Ja jsem rad, ze se nehralo prvni stredu, jelikoz v pondeli a utery jsem mel plno zapasu (o vikendu se nehralo a tak vsechny turnajove zapasy se presunuly na tyto dva dny), takze ve stredu jsem si mohl aspon trochu oddechnout a pripravit se na druhou pulku tydne. A poharova sobota v polovine sezony me se libi, aspon se neco deje v teto tridenni prestavce. Tak vzdy bylo, ze tymy v prvnim kole hraji proti tymum z divize, ikdyz mas pravdu, jak bylo nad 4096 hracu tak mezi sebou se sekali jen geckari a efkari a dalsi kolo byl normalni los, kdezto ted polovina ceckaru hrajicich v 1. kole se musela rozloucit s poharem. To trochu nasere no, hrat treba cca 135 a hned vypadnout, kdyzto ja s cca 125 prumerne postupuji skoro do pulky poharu.
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: SP Pohár

Post by GeorgeTT »

maybach wrote: Ja jsem taky pohodove vyhral s Georgem ikdyz jsem se trochu bal, ale on se setril na dnesni zapas s tebou, ktery by mel po pravu vyhrat (ta penalta z 92 minuty) :P Ja jsem rad, ze se nehralo prvni stredu, jelikoz v pondeli a utery jsem mel plno zapasu (o vikendu se nehralo a tak vsechny turnajove zapasy se presunuly na tyto dva dny), takze ve stredu jsem si mohl aspon trochu oddechnout a pripravit se na druhou pulku tydne. A poharova sobota v polovine sezony me se libi, aspon se neco deje v teto tridenni prestavce. Tak vzdy bylo, ze tymy v prvnim kole hraji proti tymum z divize, ikdyz mas pravdu, jak bylo nad 4096 hracu tak mezi sebou se sekali jen geckari a efkari a dalsi kolo byl normalni los, kdezto ted polovina ceckaru hrajicich v 1. kole se musela rozloucit s poharem. To trochu nasere no, hrat treba cca 135 a hned vypadnout, kdyzto ja s cca 125 prumerne postupuji skoro do pulky poharu.
Ja pohar vypustam pravidelne, takze cezo mna postupi aj H-ckar
GeorgeTT
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by maybach »

GeorgeTT wrote:
maybach wrote: Ja jsem taky pohodove vyhral s Georgem ikdyz jsem se trochu bal, ale on se setril na dnesni zapas s tebou, ktery by mel po pravu vyhrat (ta penalta z 92 minuty) :P Ja jsem rad, ze se nehralo prvni stredu, jelikoz v pondeli a utery jsem mel plno zapasu (o vikendu se nehralo a tak vsechny turnajove zapasy se presunuly na tyto dva dny), takze ve stredu jsem si mohl aspon trochu oddechnout a pripravit se na druhou pulku tydne. A poharova sobota v polovine sezony me se libi, aspon se neco deje v teto tridenni prestavce. Tak vzdy bylo, ze tymy v prvnim kole hraji proti tymum z divize, ikdyz mas pravdu, jak bylo nad 4096 hracu tak mezi sebou se sekali jen geckari a efkari a dalsi kolo byl normalni los, kdezto ted polovina ceckaru hrajicich v 1. kole se musela rozloucit s poharem. To trochu nasere no, hrat treba cca 135 a hned vypadnout, kdyzto ja s cca 125 prumerne postupuji skoro do pulky poharu.
Ja pohar vypustam pravidelne, takze cezo mna postupi aj H-ckar
Diky za info, ja s Tebou nikdy nehral v poharu ani jsem se nikdy nedival na Tve vysledky v poharu proto jsem to nevedel :P
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: SP Pohár

Post by tomkycz »

gratulace Radůzce k pokoření Haly, hodně dobrá práce !!! Těším se na finále :wink:
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: SP Pohár

Post by gregoric »

tomkycz wrote:gratulace Radůzce k pokoření Haly, hodně dobrá práce !!! Těším se na finále :wink:
pripájam sa ku gratulácii, pekný skalp po výbornom výkone!
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: SP Pohár

Post by pupajdi13 »

jj Raduzka překvapila příjemně....151 je luxus.

pěkný slavistický finále 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: SP Pohár

Post by tomkycz »

no tak se nepodařilo zápas dovést do penalt, bohužel, menší vlna zranění před vrcholem sezóny nám trochu zkomplikovala život, ale i tak, vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Radůzku. Ještě jsem si včera říkal, že se po letech připravím na soupeřovy penalty, ale nakonec jsem se na to vybodl a to nás připravilo o penaltový rostřel 8) Gratulace Radůzce, my se spokojujeme s druhou finálovou účastí za sebou :wink: Na nějakou dobu se odmlčím... :evil:
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by maybach »

Tentokrat jsem uz po druhem kole out. To je tak kdyz dostanete Becko (druhy za pupajdim), ktere udela pres 140 a co ja pak s tim muzu delat :roll:
s.46 H923 --- 1.
s.47 G308 --- 1.
s.48 F103 --- 8.
s.49 F103 --- 3.
s.50 F103 --- 2. :(
s.51 E35 --- 3.

FC Halps
Pause
Today - Maybach Team
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”