Platba členství v SPFA

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
alonzo1977
Team Manager
Posts: 117
Joined: Mon Sep 24, 2007 3:05 pm

prevod clenstva spfa

Post by alonzo1977 »

chcem info neake cisA DA z jednoho tymu ktory bol za zabanovany previest clenstvo na novy tym clenstvo bolo zaplatene normalne kreditkov
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Re: prevod clenstva spfa

Post by Foxir »

alonzo1977 wrote:chcem info neake cisA DA z jednoho tymu ktory bol za zabanovany previest clenstvo na novy tym clenstvo bolo zaplatene normalne kreditkov
Napiš žádost o pøevedení èlenství pøímo Sjarelovi .
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

Ja bych cel sfpa som zo Slovenska mohol by mi niekto napisat presni postup prachy tak do 300sk dam maximalne kolko mi daju za 300sk dni spfa?a v banke ked cem tam poslat penase co mam dat im ake kodi bo nevim.stranka soccerp.im nebude asi stacit napiste mi dik
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

Stein 8 wrote:Ja bych cel sfpa som zo Slovenska mohol by mi niekto napisat presni postup prachy tak do 300sk dam maximalne kolko mi daju za 300sk dni spfa?a v banke ked cem tam poslat penase co mam dat im ake kodi bo nevim.stranka soccerp.im nebude asi stacit napiste mi dik
krasne souveti! :roll: zkus napred cist tady: http://www.soccerproject.com/spnewl_manager_spfa.php
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Post by Azor »

Nevíte kdy bude mít Foxir zase èas??
Protože èekám na info o SPFA již 3 týdny :lol:
Sice jsem trpìlivý,ale chtìl bych mít SPFA do dubna
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Post by Foxir »

Azor wrote:Nevíte kdy bude mít Foxir zase èas??
Protože èekám na info o SPFA již 3 týdny :lol:
Sice jsem trpìlivý,ale chtìl bych mít SPFA do dubna
Ahoj, Foxir èas má, ale asi omylem smáznul Tvou žádost o info. Pokud Ti tedy ještì nepøišla zpráva s variabilním symbolem, napiš si o ni ještì jednou na foxir@centrum.cz .
Zároveò se omlouvám za tento politováníhodný omyl, ke kterému dochází maximálnì jednou za 10 let.
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Post by Azor »

Foxir wrote:
Azor wrote:Nevíte kdy bude mít Foxir zase èas??
Protože èekám na info o SPFA již 3 týdny :lol:
Sice jsem trpìlivý,ale chtìl bych mít SPFA do dubna
Ahoj, Foxir èas má, ale asi omylem smáznul Tvou žádost o info. Pokud Ti tedy ještì nepøišla zpráva s variabilním symbolem, napiš si o ni ještì jednou na foxir@centrum.cz .
Zároveò se omlouvám za tento politováníhodný omyl, ke kterému dochází maximálnì jednou za 10 let.
Hlásím úspešný pøíjem Tvého e-mailu :D
Ty peníze Ti pošlu asi až pøíští týden(støeda až pátek) protože tento týden nebudu mít èas :wink:
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Post by Azor »

Mì také Foxir velice pomohl s SPFA!! :D :D A ta rychlost-ve støedu odpoledne jsem mu ty peníze poslal a již dnes mi pøisla zpráva se SPFA. Dìkuji Ti mnohokrát,Foxire :D
fifina.5
Team President
Posts: 826
Joined: Thu Dec 27, 2007 6:47 pm
Contact:

Post by fifina.5 »

já poslal peníze v Pondìlí,posílal jsem i meila foxirovy a na první stranì tohoto topicu zatim není napsano jak to probíhá(jako u nìkterých)

tak smím se jen zeptat jak to vypadá?
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Post by Foxir »

fifina.5 wrote:já poslal peníze v Pondìlí,posílal jsem i meila foxirovy a na první stranì tohoto topicu zatim není napsano jak to probíhá(jako u nìkterých)

tak smím se jen zeptat jak to vypadá?
Zdar, mùj pøeklep èi spíše nedoklep :) Peníze od Tebe již dorazily, jsi ve stejné 'fázi' jako kolegové s v.s. pod Tebou.
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
fifina.5
Team President
Posts: 826
Joined: Thu Dec 27, 2007 6:47 pm
Contact:

Post by fifina.5 »

Foxir wrote:
fifina.5 wrote:já poslal peníze v Pondìlí,posílal jsem i meila foxirovy a na první stranì tohoto topicu zatim není napsano jak to probíhá(jako u nìkterých)

tak smím se jen zeptat jak to vypadá?
Zdar, mùj pøeklep èi spíše nedoklep :) Peníze od Tebe již dorazily, jsi ve stejné 'fázi' jako kolegové s v.s. pod Tebou.

fajn..všechno je vpoøádku a celkem rychlé,jen mì znepokojil popis prùbìhu platby :) ,je to super možnost kterou doporuèu i ostatním managerùm.

èlenství už dorazilo i na SP úèet :D

moc dìkuju Foxire
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Post by pupajdi13 »

ahoj.
Mám dotaz.
asi pøed mìsícem jsem si prodlužoval èlenství pøes složenku a doposud mi nic nepøišlo,tak to musím prodlužovat sms což je dost drahý, byl by mi nìkdo nápomocen,jak mám postupovat ? chybu jsem ve vyplnìní žádnou neudìlal. díky Martas
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Post by zajdaz »

Pøidávám se k ostatním spokojeným manažerùm a potvrzuji ryché a bezproblémové vyøízení SPFA (V pondìlí jsem poslal peníze na poštì a ve støedu už frèím na SPFA. ). :D

Díky Foxire
freepida
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Mon Nov 20, 2006 11:34 pm

Post by freepida »

Problem s platbou přes SMS. Poslal, zaplatil obdržel kód, kód nemaká. Jen mě zajímá na koho se mám obrátit. Díky
future? lsd is future!
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1190
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:12 pm

Post by future? lsd is future! »

se divim ze se najde nekdo kdo to pres ty smsky plati, je to extra nevyhodny.....

na koho se obratit, me napada jen Sjarel.....
Image

Chces se vsadit? vyhrat az statisice (vstupne za pratelaky:)?! Pojd to zkusit : http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 1&t=148144
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”