Platba členství v SPFA

Moderator: Czech Moderators

Octavian
Team Manager
Posts: 246
Joined: Mon Oct 08, 2012 5:38 pm

Re: Platba členství v SPFA

Post by Octavian »

Veliké díky za Tvé služby pane.. :wink:
Image

..Koupím CB do 35% za rozumný peníz..
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Platba členství v SPFA

Post by palo »

Opět po čase velké díky Foxirovi... :wink:
Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Platba členství v SPFA

Post by kopeckar »

Díky SP táto. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Platba členství v SPFA

Post by Hippopotamus »

kopeckar wrote:Díky SP táto. :mrgreen:
Takže Jekyll a Hyde sa konečne zobudia? :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Platba členství v SPFA

Post by kopeckar »

Hippopotamus wrote:
kopeckar wrote:Díky SP táto. :mrgreen:
Takže Jekyll a Hyde sa konečne zobudia? :mrgreen:
No mají na to 631 dní. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Lukas1104
Fan
Posts: 2
Joined: Fri Feb 01, 2013 2:23 am

Re: Platba členství v SPFA

Post by Lukas1104 »

Ahojte, potřeboval bych pomoct a nevěděl jsem kam se obrátit tak píšu sem.

Před pár dny jsem si zaplatil SPFA převodem z účtu. Platil jsem 15euro a z banky všechno odešlo hned první den. Byl jsem už docela nervozní jestli všechno proběhlo tak jak má, protože jsem čekal fakt dlouho jestli se něco stane ze strany SP. Dneska po simulaci mi ovšem napsali tuto zprávu:

SoccerProject.com Zavedení SPFA 28 Únr (04:30)

Ahoj,

abychom Vám dali možnost objevit a prozkoumat výhody členství v SPFA, rozhodli jsme se Vám ho poskytnout na 3-týdenní zkušební dobu zdarma. Počínaje zítřkem budete mít možnost využívat všech vymožeností, které mají manažeři s členstvím v SPFA k dispozici. Například můžete využít možnost uložení přednastavených taktik a odpadne Vám tak práce je znovu a znovu nastavovat, uložit oblíbené, vydávat tisková prohlášení atd. Celý seznam bonusů vyplývajících ze členství v SPFA najdete na této stránce. Užijte si tuto mimořádnou výhodu!

Jediný rozdíl mezi klasickým členem SPFA a Vámi je ten, že jemu se narozdíl od Vás nezobrazují na stránkách SP reklamní bannery.
Příjemnou zábavu při objevování SPFA,
The SoccerProject Football Association.


Má otázka zní, jaký že mi dali možnost prozkoumat, když jsem si to platil? Nestalo se to někomu? Mam jim psát na podporu?
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Platba členství v SPFA

Post by palo »

tu zkušební dobu dostávají po určité době tuším všichni nováčci,s tou platbou to nesouvisí.
Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Platba členství v SPFA

Post by sexy kote »

Lukas1104 wrote:Ahojte, potřeboval bych pomoct a nevěděl jsem kam se obrátit tak píšu sem.

Před pár dny jsem si zaplatil SPFA převodem z účtu. Platil jsem 15euro a z banky všechno odešlo hned první den. Byl jsem už docela nervozní jestli všechno proběhlo tak jak má, protože jsem čekal fakt dlouho jestli se něco stane ze strany SP. Dneska po simulaci mi ovšem napsali tuto zprávu:

SoccerProject.com Zavedení SPFA 28 Únr (04:30)

Ahoj,

abychom Vám dali možnost objevit a prozkoumat výhody členství v SPFA, rozhodli jsme se Vám ho poskytnout na 3-týdenní zkušební dobu zdarma. Počínaje zítřkem budete mít možnost využívat všech vymožeností, které mají manažeři s členstvím v SPFA k dispozici. Například můžete využít možnost uložení přednastavených taktik a odpadne Vám tak práce je znovu a znovu nastavovat, uložit oblíbené, vydávat tisková prohlášení atd. Celý seznam bonusů vyplývajících ze členství v SPFA najdete na této stránce. Užijte si tuto mimořádnou výhodu!

Jediný rozdíl mezi klasickým členem SPFA a Vámi je ten, že jemu se narozdíl od Vás nezobrazují na stránkách SP reklamní bannery.
Příjemnou zábavu při objevování SPFA,
The SoccerProject Football Association.


Má otázka zní, jaký že mi dali možnost prozkoumat, když jsem si to platil? Nestalo se to někomu? Mam jim psát na podporu?
Po platbě 15 éček ti měla naskočit zpráva, že vaše členství potrvá po příštích 448 dnů. To zkušební dostávají nové týmy po ca 6 týdnech hraní. Sama jsem zvědavá zda mi to zkušební dojde :mrgreen: pár dní mám už přetažené zbývající na nový tým 8)
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Platba členství v SPFA

Post by kopeckar »

sexy kote wrote:Sama jsem zvědavá zda mi to zkušební dojde :mrgreen: pár dní mám už přetažené zbývající na nový tým 8)
Tak to jsem netušil, že je podvodníkům věnovaná taková péče. :shock:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Lukas1104
Fan
Posts: 2
Joined: Fri Feb 01, 2013 2:23 am

Re: Platba členství v SPFA

Post by Lukas1104 »

díky za odpovědi...ještě pár dní počkám a pak jim zkusím napsat.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Platba členství v SPFA

Post by sexy kote »

Lukas1104 wrote:díky za odpovědi...ještě pár dní počkám a pak jim zkusím napsat.
Mělo by ti to naskočit během chvíle po provedené platbě.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Platba členství v SPFA

Post by sexy kote »

kopeckar wrote:
sexy kote wrote:Sama jsem zvědavá zda mi to zkušební dojde :mrgreen: pár dní mám už přetažené zbývající na nový tým 8)
Tak to jsem netušil, že je podvodníkům věnovaná taková péče. :shock:
Jistě :P 8)
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Platba členství v SPFA

Post by acskncl »

kopeckar wrote:
sexy kote wrote:Sama jsem zvědavá zda mi to zkušební dojde :mrgreen: pár dní mám už přetažené zbývající na nový tým 8)
Tak to jsem netušil, že je podvodníkům věnovaná taková péče. :shock:
Ja te nabidky zatim nevyuzil a nevim zda ji vyuziju, ale moznost presunu zbytku SPFA sem dostal hned na zacatku.
Na ceste do propadliste dejin.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Platba členství v SPFA

Post by Ataner »

Opět bych rád využil služeb taťky Foxe..budu rád pokud mi pošleš vše potřebné.. :wink:
Děkuji..M
JPD - B.3
schlafsack
Team Manager
Posts: 143
Joined: Sat Nov 04, 2006 11:52 am

Re: Platba členství v SPFA

Post by schlafsack »

ahoj,

díky foxirovi mám opět zaplaceno členství v SPFA (tímto děkuji), nicméně pořád mi tam běhají banery s reklamou... což by při zaplacení SPFA být nemělo. má někdo podobnou zkušenost?

a ještě jedna otázka (tak trochu mimo mísu) - na SP se přihlašuji i přes mobil (android), ale cca tak měsíc zpátky začalo blbnout přihlašování... když kliknu na položku, kam se heslo zadává, zobrazí se klávesnice asi na sekundu a pak hned zmizí... u ostatních stránek, kam se přihlašuji to nedělá, pouze na SP. nevíte někdo něco?
shodou okolností jsem musel pár dní zpátky nastavit tovární nastavení mobilu, ale tento problém se nevyřešil...
díky.
manažer schlafsack
tým SCHLAFSACK
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”