SPMT

Moderator: Czech Moderators

dann11
Team President
Posts: 959
Joined: Fri Apr 30, 2010 11:27 am

Re: SPMT

Post by dann11 »

caute spma mi ukazuje ze bude hrac dotrenov po x dnoch da sa aj podla toho zistit ze hrac bude dobry ci nie
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: SPMT

Post by ps2512 »

dann11 wrote:caute spma mi ukazuje ze bude hrac dotrenov po x dnoch da sa aj podla toho zistit ze hrac bude dobry ci nie
To by mě taky zajímalo a to proto:
Hráč měl všechny skilly až na jeden vytrénovám....nevytrénvaný měl na 64 a já myslel, že to spmt počítá, za kolik by vytrénoval 100. Ale napsaný tam bylo za 1 dní a skill mu skončil opravdu na 68 :roll:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: SPMT

Post by Hippopotamus »

ps2512 wrote:
dann11 wrote:caute spma mi ukazuje ze bude hrac dotrenov po x dnoch da sa aj podla toho zistit ze hrac bude dobry ci nie
To by mě taky zajímalo a to proto:
Hráč měl všechny skilly až na jeden vytrénovám....nevytrénvaný měl na 64 a já myslel, že to spmt počítá, za kolik by vytrénoval 100. Ale napsaný tam bylo za 1 dní a skill mu skončil opravdu na 68 :roll:
Čo som mal možnosť sledovať "odhady" SPMT, kedy hráč dotrénuje, bolo to totálne mimo a sám to odhadujem určite presnejšie... Neviem na základe čoho to program počíta, ale keď mi pri novom hráčovi (z centra, so skrytou cez 90) napíše, že hráč bude na maxe za 58 dní, tak nemá ani zmysel ďalej sa tým zapodievať...
pre danna: Jasné, že čím dlhší čas ti SPMT ukáže, tým sa očakáva, že daný hráč bude lepší. Ide o to "sa" - očakáva to SPMT a je na tebe, do akej miery veríš tomu programu, ale nakoľko nie je schopný presne spočítať ani skrytú, jeho odhady by som bral veeeľmi s rezervou!
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: SPMT

Post by PaToM »

SPMT normálne spočíta, koľko tréningov ešte treba na dotrénovanie hráča, vydelí piatimi, zaokrúhli nahor a vypíše to ako počet dní.

Príklad 1:
Hráč má rýchlosť na 72, maximum je určené na 80, kontrola lopty je na 83 a po dotrénovaní sa zastaví na 93 (pri predpoklade, že je maximum nejakej vlastnosti hráča určené pri jeho "narodení") a všetky ostatné vlastnosti sú už dotrénované. Potom hráč potrebuje na dotrénovanie ešte 18 tréningov, čo sú zaokrúhlene 4 dni.
Príklad 2:
Novému mladíkovi ukazuje SPMT údaj 181 dní (a napr. 905 tréningov) do dotrénovania. To znamená, že sa mu tých 905 bodov (alebo o koľko sa presne natrénuje hráč na 1 tréningu pri 100%-nom trénerovi?) pri tréningoch "nejako rozdelí" (v skutočnosti je už dopredu dané ako sa mu tie body rozdelia). V ideálnom prípade sa najviac bodov pridelí hlavným skillom, tj. pri najlepšom 100/100. V tom prípade bude hráčove hodnotenie (pri 100%-nej morálke, 0% skúsenostiach a priemernej 85%-nej skrytej) po dotrénovaní 86% a vo veku najvyššej formy bude bez individuálnych pokynov dosahovať výkon okolo 69.
V najhoršom prípade (tj. hlavné sa zastavia na 50/50) bude mať hodnotenie 73% a výkon okolo 58 v top forme. Skutočnosť sa pohybuje niekde okolo stredu, tzn. hráč by mal mať hodnotenie +- 80% a výkon +- 64.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: SPMT

Post by Hippopotamus »

PaToM wrote:...
To je jasné, čo píšeš, ide ale o to, ako SPMT vypočíta/odhadne, koľko bodov hráč do vienka dostal :-)
Inak, až mi raz SPMT napíše, že hráč má dotrénovať za 181 dní a on naozaj toľko trénovať bude (pri 100% trénerovi a bez zranení), a bude to náhodou CM s 0% agresivitou, potom si za neho poprosím aspoň 80M, keďže pri 100exp bude hrať výkon cez 80 :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
dann11
Team President
Posts: 959
Joined: Fri Apr 30, 2010 11:27 am

Re: SPMT

Post by dann11 »

dakujem vam
Fiki
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Jan 01, 2011 2:17 pm

Re: SPMT

Post by Fiki »

Mám dotaz, nefunguje mi SPMT, ani jedna z jeho verzí... Když ho nainstaluju a poté spustím, ihned mi to napíše "program SPMT.exe přestal pracovat" a začně se to ukončovat. .NET framework mi nainstalovat vůbec nejde kvůli tomu, že není podporován 64bitovým OS... Napadá mě, že stejný důvod bude asi i u toho SPMT, ale nevím no...Nevíte někdo co s tím ? :)
Mirek
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Thu May 08, 2008 7:05 pm

Re: SPMT

Post by Mirek »

SPMT bez .NET framework nerozjedeš, ale že není podporován 64bit OS je blbost. Stačí se zeptat strejdy Googla.
Fiki
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Jan 01, 2011 2:17 pm

Re: SPMT

Post by Fiki »

Mirek wrote:SPMT bez .NET framework nerozjedeš, ale že není podporován 64bit OS je blbost. Stačí se zeptat strejdy Googla.
"Instalace produktu Microsoft .NET framework 2.0: Tento produkt není podporován v 64bitovém operačním systému. Instalační program bude nyní ukončen."

Tohle mi to píše no :))
Mirek
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Thu May 08, 2008 7:05 pm

Re: SPMT

Post by Mirek »

Kámošovi to jelo pod ver.4.0 pro 64bit OS.
classic
Team Manager
Posts: 153
Joined: Mon Aug 10, 2009 6:21 pm

Re: SPMT

Post by classic »

Fiki wrote:
Mirek wrote:SPMT bez .NET framework nerozjedeš, ale že není podporován 64bit OS je blbost. Stačí se zeptat strejdy Googla.
"Instalace produktu Microsoft .NET framework 2.0: Tento produkt není podporován v 64bitovém operačním systému. Instalační program bude nyní ukončen."

Tohle mi to píše no :))
Fiki nejsi v tom sám, mě to tuto hlášku píše taky, není podporován v 64bitovém OS. Takže s tím budu asi muset rozloučit
Nescafé, jak by řekl klasik a Classic jsem já. D-18, ale letíme dolůůů
Co stále nevím, jestli může voják v zastavárně zastavit stát.
nescafeclassic@email.cz

Image
classic
Team Manager
Posts: 153
Joined: Mon Aug 10, 2009 6:21 pm

Re: SPMT

Post by classic »

Mirek wrote:Kámošovi to jelo pod ver.4.0 pro 64bit OS.

Poradíš mi, kde je ke stažení verze 4.0 pro 64 bit OS ? Děkuji.
Nescafé, jak by řekl klasik a Classic jsem já. D-18, ale letíme dolůůů
Co stále nevím, jestli může voják v zastavárně zastavit stát.
nescafeclassic@email.cz

Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: SPMT

Post by frankie_doparoma »

a co ASPT, to ten framework nepotrebuje, ne? a je to skoro to samy jako SPMT....
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Mirek
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Thu May 08, 2008 7:05 pm

Re: SPMT

Post by Mirek »

Teda pánové, kdyby jste zadali do gúgla heslo "net framework 4 64 bit", tak to máte hned.

Adresa pro standalone verzi (50MB) je tady
Adresa pro web verzi (1MB) je hier

A jak tak koukám, tak tu někdo pěkně kecá, protože jsem našel i verzi 2.0 pro 64 bit zděs. :P
classic
Team Manager
Posts: 153
Joined: Mon Aug 10, 2009 6:21 pm

Re: SPMT

Post by classic »

Mirek wrote:Teda pánové, kdyby jste zadali do gúgla heslo "net framework 4 64 bit", tak to máte hned.

Adresa pro standalone verzi (50MB) je tady
Adresa pro web verzi (1MB) je hier

A jak tak koukám, tak tu někdo pěkně kecá, protože jsem našel i verzi 2.0 pro 64 bit zděs. :P


Tak jsem to gúglovat a použil jsem i tvé odkazy. Vyzkoušel jsem vše a snad i ve všech kombinacích. Postahoval a nainstalovat frameworky, pak postupně různé verze SPMT. Výsledkem bylo jediné a bohužel vždy stejné: "Program SPMT.exe přestal pracovat." Tak nevím,..... možná je skutečně chyba někde mezi židlí a klávesnicí... :cry: :cry: :cry:
Nescafé, jak by řekl klasik a Classic jsem já. D-18, ale letíme dolůůů
Co stále nevím, jestli může voják v zastavárně zastavit stát.
nescafeclassic@email.cz

Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”