Srazy manažerů

Moderator: Czech Moderators

kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by kopeckar »

1.FC HERRY wrote:
krup72 wrote:Co tuhle sobotu?
Tento víkend jedu domů - mimo Prahu - na sever.

To: Pupajdi - do Jiříkova (když to znáš ve Šluknově, tak by Ti to mohlo něco říkat)

a příští víkend budu asi taky zasekaný v práci
Mám dojem, že ses o měsíc překoukl. Díky tomu, že měl únor stejně dní jak březen jsou stejný data ke stejným dnům v týdnu. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
1.FC HERRY
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1081
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:31 am
Location: Praha
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by 1.FC HERRY »

kopeckar wrote:Mám dojem, že ses o měsíc překoukl. Díky tomu, že měl únor stejně dní jak březen jsou stejný data ke stejným dnům v týdnu. :mrgreen:
Aha, no já vidim Po 23. a tak píšu :lol:

No jo no, musim sem zavítat častěji :(
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Srazy manažerů

Post by pupajdi13 »

1.FC HERRY wrote:
To: Pupajdi - do Jiříkova (když to znáš ve Šluknově, tak by Ti to mohlo něco říkat)
Tak jasně, Jiříkov je hned kousek vedle :D
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
jachym73
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Mon Nov 17, 2008 11:22 pm

Re: Srazy manažerů

Post by jachym73 »

Pouze sháním radu: Rád bych zorganizoval sraz (červen, červenec, srpen, září) v Rakovníku (Středočeský kraj) nebo v jeho okolí. Jakým způsobem se zvou manažeři? Popřípadě měl by někdo zájem dorazit na sraz organizovaný manažerem jachym73, RC Rakovník?
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by Hadis »

Sraz manažerů SP -
kde : v nejmenované TOP restauraci v Praze
čas : 16:00 hod, 25.9.2009
účastníci : Pupajdi, Hadis, Mech, SIMI8


Sraz se nesl ve znamení obrovského hladu manažera Hadise, který požádal před 14 dny manažera Pupajdi o navštívení jeho hospody a připravení nějaké té pražské speciality.
Slovo dalo slovo a v pátek se vše uskutečnilo. Pupajdi mě přivítal ve své hospůdce a na dotaz, co si dám, mě vyjmenoval jedno jídlo, co bych si měl dát.
Nejdříve jsem začal polívkou, přesněji kyselicou, ta byla výborná a poté, cca za hodinu jsem si dal specialitku, a to uzená žebírka. Na stůl jsem dostal asi kilo jídla, pravda, většina byla kosti, ale i tak po zvládnutí kosti a půl jsem funěl jak lokomotiva na Mount Everest. Ostatní hosté se na mě potají dívali a ptali se, co to mám. Nakonec jeden neodolal a pořídil si to stejný.
Tímto jsem chtěl veřejně poděkovat výše zmíněnému manažerovi za jeho pohostinnost a štědrost.

A teď k tomu srazu.
Čtvrteční návštěva u kolegy SIMI8 způsobila, že v pátek před odjezdem do Prahy, cca v 12:00, zazvonil telefon a na druhém konci se ozval Mech, že prej jedu do Prahy za Pupajdí a kdy tam budu. Slovo dalo slovo a s příslibem v 16:00 jsem vyrazil. Menší zastávka v Brně a pak tradá na dálnici, naši světově proslulou D1. Cesta se obešla bez problémů a přesně v 16:00 jsem stál na potřebné křižovatce v Praze. Trocha neznalosti okolí a moc aut zapříčinilo, že jsem nemohl najít místo k zaparkování, přesto v 16:15 jsem se všichni úspěšně setkali.
Mech přizval na sraz i Tátu Foxira, ten ale odmítl se zúčastnit srazu, neboť jezdil pro zbohatlíky, i chudé v metru. Přesto si neodpustil poslat urážející SMS, kdy jeho kamarád SIMI8 se urazil a ukončil s ním veškeré kontakty. I já jsem pohoršen a vyzývám manažera Foxira, aby se nám omluvil !
Dále byli přizváni, nebo zmíněni následující manažeři : Jančařík, Betis, Jiřina, a další manažeři působící v DP Praha.
Sraz poté probíhal ve znamení SP, DP, PPM, Odborů, a příprav srazu české komunity v příštím roce. Zazněly dva návrhy, jeden ode mě, jeden od Simiho, takže Xixore, kdybys měl zájem, můžeme se podělit o zajímavé návrhy.
Největší kámen úrazu srazu byl ten, že jsem byl vozidlem a nemohl jsem pít. Jinak bych té pražské lůze ukázal, jak se u nás na Moravě pije pivo :!: :!:
Mimochodem, pane Pupjadi, snad se neurazíte, ale není to nic proti Vám osobně, točit pivo po skle může akorát neznaboh a úplný primitiv. Pivo, hlavně Plzeň se musí točit minimálně na 3x. V případě mé pivní exkurze, bych číšníka upozornil na tuto skutečnost a slečna za pípou by mě to pivo musela natočit tak, jak se sluší a patří.
Přesto vše proběhlo dle zažitých zvyklostí a v půl osmé večer jsem zaplatil, poděkoval Pupjadimu za večeři a vyrazil směr letiště. Jel jsem furt po hlavní a najednou byl na magistrále :roll: , na letenské pláni telefon od šéfa, kde jsu. To bylo teprve 19:45, čas, kdy letadlo mělo dosedat :roll: :roll: :roll: Jak to ten pilot udělal, to fakt nechápu, ale možná to pilotoval Pipkin a spěchal domů :lol: :lol:
Sraz poté pokračoval další zábavou, ale o tom se musí s Vámi podělit již zbývající účastníci.
Závěrem je možné říct, že sraz se vydařil a jeho pokračování bude možná další středu, resp. čtvrtek 8)

Hadis
AC Had Bozak

jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Srazy manažerů

Post by jancarik »

Hadis wrote:
Mimochodem, pane Pupjadi, snad se neurazíte, ale není to nic proti Vám osobně, točit pivo po skle může akorát neznaboh a úplný primitiv. Pivo, hlavně Plzeň se musí točit minimálně na 3x. V případě mé pivní exkurze, bych číšníka upozornil na tuto skutečnost a slečna za pípou by mě to pivo musela natočit tak, jak se sluší a patří.
snad jen dodam radsi si to nech pro sebe a vycepaka na hristi v boskovicich :mrgreen: todle rict v praze a nahlas pred stamgastama napriklad u tygra, u jelinka, u rudolfina u pinkasu atd. tak uz se nenapijes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
miru zdar vycepni jancarik :wink:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by kopeckar »

jancarik wrote:
Hadis wrote:
Mimochodem, pane Pupjadi, snad se neurazíte, ale není to nic proti Vám osobně, točit pivo po skle může akorát neznaboh a úplný primitiv. Pivo, hlavně Plzeň se musí točit minimálně na 3x. V případě mé pivní exkurze, bych číšníka upozornil na tuto skutečnost a slečna za pípou by mě to pivo musela natočit tak, jak se sluší a patří.
snad jen dodam radsi si to nech pro sebe a vycepaka na hristi v boskovicich :mrgreen: todle rict v praze a nahlas pred stamgastama napriklad u tygra, u jelinka, u rudolfina u pinkasu atd. tak uz se nenapijes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
miru zdar vycepni jancarik :wink:
No fujtajbl teta, tohle si nechte pro Anglány, ti pijou pivo bez pěny. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Srazy manažerů

Post by jancarik »

kopeckar wrote:
jancarik wrote:
Hadis wrote:
Mimochodem, pane Pupjadi, snad se neurazíte, ale není to nic proti Vám osobně, točit pivo po skle může akorát neznaboh a úplný primitiv. Pivo, hlavně Plzeň se musí točit minimálně na 3x. V případě mé pivní exkurze, bych číšníka upozornil na tuto skutečnost a slečna za pípou by mě to pivo musela natočit tak, jak se sluší a patří.
snad jen dodam radsi si to nech pro sebe a vycepaka na hristi v boskovicich :mrgreen: todle rict v praze a nahlas pred stamgastama napriklad u tygra, u jelinka, u rudolfina u pinkasu atd. tak uz se nenapijes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
miru zdar vycepni jancarik :wink:
No fujtajbl teta, tohle si nechte pro Anglány, ti pijou pivo bez pěny. :mrgreen:
http://www.upinkasu.cz/pc-restaurace/pivo.phtml
tak jo kluci vsak ono to kvam taky dojde pivo s tanku atd. nebojte nic :wink: :mrgreen:
http://www.prazdroj.cz/cz/o-pivu/cepova ... vne-cepuje
a jeste oficialne :wink:
Last edited by jancarik on Sat Sep 26, 2009 2:49 pm, edited 1 time in total.
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Srazy manažerů

Post by Sokol Cejc »

Tak tohle se musí nechat. Jako rodilý a hrdý Moravák (nějaký čas už žijící v Brandýse nad Labem) plnou vahou své stokilové osobnosti musím konstatovat, že na Moravě se pivo neumí.

Kdo si myslí, že na Moravě je super pivo, nebyl u Tygra nebo u Pinkasů, to je chlapci mana !!!

Akorát se ta opička drobek prodraží, když sem byl naposled u Pinkasů, chtěli za plzeň přes 40 korun 8)

A že těch hospod mám na Moravě i v Čechách projítích tuny 8)
Andrew - Sokol Čejč
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by ps2512 »

Přesně takhle mě to vykládal brácha z Prahy. Pak jsem s ním byl v Praze na Plzničce (nevím jak se ta hospoda jmenovala) a je to poznat, když se to umí točit!!!!
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by kopeckar »

OK, někdy to prubnu. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Srazy manažerů

Post by tomkycz »

dobre janczaryk, ty bodúješ 8)
simi8
Team Board Member
Posts: 259
Joined: Mon Jul 03, 2006 8:45 am
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by simi8 »

A jak to bylo dál? Snad se ani neptejte. Myslím si, že carští důstojnící by se měli co učit! :D

To, co zbodnul Hadýsek, pánové, klobouk dolů. Pravda, je to velký chlap, ale... Pán bůh požehnej, ale hrom mu do té tlamice uhoď. Asi se přejedl, když potom měl takové řečičky o točení piva. Příště si ho může snad nechat nakapat.

simi8
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by Hadis »

pánové, právě jsem se vrátil z hospody, kde točili Plzeň. Slečně jsem řekl, dám si ještě jedno a trvalo jí to dobrých 5 minut, než donesla pivo ( a to jsme tam byli jen my, z fotbalu cca 8 lidí a z toho 3 pili kofolu ).

ať si točí pivo u pinkasů jak chcou, prostě správný pivo se točí minimálně na 3x a s tím ani číšník Jančařík nic neudělá.
ve čtvrtek, resp. ve středu to prubnu znova a pak Vám dám vidět, jak to dopadlo.

Hadis

P.S. Simi, prosím Tě, vím že je to proti českýmu jazyku, ale moje přezdívka se píše s měkký i. Díky.
Hadis
Last edited by Hadis on Sun Sep 27, 2009 10:51 am, edited 1 time in total.
AC Had Bozak

simi8
Team Board Member
Posts: 259
Joined: Mon Jul 03, 2006 8:45 am
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by simi8 »

Pro mě jseš HadÝsek a basta!!! A jinak se piš jak chceš :lol:
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”