Fórum o fóru

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Fórum o fóru

Post by puzzle »

Azor wrote:
puzzle wrote:Kdo mění čas na foru z letního na zimní? Jelikož to ještě neni změněné... :?:
Tady to je samoobsluha :mrgreen: Upravuje se to v uživatelském panelu v sekci nastavení :wink:
aaaaha :mrgreen: díky.. :wink:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

zajdaz wrote:Diskuze opět otevřena. Prosím vyvarujte se diskuze mimo téma, vysmívání nebo provokací, které by mohly vést k hádkám apod. o které zde nikdo nestojí. V opačném případě budou aplikovány další opatření.

budes ty dalsi opatreni aplikovat i na sebe? :p

a co je vysmivani, treba kdyz slavyje prohraje a ja neco napisu a zakoncim to timhle smajlem " :lol: " tak je to vysmivani?
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by zajdaz »

Záleží co napíšeš a taky pokud si na to někdo bude stěžovat. Ode mě už nečekejte žádnou vynucenou reakci nebo komentář, já už budu jen uvádět opatření v platnost.
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Azor »

To je v perdéli, pane hrábě! :shock: Co s tím fórem zas je? Jsem normálně napsal do nadpisu topicu Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok a fórum to nejenže hned neodešle (nešlo to odeslat tak jsem klikal vícekrát na odeslat) ale on to i 2x okopčil a navíc zkomolil nadpis! :roll: A celý večer se fórum strasně dlouho načítá! :?
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

zajdaz wrote: P.S.: Odmazán flame war.

proc byl smazanej post jerryho (nebo koho) ze je slavista ale ze pujde na letnou se podivat v liverpoolskym dresu, dyt se to tykalo tematu, ne? :|
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Fórum o fóru

Post by pupajdi13 »

zajdaz wrote:Pokud má někdo nutkání sdělit svůj názor na můj názor atd., tak nechť tak učiní v topicu Fórum o fóru, ale tento topic už zůstane jen pro příspěvky určené do tohoto topicu. Pokud to nebudete respektovat, tak to tady zamykám .

Děkuji za pochopení.

P.S.: Odmazán flame war.
Jelikož byly všechny příspěvky vymazány a tudíž může spoustě lidí unikat poenta ..... chci oficialně podat protest proti jednání moderátora fora (cz/sk) .

Založil jsem topic "Liverpool vs Sparta Praha" v dobré víře ,aby příspěvky týkající se možného mini SP srazu v anglii na fotbale nenarušovali chod oficialního topicu "Liga Mistrů & Evropská liga".
Podotýkám a zdůraznuji , že do doby, než do diskuze vstoupil moderátor fora , se v topicu nikdo nehádal , neosočoval , nevyjadřoval vulgárně - urážlivě ani se nepouštěl do politických témat.
Přesto z nějakého ( mě nepochopitelného ) důvodu měl moderátor fora nutkání vstoupit a zasáhnout .

Nesouhlásím s názorem , že druhý list česko-slovenského fora "Pokec o všem možném (cz/sk)" nemuže zahrnovat topic tohoto stylu , v tak výjmečné situaci , jakou určitě událost (zápas) českého týmu v anglii je.
Považuju druhý list fora za všeho chuť a relax manažerů , pokud zde nedochází k vulgaritám ,či rasovým, nebo politickým diskuzím ( jak je uvedeno v pravidlech) , nevidím sebemenší důvod zásahu moderátora fora.
Pokud se ve svém výkladu pletu , byl bych rád ,aby mi to někdo kompetentní důkladně vysvětlil .(stále se bavím jen a pouze o druhém listu cz-sk fora).
Důvod tohoto dlouhého příspěvku a protestu je ten , že zmiňované "nedorozumění" či jak to nazvat mi uplně sebralo chuť na forum chodit a to určitě není cíl snahy těch,kteří se o česko-slovenskou komunitu starají a není jim lhostejná , mezi jejichž řady si dovolím sebe počítat.
Proto z pozice oficialního pracovníka SP žádám moderátora fora o přesný výklad pravidel a vysvětlení celé situace , pokud by se tak nestalo, budu to brát tak jak to cítím do ted , tedy Tvé osobní silné antipatie vůči AC Sparta Praha , které ti dokáží natolik zaslepit mysl , že ne poprvé dochází díky tomuto týmu ke střetům a měl bys zvážit své jednání do budoucna.

S uctou a přáním hezkých vánoc manažer pupajdi.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Fórum o fóru

Post by mantel »

Neboj Pupajdi, já myslím, že 99% managerů zde na foru ví, že Zajdaz opět přstřelil. Jakékoliv zamlžování z jeho strany je zbytečné. Myslím, že pokud přispívající nikoho svými příspěvky neprovokují a neobtěžují, tak do toho nemá moderátor co kafrat (v Pokecu o všem možném). Fakt, že Zajdaz ujede vždy u příspěvků týkajících se českých klubů a obzvlášť Sparty, je vše vysvětlující. Já Spartu taky nemusím, kromě pohárů ji přeju vždy to "nejlepší" :oops: ,ale nemusím kvůli tomu dělat na foru takové divadlo. Jinak proti němu jako moderátorovi nemůžu říct nic negativního a naopak musím ocenit, že má chuť dělat tuhle nudnou a nikým neoceněnou práci. Takže víc klidu, když jde o český fotbal a bude úplně pohodový mod.
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Fórum o fóru

Post by léblík »

mantel wrote:Neboj Pupajdi, já myslím, že 99% managerů zde na foru ví, že Zajdaz opět přstřelil. Jakékoliv zamlžování z jeho strany je zbytečné. Myslím, že pokud přispívající nikoho svými příspěvky neprovokují a neobtěžují, tak do toho nemá moderátor co kafrat (v Pokecu o všem možném). Fakt, že Zajdaz ujede vždy u příspěvků týkajících se českých klubů a obzvlášť Sparty, je vše vysvětlující. Já Spartu taky nemusím, kromě pohárů ji přeju vždy to "nejlepší" :oops: ,ale nemusím kvůli tomu dělat na foru takové divadlo. Jinak proti němu jako moderátorovi nemůžu říct nic negativního a naopak musím ocenit, že má chuť dělat tuhle nudnou a nikým neoceněnou práci. Takže víc klidu, když jde o český fotbal a bude úplně pohodový mod.
Nikým neoceněnou?To bych ani tak neřekl,má za to SPFA :wink:

Rád bych se také vyjádřil.Podepisuji se pod Pupajdiho příspěvek a myslím si,že jednání pana moderátora tu neni po chuti spoustě manažerů a není to po prvé...možná by se s tím mělo něco dělat..
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by zajdaz »

pupajdi13 wrote:Jelikož byly všechny příspěvky vymazány a tudíž může spoustě lidí unikat poenta ..... chci oficialně podat protest proti jednání moderátora fora (cz/sk) .

Založil jsem topic "Liverpool vs Sparta Praha" v dobré víře ,aby příspěvky týkající se možného mini SP srazu v anglii na fotbale nenarušovali chod oficialního topicu "Liga Mistrů & Evropská liga".
Podotýkám a zdůraznuji , že do doby, než do diskuze vstoupil moderátor fora , se v topicu nikdo nehádal , neosočoval , nevyjadřoval vulgárně - urážlivě ani se nepouštěl do politických témat.
Přesto z nějakého ( mě nepochopitelného ) důvodu měl moderátor fora nutkání vstoupit a zasáhnout .

Nesouhlásím s názorem , že druhý list česko-slovenského fora "Pokec o všem možném (cz/sk)" nemuže zahrnovat topic tohoto stylu , v tak výjmečné situaci , jakou určitě událost (zápas) českého týmu v anglii je.
Považuju druhý list fora za všeho chuť a relax manažerů , pokud zde nedochází k vulgaritám ,či rasovým, nebo politickým diskuzím ( jak je uvedeno v pravidlech) , nevidím sebemenší důvod zásahu moderátora fora.
Pokud se ve svém výkladu pletu , byl bych rád ,aby mi to někdo kompetentní důkladně vysvětlil .(stále se bavím jen a pouze o druhém listu cz-sk fora).
Důvod tohoto dlouhého příspěvku a protestu je ten , že zmiňované "nedorozumění" či jak to nazvat mi uplně sebralo chuť na forum chodit a to určitě není cíl snahy těch,kteří se o česko-slovenskou komunitu starají a není jim lhostejná , mezi jejichž řady si dovolím sebe počítat.
Proto z pozice oficialního pracovníka SP žádám moderátora fora o přesný výklad pravidel a vysvětlení celé situace , pokud by se tak nestalo, budu to brát tak jak to cítím do ted , tedy Tvé osobní silné antipatie vůči AC Sparta Praha , které ti dokáží natolik zaslepit mysl , že ne poprvé dochází díky tomuto týmu ke střetům a měl bys zvážit své jednání do budoucna.

S uctou a přáním hezkých vánoc manažer pupajdi.
Jak už jsem psal v daném topiku, několik posledních příspěvků tam byl flame, který tam byl zbytečný, a aby se to tam nerozjelo víc, tak jsem si dovolil upozornit, aby se s tím přestalo a řešil se čistě jen ten zájezd, když už kvůli tomu zájezdu pár lidí musí být založen nový topik. Ty jsi se ohradil proti tomu, že jsi V "Pokecu o všem možném" a můžeš si zde psát co chceš, pak že jsem zaujatý vůči Spartě atd. a už se jen vyměňovaly názory. Samozřejmě mysli si co chceš a mě to je jedno. NEMĚL jsem v úmyslu ten topik zamknout nebo smazat a ani nemám. Myslím si ale, že jste se klidně mohli domluvit přes poštu a to možné lépe než přes fórum. Proč se mi nelíbí, že byl založen topik je nejen to, že je určený pro pár lidí a jejich zájezd, ale hlavně že kdybych to nechal, tak by se tady mohl na každý zápas jakéhokoliv týmu založit extra topic, protože přece se tady může psát o všem možném a "když oni můžou mít topik, tak já chci taky" a "proč u nich ti to nevadilo a tady to zamykáš" atd. a moderátor pak nemůže nic dělat.

Dále jsem přemýšlel, jaký ten topic má smysl do budoucna. Ten zápas se hraje až někdy na jaře, takže tam budete 3 měsíce živě diskutovat o zájezdu, nebo se na něčem domluvíte a topic půjde do automatickýho smazání po měsíci neaktivity...
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Fórum o fóru

Post by Big El »

Pupajdí :!: :!: :!: Sakra Ty jsi rozumnej chlap :!:

Podle mě celá tahle absurdní kauza vznikla pouze z nepochopení. Z mého pohledu se věci udály následovně:

1. Založil jsi topic a začal fungovat a plnit svůj účel.
2. Jerry přišel s poměrně hloupou poznámkou. Chtěl, kterou pouze rejpal a netýkala se tématu. Geo a Mišutka si rýpli do Jerryho, což si sice plně zasloužil, ale byl to tqaké offtopic.
3. Zajdaz napsal (lovím to z hlavy, ale myslím, že to bude vcelku přesné): Když už se kvůli zájezdu pár lidí, musí zakládat nový topic, laskavě se držte tématu.

Červená část věty je sice možná zbytečný rýpanec, ale dává v ní jasně najevo, že nemá v úmyslu ho zamykat, atd. Těžištěm věty je podle mě modrá část, kde (aspoň podle mě) žádá výše uvedenou trojici (a varuje ostatní), aby se drželi tématu.

4. Co následuje pak nemá smysl rozebírat. Někteří slušně (jako Ty), jiní méně slušně se do Zajdaze pouštíte (podle mě jen kvůli nepochopení), Zajdaz reaguje dle pudu sebezáchovy a instinktivně se brání všemi argumenty, které ho napadnout. Jak moc opodstatněné jsou nebo ne, o tom se dá polemizovat. Nicméně i pokud nejsou opodstatněné myslím, že jde z jeho strany jen o sebeobranu.

Závěr: Zajdaz si podle mě nemusel rýpat tou první částí věty: "Když už..." Nicméně pouze žádal o držení se tématu, což bylo podle mě všemi ostatními nepochopeno. Takže tahle kauza je opravdu absurdní. Přiznejte si to, podejte si ruce a nehádejte se. Jsou Vánoce :lol:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Netris1 »

Osobně bych se tentokrát Zajdaze zastal. Doopravdy se tam schylovalo k flame war a jak Jerry, tak Misutka a Geo (snad to byli oni, spoléhám na Elovu paměť :mrgreen: ) už byli off topic. Na to dle mě Zajdaz zcela po právu zareagoval.
Pak si tam sice ještě rýpl do smyslu topicu, ale imho vyjádřil jen svůj názor jako soukromá osoba. Nenaznačil tím nic, co by s tím chtěl jako veřejná osoba (šerif) dělat. Toho se ostatní chytli a vznikla ta absurdní kauza, jak píše Velkej El... :)
Netris->Hell Riders->E.21
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

Netris1 wrote:Osobně bych se tentokrát Zajdaze zastal. Doopravdy se tam schylovalo k flame war a jak Jerry, tak Misutka a Geo (snad to byli oni, spoléhám na Elovu paměť :mrgreen: ) už byli off topic.
off topic?! polovina prispevku na forum je offtopic, ale nekde to vadi, nekde ne....
a ze jerry "popichnul" spartanskou cast fora a ze mu to misutka vratil?! no a co proboha?! zadny vulgarismy nebo naka hadka nevznikla
vtipne je ze po tom co to tam zajdaz promazal tam zbyl jen jeden jeho prispevek a to ten ze informuje ze tam promazal flame /kterej sam rozpoutal.../

jinak ale taky se mi ten topic nezamlouva, mohlo to zustat klidne v topicu evropsky ligy 8)

big el: s tim offtopicem, taky nemam rad offtopic a to zejmena v sekci vse o sp /sem tam i naky hodne rozjety oftopicovy pripevky i nahlasim :twisted: / ale proc tady v tom okrajovym a nedulezitym topicu v sekci pokec o vsem moznem tak strasne vadej dva-tri prispevky mimo tema /i kdyz mimo tema, jerry psal ze pujde na zapas a ze je slavista, takze se vlastne drzel tematu, nak si teda nevzpominam ze tam byl naky ot..../ ale jinde si toho nikdo ani nevsimne....

pupajdi: ty pravidla....; zajdaz to tam psal a citoval naky pravidlo ze moderator muze udelat vse co uzna za vhodne :p
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Netris1 »

frankie_doparoma wrote:
Netris1 wrote:Osobně bych se tentokrát Zajdaze zastal. Doopravdy se tam schylovalo k flame war a jak Jerry, tak Misutka a Geo (snad to byli oni, spoléhám na Elovu paměť :mrgreen: ) už byli off topic.
off topic?! polovina prispevku na forum je offtopic, ale nekde to vadi, nekde ne....
a ze jerry "popichnul" spartanskou cast fora a ze mu to misutka vratil?! no a co proboha?! zadny vulgarismy nebo naka hadka nevznikla
Už se tam schylovalo k hádce/FW/popichování/doplň si co chceš :) mezi fanoušky různých klubů, což je OK v topicu GL, ale imho se to nehodí do topicu o zájezdu do L'poolu :)
Napsaly se 2-3 příspěvky, co se zájezdu netýkaly, tak je Zajdaz utnul a přihodil k tomu svoji poznámku, které se týkal zbytek diskuse. Tam už se Zajdazem nesouhlasím, proti topicu nic nemám :)
Netris->Hell Riders->E.21
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

a co je na tom si do nekoho rejpnout, o tom to je, proto se tomu rika ze ty kluby jsou rivalove.... /a k zadny hadce nedoslo a ze se k necemu schylovalo? furt se k necemu schyluje.../

ale to nic nemeni na tom, pises ze to po dvou,trech postech utnul, proc se to takhle nedela i vsude jinde?

ps, ptam se oficialne, proc byl teda smazan post od jerryho s tim ze psal ze pujde na zapas sparta-lpool i pres to ze je to slavista?! nikoho neurazel, psal k tematu... to by me vazne zajimalo
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Netris1 »

frankie_doparoma wrote:a co je na tom si do nekoho rejpnout, o tom to je, proto se tomu rika ze ty kluby jsou rivalove.... /a k zadny hadce nedoslo a ze se k necemu schylovalo? furt se k necemu schyluje.../
Nic na tom není a o tom to je. Už jsem to psal i v topicu GL u předchozí "Zajdazovy aféry" :) . Prostě zastávám názor, že tohle rejpání by mělo být v topicu GL nebo třeba v Tlachárně. V tomhle topicu se plánoval zájezd do L'poolu a bavilo se o zápase Loserpoolu v Praze. Vše ostatní je imho OT.
Ale v pohodě, ty proti tomu nic nemáš v kterýmkoliv topicu. Mně je to fakt jedno, o nic nejde.
frankie_doparoma wrote:ale to nic nemeni na tom, pises ze to po dvou,trech postech utnul, proc se to takhle nedela i vsude jinde?
Neřeším. Prostě pokud to měl utnout teď, tak udělal správně, že to utnul. Pokud to všude jinde nedělá, tak dělá všude jinde chybu. Teď řešíme tenhle konkrétní případ.
Netris->Hell Riders->E.21
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”