TIPLIGA - ...the end...
Moderator: Czech Moderators
Re: TIPLIGA VI. - 4.kolo pro Tigerinha,vedení udržel Village
4.2. Chelsea - Arsenal 3:2
4.2. Monako - Nice 3:1
4.2. Dortmund - Lipsko 2:2
4.2. FC Porto - Sporting Lisabon 1:2
5.2. Leicester - Manchester United 0:3
5.2. St.Etienne - Lyon 2:1
5.2. Juventus - Inter Milán 2:1
5.2. Sevilla - Villarreal 0:2
5.2. Celta Vigo - Real Madrid 1:3
5.2. Young Boys Bern - Sion 1:1
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do čtvrtfinále Champions League? Atletico Madrid
Monako
Juventus
4.2. Monako - Nice 3:1
4.2. Dortmund - Lipsko 2:2
4.2. FC Porto - Sporting Lisabon 1:2
5.2. Leicester - Manchester United 0:3
5.2. St.Etienne - Lyon 2:1
5.2. Juventus - Inter Milán 2:1
5.2. Sevilla - Villarreal 0:2
5.2. Celta Vigo - Real Madrid 1:3
5.2. Young Boys Bern - Sion 1:1
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do čtvrtfinále Champions League? Atletico Madrid
Monako
Juventus
Re: TIPLIGA VI. - 4.kolo pro Tigerinha,vedení udržel Village
4.2. Chelsea - Arsenal 2:1
4.2. Monako - Nice 1:0
4.2. Dortmund - Lipsko 2:1
4.2. FC Porto - Sporting Lisabon 2:1
5.2. Leicester - Manchester United 1:2
5.2. St.Etienne - Lyon 2:1
5.2. Juventus - Inter Milán 2:0
5.2. Sevilla - Villarreal 2:1
5.2. Celta Vigo - Real Madrid 1:3
5.2. Young Boys Bern - Sion 3:1
BONUS:
Atletico Madrid, Manchester City, Juventus
4.2. Monako - Nice 1:0
4.2. Dortmund - Lipsko 2:1
4.2. FC Porto - Sporting Lisabon 2:1
5.2. Leicester - Manchester United 1:2
5.2. St.Etienne - Lyon 2:1
5.2. Juventus - Inter Milán 2:0
5.2. Sevilla - Villarreal 2:1
5.2. Celta Vigo - Real Madrid 1:3
5.2. Young Boys Bern - Sion 3:1
BONUS:
Atletico Madrid, Manchester City, Juventus
Tigerinho - SPC Czech Tigers
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 4199
- Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
- Location: Dunajská Streda
Re: TIPLIGA VI. - 4.kolo pro Tigerinha,vedení udržel Village
5.2. Leicester 0 - 2 Manchester United
5.2. St.Etienne 1 - 1 Lyon
5.2. Juventus 2 - 1 Inter Milán
5.2. Sevilla 1 - 0 Villarreal
5.2. Celta Vigo 1 - 3 Real Madrid
5.2. Young Boys Bern 0 - 0 Sion
BONUS:
Atletico Madrid
Manchester City
Juventus
Ach jaj, som si tak zo srandy tipol aj zmeškané, lebo som nevedel výsledky a sakra, získal by som osem bodov, musím sa polepšiť!!!
5.2. St.Etienne 1 - 1 Lyon
5.2. Juventus 2 - 1 Inter Milán
5.2. Sevilla 1 - 0 Villarreal
5.2. Celta Vigo 1 - 3 Real Madrid
5.2. Young Boys Bern 0 - 0 Sion
BONUS:
Atletico Madrid
Manchester City
Juventus
Ach jaj, som si tak zo srandy tipol aj zmeškané, lebo som nevedel výsledky a sakra, získal by som osem bodov, musím sa polepšiť!!!
Rebríček formy:
Posledných 5 sezón
63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
NAJ 60. sezóna - B1
Posledných 5 sezón
63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
NAJ 60. sezóna - B1
-
- Coach
- Posts: 35
- Joined: Thu Jan 05, 2017 12:05 am
Re: TIPLIGA VI. - 4.kolo pro Tigerinha,vedení udržel Village
Zápas Celta Vigo - Real byl odložen...bude z tipovačky vyřazen, nebo se započítá výsledek z náhradního termínu?
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 7872
- Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
- Location: Zlín
Re: TIPLIGA VI. - 4.kolo pro Tigerinha,vedení udržel Village
bude vyřazenVillage boy wrote:Zápas Celta Vigo - Real byl odložen...bude z tipovačky vyřazen, nebo se započítá výsledek z náhradního termínu?
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 7872
- Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
- Location: Zlín
Re: TIPLIGA VI. - 4.kolo pro Tigerinha,vedení udržel Village
tipujeme 6.kolo:
začátek pátek 20:45 !!!
10.2. Bordeaux - Paris SG
11.2. Liverpool - Tottenham
11.2. Guingamp - Lyon
11.2. Fiorentina - Udinese
11.2. Leverkusen - Frankfurt
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín
12.2. Rennes - Nice
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo
12.2. Anderlecht - Waregem
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Monchengladbach - Fiorentina
Anderlecht - Zenit Petrohrad
Villarreal - AS Řím
Last edited by palo on Wed Feb 08, 2017 6:29 pm, edited 1 time in total.
-
- Coach
- Posts: 35
- Joined: Thu Jan 05, 2017 12:05 am
Re: TIPLIGA VI. - vítězem kola znovu Tigerinho,do čela jde M
10.2. Bordeaux - Paris SG 0:2
11.2. Liverpool - Totenham 1:1
11.2. Guingamp - Lyon 0:2
11.2. Fiorentina - Udinese 2:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt 2:0
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín 2:0
12.2. Rennes - Nice 0:2
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň 2:0
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo 2:0
12.2. Anderlecht - Waregem 2:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Fiorentina
Anderlecht
Villarreal
11.2. Liverpool - Totenham 1:1
11.2. Guingamp - Lyon 0:2
11.2. Fiorentina - Udinese 2:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt 2:0
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín 2:0
12.2. Rennes - Nice 0:2
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň 2:0
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo 2:0
12.2. Anderlecht - Waregem 2:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Fiorentina
Anderlecht
Villarreal
Re: TIPLIGA VI. - vítězem kola znovu Tigerinho,do čela jde M
10.2. Bordeaux - Paris SG 0:0
11.2. Liverpool - Tottenham 1:1
11.2. Guingamp - Lyon 0:2
11.2. Fiorentina - Udinese 1:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt 2:0
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín 1:1
12.2. Rennes - Nice 1:0
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň 1:1
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo 2:1
12.2. Anderlecht - Waregem 3:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Fiorentina, Anderlecht, Villarreal
11.2. Liverpool - Tottenham 1:1
11.2. Guingamp - Lyon 0:2
11.2. Fiorentina - Udinese 1:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt 2:0
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín 1:1
12.2. Rennes - Nice 1:0
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň 1:1
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo 2:1
12.2. Anderlecht - Waregem 3:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Fiorentina, Anderlecht, Villarreal
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 1576
- Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
- Location: U Sparty
Re: TIPLIGA VI. - 4.kolo pro Tigerinha,vedení udržel Village
tipujeme 6.kolo:
začátek pátek 20:45 !!!
10.2. Bordeaux - Paris SG = 1:3
11.2. Liverpool - Totenham = 1:1
11.2. Guingamp - Lyon = 1:2
11.2. Fiorentina - Udinese = 2:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt = 1:2
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín = 1:1
12.2. Rennes - Nice = 0:1
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň = 1:1
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo = 1:0
12.2. Anderlecht - Waregem = 1:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Monchengladbach - Fiorentina = Fiorentina
Anderlecht - Zenit Petrohrad = Zenit
Villarreal - AS Řím = Villarreal
začátek pátek 20:45 !!!
10.2. Bordeaux - Paris SG = 1:3
11.2. Liverpool - Totenham = 1:1
11.2. Guingamp - Lyon = 1:2
11.2. Fiorentina - Udinese = 2:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt = 1:2
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín = 1:1
12.2. Rennes - Nice = 0:1
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň = 1:1
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo = 1:0
12.2. Anderlecht - Waregem = 1:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Monchengladbach - Fiorentina = Fiorentina
Anderlecht - Zenit Petrohrad = Zenit
Villarreal - AS Řím = Villarreal
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: TIPLIGA VI. - vítězem kola znovu Tigerinho,do čela jde M
tipujeme 6.kolo:
začátek pátek 20:45 !!!
10.2. Bordeaux - Paris SG 1:2
11.2. Liverpool - Totenham 2:1
11.2. Guingamp - Lyon 1:0
11.2. Fiorentina - Udinese 2:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt 2:0
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín 2:0
12.2. Rennes - Nice 1:1
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň 1:2
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo 2:1
12.2. Anderlecht - Waregem 2:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Monchengladbach
Zenit Petrohrad
Villarreal
začátek pátek 20:45 !!!
10.2. Bordeaux - Paris SG 1:2
11.2. Liverpool - Totenham 2:1
11.2. Guingamp - Lyon 1:0
11.2. Fiorentina - Udinese 2:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt 2:0
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín 2:0
12.2. Rennes - Nice 1:1
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň 1:2
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo 2:1
12.2. Anderlecht - Waregem 2:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Monchengladbach
Zenit Petrohrad
Villarreal
Re: TIPLIGA VI. - vítězem kola znovu Tigerinho,do čela jde M
10.2. Bordeaux - Paris SG - 1:2
11.2. Liverpool - Totenham - 2:1
11.2. Guingamp - Lyon - 1:1
11.2. Fiorentina - Udinese - 3:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt - 2:0
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín - 1:1
12.2. Rennes - Nice - 1:2
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň - 1:1
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo - 2:1
12.2. Anderlecht - Waregem - 3:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Fiorentina
Zenit Petrohrad
Villarreal
11.2. Liverpool - Totenham - 2:1
11.2. Guingamp - Lyon - 1:1
11.2. Fiorentina - Udinese - 3:1
11.2. Leverkusen - Frankfurt - 2:0
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín - 1:1
12.2. Rennes - Nice - 1:2
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň - 1:1
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo - 2:1
12.2. Anderlecht - Waregem - 3:0
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Fiorentina
Zenit Petrohrad
Villarreal
Keďul
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 7464
- Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
- Contact:
Re: TIPLIGA VI. - vítězem kola znovu Tigerinho,do čela jde M
10.2. Bordeaux - Paris SG 0:2
11.2. Liverpool - Totenham 1:1
11.2. Guingamp - Lyon 1:2
11.2. Fiorentina - Udinese 2:0
11.2. Leverkusen - Frankfurt 1:1
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín 2:1
12.2. Rennes - Nice 0:2
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň 1:0
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo 2:0
12.2. Anderlecht - Waregem 3:1
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Monchengladbach,Zenit Petrohrad,AS Řím
11.2. Liverpool - Totenham 1:1
11.2. Guingamp - Lyon 1:2
11.2. Fiorentina - Udinese 2:0
11.2. Leverkusen - Frankfurt 1:1
11.2. Schalke 04 - Hertha Berlín 2:1
12.2. Rennes - Nice 0:2
12.2. Austria Vídeň - Rapid Vídeň 1:0
12.2. Atletico Madrid - Celta Vigo 2:0
12.2. Anderlecht - Waregem 3:1
BONUS: Které 3 týmy postoupí z těchto duelů do osmifinále Evropské ligy?
Monchengladbach,Zenit Petrohrad,AS Řím
JPD - B.3