Tlachárna

Moderator: Czech Moderators

MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Tlachárna

Post by MilanSLOVAKIA »

No pochybujem, že by niekto chcel klub len tak preberať.
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
lada.sp
Coach
Posts: 31
Joined: Tue Nov 14, 2006 8:29 am
Location: Decinsko

Re: Tlachárna

Post by lada.sp »

Čau závisláci :D Tak já hrál od 2006-2013 a poté převzal můj účet otec, teď mu odešel PC a chtěl abych mu hlídal jeho tým i ten můj starý. Normálně na mě přišla tak brutální nostalgie, že to budu zase hrát :D Chtěl jsem se zeptat, fungují ještě ten ASPT a SMPT nebo jak se to jmenovalo?
Horší je že já dbal vždy na to aby můj tým byl čistě evropský i podle barvy pleti :D Můj otec ale zřejmě podlehl multikulturní vlně a moji hráči jsou převážně ze Sierra Leone, Burundi, Iráku a bůhví odkud ještě, evropanů pár.. no bude to fuška vrátit mému týmu tvář jako když jsme začínali..
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Tlachárna

Post by MilanSLOVAKIA »

Tak to ti teda prajem veľa šťastia :D
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Ataner »

Jak válčíte tak nějak průběžně stále sleduji tak snad jen na skok vás všechny pozdravit .. :wink:
JPD - B.3
jedimik
Fan
Posts: 1
Joined: Wed Apr 29, 2020 9:51 am

Re: Tlachárna

Post by jedimik »

Zdravím :)

měl bych dotaz pro "pamětníky". Hru jsem hrával hooodně let zpátky, kdy jsem byl ještě dítě školou povinné a rozumu neznalé. Vybavuji si (možná mě opravíte) kolem 90k registrovaných hráčů a dostat se z H byla fuška na pár sezón. Co se tehdy kolem 2009 stalo? Začalo to odlivem hráčů na jiné hry, nebo koncem výraznější podpory od developerů SP? Současný počet reg. hráčů je obrovská škoda, protože hra má pořád velký potenciál a je rozdílová oproti ostatním "browserovkám". Já se vrátil do hry před rokem, protože mě zajímalo, zda je hra ještě v provozu a jaká je její podoba. Zažil jsem hru před "velkým updatem" a tuto současnou verzi. Škoda, že už tomu vývojáři nevěnují více času, nebo nás něčím chtějí překvapit?

P.S.:Nemáte ještě někdo někde screenshot staré verze pro zavzpomínání?
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Ataner »

No tady to žije teda .. :D
JPD - B.3
qosa
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Mon Nov 05, 2007 11:26 am

Re: Tlachárna

Post by qosa »

jedimik wrote: Wed Apr 29, 2020 10:14 am Zdravím :)

měl bych dotaz pro "pamětníky". Hru jsem hrával hooodně let zpátky, kdy jsem byl ještě dítě školou povinné a rozumu neznalé. Vybavuji si (možná mě opravíte) kolem 90k registrovaných hráčů a dostat se z H byla fuška na pár sezón. Co se tehdy kolem 2009 stalo? Začalo to odlivem hráčů na jiné hry, nebo koncem výraznější podpory od developerů SP? Současný počet reg. hráčů je obrovská škoda, protože hra má pořád velký potenciál a je rozdílová oproti ostatním "browserovkám". Já se vrátil do hry před rokem, protože mě zajímalo, zda je hra ještě v provozu a jaká je její podoba. Zažil jsem hru před "velkým updatem" a tuto současnou verzi. Škoda, že už tomu vývojáři nevěnují více času, nebo nás něčím chtějí překvapit?

P.S.:Nemáte ještě někdo někde screenshot staré verze pro zavzpomínání?
Ahoj,
to jsi shrnul muj pribeh uplne stejne. Ja jsem zpet rok a pul a je to boj. Nevim, co se stalo. Predpokldama proste odliv za necim"zabavnejsim". Ale je to velka skoda. Protoze s tim malem hracu je treba prestupovy trh strasne tezky, pokud u toho nechces spat. A to uz s rodinou a praci uplne nejde narozdil od dob stredo/vysokoskolskych :) Do toho si se mnou krute hraje random pri dodavani mladiku a jsem rad za Ecko a zachranu v nem. Ale i tak se bavim. Skoda jen toho, co se tu deje posledni mesic - hacknuti Hala a odhalovani pro me nepeknych praktik i na urovni serifu..
Catter98
Fan
Posts: 1
Joined: Tue Mar 16, 2021 8:29 pm

Re: Tlachárna

Post by Catter98 »

Je zde stále někdo aktivní? :)
remedy73
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4284
Joined: Wed Sep 05, 2007 9:10 pm
Location: Den Haag
Contact:

Re: Tlachárna

Post by remedy73 »

My son is going on holiday next week to Harrachov CZ. He's 16 y/o and going with his school. Does anyone live there in the neighboorhood?
FC Remedy is playing in division B.2
Winner SP-cup in Season 43, 56, 59, 89 & 90.
Champion in A in Season 44, 45, 55 & 90.
Winner Beneliga in Season 37, 41, 55, 56, 57, 60, 62, 66, 68, 70, 73, 88, 89 & 90.
Olda22
Fan
Posts: 1
Joined: Fri Jun 03, 2022 4:02 am

Re: Tlachárna

Post by Olda22 »

Nevite jak dlouho trvá než bude další sezóna?
Jak dlouho se čeká?
visje69
Member of the Soccer Project Association
Posts: 16938
Joined: Mon Nov 15, 2004 12:04 am
Location: Gent (Belgium)

Re: Tlachárna

Post by visje69 »

Olda22 wrote: Fri Jun 03, 2022 4:07 am Nevite jak dlouho trvá než bude další sezóna?
Jak dlouho se čeká?
Not this monday, but the monday after that :)
The season ends on friday with the cup final, then the entire game gets re-ordered on saturday and the first match of the new season is on monday
Lesbuffalos - Oh father tell me, we get what we deserve... And way down we go...
Winner of the Beneliga Season 78, 80, 103, 104, 105, 106 & 107!
A-league winner of Season 104 & 105!
SP-Cup Winner Season 106, 107 & 108!
Since S1 - August 27 2004
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”