= = Translations = =

Moderator: Czech Moderators

synator
Assistant Manager
Posts: 79
Joined: Fri Jan 19, 2007 10:36 am

Post by synator »

Ïakujem za preklad, pomocou slovníka som si to tiež tak preložil ale potreboval som overenie.

,,Nakonec dodává, že vìøí, že jsi ovládal ty dva týmy úèastnící se pøestupu a proto je blokla oba" ---- Ináè na ban staèí podozrenie???? To èo je za systém???? Ani v reálnom živote a nezavrú za podozrenie.

Už som jej pomocou slovníka aj odpísal, že ja vlastním len jeden team a neviem niè o tom, že by bolo zakázané kúpi hráèa a o pár dní ho so ziskom preda. A som rád že sa našiel taký blbec, èo ho za tú sumu kúpil, lebo za to nestál. Ja som ho kúpil za 650.000 a predal za 1.000.000, pokia¾ sa dobre pamätám. Pokia¾ jej vadí len to, tak je to sprostos. A keby som ovládal obe mužstvá, tak ho strelím aspoò za 3.000.000. Milión v mojej situácii niè nerieši. S tým mužstvom èo to kúpilo nemám spoloèné niè, nie to, že by som ho ešte vlastnil. Veï nech si overí IP alebo hocièo.

No dúfam, že to dobre dopadne, lebo Soccerproject ma dos baví.

P.S.: pre prípad ak by to dopadlo na figu, kedy si môžem založi nový manèaft?
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Post by kofi »

Ona ta podezøení bývají vìtšinou opodstatnìná, na to nezapomínej, ale chyby se samozøejmì dìjí...obzvláštì v nižších divizích...Nicménì zkus tøeba nìkterého z èeských šerifù, aby ti pomohl. Za pøedpokladu, že jsi 100% pøesvìdèen o své nevinì.
Jen bych upozornil, že hodnì takových banù je z dùvodu vysoké prodejní ceny. Nereálná pøestupová èástka, vìc, o které nováèci mùžou jen stìží vìdìt, ale hodnì jich na to dojede...Nejlepší je se øídit takovým prùmìrem cen na trhu. Nìkdy ménì bývá více. Pokud prodáš lamu za hodnì a neohlásíš to, tak z toho je vìtšinou problém.
Nový úèet si mùžeš založit okamžitì. Ale pokud se chceš ještì odvolávat, tak se zakládáním poèkej :wink:
FC Alkoholicks
Romeo.cz
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Mon Jun 16, 2008 10:09 pm
Location: Ostrava

Post by Romeo.cz »

Jenže ta cena toho hráèe není nereálná.... podle mne prodal hráèe za normální cenu. A nevím proè píšeš že jsi prodal lamu, když je to nedotrénovaný hráè... 8)
synator
Assistant Manager
Posts: 79
Joined: Fri Jan 19, 2007 10:36 am

Post by synator »

No na môj vèerajší mail mi zatia¾ neodpovedala. Som zvedavý, èo mi teraz napíše, keï som jej napísal èi má aj nejaké dôkazy okrem svojej domnienky.


To Romeo-Cz:
Ja som videl jeho vlastnosti a viem že to bol slabý hráè. Zasa je pravda, že sa tu obèas predávajú slabší hráèi za ove¾a vyššie ceny.


To kofi:
Len ide o to, že mi ako dôvod banu nenapísala to, že som ho predal draho, ale že som zarobil na prestupe 500.000(èo nie je pravda, zarobil som 350.000 - ináè neviem o tom že by bol zisk zakázaný - to dokázala iba slovenská vláda zakáza zisk zdravotným poisovniam) a ŽE SI MYSLÍ!!!!! že vlastním dva tímy. Niè, žiadne dôkazy. Myslím že ak ich má(èo je ažko možné, lebo som nepodvádzal) mohla mi ich napísa a ak nie, tak nedáva ban na základe domnienky.
synator
Assistant Manager
Posts: 79
Joined: Fri Jan 19, 2007 10:36 am

Post by synator »

Môžem poprosi o preklad?

No, it is not forbidden to do that, but to me it is suspicious that
you sell a player to another team so quick.
On top of this, the team that bought your player, is a newly created
team that puts his last money to your player, where it can make
smarted choices to spend the money at.

Ïakujem
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

synator wrote:Môžem poprosi o preklad?

No, it is not forbidden to do that, but to me it is suspicious that
you sell a player to another team so quick.
On top of this, the team that bought your player, is a newly created
team that puts his last money to your player, where it can make
smarted choices to spend the money at.

Ïakujem
"Ne, neni zakazane to tak udelat, ale pro me je podezrele, ze jsi prodal toho hrace tak rychle do jineho klubu.
Navic, klub do ktereho jsi jej prodal, je nove zalozeny, vsechny sve zbyvajici penize vydal na tveho hrace, ac by byly lepsi zpusoby jak utratit tyhle prachy."

..podivne zhodnoceni, ale je to pravo serifu. doporucil bych, pokud mas opravdu ciste svedomi, kontaktovat nektereho z ceskych serifu a pozadat ho o pomoc..tady to vypada ze je o svem zjisteni skalopevne presvedcen.
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Post by tomkycz »

už je to jedno už si založil tým novej !!!
synator
Assistant Manager
Posts: 79
Joined: Fri Jan 19, 2007 10:36 am

Post by synator »

Tak, tak. Už som si založil nový tím. Nemá význam sa s òou háda. Odstavila ma bez akéhoko¾vek priameho dôkazu a neuznáva žiadne moje námietky. Navyše už ma nebavilo zháòa si vždy niekoho na prekladanie a hlavne ma nebavilo by bez SP. A hlavne dúfam, že so skúsenosami èo mám od 15. sezóny nazbierané tak nebude pre mòa problémom vybudova nový kvalitný tím.


Ale je ozaj smutné, že šerif má takéto práva odstráni tím len na základe podozrenia.
EEcko
Team President
Posts: 649
Joined: Fri Apr 27, 2007 4:15 pm
Location: Brno, Morava
Contact:

Post by EEcko »

Co nadìláš... svìt je krutý.

Image
ImageImageImage
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Post by Papa Bouba Diop »

sakra to je hnusná fotka...
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Post by kofi »

Romeo.cz wrote:Jenže ta cena toho hráèe není nereálná.... podle mne prodal hráèe za normální cenu. A nevím proè píšeš že jsi prodal lamu, když je to nedotrénovaný hráè... 8)
sice z tvého pøíspìvku není jasné komu je urèený (to jsi je trochu matoucí, když on o žádné lamì nepsal), ale pokud je ta ,,lama" míøená na mì, tak si uvìdom, že jsem psal pouze jednu z alternativ...Já už SP nehraju, takže bystrý mozek pochopí, že se na jeho hráèe podívat nemùžu. A lamou jsem myslel napøíklad dotrénovaného 65% hráèe s vìkem okolo 27, napøíklad 8)

Každopádnì i tenhle typ prodeje je podezøelý...když novì založený tým utratí všechny svoje peníze za (a ještì k tomu) nedotrénovaného hráèe, jak si psal, tìžko mùžeš èekat, že se stane nìco jiného...
FC Alkoholicks
synator
Assistant Manager
Posts: 79
Joined: Fri Jan 19, 2007 10:36 am

Post by synator »

Jasné, na jednej strane ju chápem, že je to podozrivé, ale na strane druhej ban je to najtvrdšie opatrenie, ktoré sa dá na SP da a predsa len by naòho mal by väèší dôvod ako podozrenie. Viem že ak je niekto šikovný, tak preòho nie je problém založi si tím na úplne inej IP adrese a zarába tak pre svoj hlavný tím. Lenže napr. ja som ten tím mal od 15. sezóny a naozaj by mi tých 350.000 èo som na prestupe zarobil nechýbalo a ani nijak výrazne nepomohlo. Chystal som sa prerába mužstvo a dal som na transfer listinu aj takých hráèov za ktorých som mohol v pohode zarobi viac.

Ale dobre, nebudem sa tu vyplakáva, stalo sa a už sa neodstane, teraz mám nový manèaft, ktorý bude ešte lepší ako prvý(dúfam)
titou
Coach
Posts: 30
Joined: Fri Sep 02, 2005 7:07 pm
Location: Orléans, France

Post by titou »

Hello, can anybody translate me this sentence, please ?
(it's about a friendly match, I think).
thanks.

omluva
promin ale tedka nemuzu zatezovat me hrace takze ne promin fakt se nezlob
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Post by oslicek »

titou wrote:Hello, can anybody translate me this sentence, please ?
(it's about a friendly match, I think).
thanks.

omluva
promin ale tedka nemuzu zatezovat me hrace takze ne promin fakt se nezlob
I apologize that my players cannot bear the burden of so many friendly matches recently. My deep apologizes.
titou
Coach
Posts: 30
Joined: Fri Sep 02, 2005 7:07 pm
Location: Orléans, France

Post by titou »

ok, thanks a lot oslicek.
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”