= = Translations = =

Moderator: Czech Moderators

saviour
Assistant Manager
Posts: 70
Joined: Sat Nov 03, 2007 8:51 am

Post by saviour »

PaTTTTrick wrote:
saviour wrote:prosím pøeložíte mi nìkdo toto?

if you give Tomas (whom you buy player)better offer i don't pretend in him...


hej tak pøeložíte mi to prosím nìkdo?
když dáš Tomasovi (od ktereho chceš koupit hráèe) lepší nabídku, tak já už ji nezvýším
---
Asi kupujete stejneho hraèe a on má zatím vyšší nabídku...
ups ta mje ten problém že já žádného hráèe nekupuju ale hráèe jmínem Tomáš prodávám tak...
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Post by PaTTTTrick »

saviour wrote:
PaTTTTrick wrote:
saviour wrote:prosím pøeložíte mi nìkdo toto?

if you give Tomas (whom you buy player)better offer i don't pretend in him...


hej tak pøeložíte mi to prosím nìkdo?
když dáš Tomasovi (od ktereho chceš koupit hráèe) lepší nabídku, tak já už ji nezvýším
---
Asi kupujete stejneho hraèe a on má zatím vyšší nabídku...
ups ta mje ten problém že já žádného hráèe nekupuju ale hráèe jmínem Tomáš prodávám tak...
tak to nevím.. to to podle me nejak blbe napsal on
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
saviour
Assistant Manager
Posts: 70
Joined: Sat Nov 03, 2007 8:51 am

Post by saviour »

PaTTTTrick wrote:
saviour wrote:
PaTTTTrick wrote: když dáš Tomasovi (od ktereho chceš koupit hráèe) lepší nabídku, tak já už ji nezvýším
---
Asi kupujete stejneho hraèe a on má zatím vyšší nabídku...
ups ta mje ten problém že já žádného hráèe nekupuju ale hráèe jmínem Tomáš prodávám tak...
tak to nevím.. to to podle me nejak blbe napsal on
asi jo no
H.Crespo(FC.Inter.Milano)
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1934
Joined: Sat Nov 04, 2006 6:53 pm
Location: Olomouc

Post by H.Crespo(FC.Inter.Milano) »

saviour wrote:
PaTTTTrick wrote:
tak to nevím.. to to podle me nejak blbe napsal on
asi jo no
Spíš si myslím, že popletl prodávajícího a kupujícího. :wink:
Hernán Crespo - FC Inter Milano
S44-2.-A division
S43-1.-A division
S42-1.-A division
S41-1.-A division - 1.-SP cup
S40-1.-A division
S39-1.-B2 - 1.-SP cup
S38-1.-C4 - 1.-SP cup
S37-1.-D12 - 1.-SP cup
S36-1.-E35 - 1.-SP cup
S25 - 1. - SP cup
S24 - 1. - A
saviour
Assistant Manager
Posts: 70
Joined: Sat Nov 03, 2007 8:51 am

Post by saviour »

H.Crespo(FC.Inter.Milano) wrote:
saviour wrote:
PaTTTTrick wrote:
tak to nevím.. to to podle me nejak blbe napsal on
asi jo no
Spíš si myslím, že popletl prodávajícího a kupujícího. :wink:
to je taky možné
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

Dobrý den,
Chci nahlásit nekalý pøestup mezi týmem FC Stumperd a týmem gilleske. Jedna se o brankáøe 31let,hodnocení 91.
Cena se mi zdá docela vysoká i když to není hlavní vìc u tohoto pøípadu. Hlavní vìc je jaktože tomuhle manažerovi nebyla nabídka na GK zrušena? Ten tým co od nìj toho GK koupil má jenom skauta a když se kouknete do historie tak uvidíte že schválnì prodal pár hráèù aby mohl nabídnout tìch 6 milionù za onoho GK.
Zhruba pøed 2 týdnama mi pøišla nabídka od týmu který mìl jenom skauta ihned sem to ohlásil šerifùm a šerifové neváhali a nabídku stáhli zpìt a odepsali mi „Dobøe si udìlal protože kdybys to nenahlásil tak bys dostal BAN“
A týden na to mi pøišla znovu nabídka od týmu který mìl jenom skauta a tak sem to zase nahlásil šerifùm a ty mi zase odebrali nabídku na hráèe i když ta nabídka nebyla pøehnaná. Takže se ptám jaktože manažerovi Casper nebyla odejmuta nabídka na jeho GK a nebo proè manažer Casper nemá BAN když tuto nabídku neohlásil. Dìkuji za poøádné prošetøení tohoto pøípadu.

tak dobrý už to mám díky PipkiNovi :wink:
Casper
Team Board Member
Posts: 262
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:12 pm
Location: Zutphen, Nederland

Post by Casper »

can somebody translate this to dutch/german or english...thank you

Dobrý den,
Chci nahlásit nekalý pøestup mezi týmem FC Stumperd a týmem gilleske. Jedna se o brankáøe 31let,hodnocení 91.
Cena se mi zdá docela vysoká i když to není hlavní vìc u tohoto pøípadu. Hlavní vìc je jaktože tomuhle manažerovi nebyla nabídka na GK zrušena? Ten tým co od nìj toho GK koupil má jenom skauta a když se kouknete do historie tak uvidíte že schválnì prodal pár hráèù aby mohl nabídnout tìch 6 milionù za onoho GK.
Zhruba pøed 2 týdnama mi pøišla nabídka od týmu který mìl jenom skauta ihned sem to ohlásil šerifùm a šerifové neváhali a nabídku stáhli zpìt a odepsali mi „Dobøe si udìlal protože kdybys to nenahlásil tak bys dostal BAN“
A týden na to mi pøišla znovu nabídka od týmu který mìl jenom skauta a tak sem to zase nahlásil šerifùm a ty mi zase odebrali nabídku na hráèe i když ta nabídka nebyla pøehnaná. Takže se ptám jaktože manažerovi Casper nebyla odejmuta nabídka na jeho GK a nebo proè manažer Casper nemá BAN když tuto nabídku neohlásil. Dìkuji za poøádné prošetøení tohoto pøípadu.
tak dobrý už to mám díky PipkiNovi
_________________
Seizoen 20 B.1
Supporter FC Stumperd
gem. teamprestatie: 72+
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Post by PaTTTTrick »

Casper wrote:can somebody translate this to dutch/german or english...thank you

Dobrý den,
Chci nahlásit nekalý pøestup mezi týmem FC Stumperd a týmem gilleske. Jedna se o brankáøe 31let,hodnocení 91.
Cena se mi zdá docela vysoká i když to není hlavní vìc u tohoto pøípadu. Hlavní vìc je jaktože tomuhle manažerovi nebyla nabídka na GK zrušena? Ten tým co od nìj toho GK koupil má jenom skauta a když se kouknete do historie tak uvidíte že schválnì prodal pár hráèù aby mohl nabídnout tìch 6 milionù za onoho GK.
Zhruba pøed 2 týdnama mi pøišla nabídka od týmu který mìl jenom skauta ihned sem to ohlásil šerifùm a šerifové neváhali a nabídku stáhli zpìt a odepsali mi „Dobøe si udìlal protože kdybys to nenahlásil tak bys dostal BAN“
A týden na to mi pøišla znovu nabídka od týmu který mìl jenom skauta a tak sem to zase nahlásil šerifùm a ty mi zase odebrali nabídku na hráèe i když ta nabídka nebyla pøehnaná. Takže se ptám jaktože manažerovi Casper nebyla odejmuta nabídka na jeho GK a nebo proè manažer Casper nemá BAN když tuto nabídku neohlásil. Dìkuji za poøádné prošetøení tohoto pøípadu.
tak dobrý už to mám díky PipkiNovi
_________________
Hello,
I want complain to strange transfer between FC Stumperd and Gilleske. The point is GK, age 31, rating 91.
The price seems to be quite high, but the main point of this transfer is buyer. I´d like to know why this offer had not been cancel, because the buyer has scout only and if you take look into team history, he sold several player couple day ago and after that he bids all team's money to this transfer.
Two weeks ago my team got offer from scout only H-division team, when I reported myself, the offer was cancell by sherif and I got sheriff message I could be ban if I will not report this offer. The same happend one week later, again I got offer from scout only H-division team and after report to the sheriff, the offer was cancell again.
So finally I want to know why this offer had not been cancell by sherif or why manager Casper is not banned because this offer was not report by him.
Thank you very much for investigation of this transfer.
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Casper
Team Board Member
Posts: 262
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:12 pm
Location: Zutphen, Nederland

Post by Casper »

thank you very much, so 6m for a goalie of 31 with 92%, oke it is high, but not extremly, he can play 2 seasons 70+, i also get 4 mil for my other goallie and he is 89 and 33 so thats much extremer, but thanks for the translation..
Seizoen 20 B.1
Supporter FC Stumperd
gem. teamprestatie: 72+
Tonda11
Team Board Member
Posts: 350
Joined: Sun Mar 11, 2007 7:52 pm

Post by Tonda11 »

Casper wrote:thank you very much, so 6m for a goalie of 31 with 92%, oke it is high, but not extremly, he can play 2 seasons 70+, i also get 4 mil for my other goallie and he is 89 and 33 so thats much extremer, but thanks for the translation..
There is no problem with price I think it is not extremely much for him but there is another big problem: The team which had an offer for your GK is from H division and has only scout :!: It looks strange :!:
UNION ZIZKOV
Manažer: Tonda11
Divize: D9
Casper
Team Board Member
Posts: 262
Joined: Tue Sep 20, 2005 8:12 pm
Location: Zutphen, Nederland

Post by Casper »

Tonda11 wrote:
Casper wrote:thank you very much, so 6m for a goalie of 31 with 92%, oke it is high, but not extremly, he can play 2 seasons 70+, i also get 4 mil for my other goallie and he is 89 and 33 so thats much extremer, but thanks for the translation..
There is no problem with price I think it is not extremely much for him but there is another big problem: The team which had an offer for your GK is from H division and has only scout :!: It looks strange :!:
look i was selling 20 players to make a new start so, if somebody wants my GK for 6M i sell it, maybe stupid that i dont look at his account, but when you sell 20 players i dont look every account to watch if he can pay it, so ill hope somebody can help me with this problem, because i am still banned and i played for 13 seasons now with no problems, i had 70M on my account and you think that i cheat for 1 or 2 million..that would be very stupid, and i am not stupid, so i want my account back....
Seizoen 20 B.1
Supporter FC Stumperd
gem. teamprestatie: 72+
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Post by kofi »

Casper wrote:maybe stupid that i dont look at his account, but when you sell 20 players i dont look every account to watch if he can pay it
and that´s only your problem...other managers was BANned for such a transfer...so where is the problem? It´s not apology that you are in B division...(in my opinion)
FC Alkoholicks
laky7
Team Board Member
Posts: 347
Joined: Thu Dec 21, 2006 8:48 pm
Contact:

Post by laky7 »

potreboval bi som to do angl. a to co najskor.

Manager : Cerberus
Tym : Lokomotiv Buldogs

Dostal som mail ,ze mam zablokovani ucet a neviem z akeho dovodu uz asi mesiac som s nikym neobchodoval.A fakt neviem preco.Prosil bi som aspon o dovod preco si myslite ,ze som podvadzal aby som sa mohol ocistit.
Lokomotiv Buldogs
Cerberus
psc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1553
Joined: Sun Oct 15, 2006 1:52 pm
Location: Slaný

Post by psc »

"prosil bi" ??? zkus si nejdøív opravit slovenštinu
Psc United
Woko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1619
Joined: Wed Nov 08, 2006 3:12 pm
Contact:

Post by Woko »

laky7 wrote:potreboval bi som to do angl. a to co najskor.

Manager : Cerberus
Tym : Lokomotiv Buldogs

Dostal som mail ,ze mam zablokovani ucet a neviem z akeho dovodu uz asi mesiac som s nikym neobchodoval.A fakt neviem preco.Prosil bi som aspon o dovod preco si myslite ,ze som podvadzal aby som sa mohol ocistit.
Manager: Cerberus, Team: Lokomotiv Buldogs
I got mail that my account is blocked and i don´t know, what´s the reason, i haven´t had any trade for a one month. Really don´t know why. I wonna know the reason why do you think that i cheated in order to purge my name.
Jantar FC
Největší úspěch v minulém působení - 18.sezona - 1. v E.43
Nyní - boj v D.9
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”