= = Translations = =

Moderator: Czech Moderators

dragosh***
Team President
Posts: 824
Joined: Sun Dec 24, 2006 2:05 pm
Location: Medias
Contact:

Post by dragosh*** »

ackoliv kdy koukam za kolik prodavas CB a CM tak bych ti mel naparit aspon pul mega ptze potrebuju prachy jako sul :) ale uz sem rek tak co nadelam :)

what it means?
Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...
EX-Manager: Dragosh***
EX-Team:Fc Steaua Bucharest***
hannibal
Team President
Posts: 919
Joined: Thu May 17, 2007 8:23 pm

Post by hannibal »

Can someone please translate in English:

nejdme hrat bo by som dostal 10 si moc dobry na mna

Thanx
I love it when a plan comes together.
Image
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Post by Netris1 »

hannibal wrote:Can someone please translate in English:

nejdme hrat bo by som dostal 10 si moc dobry na mna

Thanx
I don´t will play. I will concede the 10 goal, you are much strong.
Netris->Hell Riders->E.21
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Post by PaTTTTrick »

dragosh*** wrote:ackoliv kdy koukam za kolik prodavas CB a CM tak bych ti mel naparit aspon pul mega ptze potrebuju prachy jako sul :) ale uz sem rek tak co nadelam :)

what it means?
If I check the price for CB and CM you are selling I should add 0,5M to the price because I need money really lot :o), but I already said so what should I do ..... :wink:
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Thomas25
Team President
Posts: 715
Joined: Sun Dec 31, 2006 12:36 pm

Post by Thomas25 »

Ok..Then make your offer,and wait..Maybe I won't have a bigger offer,and sell him to you..

Pøibližnì vím,ale pro jistotu.........
Image
Woko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1619
Joined: Wed Nov 08, 2006 3:12 pm
Contact:

Post by Woko »

Thomas25 wrote:Ok..Then make your offer,and wait..Maybe I won't have a bigger offer,and sell him to you..

Pøibližnì vím,ale pro jistotu.........
Pøesnì: Ok, tak podej svou nabídku a èekej.. možná nebudu mít vyšší nabídku a prodám ti ho..
Jantar FC
Největší úspěch v minulém působení - 18.sezona - 1. v E.43
Nyní - boj v D.9
Thomas25
Team President
Posts: 715
Joined: Sun Dec 31, 2006 12:36 pm

Post by Thomas25 »

Woko wrote:
Thomas25 wrote:Ok..Then make your offer,and wait..Maybe I won't have a bigger offer,and sell him to you..

Pøibližnì vím,ale pro jistotu.........
Pøesnì: Ok, tak podej svou nabídku a èekej.. možná nebudu mít vyšší nabídku a prodám ti ho..
dík,su rád že zas tak blbej nejsu,aspoò jsem tušil :-D
Image
Angee
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1474
Joined: Tue Mar 06, 2007 9:32 am
Location: Dambořice

Post by Angee »

Kdo tu umí rumunsky tak a mi øekne, jak by reagoval, pokud by mu došla taková "pìkná" zpráva :arrow:
cu alte cuvinte sa ma fut in toti mortii mamii tale de rasist imputit si sa ma slobozesc in tot arborele tau genealogic de la radacini pana la mugurasi, 'tu-ti graiu' ala spurcat de imbecil imputit.
Jde to tøeba øešit u šerifù, jako že bych ho "zažaloval" (jak tøeba v Ally McBeal 8) ) a "porota složená z šeøifù SP" by ho pak tøeba shledala "vinným" a udìlila by mu BAN :?: :idea:

PS: když sem žádal jednoho rumunskýho moderátora o doslovné pøeklad, tak mi odpovìïìl, a se nezlobím, ale že nezná takový anglický slovíèka aby mohl pøeložit takovou "hloupost", oplzlost èi proklínání (neví jak to pojmenovat) ...
Image
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Post by Netris1 »

Angee wrote:Kdo tu umí rumunsky tak a mi øekne, jak by reagoval, pokud by mu došla taková "pìkná" zpráva :arrow:
cu alte cuvinte sa ma fut in toti mortii mamii tale de rasist imputit si sa ma slobozesc in tot arborele tau genealogic de la radacini pana la mugurasi, 'tu-ti graiu' ala spurcat de imbecil imputit.
Jde to tøeba øešit u šerifù, jako že bych ho "zažaloval" (jak tøeba v Ally McBeal 8) ) a "porota složená z šeøifù SP" by ho pak tøeba shledala "vinným" a udìlila by mu BAN :?: :idea:

PS: když sem žádal jednoho rumunskýho moderátora o doslovné pøeklad, tak mi odpovìïìl, a se nezlobím, ale že nezná takový anglický slovíèka aby mohl pøeložit takovou "hloupost", oplzlost èi proklínání (neví jak to pojmenovat) ...
Tak jsem si našel rumunsko-èeský online slovník a pøeklad do pùlky mi naprosto staèil...Rozhodnì napiš šerifùm...
Netris->Hell Riders->E.21
Ivo08-LSG
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3754
Joined: Sun Oct 15, 2006 3:06 pm
Location: Nové Zámky,SLOVENSKO
Contact:

Post by Ivo08-LSG »

Potrebujem chalani toto prelozit surne ale fakt co najrychlejsie do anglictiny please pomozte

"Cawko.Prosím a vedel by si mi posla hráèa menom ........... do mojho tímu ihneï?Pretože sa mi na ten post zranili dvaja moji najlepší hráèi a teraz na ten post nemám náhradu.Alebo kolko zaòho chceš?Prosím odpíš je to fakt dôležité díky Moc vopred"
Ivo08 - LSG Nové Zámky
Image
"SLOVENSKO je najlepšie a stojím za tým Ja,SLOVENSKO je totiž Moja Krajina.Som SLOVÁK srdcom aj dušou,SLOVÁK kámo tak buĎ Ticho !!!"
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

Ivo08-LSG wrote:Potrebujem chalani toto prelozit surne ale fakt co najrychlejsie do anglictiny please pomozte

"Cawko.Prosím a vedel by si mi posla hráèa menom ........... do mojho tímu ihneï?Pretože sa mi na ten post zranili dvaja moji najlepší hráèi a teraz na ten post nemám náhradu.Alebo kolko zaòho chceš?Prosím odpíš je to fakt dôležité díky Moc vopred"
Hi, can you send me the player ...... immediately? Because my two best players on this position have injured and i have no compensation. How much you want? Please answer, its really important. thank you very much.

:wink:
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
saviour
Assistant Manager
Posts: 70
Joined: Sat Nov 03, 2007 8:51 am

Post by saviour »

prosím pøeložíte mi nìkdo toto?

if you give Tomas (whom you buy player)better offer i don't pretend in him...


hej tak pøeložíte mi to prosím nìkdo?
Evandro Adauto
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1540
Joined: Thu Jan 04, 2007 6:03 pm
Location: Country: Slovakia ...home of vodka and halusky...:p
Contact:

Post by Evandro Adauto »

uz netreba :(
4.1.2007
17s->12.H| 18s->2.H| 19s->1.G| 20s->12.F| 21s->11.G| 22s->10.H| 23s->5.H| 24s->5.H| 25s->2.H| 26s->3.G| 27.s->8.G| 28s->3.G| 29s->1.G| 30s->1.F|
31s->11.E| a teraz? SP tím a 100 mega v pi..
saviour
Assistant Manager
Posts: 70
Joined: Sat Nov 03, 2007 8:51 am

Post by saviour »

Evandro Adauto wrote:uz netreba :(

proè? co to znamenalo?
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Post by PaTTTTrick »

saviour wrote:prosím pøeložíte mi nìkdo toto?

if you give Tomas (whom you buy player)better offer i don't pretend in him...


hej tak pøeložíte mi to prosím nìkdo?
když dáš Tomasovi (od ktereho chceš koupit hráèe) lepší nabídku, tak já už ji nezvýším
---
Asi kupujete stejneho hraèe a on má zatím vyšší nabídku...
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”