= = Translations = =

Moderator: Czech Moderators

Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: = = Translations = =

Post by Hák »

Jako vtip dobré :D 20km dojíždět, to je teda tragédie a ty šatny, to musí být opravdu ponižující 8) Však oni kluci přežijou a možná se i vrátí z oblak do reality běžného života....
SK Kobeřice - E.36
cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Re: = = Translations = =

Post by cristalqw »

Have a nice day!
Last edited by cristalqw on Sun Jun 28, 2009 1:29 pm, edited 1 time in total.
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: = = Translations = =

Post by amoszamba »

Mohl by mi to někdo přeložit?
Kolik bys za něj nabídl na přímý přestup?
Dík
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
Matteo76
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1357
Joined: Fri Jun 15, 2007 12:45 pm
Location: Český Těšín
Contact:

Re: = = Translations = =

Post by Matteo76 »

amoszamba wrote:Mohl by mi to někdo přeložit?
Kolik bys za něj nabídl na přímý přestup?
Dík
tož Zamba, vy neznáte Google translator? :D
How much would you offer for him to direct transfer?
AW
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Sun Jun 22, 2008 3:33 pm

Re: = = Translations = =

Post by AW »

nevíte někdo co to udělá s fanouškama když zdražím vztupenky z 18 na 30 nebo aji víc ? jak dlouho nebudou chodit nebo tak něco ?
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: = = Translations = =

Post by ps2512 »

AW wrote:nevíte někdo co to udělá s fanouškama když zdražím vztupenky z 18 na 30 nebo aji víc ? jak dlouho nebudou chodit nebo tak něco ?
NEbudou chodit vůbec!!!! :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
AW
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Sun Jun 22, 2008 3:33 pm

Re: = = Translations = =

Post by AW »

ps2512 wrote:
AW wrote:nevíte někdo co to udělá s fanouškama když zdražím vztupenky z 18 na 30 nebo aji víc ? jak dlouho nebudou chodit nebo tak něco ?
NEbudou chodit vůbec!!!! :wink:
tak ale zase začnou pak někdy ne ?
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Re: = = Translations = =

Post by MošnaM »

AW wrote:
ps2512 wrote:
AW wrote:nevíte někdo co to udělá s fanouškama když zdražím vztupenky z 18 na 30 nebo aji víc ? jak dlouho nebudou chodit nebo tak něco ?
NEbudou chodit vůbec!!!! :wink:
tak ale zase začnou pak někdy ne ?
No teoreticky začnou. Ale až jich budeš mít tak 70-80 tisíc. To pak se mezi nimi najde pár bohatců, kteří ti ten nesmysl za lístky dají :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Podívej se do SPMT. To ti aspoň přibližně spočítá, kolik fans při jejich počtu a při velikosti tvého stadiónu za jakou cenu lístku přijde :wink: .
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
AW
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Sun Jun 22, 2008 3:33 pm

Re: = = Translations = =

Post by AW »

no tak pokusim se vám nastínit mou situaci a budu rád za každou radu co by ste dělali vy.

Takže mám 11 000 kapacitu stadionu fanoušků mám skoro 24 000, vztupenky za 19 na ligu a 21 na pohár tak to vypočítal SPMT. Když hraju doma tak vydělám pár tisícovek a když hraju venku tak prodělám téměř 200 000. Hráče mám zatim dobry nepotřebudu koupit žádnou posilu. Sem první v F divizi a za postup dostanu 2 100 000. Co mám dělat aby ty ztráty za venkovní zápasy nebyly tak znatelné ? zvýšení kapacity je asi jasné ale co dál se dá eště dělat ? nějaky obchody s hráčema nebo co můžu pro tohle eště udělat ? co by ste dělali vy na mém místě ?
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: = = Translations = =

Post by ps2512 »

AW wrote:no tak pokusim se vám nastínit mou situaci a budu rád za každou radu co by ste dělali vy.

Takže mám 11 000 kapacitu stadionu fanoušků mám skoro 24 000, vztupenky za 19 na ligu a 21 na pohár tak to vypočítal SPMT. Když hraju doma tak vydělám pár tisícovek a když hraju venku tak prodělám téměř 200 000. Hráče mám zatim dobry nepotřebudu koupit žádnou posilu. Sem první v F divizi a za postup dostanu 2 100 000. Co mám dělat aby ty ztráty za venkovní zápasy nebyly tak znatelné ? zvýšení kapacity je asi jasné ale co dál se dá eště dělat ? nějaky obchody s hráčema nebo co můžu pro tohle eště udělat ? co by ste dělali vy na mém místě ?
Potřeují znát název tvého týmu abych se mohl kouknout co by se dalo dělat :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
AW
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Sun Jun 22, 2008 3:33 pm

Re: = = Translations = =

Post by AW »

ps2512 wrote:
AW wrote:no tak pokusim se vám nastínit mou situaci a budu rád za každou radu co by ste dělali vy.

Takže mám 11 000 kapacitu stadionu fanoušků mám skoro 24 000, vztupenky za 19 na ligu a 21 na pohár tak to vypočítal SPMT. Když hraju doma tak vydělám pár tisícovek a když hraju venku tak prodělám téměř 200 000. Hráče mám zatim dobry nepotřebudu koupit žádnou posilu. Sem první v F divizi a za postup dostanu 2 100 000. Co mám dělat aby ty ztráty za venkovní zápasy nebyly tak znatelné ? zvýšení kapacity je asi jasné ale co dál se dá eště dělat ? nějaky obchody s hráčema nebo co můžu pro tohle eště udělat ? co by ste dělali vy na mém místě ?
Potřeují znát název tvého týmu abych se mohl kouknout co by se dalo dělat :wink:

Arsenal Football Club....jako myslím si že ta situace zase tak špatná eště není mám už jednu variantu kdyby bylo špatně tak prodám mladíka kterej se mě líbit nebude a za ty peníze zvednu kapacitu a tak budu pokračovat než se z toho nedostanu nebo to aspoň nezmenším to už bych si nějak poradil
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: = = Translations = =

Post by Big El »

Osobně bych rozhodně zvýšil kapacitu stadionu. A z dlouhodobého pohledu bych si sjednal co nejvíc přáteláků, např. formou doma/venku. Zájemce tu myslím najdeš. Případně hraj za tímto účelem turnájky. Za skupinový turnaj s nějakým nízkým startovným nemůžeš nikdy prodělat. Protože domácí zápasy ti vstupné vrátí a naopak vyděláš. Tím způsobem nějaké peníze vydělám. Jinak ty vstupenky na ligu upravuj zápas od zápasu. Hodně se tím dá prodělat, když to necháváš vždy stejné.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
AW
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Sun Jun 22, 2008 3:33 pm

Re: = = Translations = =

Post by AW »

Big El wrote:Osobně bych rozhodně zvýšil kapacitu stadionu. A z dlouhodobého pohledu bych si sjednal co nejvíc přáteláků, např. formou doma/venku. Zájemce tu myslím najdeš. Případně hraj za tímto účelem turnájky. Za skupinový turnaj s nějakým nízkým startovným nemůžeš nikdy prodělat. Protože domácí zápasy ti vstupné vrátí a naopak vyděláš. Tím způsobem nějaké peníze vydělám. Jinak ty vstupenky na ligu upravuj zápas od zápasu. Hodně se tím dá prodělat, když to necháváš vždy stejné.

přáteláky už sem začal domlouvat a přihlásil sem se do 2 turnaju se startovným dohromady 4 000....co se týče těch vztupenek nebude to mět negativní dopad na fanoušky když to budu měnit zápas od zápasu ? nevim jestli to tak je ale zdá se mi že když to změním tak oni třeba 5 zápasů nechodijou moc a pak zase začnou nebo to je podle té ceny ? dá se v tomhle spolehnout na SPMT ?
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: = = Translations = =

Post by zajdaz »

Upozorňuji, že zde je téma pro překládání textů a ne poradna pro AW! Pokračujte v Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: = = Translations = =

Post by Big El »

AW wrote:přáteláky už sem začal domlouvat a přihlásil sem se do 2 turnaju se startovným dohromady 4 000....co se týče těch vztupenek nebude to mět negativní dopad na fanoušky když to budu měnit zápas od zápasu ? nevim jestli to tak je ale zdá se mi že když to změním tak oni třeba 5 zápasů nechodijou moc a pak zase začnou nebo to je podle té ceny ? dá se v tomhle spolehnout na SPMT ?
Osobně v tom na SPMT spoléhám a myslím, že drtivá většina manažerů taky. Na diváky to negativní dopad nemá, ale samozřejmě je to o náhodě. Vyjde ti např. že při průměrném počasí bude plno, když dáš 19Euro a přijde sněhová bouře a máš smůlu...

edit: Až teď jsem si všiml zajdazova příspěvku. OK, skončeme tady a přesuňme to.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”