= = Translations = =

Moderator: Czech Moderators

happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

psc wrote:happyna : haha ty si lolek :lol:
poèkej on mi tu posílá zprávu že to potøebuje pøeložit a potom mi píše, že to nechtìl pøeložit nebo co :idea: a co mi chce posílat to taky netušim :idea:

EDIT: Jo už sem to pochopil on píše jestli ho nemùžu kontaktovat na SP
Tak to mì nenapadlo, já fakt myslel že to chce pøeložit. Tak koho by to napadlo kuròa
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

happyna17 wrote:
psc wrote:happyna : haha ty si lolek :lol:
poèkej on mi tu posílá zprávu že to potøebuje pøeložit a potom mi píše, že to nechtìl pøeložit nebo co :idea: a co mi chce posílat to taky netušim :idea:

EDIT: Jo už sem to pochopil on píše jestli ho nemùžu kontaktovat na SP
Tak to mì nenapadlo, já fakt myslel že to chce pøeložit. Tak koho by to napadlo kuròa
:lol: ale jinak mas Happyno v obrazku peknou èíèu... 8)
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Post by Azor »

nemohli byste mi prosím tohle pøeložit do angliètiny? :wink:
Na tento turnaj jsou zváni pouze týmy z E,D a F divizí!!! Kdo se chce zúèastnit tohoto turnaje,tak mi napištì zprávu do SP pošty s pøedmìtem onula cup II a do zprávy napište,že se chcete zúèastnit turnaj onula cup II
Potøebuji to kvùli tomu,aby ten turnaj zaèal co nejdøív :wink:
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

Azor wrote:nemohli byste mi prosím tohle pøeložit do angliètiny? :wink:
Na tento turnaj jsou zváni pouze týmy z E,D a F divizí!!! Kdo se chce zúèastnit tohoto turnaje,tak mi napištì zprávu do SP pošty s pøedmìtem onula cup II a do zprávy napište,že se chcete zúèastnit turnaj onula cup II
Potøebuji to kvùli tomu,aby ten turnaj zaèal co nejdøív :wink:
"To this tournament are only teams from E,D nad F invited. Who will take part on this tournament, write me a message in SP with heading "Onula Cup II" and in the message, that you will participate in tourn. Onula Cup II.
I need this for the early start of my tourn. :wink:"

8)
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Post by Azor »

elrik wrote:
Azor wrote:nemohli byste mi prosím tohle pøeložit do angliètiny? :wink:
Na tento turnaj jsou zváni pouze týmy z E,D a F divizí!!! Kdo se chce zúèastnit tohoto turnaje,tak mi napištì zprávu do SP pošty s pøedmìtem onula cup II a do zprávy napište,že se chcete zúèastnit turnaj onula cup II
Potøebuji to kvùli tomu,aby ten turnaj zaèal co nejdøív :wink:
"To this tournament are only teams from E,D nad F invited. Who will take part on this tournament, write me a message in SP with heading "Onula Cup II" and in the message, that you will participate in tourn. Onula Cup II.
I need this for the early start of my tourn. :wink:"

8)
Díky :wink:
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

Dnes mi došlo toto do správy:


SoccerProject.com Next game 20 Èrv (22:27)
Hi,
we've just received some information about our next game in the 'SC Cuú' tournament:
Tue 24 Jun 2008 (10:00:00 CET) : Everton Dc - FK Nike Kolín**
Make sure we win!

Kind regards,
The board.

Prosím vás o preklad lebo nieèo také som nevidel,a neviem èo mám za ulohu spravit alebo èo
future? lsd is future!
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1190
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:12 pm

Post by future? lsd is future! »

nemas si poustet SP v aj, kdyz tomu nerozumis :p
Image

Chces se vsadit? vyhrat az statisice (vstupne za pratelaky:)?! Pojd to zkusit : http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 1&t=148144
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

future? lsd is future! wrote:nemas si poustet SP v aj, kdyz tomu nerozumis :p
ale ja som si ho pustal v sk nadpis bol normalne od:soccer project com a obsah bol anglicky preto sa pýtam prosím o preklad.vopred dakujem
Error
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1140
Joined: Sun Jan 06, 2008 9:31 am

Post by Error »

Ahoj,
právì jsme obdrželi informaci o našem dalším zápase v turnaji 'SC Cuú' tournament:
Út 24 Èrv 2008 (10:00:00 CET) : Everton Dc - FK Nike Kolín**
Vzhùru za vítìzstvím!

S pozdravem,
pøedstavenstvo klubu.


co by to asi bylo? :?
Error >> FK Lipina
Image
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

Error wrote:Ahoj,
právì jsme obdrželi informaci o našem dalším zápase v turnaji 'SC Cuú' tournament:
Út 24 Èrv 2008 (10:00:00 CET) : Everton Dc - FK Nike Kolín**
Vzhùru za vítìzstvím!

S pozdravem,
pøedstavenstvo klubu.


co by to asi bylo? :?
Neviem,ale nikdy som to v ang.nedostal a ten turnaj mprišiel príliš podozrivý kedže bol za 100 000eur a boli tam 2 timi z H co su prave založene a hned ked som sa tam zapísl sa pridal jeden F-hráè.mne tam èosi nevonia.nikoho neobvinujem ale že to bude èisté tak tomu neverím.
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

Stein 8 wrote:Neviem,ale nikdy som to v ang.nedostal a ten turnaj mprišiel príliš podozrivý kedže bol za 100 000eur a boli tam 2 timi z H co su prave založene a hned ked som sa tam zapísl sa pridal jeden F-hráè.mne tam èosi nevonia.nikoho neobvinujem ale že to bude èisté tak tomu neverím.
Vidìl pøíležitost, tak se pøihlásil :idea: proè by to bylo podezøelý :arrow: to je jasný, že když vidí nìkdo otevøenej turnaj, kde jsou 3 Háèkaøi a èeká se na posledního, tak se tam pøihlásí nìkdo silnej=lehko vydìlaný prachy :idea:
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

happyna17 wrote:
Stein 8 wrote:Neviem,ale nikdy som to v ang.nedostal a ten turnaj mprišiel príliš podozrivý kedže bol za 100 000eur a boli tam 2 timi z H co su prave založene a hned ked som sa tam zapísl sa pridal jeden F-hráè.mne tam èosi nevonia.nikoho neobvinujem ale že to bude èisté tak tomu neverím.
Vidìl pøíležitost, tak se pøihlásil :idea: proè by to bylo podezøelý :arrow: to je jasný, že když vidí nìkdo otevøenej turnaj, kde jsou 3 Háèkaøi a èeká se na posledního, tak se tam pøihlásí nìkdo silnej=lehko vydìlaný prachy :idea:
No hej,ale práve založený 2 h tími a ja z èerstvo F-ko nie H! Ja že soccer poslal správu že turnaj nebude plati lebo pochybujem že by ktosi dal 100 000 z H podla mna v tom cítim podozrenie z podvodu,ale vo finále budem isto takže to nebudem oznamova,kedže o svoje keše neprídem.
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

Stein 8 wrote:No hej,ale práve založený 2 h tími a ja z èerstvo F-ko nie H! Ja že soccer poslal správu že turnaj nebude plati lebo pochybujem že by ktosi dal 100 000 z H podla mna v tom cítim podozrenie z podvodu,ale vo finále budem isto takže to nebudem oznamova,kedže o svoje keše neprídem.
Nechci zatracovat háèkaøe :idea: ale háèkaøi jsou schopní se svojí blbostí jít do turnaje i o jedno MEGA chápeš to :roll: A asi tì naprášim :) i když to bude k nièemu :?
winters
Team President
Posts: 522
Joined: Fri Mar 03, 2006 2:31 am
Location: Bystøice (FM)

Post by winters »

Stein 8 wrote:
Error wrote:Ahoj,
právì jsme obdrželi informaci o našem dalším zápase v turnaji 'SC Cuú' tournament:
Út 24 Èrv 2008 (10:00:00 CET) : Everton Dc - FK Nike Kolín**
Vzhùru za vítìzstvím!

S pozdravem,
pøedstavenstvo klubu.


co by to asi bylo? :?
Neviem,ale nikdy som to v ang.nedostal a ten turnaj mprišiel príliš podozrivý kedže bol za 100 000eur a boli tam 2 timi z H co su prave založene a hned ked som sa tam zapísl sa pridal jeden F-hráè.mne tam èosi nevonia.nikoho neobvinujem ale že to bude èisté tak tomu neverím.
potøebuji nick nebo název toho klubu z F divize, proklepnu všechny úèastníky. Pokud to bude podvod, pohár ruším. Zprávu mi zašli do SP pošty nikoliv na fórum.

Winters
Image
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

winters wrote:
Stein 8 wrote:
Error wrote:Ahoj,
právì jsme obdrželi informaci o našem dalším zápase v turnaji 'SC Cuú' tournament:
Út 24 Èrv 2008 (10:00:00 CET) : Everton Dc - FK Nike Kolín**
Vzhùru za vítìzstvím!

S pozdravem,
pøedstavenstvo klubu.


co by to asi bylo? :?
Neviem,ale nikdy som to v ang.nedostal a ten turnaj mprišiel príliš podozrivý kedže bol za 100 000eur a boli tam 2 timi z H co su prave založene a hned ked som sa tam zapísl sa pridal jeden F-hráè.mne tam èosi nevonia.nikoho neobvinujem ale že to bude èisté tak tomu neverím.
potøebuji nick nebo název toho klubu z F divize, proklepnu všechny úèastníky. Pokud to bude podvod, pohár ruším. Zprávu mi zašli do SP pošty nikoliv na fórum.

Winters
Prosím a chcel som ti napísa na sp,ale ked som sa zahlásil-èo sa nestane ban.mam nepovolený prístup?èo mám robi????možno je to koli tomu poháru ale s mojej strany žiadny podvod.èo mám kde posla aby sa to prešetrilo a èo najskor mi vrátili tím-hlavne na zaèiatku sezony by to bola škoda a tim uplne keby mi ho nevrátili.Poradte mi prosím hocikto èo mám robi.ten ban by bol za niè.
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”