Fórum o fóru

Moderator: Czech Moderators

frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

ten refferal byl smazanej;)

a myslis ten poker? poker je hazard (kdyz se hraje zdarma)?!, dyt i na sp jednu dobu byli reklamy na nakou poker hernu
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Fórum o fóru

Post by PaToM »

frankie_doparoma wrote:ten refferal byl smazanej;)

a myslis ten poker? poker je hazard (kdyz se hraje zdarma)?!, dyt i na sp jednu dobu byli reklamy na nakou poker hernu
Presne tak, 10:55 som ten referal zmazal a už 11:19 meangreen zmazal tému. To sa mi vážne nepáči. Toto je predsa CZ/SK fórum so svojimi moderátormi, ktorí vedia posúdiť, čo je ok a čo nie. Ak by to naozaj nebolo v poriadku a ja to nezmažem, zmaže to buď foxir alebo simi.

Mimochodom, tá reklama na poker na SP stále je - na úvodnej stránke - na hru PokerListings.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Fórum o fóru

Post by PaToM »

zajdaz wrote:Zase na druhou stranu nejspíš smazal i ten topic s hazardem, nutno podotknout že oprávněně, k čemuž se místní moudrátoři neměli.
Áno, zmazal aj ten topik s "hazardom". Ja som si nebol istý či ho zmazať či nie, no po dohode s foxirom som len roofera slušne poprosil o zmazanie referalov a odkazov. Aj ich zmazal a tým pádom som to pokladal za vyriešené.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

no hlavne jde o to ze se sem vubec sere, kdyz uz se mu neco nepaci a ma potrebu to resit at napise do moderatorsky sekce ale ne ze prijde a beze slova si maze co chce
a jeste takovej cucak, na forum je reglej dva roky a bude delat machra:p

bych mu schvalne napsal, ze ten topic o pokeru byl pokec o pokeru a ne zadny verbovani do naky herny (coz to ani nebylo) a byl bych zvedavej na jeho reakci, kazdopadne bych si stezoval, fuj.... :|
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
simi8
Team Board Member
Posts: 259
Joined: Mon Jul 03, 2006 8:45 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by simi8 »

frankie_doparoma wrote:no hlavne jde o to ze se sem vubec sere, kdyz uz se mu neco nepaci a ma potrebu to resit at napise do moderatorsky sekce ale ne ze prijde a beze slova si maze co chce
a jeste takovej cucak, na forum je reglej dva roky a bude delat machra:p

bych mu schvalne napsal, ze ten topic o pokeru byl pokec o pokeru a ne zadny verbovani do naky herny (coz to ani nebylo) a byl bych zvedavej na jeho reakci, kazdopadne bych si stezoval, fuj.... :|


Kolego,

věřím, že jsi rozezlený na to, co se přihodilo, ale, prosím, ve svém rozhořčení, používej slušnější výrazy.

Děkuji
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

ok, omlouvam se, nechal jsem se trochu unset....

ps; jen bych rad upozornil, ze jsem krom jineho pouzil slovo cucak a ne nake jine, aby nedoslo k nakemu omylu :)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Papa Bouba Diop »

je to zcela mimo topic a proto se předem omlouvám ale frankieho ps mě fakt pobavilo :lol: :lol:
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Fórum o fóru

Post by puzzle »

PaToM wrote:
frankie_doparoma wrote:proc je smazanej topic powerplaymanager?
Hmm, zvláštne, myslel som si, že právo moderovať fórum majú len tie skupiny moderátorov, ktoré sú v každom fóre vypísané. V prípade fóra Pokec o všem možném je to skupina Czech moderators, ale zjavne ho môže moderovať aj meangreen, ktorý zmazal Hákovu tému. :roll:
Čo sa nám čo majú holandskí modi miešať do nášho fóra :?: :!: :evil:
Czech Moderátors a taky globální moderátoři Moderator, kde je i meangreen :wink:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Fórum o fóru

Post by PaToM »

puzzle wrote:Czech Moderátors a taky globální moderátoři Moderator, kde je i meangreen :wink:
Njn, lenže napr. tu http://forum.soccerproject.com/viewforum.php?f=61 máš napísanú len skupinu Czech Moderators, kdežto napr. tu http://forum.soccerproject.com/viewforum.php?f=44 je okrem Italian Moderators uvedená aj skupina Moderator, tak logicky mi z toho vyplynulo, že moderovať to fórum môžu len tí zo skupín, ktoré sú tam uvedené, a teda že moderovať CZ/SK fórum môžu len Sjarel, Foxir, Simi a ja. Prečo sa nám do nášho fóra mieša "nejaký" Holanďan?
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

a ptal si se ho na to osobne nebo na MOD forum?
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Fórum o fóru

Post by puzzle »

PaToM wrote:
puzzle wrote:Czech Moderátors a taky globální moderátoři Moderator, kde je i meangreen :wink:
Njn, lenže napr. tu http://forum.soccerproject.com/viewforum.php?f=61 máš napísanú len skupinu Czech Moderators, kdežto napr. tu http://forum.soccerproject.com/viewforum.php?f=44 je okrem Italian Moderators uvedená aj skupina Moderator, tak logicky mi z toho vyplynulo, že moderovať to fórum môžu len tí zo skupín, ktoré sú tam uvedené, a teda že moderovať CZ/SK fórum môžu len Sjarel, Foxir, Simi a ja. Prečo sa nám do nášho fóra mieša "nejaký" Holanďan?
Kdysi jsem chtěl vědět jak to forum funguje a tak jsem si ho stahl, Moderator je předdefinovaná skupina, nejde smazat, a může upravovat uplně vše i když to tam neni zadané, aspoň tak nějak si to vzpomínám...
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Fórum o fóru

Post by PaToM »

frankie_doparoma wrote:a ptal si se ho na to osobne nebo na MOD forum?
Osobne cez poštu, zatiaľ neodpovedal.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

puzzle wrote:Kdysi jsem chtěl vědět jak to forum funguje a tak jsem si ho stahl, Moderator je předdefinovaná skupina, nejde smazat, a může upravovat uplně vše i když to tam neni zadané, aspoň tak nějak si to vzpomínám...

nejde o to co jde a co nejde a jak co funguje, aspon mojim pohledem, ale jde o to ze jsem de nekdo z jiny sekce, kdo vubec nemuze vedet o cem se tu diskutuje (resp. jasne ze asi to hlavni tema pochopi, ale proste neumi cesky ani slovensky) a proste proc se micha do prace czsk moderatoru? nikdy se to nedelo, tak nevim proc by to melo zacinat....
prijde mi to jako pohrdani praci cz-sk modu....
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Fórum o fóru

Post by PaToM »

frankie_doparoma wrote:a proste proc se micha do prace czsk moderatoru? nikdy se to nedelo, tak nevim proc by to melo zacinat....
prijde mi to jako pohrdani praci cz-sk modu....
A to je presne to, čo aj mne vadí. :|
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Fórum o fóru

Post by puzzle »

Samozdřejmě, já ho v žádném případě neobhajuju, a jako mod CZK bych si stěžoval na postup svého kolegy u Sjarela.
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”