Fórum o fóru

Moderator: Czech Moderators

kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

frankie_doparoma wrote:
kopeckar wrote:Postrádám na fóru svůj topik k vypadávání z turnajů. Určitě nebyl smazán automatic deletem.
Urcite jsem ho nesmazal, jestli tady neni tak ho smazal automat delete....

btw. proc by ho "urcite" nemoh smazat a.d.?
Protože jsem tam psal cca před týdnem. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

kopeckar wrote: Protože jsem tam psal cca před týdnem. :mrgreen:
no tak to asi zalezi na tom cca:p
pac jsem projel vsechny akce co probehli v ty sekci za posledni mesic a nikdo to nesmazal...
nevim, ja urcite nic nemazal, etwas taky (za prvy tam enma co mazat:D a za druhy to ve vypisu neni) ...asi si to s necim pletes...
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
psc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1553
Joined: Sun Oct 15, 2006 1:52 pm
Location: Slaný

Re: Fórum o fóru

Post by psc »

Psc United
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

psc wrote:on si to spletl asi s tímhle http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... a&start=15
určitě ne, psal jsem to v obou topicích
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

hele proste dle vypisu moderatorske cinnosti, nikdo takovy topic nemazal/nezamykal proste s nim nic nedelal, nevim kde je chyba...
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

frankie_doparoma wrote:hele proste dle vypisu moderatorske cinnosti, nikdo takovy topic nemazal/nezamykal proste s nim nic nedelal, nevim kde je chyba...
OK dyť jsem psal, že na tom nelpím, hlavní je, že to vyšlo. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Fórum o fóru

Post by pupajdi13 »

škoda,že neměl nikdo odvahu panu Kopečkovi poděkovat za snahu v celé té věci , to mě dost mrzí , všichni hlasujou a brečej jak je to štve a když se to povede nakonec - tak je ticho po pěšině. :roll:
smutnej to přístup veškerých manažerů zde hrajících ,.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

pupajdi13 wrote:škoda,že neměl nikdo odvahu panu Kopečkovi poděkovat za snahu v celé té věci , to mě dost mrzí , všichni hlasujou a brečej jak je to štve a když se to povede nakonec - tak je ticho po pěšině. :roll:
smutnej to přístup veškerých manažerů zde hrajících ,.
Ale pane já to kvůli tomu nedělal, jsem rád že to vyšlo, teda doufám, že to vyšlo, protože jsem to ještě nemohl posoudit, jelikož jsem stále ve hře ve většině turnajů a tam kde ne, los ještě neproběhl. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Fórum o fóru

Post by pupajdi13 »

kopeckar wrote: Ale pane já to kvůli tomu nedělal, jsem rád že to vyšlo,
Však já vím , že jste to nedělal pro nějaké "díky" ale myslím,že drtivé většině manažerů hodně pomuže a proto jsem psal,že mne mrzí , že krom mne,Janči ,Angeeho,Hadise a Herryho aňi tuk ,což mě mrzí.
Myslím si,že v takovýchto případech musí jít i osobní záležitosti stranou a uznat něčí velmi dobrou práci.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

frankie_doparoma wrote:
kopeckar wrote: Protože jsem tam psal cca před týdnem. :mrgreen:
no tak to asi zalezi na tom cca:p
pac jsem projel vsechny akce co probehli v ty sekci za posledni mesic a nikdo to nesmazal...
nevim, ja urcite nic nemazal, etwas taky (za prvy tam enma co mazat:D a za druhy to ve vypisu neni) ...asi si to s necim pletes...
Je cosi shnilého ve státě adminském. Buď jsi to smazal a vědomě to zapíráš, nebo je vás víc co to můžou mazat, ale jinou možnost nevidím. Víš moc dobře, že ta má iniciativa se změnou ohledně turnajů probíhala ke konci roku a já se i pak průběžně čas od času příspěvkem do toho topiku snažil posunout ho nahoru aby to neusnulo. Tady přikládám důkaz o tom, že to nemohl smazat automatic delete :


Image

Stačí se mrknout dolů na poslední tři topiky, jak jsou staré poslední příspěvky v nich a něco tady smrdí.
pupajdi13 wrote:Však já vím , že jste to nedělal pro nějaké "díky" ale myslím,že drtivé většině manažerů hodně pomuže a proto jsem psal,že mne mrzí , že krom mne,Janči ,Angeeho,Hadise a Herryho aňi tuk ,což mě mrzí.
Myslím si,že v takovýchto případech musí jít i osobní záležitosti stranou a uznat něčí velmi dobrou práci.

Třeba zrovna dělají sbírku a chtějí mi vztyčit sochu. Co vy víte pane. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Re: Fórum o fóru

Post by Foxir »

Předem mého offtopicu skládám poklonu panu Kopečkovi, že svou snahu završil velkým vítězstvím. Nestává se příliš často, aby se k Bohům SP doneslo kňučení nás, lůzy (aniž bych se chtěl přespříliš navážet do belgických pánů). Takže - poklona.
K tomu smazanému topicu. Napadají mne 3 reálné možnosti, co se s ním mohlo stát. Buď vyšuměl chybou v Matrixu, omylem nebo záměrně jej smáznul cizácký Mod (na důvody se mne neptej :) ) nebo jsem jej nechtěně smazal v návalu stařecké demence (i když vědomě jsem mazal topicy kdysi dávno při návratu frankieho do funkce).
Z toho vyplývá, že čeští Modové to určitě nebyli. Etwas je dobrák od kosti, maže jen v případě ohrožení republiky a frankie sice není dobrák od kosti :) , ale má natolik rád konfrontace, že by se ke smazání hrdě přiznal :P Toliko k problému.
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
ACS
Team President
Posts: 858
Joined: Thu Feb 15, 2007 11:03 am

Re: Fórum o fóru

Post by ACS »

Frankie už dříve několikrát psal, že automat pracuje nějak divně a některé jeho úkony nechápe. Když tvrdí, že tento topic nemazal, nevidím důvod mu nevěřit. Kopečkářovi a všem jeho spolupracovníkům patří určitě dík za odvedenou práci a asi i medaile za diplomacii, protože přinutit Sjarela něco na SP měnit je jistě velmi náročné, ale proč tu zase zbytečně provokuješ a řešíš takovouhle blbost? To si tu chtěl mít ten topic navždy a udržovat ho jako nějakej svůj pomník?
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

ACS wrote:Frankie už dříve několikrát psal, že automat pracuje nějak divně a některé jeho úkony nechápe. Když tvrdí, že tento topic nemazal, nevidím důvod mu nevěřit. Kopečkářovi a všem jeho spolupracovníkům patří určitě dík za odvedenou práci a asi i medaile za diplomacii, protože přinutit Sjarela něco na SP měnit je jistě velmi náročné, ale proč tu zase zbytečně provokuješ a řešíš takovouhle blbost? To si tu chtěl mít ten topic navždy a udržovat ho jako nějakej svůj pomník?
Sorry jestli to tak vyznělo, ale nemyslel jsem to zle. Jen jsem si prostě po tom frankieho zdůvodnění říkal, že jsem asi opravdu spletl a napsal to zřejmě do topiku Kam dál SP? Když jsem se však podíval ještě jednou a viděl, že tam jsou topiky mnohem starší a automat delete je ještě nepohltil a spojil si to s příspěvkem pupajdiho, tak jsem musel nutně dojít k takovému závěru, jako jsem došel. Pokud je to tedy tak jak píšete, tak se frankiemu omlouvám, že jsem ho podezíral ať už ze smazání či z krytí jiného mazala. FRANKIE SORRY. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

kopeckar wrote:Je cosi shnilého ve státě adminském. Buď jsi to smazal a vědomě to zapíráš, nebo je vás víc co to můžou mazat, ale jinou možnost nevidím. Víš moc dobře, že ta má iniciativa se změnou ohledně turnajů probíhala ke konci roku a já se i pak průběžně čas od času příspěvkem do toho topiku snažil posunout ho nahoru aby to neusnulo. Tady přikládám důkaz o tom, že to nemohl smazat automatic delete :
Nikdo to nesmazal, kdyby to nekdo smazal (kdokoli, i jini modi, ale ty sem nemaj pristup, to ze by maximalne sjarel, ale i kdyby ten tak by to bylo v tom vypisu) a v tom vypisu to neni, jestli chces tak ti ho sem nafotim, nikdo nic nemazal.

Pupajdi : kopeckar a mouvem zaslouzi velke diky, to je jasna, ovsem nevidim duvod aby kazdy musel psat dekovani... kdo chtel napsal, kdo ne, podekoval v soukromi sveho soukromi:)

btw. ten autoamt blbne, to je fajkt, ale v tom smeru ze naky stary (mesic) smaze a naky ne, ze by mazal novejsi o tom nevim....


edit: foxir : jestli ja nejsem dobrak tak co ses pak ty...?! aspon nedelam do belgicky maminy s malym deckem, notabene kdyz mas doma vlastni :p
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Matteo76
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1357
Joined: Fri Jun 15, 2007 12:45 pm
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Matteo76 »

kopeckar wrote:
pupajdi13 wrote:škoda,že neměl nikdo odvahu panu Kopečkovi poděkovat za snahu v celé té věci , to mě dost mrzí , všichni hlasujou a brečej jak je to štve a když se to povede nakonec - tak je ticho po pěšině. :roll:
smutnej to přístup veškerých manažerů zde hrajících ,.
Ale pane já to kvůli tomu nedělal, jsem rád že to vyšlo, teda doufám, že to vyšlo, protože jsem to ještě nemohl posoudit, jelikož jsem stále ve hře ve většině turnajů a tam kde ne, los ještě neproběhl. :mrgreen:
Tak já se teda taky, sic se spožděním, ale přeci jen připojuju veřejně
k velkému poděkování panu Kopečkářovi a spol. za dotažení výše uvedeného supr "zlepšováku".
DÍKY MOC, PANE !!!
Image :wink:
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”