Fórum o fóru

Moderator: Czech Moderators

etwas
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1749
Joined: Thu Dec 29, 2005 12:41 pm
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by etwas »

tak jak koukam tak se tenhle topic zmenil na gratulaci panu kopeckari :) uprimne nevime jak se mu to povedlo ale asi pod velkym natlakem sjarel polevil :) za to mu patri velke uznani :) snad to bude krok k lepsimu ale moc tomu neverim ja byl spokojen tak jak to bylo :-D ale to bude tim, ze vetsinou se turnaji ucastnime tak abychom finance podporili poradatele a popripadne viteze turnaje :)

Co se tyka toho smazaneho topicu tak vubec netusim, kde se stala chyba :) opravdu to z nas tri nesmazal, dalsi kdo to mohl udelat by byl jen sjarel :) a pak vymazat svoji historii mazani topicu ale to je podle me absolutne nepravdepodobne :) jedine kdyby se chtel pomstit za upravy ve hre, ktere ho museli stat spoustu casu :)
takhle dopadnete kdyz SP budete hrat tak dlouho jako ja: http://www.youtube.com/watch?v=ay9ckmSnGt8
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Re: Fórum o fóru

Post by MošnaM »

Pupajdi nám tam vynadal a má pravdu. Když je na co nadávat, tak to by nám šlo. Ale když přijde čas chválit, tak to bereme jako samozřejmost :oops: :oops: :oops: .

Díky Kopečkáři ! SUPER !!!
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Fórum o fóru

Post by Sokol Cejc »

Bať Bať, Pupajdi nám tam vynadal a má pravdu. Když je na co nadávat, tak to by nám šlo. Ale když přijde čas chválit, tak to bereme jako samozřejmost :oops: :oops: :oops: .

Díky Kopečkáři ! SUPER !!!
Andrew - Sokol Čejč
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

Vy jste se najednou nějak rozepsali. Teď to vypadá, že jsem si to objednal. :mrgreen: No upřímně řečeno jsem ani s nějakou veselicí s opékáním selátek a točením pivišť, završenou ohňostrojem nepočítal. Tím pádem mě to tak ani nějak nemrzelo. To až teď si uvědomuju s těmi vašemi gratulacemi, že těch hlasů pro bylo cca 160 a pohlednic s gratulacemi došlo o trochu méně. No je to jak jste psali, ale já to kvůli tomu nedělal, dělal jsem to i kvůli soběa díky vaší podpoře to vyšlo, takže děkuju já vám. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Fórum o fóru

Post by jancarik »

kopeckar wrote:, veselicí s opékáním selátek a točením pivišť,,dělal jsem to i kvůli soběa díky vaší podpoře to vyšlo, takže děkuju já vám. :mrgreen:
a kdy a kam mame priject ze to soupnes :mrgreen:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

Z duvodu nedostatku casu a hlavne nechuti do sp a tim padem minimalniho straveneho casu na forum, odstupuji ze sve funkce moderatora. Uz pred nakou dobou me sp nak omrzelo a obavam se ze uz se to nezlepsi, koncit s sp nechci ale maximum denne straveneho casu se pohybuje ted tak 10 minut....asi tak.
Takze kdo ma zajem o to modovat ve vsech sekcich krom ceskych lig tak se muze prihlasit, pripade pokud chcete nekoho navrhnout, muzete tez.
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

Nemůžete někdo zablokovat tady toho experta co zakládá jeden topic za druhým?

Toto je jho nick ..... JHeseneinnigmaD
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
etwas
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1749
Joined: Thu Dec 29, 2005 12:41 pm
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by etwas »

kopeckar wrote:Nemůžete někdo zablokovat tady toho experta co zakládá jeden topic za druhým?

Toto je jho nick ..... JHeseneinnigmaD
vse smazano, ban byl navrhnut, v nejblizsi dobe by ho mel dostat

etwas
takhle dopadnete kdyz SP budete hrat tak dlouho jako ja: http://www.youtube.com/watch?v=ay9ckmSnGt8
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by zajdaz »

frankie_doparoma wrote:Z duvodu nedostatku casu a hlavne nechuti do sp a tim padem minimalniho straveneho casu na forum, odstupuji ze sve funkce moderatora. Uz pred nakou dobou me sp nak omrzelo a obavam se ze uz se to nezlepsi, koncit s sp nechci ale maximum denne straveneho casu se pohybuje ted tak 10 minut....asi tak.
Takze kdo ma zajem o to modovat ve vsech sekcich krom ceskych lig tak se muze prihlasit, pripade pokud chcete nekoho navrhnout, muzete tez.
Tak měl bych zájem, ale nevím zda nebudou někteří manažeři proti. Na fóru jsem prakticky každý den a počtu si tu občas nebo jen tak bežně zhlédnu, co se píše.
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: Fórum o fóru

Post by xixor »

zajdaz wrote: Tak měl bych zájem, ale nevím zda nebudou někteří manažeři proti. Na fóru jsem prakticky každý den a počtu si tu občas nebo jen tak bežně zhlédnu, co se píše.
:D :D ... nejsem proti :D
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Fórum o fóru

Post by pupajdi13 »

To Zajda : dotaz , když nějaké téma zmizí , dá se ještě zpětně do něho někde nahlídnout??
Ted koukám,že mi zmizela RnB stránka s muzikou a měl jsem tam spousty zajímavejch videí , které jsem si neuložil i od jiných lidí, dík.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by zajdaz »

pupajdi13 wrote:To Zajda : dotaz , když nějaké téma zmizí , dá se ještě zpětně do něho někde nahlídnout??
Ted koukám,že mi zmizela RnB stránka s muzikou a měl jsem tam spousty zajímavejch videí , které jsem si neuložil i od jiných lidí, dík.
Archiv toto fórum nevede takže smazaná témata jsou nenávratně ztracena bohužel. :(
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Fórum o fóru

Post by pupajdi13 »

tušil jsem to, stejně díky .
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Fórum o fóru

Post by PaToM »

Za ako dlho sa téma automaticky zmaže? Po akej dlhej dobe od posledného príspevku?
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Azor »

PaToM wrote:Za ako dlho sa téma automaticky zmaže? Po akej dlhej dobe od posledného príspevku?
Dřív to bylo tak, že každé téma, které bylo "normální" se po měsíci neaktivity smazalo. ale teď občas i nějaké "normální" téma vydrží více jak měsíc. proč to nevim. ale myslim že moderátoři můžou dát možnost, že žádné téma se nikdy nesmaže samo, tak jak to mají poláci
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”