Fórum o fóru

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

[quote=pupajdi13] nesouhlasím s uzamčením topicu Gambrinus Liga a Pohár ČMFS

Jsem přesvědčen o tom,že tento topic slouží spoustě manažerů k diskuzi o naší lize a drtivá většina z nich se chová slušně,tudíž by bylo nefér ,aby za Vaše "hlouposti" trpěli ostatní, nehledě na to,že zítra půjde Azor a založí to samý znovu a budou tam akorát zbytečně dva.
Bohužel došlo na má slova a ty sklízíš ovoce z Tebou zasazeného stromečku - jak jsi hlínu kypřil, tak sladký jablíčka jsi sklidil.
Kdybys dal na mě,tak by ses do téhle situace nedostal.
Pokud si chcete hrát válku M.Boleslav vs Sparta , tak si na to založte vlastní topic ,ale neber to ostatním lidem , kterých se to netýká.
Je to o to smutnější , že to předvádí bývalý se současným modem fora.

Proto prosím opakuji , otevři zpátky ten topic .
Předem díky .
[/quote]

v cem jsem se choval neslusne?
vse zaclo tim ze zajdaz po tom co sparta vypadla se sokolovem (a nikdo nic nepsal) tak zajdaz prispechal s tim ze ---kde jsou ty debilkove co se posmivali bouli kdyz vypadla s nakou divizni vesnici---
to samozrejme vyvolalo reakci (a mimochodem, ten kdo se smal tenkrat bouli byl kopeckar (nespartan) misutka (spartan) a big el (nevim) - a co tak se smalo, nikdo nikomu nenadavl, narozdil od zajdaze)
a takhle po tom co sparta vypdala a on pise o debilkach kde jsou...... probehla naka diskuze a pak to utichlo

ted vypadla bolka s tim samym tymem co sparta, bez urazek tam padli narazky na zajdaze a boleslav, kde se schovava (kdyz to samy psal on sam minule)
pak on prijde a zamkne to ze ten topic vyvolava zlo (btw. jeste jednou lol)

s nikym zadnou valku nevedu a co do toho prosim te pletes ze jsem bejvalej mod?!

jediny cim sem se provinil je to ze jsem napsal slovo kurva a napisu ho klidne znova kdyz muze moderator nazyvat uzivatele debilkama a pouzivat slova kalibru kurva, proc ne ja

btw. tady na tomhle forum jsem kdysi davno dostal ban za nekolik sprostych slov a to od zajdaze :mrgreen:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Fórum o fóru

Post by Big El »

frankie psal:

to samozrejme vyvolalo reakci (a mimochodem, ten kdo se smal tenkrat bouli byl kopeckar (nespartan) misutka (spartan) a big el (nevim) - a co tak se smalo, nikdo nikomu nenadavl, narozdil od zajdaze)
a takhle po tom co sparta vypdala a on pise o debilkach kde jsou...... probehla naka diskuze a pak to utichlo


Pokud jde o mě, tak jsem také Sparťan. Ale o pár příspěvků výš, než je Vaše znovuotevřená válka je můj příspěvek, který se trefuje i do vlastních řad (ač ne v souvislosti s Ondrášovkou). A kdyby si Zajda přečetl sparťanské komentáře v topicu EL, tak by musel uznat, že jsou místní Sparťani maximálně objektivní.

Zajdo, věřím, že tu děláš velkou práci, která není vidět a věřím, že to je hodně nevděčná role. Ale z titulu své pozice musíš být trochu nad věcí. Rýpance a hecovačka k místnímu folklóru patří a samozřejmě jsi v nevýhodě, protože aktuálně tu jsi asi jediný fanda MB. Myslím, že pokud nechceš ztratit tvář (před těmi, před nimiž jsi ji zatím neztratil), tak máš na výběr dvě možnosti. Vzdát se funkce moderátora, nebo ten topic znovu odemknout.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

Napřed jsem chtěl jít a otevřít další topik o tomtéž, ale pořád věřím v zdravý zajdazův rozum a v to, že to v brzké době zase otevře. Pokud chce někoho trestat, tak přece má k tomu jiné páky. Dá výstrahu jednotlivci, který píše sprosťárny a když to nepomůže, tak mu přeci může udělit několikadenní BAN na fórum. Za sprosťárny ovšem nepovažuju například větu :

Sparta, Slavie, Sigma, Baník, Teplice, MB atd je v prdeli, v hajzlu a podobné. Pokud někdo nepíše něco o smrti, s fašistickým podtextem či neuráží konkrétní osoby (a za to výraz debílkové považuji).

Takže zajdazi nepokaž si to, protože :

Ať byl frenkyč jaký byl
Rozhodně nebyl debil

:mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

v tom pripade by si musel dat ban sam sobe :P
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

frankie_doparoma wrote:v tom pripade by si musel dat ban sam sobe :P
No tak se dá udělat tlustá čára a vyvěsit sazebník pokut a je to. Co jsme si, to jsme si a pojďme se všichni k sobě chovat lépe. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Fórum o fóru

Post by puzzle »

Být já moderátorem, tak ten topic, byl zamčený již dávno... :roll:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

[quote=puzzle]Být já moderátorem, tak ten topic, byl zamčený již dávno... :roll:[/quote]


proc? mas nakej jinej duvod nez ze --produkuje zlo--?
proc by mel byt zamknuty topic o gambac lize, maximalne at jsou smazany OT prispevky a prispevky obsahujici urazky (a krom jednoho jsem si za posledni dobu nevsim zadnyho)

btw. posledni upravenej prispevek byl ten kdyz jsem napsal smrt baniku, tak mi byla zcenzurovana ta smrt :D :D
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by zajdaz »

Kauza debílci
Po vypadnutí Sparty z poháru s Baníkem Sokolov jsem sem napsal, proč se tu neobjeví ti hrdinové (fanoušci Sparty), co se zde před rokem předháněli ve výsměchu Boleslavi a počastoval jsem je slovem debílci (stejně tak jsme mohl napsal, blbečci, lamáci, srabi a já nevím co ještě). Spartě jsem se nevysmíval, ani jsem nenadával všem sparťanům, pouze těm vybraným co se smáli (pokud to považujete za tak příšernou urážku). Poté jsem byl lynčován, že urážím sparťany, jsem sprostej jak dlaždič atd. Uznal jsem, že to nebylo ideální, vysvětlil jsem to jak jsem to myslel, ale řešit jsme to nehodlal a evidentě to pár lidí stejně nepochopilo. Následně se tu objevili jiné příspěvky, které mě podobným způsobem uráželi a používali "sprostá slova" a NIKDO se proti tomu neozval ani čárkou, takže pánové, už na vaše stížnosti na to co napíšu vůbec neslyším a nezajímá mě to. No a po prohře 3:0 v prvním zápas (ano prvním, hraje se na dva zápasy a MB ještě nevypadla, jak zde již někdo tvrdí) se tu opět rozjelo vysmívání a co víc, ještě mě dostal uživatel léblík s tím, že jsou v právu. No tak místo rozpoutání dalších hádek a zla jsem topic uzamknul.
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by zajdaz »

Kauza uzamčeného topicu
Jediný problém na našem fóru je právě topic GL, všude jinde se snad nikde neobjevují hádky, nadávky ani nic jiného a i uživatelé co se jinde chovají slušně se v tomto topicu chovají jak utržení ze řetězu. Tudíž jsme dospěl k závěru, že tento topic bude lepší, když nebude. Ale nechci ho zavřít pro všechny pisatele, protože jsou i slušní zde na fóru. Takže bych ho nechal např. týden zamčený a poté odemkl a uvidíme, jak si toho budou lidé vážit. Když budou zase problémy, topic se zamkne na delší dobu, třeba na měsíc atd. Pokud někdo příjde s lepším návrhem, jak zařídit klid, tak samozřejmě může napsat.

P.S.: Založení další topicu s tímto tématem budu považovat za duplicitní téma a bude smazáno. Pokud povedete diskuzi na téma, které bylo vedeno v uzamčeném topicu jinde, může být tato diskuze smazána případně i tento topic uzamčen.

frankie_doparoma: Nikdy jsi ode mě ban nedostal, takže si nevymýšlej. Za celou dobu, co jsem moderátor, jsem nechal dát zabanovat 4 uživatele, 2 z nich byli spamboti a ty další dva měli ban na 2 týdny, protože neustále porušovali pravidla a ani moje upozornění v jejich poště jim nepomohlo. Po těch 2 týdnech už s nimi problém nebyl.
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

a co je spatnyho na vysmivani/hecovani, dyt o tom to je?
jo kdyz do toho nekdo plete urazky jako ty, tak se to lehce zvrhne, ale muzes mi prosim te rict co jsme s leblikem napsali tak spatnyho, jen jsme se ptali kde ses (stejne jak si se ptal ty a dokonce jsme to zvladli bez urazek)

za ten ban se omlouvam, ted mi doslo ze jsem si te splet s drajmim :oops:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

zajdaz wrote:Kauza uzamčeného topicu
Jediný problém na našem fóru je právě topic GL, všude jinde se snad nikde neobjevují hádky, nadávky ani nic jiného a i uživatelé co se jinde chovají slušně se v tomto topicu chovají jak utržení ze řetězu. Tudíž jsme dospěl k závěru, že tento topic bude lepší, když nebude. Ale nechci ho zavřít pro všechny pisatele, protože jsou i slušní zde na fóru. Takže bych ho nechal např. týden zamčený a poté odemkl a uvidíme, jak si toho budou lidé vážit. Když budou zase problémy, topic se zamkne na delší dobu, třeba na měsíc atd. Pokud někdo příjde s lepším návrhem, jak zařídit klid, tak samozřejmě může napsat.

P.S.: Založení další topicu s tímto tématem budu považovat za duplicitní téma a bude smazáno. Pokud povedete diskuzi na téma, které bylo vedeno v uzamčeném topicu jinde, může být tato diskuze smazána případně i tento topic uzamčen.

frankie_doparoma: Nikdy jsi ode mě ban nedostal, takže si nevymýšlej. Za celou dobu, co jsem moderátor, jsem nechal dát zabanovat 4 uživatele, 2 z nich byli spamboti a ty další dva měli ban na 2 týdny, protože neustále porušovali pravidla a ani moje upozornění v jejich poště jim nepomohlo. Po těch 2 týdnech už s nimi problém nebyl.
Zajdazi klesáš níž a níž. Dokonce i frenkyč v topiku GL pochválil Bolku jak hrála s Plzní. Nejsem si jistej, jestli jsi někdy udělal veřejně to samé po zápase Sparty, projíždět celý topik se mi nechce, ale moc bych na to nesázel. Hlavní problém je v tom, když moderátor, který má diskuze zklidňovat, dělá pravý opak a to byli ti tvoji "debílci" u kterých jsi musel předem vědět, že nezůstanou bez odezvy a následné pojmenování situace tím, že to je náš "zkurvenej problém" už bylo třešničkou na dortu. Takže tě tímto prosím, aby ses k tomu postavil konečně jako chlap a moderoval to ve vší slušnosti. Klidně si tu na fóru udělej nějakej mravní kodex či trestní sazebník, ale proboha vzpamatuj se.
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Fórum o fóru

Post by léblík »

Aha...Heh to je paradox,použili jsme proti tobě tvoje vlastní slova ve stejné situaci a u tebe byli v pořádku a u nás ne.Tak to pak jo pane moderátor. :mrgreen: Jak vidíš nejsme jediní kdo mají výtky vůči tobě a tvému moderování...
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Ataner »

Vůbec nechápu o co tady jde v té válce týmů a manažerů.. :roll:
Zůstává nám rozum stát že topic byl uzamčen.. :wink:
Jako nestraník, musím jen zdůraznit že jsem nenašel nikde až takovou sprostotu na uzamčení..co jsem pročítal topic šlo vždy jen o hecování mezi fanoušky týmů o hecování po tom či jiném zápase.Nikterak jsem neshledal "sprosté" urážky rádo by jmenovité na toho či jiného kolegu zde na fóru.. :roll:
A že si někdo uleví tím způsobem "ty vole".."hrajete na .."..No nevím ale pokud je to topic pro fanoušky ligy..
Pořád je lepší když se tady hecuje kámoš s kámošem s virtuální hry než když se budeš bát aby ti nějaký hovado nehodilo na zápase světlici na dítě.. :wink:
Nechtěl jsem do toho nijak zasahovat ale uzamčení topicu nám přišlo až směšné..nevím proč
Tak si budeme dopisovat ve stylu ooo jak smutné že ta Sparta vypadla že..?? Re..Nevím na zápase jsem nebyl a tak nemohu soudit jaký tento celek podal výkon jak píšete pane kolego.. :wink: Je nám až líto že jsme vás přeskočily v tabulce..Re..To nevadí ...
Poznámka: Fandím Teplicím
Jinak být moderátorem fóra toto bych asi vypouštěl.. :wink:
JPD - B.3
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Fórum o fóru

Post by mantel »

Myslím, že tlustá čára a odemknutí topicu za týden je jisté řešení. A budu doufat, že vzájemné hecování se už příště nezvrhne. Tímto bych vás chtěl poprosit, aby jste se vysrali na minulost a pojedeme všichni dál.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Ataner »

frankie_doparoma wrote:a co je spatnyho na vysmivani/hecovani, dyt o tom to je?
Nic pokud budeme brát toto jako laťku fóra můžeme to tady rovnou zabalit všichni.. :roll:
A to nemám proti Zajdovi ani ťuk.. :wink:
JPD - B.3
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”