Fórum o fóru

Moderator: Czech Moderators

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Azor »

léblík wrote: Potrefená husa se vždycky ozve. :wink:
No ale já mám v nicku Azor, což ale asi není typické jméno pro husu,ne? Přece nebudou volat na husu: Azore, pojď sem pod kudlu, ať z Tebe můžem udělat paštiku. Pokud já dobře vím, tak Azor je rozšířené jméno u psů a taky přezdívka pro několik set lidí v republice a žádná husa se tak nejmenuje! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Jinak si teď trošku rýpnu: Jak je topic Planetarium Football Star - Staň se hvězdou, tak není to tak náhodu duplikát topicu jiné online hry? Vždyť v obou tématech jde prakticky o jednu věc. Já vím že ta hra je asi mezi zdejšími manažery oblíbená, ale to stačilo ji zvýraznit tak, že by se šoupla za název topicu jiné online hry,no ni? :wink:
Last edited by Azor on Wed Mar 16, 2011 7:03 pm, edited 1 time in total.
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by ps2512 »

Azor wrote:
léblík wrote: Potrefená husa se vždycky ozve. :wink:
No ale já mám v nicku Azor, což ale asi není typické jméno pro huse,ne? Přece nebudou volat na husu: Azore, pojď sem pod kudlu, ať z Tebe můžem udělat paštiku. Pokud já dobře vím, tak Azor je rozšířené jméno u psů a taky přezdívka pro několik set lidí v republice a žádná husa se tak nejmenuje! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Jinak si teď trošku rýpnu: Jak je topic Planetarium Football Star - Staň se hvězdou, tak není to tak náhodu duplikát topicu jiné online hry? Vždyť v obou tématech jde prakticky o jednu věc. Já vím že ta hra je asi mezi zdejšími manažery oblíbená, ale to stačilo ji zvýraznit tak, že by se šoupla za název topicu jiné online hry,no ni? :wink:
Ne, tam je to o všem :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Azor »

ps2512 wrote:
Azor wrote:
léblík wrote: Potrefená husa se vždycky ozve. :wink:
No ale já mám v nicku Azor, což ale asi není typické jméno pro husu,ne? Přece nebudou volat na husu: Azore, pojď sem pod kudlu, ať z Tebe můžem udělat paštiku. Pokud já dobře vím, tak Azor je rozšířené jméno u psů a taky přezdívka pro několik set lidí v republice a žádná husa se tak nejmenuje! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Jinak si teď trošku rýpnu: Jak je topic Planetarium Football Star - Staň se hvězdou, tak není to tak náhodu duplikát topicu jiné online hry? Vždyť v obou tématech jde prakticky o jednu věc. Já vím že ta hra je asi mezi zdejšími manažery oblíbená, ale to stačilo ji zvýraznit tak, že by se šoupla za název topicu jiné online hry,no ni? :wink:
Ne, tam je to o všem :wink:
Jo ták, tak v tom případě jak začnou na podzim zimní sporty, tak o5 založím topic zimní sporty, kde to bude o všem a pak jak začne ME v krasobruslení tak založím topic specielně pro ME v krasobruslení, tak když začne ME ve víceboje v rychlobruslení, tak taky založím další topic, jelikož to je jeden z vrcholů zimních sportů stejně jak to je u Planetarium Football Star! Takže teda asi příští zimu založím více topiců, než jsem plánoval! :mrgreen: :mrgreen: :wink:
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by ps2512 »

Azore, ty zakládáš každý rok 10 topiků a budeš tu výřit vodu u jednoho :roll:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by zajdaz »

No přeci proto že FS hrají moderátoři, a to dokonce i hlavní šéf, tak proč by nebyl ten topic povolen že. :D Pro mě za mě si tu Azore založ třeba topik o louskání ořechů. Já tam tak maximálně utrousím poznámku o zbytečnosti tohoto topiku, za kterou budu určitě pokárán od místních individualit zaujatých vůči mé osobě, ale to je tak všechno, co by se mohlo stát.
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by kopeckar »

ps2512 wrote:Azore, ty zakládáš každý rok 10 topiků a budeš tu výřit vodu u jednoho :roll:
Pane kolego děkuji, jsem rád, že jste se mne zastal, i za tu cenu, že jste si musel namočit svého výra. :mrgreen: :lol: :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by ps2512 »

kopeckar wrote:
ps2512 wrote:Azore, ty zakládáš každý rok 10 topiků a budeš tu výřit vodu u jednoho :roll:
Pane kolego děkuji, jsem rád, že jste se mne zastal, i za tu cenu, že jste si musel namočit svého výra. :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Přemýšlel jsem nad tím tak dlouho, až hokej vyhrál :mrgreen:
Omlouvám se za mou zvrácenou češtinu, nedokonalou jako osoba, která ji používá :lol:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Fórum o fóru

Post by Azor »

ps2512 wrote:Azore, ty zakládáš každý rok 10 topiků a budeš tu výřit vodu u jednoho :roll:
Já jsem jenom měl připomínku k topicu Planetarium Football Star - Staň se hvězdou :wink: Ale když si ty ten topic oblíbilo dost manažerů, tak proč by měl jít do prčič, že...
K těm topicům: To víš, když jsem neoficiálně zdejším sportovním šéfredaktorem, tak to nějak musím napsat něco o hodně sportech :lol: :wink: I když tu funkci sportovního šéfredakrtora taky v poslední době dost flákám, to je pravda :lol: :mrgreen:
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Fórum o fóru

Post by mantel »

zajdaz wrote:No přeci proto že FS hrají moderátoři, a to dokonce i hlavní šéf, tak proč by nebyl ten topic povolen že. :D Pro mě za mě si tu Azore založ třeba topik o louskání ořechů. Já tam tak maximálně utrousím poznámku o zbytečnosti tohoto topiku, za kterou budu určitě pokárán od místních individualit zaujatých vůči mé osobě, ale to je tak všechno, co by se mohlo stát.
Moc nechápu, co chceš těmito příspěvky dokázat. Jestli je tvým cílem zhusit zdejší komunitě existenci, tak myslím, že se ti to stejně nepovede. Jen tě bude mít bude mít "rádo" čím dál tím víc lidí.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by Hippopotamus »

Nalieham na jednu malú zmenu v sekcii "Prestupy (cz/sk)". V názve topicu sa smie uvádzať akurát celkové hodnotenie hráča, ale nie jeho najlepší výkon. Myslím, že dotyčný manažér by si mohol vybrať, čo tam uvedie (prípadne, hodnotenie by bolo povinné a najlepší výkon v zátvorke nepovinný). Úroveň individuálnych pokynov často nie je zanedbateľná a aj zo sračky môže spraviť hviezdu. Akurát som tam hodil jedno LM, pričom názov som dal:
P - LM - 22 - 83% - 36agr (bp68).

Bolo by niečo také možné? Predsalen, keď predávam hráča s celk.hodn.80%, sotva o to niekto pohľadom zakopne, ak napíšem, že podáva výkony 67, bude to hneď zaujímavejšie...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Re: Fórum o fóru

Post by Foxir »

Ahoj,

mám pocit, že už jsme tento "problém" řešili kdysi v pravěku SP a to když přestupová věta vznikala. Nakonec jsme se shodli na tom, že není potřeba uvádět výkon do názvu topicu, ten může být zmíněn v těle zprávy.
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by Hippopotamus »

Foxir wrote:Ahoj,

mám pocit, že už jsme tento "problém" řešili kdysi v pravěku SP a to když přestupová věta vznikala. Nakonec jsme se shodli na tom, že není potřeba uvádět výkon do názvu topicu, ten může být zmíněn v těle zprávy.
Aha, to som netušil, na fóre som necelý rok. Ale, myslím, že by nemusel byť problém umožniť zverejnenie BP aspoň tak do zátvorky, ako som to dal... V každom prípade, díky za promptnú odpoveď, hoc nepotešila.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Fórum o fóru

Post by PaToM »

Hippo: Aby som ťa teda trochu potešil, ban za to asi nedostaneš. :mrgreen:
A pravdepodobne ti to Zajdaz ani nezedituje. :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Fórum o fóru

Post by Hippopotamus »

PaToM wrote:Hippo: Aby som ťa teda trochu potešil, ban za to asi nedostaneš. :mrgreen:
Takže, keď sa ma zajtra spýta otec, čo som dostal k narodeninám, tak mu oznámim:
Aaale, tí ľudia sú takí lakomí...nič som nedostal, ani len banána...a na pomaranče môžem už úplne zabudnúť :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Fórum o fóru

Post by frankie_doparoma »

ked se nam vlila nova krev do rad moderatorstva, chtel by sem se zeptat, jestli by nestalo za uvahu preradit, resp. vyradit nektere topicy z oznaceni "dulezity" ci "oznameni"
v tyhle sekci napr. temata jako seznam stranek klubu - kam prumerne prispivaj dva tri lidi za rok... rek bych ze je to skoro nevyuzivany a i tak k nicemu
TRIČKA SP (objednávky) - krom toho ze to taky trpi neaktualnosti, tak uz to hlavne dlouho nefunguje a zadna tricka se tam sehnat nedaj, cz-sp shop je na sp.co.cz, zbytecny tema na nic
ICQ - krom toho ze je to neuktualizovane a tak si myslim ze to stejne uz nema moc vyznam....

a pak v eskci vse o sp, soubor topiku kam dal sp?, vim ze ty topicy obsahujou sqely veci a je v nich napsano vic pravdy nez ve zbytku fora, ale je to stejne k nicemu a zabira to tam misto... idealni varianta by byla kdyby to slo presunout nekam do archivu a nebo se nebat automat delete a nechat to odplout nekam dolu na forum, coz bohuzel nejde
urcite by byla skoda o ty napady v tech tematech prijit, ale ma smysl aby to bylo furt oznaceny nahore?
to uz by stalo za zamysleni zkopirovat ty hlavni ideje a nekam si je "pro jistotu" ulozit

nerikam jak co ma bejt a nema, jen bych rad pootevrel disuzi na toto tema.... :)

edit: a takova technicka, sice se to tady jmenuje czechoslovak forum ale skupina moderatoru se jmenuje "Název skupiny: Czech Moderators"
tak jestli se tam patom necejti blbe :shock: :lol:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”