Tlachárna

Moderator: Czech Moderators

Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: Tlachárna

Post by Tigerinho »

Chybel ti jeden den, aby tvuj tym nebyl smazan... Kdyz jsi vedel, ze budes mesic a pul pryc, tak jsi mohl nekoho kontaktovat a nekdo by se ti o ten tym na chvili postaral a nemusel si o nej prijit, je to skoda no, ale co se da delat.

(Dival jem se pred simulaci a bylo tady 4586 manazeru, ted jich je tu 4283 a kazdou pulsezonu to klesa a klesa...)
Tigerinho - SPC Czech Tigers
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Tlachárna

Post by palo »

Azore ty jsi pako... :wink: (proč mne to nepřekvapuje??? :roll: )
Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Tlachárna

Post by PaToM »

Tigerinho wrote:Chybel ti jeden den, aby tvuj tym nebyl smazan...
V skutočnosti je tím zablokovaný už po 21 dňoch (v Azorovom prípade od 28. mája), ale až po pol sezóne sa zmení na SP tím.

Azor, vitaj späť! :) Rád ťa tu zase vidím. Už som počítal aj s najhorším.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Tlachárna

Post by sexy kote »

PaToM wrote:
Tigerinho wrote:Chybel ti jeden den, aby tvuj tym nebyl smazan...
V skutočnosti je tím zablokovaný už po 21 dňoch (v Azorovom prípade od 28. mája), ale až po pol sezóne sa zmení na SP tím.

Azor, vitaj späť! :) Rád ťa tu zase vidím. Už som počítal aj s najhorším.
On Azor, nejspíš "výlet" neplánoval. Jinak tým nemusí postihnout smrt po 21 dnech, pokud máš nastavenou dovolenou, je ta doba o 2-4 týdny posunutá.
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Tlachárna

Post by PaTTTTrick »

tak vítej zpět at ten výlet bylo cokoliv :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Tlachárna

Post by Raduuza »

PaTTTTrick wrote:tak vítej zpět at ten výlet bylo cokoliv :-)
přesně tak, hlavně že je živej, protože jsme si tu už představovali bůhví co.... :)
Image
Matteo76
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1357
Joined: Fri Jun 15, 2007 12:45 pm
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Matteo76 »

Azor wrote:Sem v pořádku těch 6 týdnů sem byl na "výletě". Už sem ale vrátil. Bohužel sem během těch 6 týdnů neměl přístup na net a tak sem tu nemohl napsat, za což se vám všem omlouvám, když vidím že stě o mě měli takové starosti. A tu na fóru se objevím tak jednou za den a časem si založim i nový účet
Azore, Azore, tohle nám nedělej :!: :D :wink: tvl, já už pomalu pomýšlel na nejhorší... vítej zpět kamaráde!
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Ataner »

Asi vše už bylo napsané ..je to prostě vajco .. :wink:
JPD - B.3
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

Jak píše sexy kotě, ten "výlet" jsem neplánoval. No a hned den po návratu jsem měl menší nehodu (já ale neřídil) . Nicméně, dopadlo to ještě dobře, nikomu se nic nestalo, akorát auto je asi na odpis (koupeno z bazaru za 70 tisíc)
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55E8CC75
Matteo76
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1357
Joined: Fri Jun 15, 2007 12:45 pm
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Matteo76 »

Azor wrote:Jak píše sexy kotě, ten "výlet" jsem neplánoval. No a hned den po návratu jsem měl menší nehodu (já ale neřídil) . Nicméně, dopadlo to ještě dobře, nikomu se nic nestalo, akorát auto je asi na odpis (koupeno z bazaru za 70 tisíc)
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55E8CC75
Hlavně, že jsi v pořádku :!: :| snažil jsem se na tebe i mojiné dovolat, ale byl jsi furt nedostupný,
tak jsem měl už černé myšlenky...
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

Matteo76 wrote:
Azor wrote:Jak píše sexy kotě, ten "výlet" jsem neplánoval. No a hned den po návratu jsem měl menší nehodu (já ale neřídil) . Nicméně, dopadlo to ještě dobře, nikomu se nic nestalo, akorát auto je asi na odpis (koupeno z bazaru za 70 tisíc)
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55E8CC75
Hlavně, že jsi v pořádku :!: :| snažil jsem se na tebe i mojiné dovolat, ale byl jsi furt nedostupný,
tak jsem měl už černé myšlenky...
Tak mobil už jaksik nemám, proto sem pořád nedostupný. A ano, vím, že ten "výlet" byla dost velká blbost, nicméně už je to za mnou no a život prostě plyne dál :)
Playmaker
Fan
Posts: 4
Joined: Sun Jun 21, 2015 10:46 pm

Re: Tlachárna

Post by Playmaker »

Ahoj, chci se zeptat, nepříjde Vám hodně přehnaný přestup hráče Olna Nornes z týmu Chelsea champion do týmu Soimul? Ten hráč rozhodně nemá cenu 16,5M

Tady je ten hráč: http://www.jpeg.cz/obrazek/eln3

Prosím o vyjádření se, děkuji.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Ataner »

Playmaker wrote:Ahoj, chci se zeptat, nepříjde Vám hodně přehnaný přestup hráče Olna Nornes z týmu Chelsea champion do týmu Soimul? Ten hráč rozhodně nemá cenu 16,5M

Tady je ten hráč: http://www.jpeg.cz/obrazek/eln3

Prosím o vyjádření se, děkuji.
Tak má tam několik takových přestupů jak nákupů tak prodejů,takže to vidím i podle pozice na prozatimní kšefting..
I když ano zdají se mi některé přestupové částky hodně přemrštěné s ohledem na trh ale bohužel tak to je ..i když to popravdě nechápu..(ale asi proto se pořád plácám tam kde se plácám) .. :wink: :lol:
JPD - B.3
Playmaker
Fan
Posts: 4
Joined: Sun Jun 21, 2015 10:46 pm

Re: Tlachárna

Post by Playmaker »

Ano je to kseftar, ale tento hrac ktery bude mit sotva 82% hodnoceni a agresivitu 67%, to je fakt moc.

Podivej se do Prehledu prestupu, podobni hraci se tuto sezonu prodali za sotva 7-8M, tohle je proste podvod, at se na me nikdo nezlobi...

Za 16,5 M ziskas mladeho beka s vykonem okolo 69-70 a daleko mensi agrsivitou...
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Tlachárna

Post by palo »

Image
Image
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”