Tlachárna

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Hadis »

když jsem viděl záznam gólu co dala Sparta, tak jsem nepochopil, proč nebyl pro ofsajd uznán ? :shock:
Kadlec stál v ofsajdové pozici, ale pokud balon netečoval, nemohl se mávat a následně pískat ofsajd.....

Jinak vypadnutí z poháru je ostuda, takto se ten koeficient nepodaří zlepšit :(


Btw. TomkyCZ - až se za dvacet let ta Tvoje zalezlá Slavie dostane do poháru, tak si pak řekneme, kolik těch bodů uhrajou.....
AC Had Bozak

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

Hadis wrote:když jsem viděl záznam gólu co dala Sparta, tak jsem nepochopil, proč nebyl pro ofsajd uznán ? :shock:
Lafata stál v ofsajdové pozici, ale pokud balon netečoval, nemohl se mávat a následně pískat ofsajd.....

Jinak vypadnutí z poháru je ostuda, takto se ten koeficient nepodaří zlepšit :(


Btw. TomkyCZ - až se za dvacet let ta Tvoje zalezlá Slavie dostane do poháru, tak si pak řekneme, kolik těch bodů uhrajou.....
No, tak asi máš pravdu, Hadísku, když už pískáš nějaký ten rok naše české soutěže, nicméně to je prostě o těch rozhodčích, bohužel i když udělají obrovskou chybu v evropských pohárech, tak si z toho UEFA moc velkou hlavu nedělá a jede se dál.. právě od LM a El by se měli začít tvrdé tresty pro rozhodčí (třeba 5 - 10 zápasů) kteří zjevně pustí situaci, kterou měli "zapískat" či naopak.
Jinak ohledně "slátánců" máš naprostou pravdu (sice Baník je na tom ještě hůře, ale tak já jsem nerýpal, že ano :lol: ), nicméně byl jsem minulý týden v Edenu a musím říct že Tribuna Sever byla dost solidně zaplněná, navíc k tomu měli chorea a dobré pyro, což k fotbalu patří, takže jsem uznal, že se minulý pátek v Edenu potkali 2 nejlepší fans v ČR. I když na Letné jsem zatím nebyl, tak nemohu posoudit jak fandí kotel tam, avšak Slávisti mají asi o něco lepší fandění v Edenu než Baník na Bazalech - nicméně pokud pominete ty Baníkovské hovada, co dělají jenom bordel, tak musíte uznat, že Chachaři jsou nejenže suverénně nejlepší fans na výjezdech v ČR, ale taky díky tomu, že díky spolupráci fačr a pčr hraje Baník venku většinou v pátek či v pondělí, ale i tak přijede třeba přes celou ČR 200 fans do Teplic (a třeba munlý pátek jich bylo v Edenu okolo 820) dělá z Chacharů vůbec jedny z nejlepších fans v Evropě, a to nemůžete popřít 8)
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

kopeckar wrote:Jsi sračka a lhář :
jses si stale jisty ze ja jsem ten, komu tecou nervy? :lol: :lol:


jen okrajove ; ja jsem netvrdil ze mam horsi vykon tymu nez ty , ja tvrdil to ze mi uz odesla valna cast tymu (kdyz mas tak vsechno zmakly kolik jsem dostal zlutejch karte a tak, tak se taky podivej na hrace CF Silva /76/, LB Pralja /75/, CM Reid /74/, LM Sevcenko /74/, RM Trotsl /76/, CB Tao /74/, RB Gabaron /74/, clenove meho elitniho A tymu, kteri to uz maji za sebou)

ale hlavne, jsem nucen nazorne ti predvest, co znamena, tebou dokola vyhlasovane ;
Sorry, ale nad zabejvanim se takovejch blbosti, fakt neminim ztracet svuj cas

Jestli ti prijde normalni a nebo komukoliv jinymu tady to, ze mi uz po x ty vycitas me smlouvy pred zapasem a hodnotis to tak ze "jsem utekl z boje rovny s rovnym" (v dobe kdy uz moje nej je pryc, narozdil od tvyho)"
a to me vyzivat a na souboj ve dvouch nevyznamnejch pratelacich, ktere prezentujes jako "konecne prvni spravedlivy boj" (volna citace :p), v dobe kdy me odesla pulka zakladu a ty druhy je 31,
tak promin, ale pripadam si ze bud ty a nebo ti co maji stejnej pohled na vec, jsou , ne z jiny planety, ale z jiny galaxie :shock:
tobe to vazne prijde normalni?

btw. rad me poucujes o sp, prijde ti ze ma smysl, pro muj starej a unavenej kadr aby si zaplejtvalo dva dny nakyma bezvyznamnyma pratelkama, jen kvuli tomu aby se ti ulevilo? (bud by si vyhral a do konce veku by si tu machroval a nebo by si prohral a to by si pak nejspis spachal harakiri)
kdyby si aspon pozmenil, tebou spatne uvadeny priklad s tluchubou a zmenil sazku na ten rozprodej tymu
sice vim ze ma nejlepsi era je za mnou (a sice mame furt obdobne silny tymy, s tim rozdilem ze ja agresory (vyhoda byla ta, ze jsem mel vzdycky nejlepsi tym, diky top hracum, ktery uz povetsinu nemam :))) a tak jsem v nevyhodne pozici, ale zas bych min riskoval a bylo by o co hrat, to by mozna pro me melo value, idealne v prvnim kole Jatek;)

takze, nezajimas me, tohle nebavi uz ani me:) ...ja "skourena smazka mdleho rozumu" ti musim rict, delej se sebou neco, fakt nejsi v poradku a zamysli si nad sebou a nad tim co tady pises. fakt ti to pripada ready?!

ps. pokud citis potrebu me vyzvat na souboj, tak se obrat na nas klubovy sekretariat. podminka je to, ze by se hralo o vyprodej tymu a ne o trapny "opusteni fora"
idealne na neutralni pude, a nebo dvojzapas v jeden den;)
s panem bohem....
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Tlachárna

Post by tomkycz »

Hadis wrote:Btw. TomkyCZ - až se za dvacet let ta Tvoje zalezlá Slavie dostane do poháru, tak si pak řekneme, kolik těch bodů uhrajou.....
to, že slávii vytunelovali neznamená, že má sparta právo dělat v evropě ostudu 8) za posledních 8 let máme stejně titulů v lize jako vy tak zalez :mrgreen:
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

frankie_doparoma wrote:
kopeckar wrote:Jsi sračka a lhář :
jses si stale jisty ze ja jsem ten, komu tecou nervy? :lol: :lol:


jen okrajove ; ja jsem netvrdil ze mam horsi vykon tymu nez ty , ja tvrdil to ze mi uz odesla valna cast tymu (kdyz mas tak vsechno zmakly kolik jsem dostal zlutejch karte a tak, tak se taky podivej na hrace CF Silva /76/, LB Pralja /75/, CM Reid /74/, LM Sevcenko /74/, RM Trotsl /76/, CB Tao /74/, RB Gabaron /74/, clenove meho elitniho A tymu, kteri to uz maji za sebou)
Takže, když SP info spočítá, že jsme na tom momentálně vyrovnaně, tak ti to nevoní, protože tobě chybí hvězdy minulosti. Co to je jiného než zbabělost když by jsi do toho šel jen za předpokladu, že budeš mít o hodně lepší výkon? Pouč mě prosím ó náš velkovezíre. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

tomkycz wrote:
Hadis wrote:Btw. TomkyCZ - až se za dvacet let ta Tvoje zalezlá Slavie dostane do poháru, tak si pak řekneme, kolik těch bodů uhrajou.....
to, že slávii vytunelovali neznamená, že má sparta právo dělat v evropě ostudu 8) za posledních 8 let máme stejně titulů v lize jako vy tak zalez :mrgreen:
Hoši, kdo ví co bude co 20 let a je už miluností co se událo za posledních 8 let, příští rok, GL dopadne dle tohoto tiketu já budu bohatší o 4 000 Kč a Baník konečně pronikne do LM 8) :lol: :mrgreen:
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Tlachárna

Post by tomkycz »

kopeček - ten lehkej handicap s agresivitou hráčů ti nějak uniká nebo se mi to zdá...?

azor - no to jim moc nevěříš když na ně vsadíš jenou pětku 8) to i já bych dal na slávii aspoň pade :wink:
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

tomkycz wrote:kopeček - ten lehkej handicap s agresivitou hráčů ti nějak uniká nebo se mi to zdá...?

azor - no to jim moc nevěříš když na ně vsadíš jenou pětku 8) to i já bych dal na slávii aspoň pade :wink:
V přátelácích je to přeci úplně jedno, tam se ŽK do dalších zápasů nepočítají a když si přečteš jednu z frankieho tiskovek, tak uhrál i součet 200 bez vyloučení. Taky jsem to tak kdysi hrával, mám pocit že s borci okolo 70agr a s tebou jsem přežil součet tuším 193. Vidíš sám na frankieho výkonech v lize loni a letos, že to není vůbec žádný handicap. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Hadis »

tomkycz wrote:
Hadis wrote:Btw. TomkyCZ - až se za dvacet let ta Tvoje zalezlá Slavie dostane do poháru, tak si pak řekneme, kolik těch bodů uhrajou.....
to, že slávii vytunelovali neznamená, že má sparta právo dělat v evropě ostudu 8) za posledních 8 let máme stejně titulů v lize jako vy tak zalez :mrgreen:
poslední titul máte před 8 lety ? tím bych se opravdu nechlubil ;)
AC Had Bozak

ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Tlachárna

Post by ps2512 »

jj, pro větší přehled bych nepsal tak dlouhý příspěvky :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Tlachárna

Post by tomkycz »

Hadis wrote:poslední titul máte před 8 lety ? tím bych se opravdu nechlubil ;)
to se pleteš, na titul čekáme jen o sezónu dýl než vy, ale za to byli dva a regulérní za sebou, to se vám v historii nepovedlo ( ty cinknuté ročníky kdy musela sparta vyhrát se nepočítaj ) :wink:
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

tomkycz wrote:
Hadis wrote:poslední titul máte před 8 lety ? tím bych se opravdu nechlubil ;)
to se pleteš, na titul čekáme jen o sezónu dýl než vy, ale za to byli dva a regulérní za sebou, to se vám v historii nepovedlo ( ty cinknuté ročníky kdy musela sparta vyhrát se nepočítaj ) :wink:
Ha a co jako, Baník tuto sezónu slaví první kulatiny od svého posledního titulu :lol: Ale nyní se zase dočkáme :evil: :mrgreen: A pak zase v roce 2024,2034, 2044 atd. :mrgreen:
A já vsadil desetikačku díky tomu, že jsem si dal na účet jen stovku, tak to nehcu zbytečně rozházet, navíc ten tiket je spíš zbožné přání, než že bych opravdu věřil že vyjde :lol:
P.S. Za hoďku vyrážím směr Bazaly, a před zápasem si prodloužím permici za 300 Kč na celou sezónu. Vstupenka v Edenu mě stála 160 Kč. Celkem zajímavý srovnání, i když tam samozřejmě hrají velkou roli ostatní faktory
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Tlachárna

Post by Sokol Cejc »

Kvalita předvedené hry se stejným poměrem převádí i na cenu permice. Až v této sezoně sestoupíte do druhé ligy, budeš ji mít za 160 na celou sezonu. :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

Sokol Cejc wrote:Kvalita předvedené hry se stejným poměrem převádí i na cenu permice. Až v této sezoně sestoupíte do druhé ligy, budeš ji mít za 160 na celou sezonu. :mrgreen:
No, po včerejšku je spíš věrohodnější ten můj tiket na titul, než Tvoje proroctví sestup :twisted: :lol: Bo včera se zas po několika zápasech dalo na hru Baníku dívat, měli jsme i další šance, jenže Bolku podržel Miller, ale i na druhé straně nás Bárta párkrát podržel. Avšak hoši po zápase už nemohli, což by se nemělo stávat, sice je vedro, jenže Bolka na ně hodně tlačila jen asi tak 20 min. ve 2.půli, to v Plzni to bude beztak ždímačka přes celý poločas, tak snad se jim zleppší o něco fyzička, vedra moc neklesnou...
Jo a škoda že něco v podobném duchu tu nenapsal mouven, bych si ho dnes vychutnal :mrgreen:
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Tlachárna

Post by sexy kote »

Po slabším rozjezdu klokani ve formě :P Teď jí potvrdit příští kolo na hřišti pohárové ostudy :twisted:
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”