Tlachárna

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Tlachárna

Post by Hippopotamus »

Idem sa sťažovať na zranenia na SP :evil:

Image

Včera som si vravel, že celý áčkový útok v prdeli plus náhradné RF k tomu nie je nič moc (áčkové RF už nie je medzi zranenými, ale fyzička je stále nízka). K tomu zranené áčkové CM...ale reku, bude to fajn, nejako to prežijem aj s 5 útočníkmi, hoci 2 majú len 20 rokov. Dnes behom dvoch simulácii som prišiel o oboch gólmanov. O áčkového pre istotu na 10 dní. Takže som musel urýchlene splašiť na trhu niečo aspoň ako tak schopného (= 33ročný dôchodca). Keďže sa dosť zúfalo snažím dohnať náladu v tíme, takéto "dôležité" obchody ma fakt tešia. Ako naschvál, od štvrtku do soboty tu nebudem, a keďže sa starám o tím aj Radúzke, zástup pre dva tímy fakt nehľadám, takže si ani nechcem predstaviť tú spúšť, čo tu nájdem v sobotu večer (to už ani nehovorím o tom, že Radúzke sa hneď, ako som jej zobral tím do opatery, tiež zranili áčkový aj béčkový gólman a ostal jej akurát 22 ročný s morálkou 70%...asi niečo strašne jebem, inak si to neviem vysvetliť). že mám kompletne plnú termínovku s viacerými ťažkými zápasmi (a Radúzka s výnimkou stredy tiež), to snáď netreba pripomínať. Kedy už skončí toto skurvené obdobie??? :roll: :evil: :cry:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Tlachárna

Post by ps2512 »

Já včera měl taky 2 že 3 gólmanů zraněný........myslim, že jsem asi na srazu udělal neco spatnyho......treba že jsem neměl tolik tančit s Gradym :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

frankie_doparoma wrote:
kopeckar wrote: Frankie už jsem psal, že s tebou nebudu ztrácet čas, ale jedno si neodpustím. Ráno po lize byli naše předpokládané výkony podle SP infa stejné a to kolem 145 a najednou, když jsem si to projel těsně před zápasem tak to bylo u tebe 148. Od rána jsi nehrál žádný další zápas, takže tím ti výkon narůst nemohl. Z čtvrteční ligy hrálo stejných 6 hráčů dnes se mnou a ti mají stav ŽK následující :

GK Willy 'hrat vpred 0.8' Roosenburg Hrát vpřed 83' 74 ... 10 ŽK
LB Vincent Ndiaye Útočný 64' 73 ... 8 ŽK
CB Hamid 'ra' Badavi - C Normální 75' 75 ... 9 ŽK
LF Vjekoslav 'na sebe 1.7' Brgles Na sebe 53' 74 ... 3 ŽK
CF Augustyn 'na sebe' Zbojovsky Na sebe 86' 76 ... 10 ŽK
RF Nana 'volny' Pope Volný hráč 50' 76 ... 6 ŽK

Takže 100/100 mohli být pouze 3 a to CB, LF a RF. Ty jsi jich měl před zápasem ovšem minimálně 13 a trenéra jsi měnil 11.července, takže jsi jednoznačně podepisoval smlouvy a nevím proč to zapíráš. Byl jsi lepší a zaslouženě jsi vyhrál, jenže :


JSI LHÁŘ !!!
a ty si KOKOT :lol:

ja nic nezapiram, zrejme ti slzy zamlzili zrak a zdravy usudek (i kdyz ted lzu, ten si nemel nikdy)
psal jsem ze osud tomu tak chtel, ze v lize jsem ani s ackem se niceho nezmohl, tak jsem to udelal tak jak jsem udelal (ano, prodloouzil smlouvy, coz jsem nijak nevyvracel (ani neni co vyvracet, staci se podivat do historije hracu) a ani nevim proc bych to mel vyvracet, cejtis se dotcenej ze jsem na tebe nastoupil jak jsem nejlip moh? :mrgreen: vycitam ti ja snad ze si pustil zapas mccgradymu? :lol: )

bylo mi jasne ze kdyz vyhraju, tak OPET najdes naky duvod ci okolnost ktera zapricinila to ze si prohral (a samozrejmne to neni tim ze by si byl horsi ale ze ti nekdo hodil klacek pod nohy)

ano PODEPISOVAL JSEM SMLOUVY
a co jako? :lol:

(ano psal jsem ze od minulůe sezony neprodluzuju, ale myslel jsem ze je snad jasny ze to bylo mysleno tak ze od konce minule sezony az do dnesniho dne jsem neprodluzoval)

a cas se mnou vazne neztracej a bez se venovat mladymu, minule si psal ze kvuli sp na nej nemas cas a kvuli tomu jednou skoncis
tak me neser nebo na tebe zavolam socialku (jak asi dlouho ti zabralo zjistit kolik ja mam zlutejch a vubec cela tva priprava na ten PROHRANEJ zapas? :lol: )

to ze proti tobe tymy se budou pripravovat jak nejlip muzou, tak to proste chodi, budes se s tim muset smirit kdyz chces do Acka

ps; chciju z tebe magi v kostkach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O jáj, už je to tu zase :lol: zase se tu přou kopečkář a Frankie :lol: Inu, já ty jejich předchozí hádky sledoval jen tak s pobavením, jsem si říkal, že se osočují navzájem, jenže pak se to změnilo, dozvěděl jsem se něco, co se mi pak utvrdilo v příspěvku kdy kopečkář nepřímo a bezvdůvodně napadl Gradyho ze krátkého zabanování jeho týmu, takže je asi jasné, na čí jsem straně. A jak píše Frankie, kopečkář se věnuje SP asi dost hodin denně, když tu píše že ten a ten měl tolik a tolik zahrát a že v jednom zápase mělo být tolik ŽK karet a ve druhém zas tolik ČK karet :lol:
P.S. HEURÉKA!!!!! HALÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! HÉÉÉÉÉÉÉJJJJJ!!!! KARAMBA!!!!!!! JÁ VÍM ŽE TO PŘEHÁNÍM A ŽE JSEM TEĎ ASI ZA BLBCE, JÁ JEN, ŽE KOPEČKÁŘ V TOMTO POSTU NEPOUŽIL "PANA ZELENÉHO"! TO JE NĚCO NEVÍDANÉHO, CO SE STANE JEDNOU ZA STO LET!!! TOŽ TO JE DO I DO ZAPSÁNÍ DO SP KRONIKY: DEN, KDY PO X LETECH KOPEČKÁŘ NEPOUŽIL V PŘÍSPĚVKU "PANA ZELENÉHO" :lol:
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Tlachárna

Post by Sokol Cejc »

Kucí, věřte že nezaujatému pozorovateli připadnete jako blbci všichni tři.

Víte že je to tu všechno jenom hra ?
Andrew - Sokol Čejč
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

Sokol Cejc wrote:Kucí, věřte že nezaujatému pozorovateli připadnete jako blbci všichni tři.

Víte že je to tu všechno jenom hra ?
Máš pravdu :oops:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

Sokol Cejc wrote:Kucí, věřte že nezaujatému pozorovateli připadnete jako blbci všichni tři.

Víte že je to tu všechno jenom hra ?
Tak máš pravdu, je to jenom hra, nicméně prostě Frankie a kopečkář tu měli již poněkolikáté výměnu názorů a já se nyní pzval, bo jsem zpozoroval, že kopečkář nepoužil "pana zeleného", což je celkem unikát :wink:
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

Azor wrote:
Sokol Cejc wrote:Kucí, věřte že nezaujatému pozorovateli připadnete jako blbci všichni tři.

Víte že je to tu všechno jenom hra ?
Tak máš pravdu, je to jenom hra, nicméně prostě Frankie a kopečkář tu měli již poněkolikáté výměnu názorů a já se nyní pzval, bo jsem zpozoroval, že kopečkář nepoužil "pana zeleného", což je celkem unikát :wink:
Jo jsi bystrý hoch, dostaneš hašlerku. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Tlachárna

Post by tomkycz »

sparta...??? 8) primadony dostali opět za vyučenou :twisted: tak teď opět uslyšíme tu starou písničku, sezónu zachráníme titulem a nejlépe dablem 8)
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Tlachárna

Post by Sokol Cejc »

tomkycz wrote:sparta...??? 8) primadony dostali opět za vyučenou :twisted: tak teď opět uslyšíme tu starou písničku, sezónu zachráníme titulem a nejlépe dablem 8)

Všechno zlé je pro něco dobré, alespoň se hoši z Letné můžou v klidu soustředit na ligu a pohár :lol:
Andrew - Sokol Čejč
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

tomkycz wrote:sparta...??? 8) primadony dostali opět za vyučenou :twisted: tak teď opět uslyšíme tu starou písničku, sezónu zachráníme titulem a nejlépe dablem 8)
No, ono i Liberec měl dost namále, ta pentle na konci byla dost viditelná, za tohle selhání by si neměl asistent či hlavní arbitr (prostě ten, který pochybil) písknout v evr. pohárech tak 2 sezóny, otázkou je, zda ta první pentle. která byla odpískaná, nicméně Kovářem vychytaná, byla opravdu na penaltu, jinak výkon Liberce takový nemastný, neslaný, už prohra v Lotyšsku byla blamáží, tož to Curych by je dal jak nic s takovým výkonem, třeba i 2x 4:0....
A Sparta si to posrala už doma, prostě prohospodařit dvoubrankový náskok je velice trestuhodné a skandální, mohli to zachránit v odvetě, nicméně to nevyšlo. Nu co, prostš to nevyšlo, stejně třeba jako onehdá s Vasluí...
Nicméně i slovenští bratia měli v EL namále, Senica po nadějném výsledku z Podgorici 2:2, dnes doma prohráli 0:1, což je taky celkem ostuda, prohrát doma s Černohorci. Bohužel si tak Senica počká na utkání se Sevillou ještě nějaký ten rok...
Žilina sice postoupila, jenže to měla dost nahnuté, bo v Lublani s Olympií prohráli 1:3, naštěstí doma vyhráli 2:0 a postupují díky vstřelenému gólu na hřišti soupeře. Ještě že tak...
Trenčín uhrál v Helsingborgu remízu 0:0 a dnes doma porazil IFK Göteborg 2:1, nicméně taky se v závěru strachovali o postup. Ve třetím předkole je čeká Ploješť, tito rumuni jsou určitě hratelní, takže postup je pro Trenčín skoro povinností.
No a k LM: tak Pilsen sice 2x vyhrála, nicméně hlavně ten domácí zápas - 3 góly to je moc. V Bosně se sice ještě teď rozčilují, že ten druhý gól pdal poté, co hráč Željezničaru ležel na zemi - jenže samozřejmě nyní jejich novináři prskají že to bylo nekorektní, jenže kdyby to bylo na druhé straně, tak by zase psali, že gól Željezničaru neodvrátil ani simulující protihráč ležící na zemi - jak typické pro fotbal.. Nicméně prý to padlo z ofsajdu, ale to je už případná chyba rozhodčích.
No a to nejhorší na konec: Slovan Bratislava. Ten sice první utkání doma s bulharským Razgradem vyhráli 2:1 a to prohrávali 0:1 a dohrávali v 10-i, ale v posledních 5 min, to otočili, tož to vypadalo jako dobrá vzpruha pro odvetu, nicméně prohrát v Bulharsku 3:0 to je už dost velká ostuda a blamáž...
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Tlachárna

Post by acskncl »

Jo to je tak kdyz se jde po Benesovske ztesce a zpatky ni krok.... Cesta po ni je totiz pouze cesta do pekla, ale je otazka jak dlouho to floutkovi bude trvat nez to pochopi :roll:
Na ceste do propadliste dejin.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Tlachárna

Post by PaToM »

Skoda, moje oblubene muzstva vypadli. :( Slovan aj Sparta to pokazili, Senica mi je tiez sympaticky tim, takze skoda toho.
Ja to vidim takto. Slovan doma nehral az tak zle, ale dlho nevedel strelit gol, no nakoniec to so stastim otocil, remiza by bola asi spravodlivejsia v tom zapase. V Bulharsku bol Slovan uz cajovy, prehral uplne zasluzene a mohol prehrat aj vyssim rozdielom, hrozne slabo hrali jeho hraci.
Senica bola v oboch zapasoch lepsim a aktivnejsim muzstvom, ale v prvom zapase si neustrazili vedenie 1:0 a 2:1 a po standardkach inkasovali goly. Druhy zapas nevysiel vobec, hoci, ako pisem, boli lepsim muzstvom a minimalne na remizu to dnes bolo. Skoda.
Zilina vonku zahrala velmi zle, dvojgolova prehra tomu odpovedala, ale druhy zapas bol z jej strany diametralne odlisny a mohla vyhrat aj vyssim rozdielom. Celkovo trochu stastny postup, rozhodlo len pravidlo o "away goals".
Trencin najprv ubetonoval remizu s 10 hracmi, doma uz jasne dominoval a podobne ako Zilina mohol vyhrat aj vyssim rozdielom napr. premenenim odpiskanej penalty. Takze tvrdo vybojovany a zasluzeny postup.

Ak by som to mal zhrnut, tak Trencin super, Ziina so stastim pokracuje, Senica smolne konci a Slovan vypadol zasluzene.

Zilina aj Trencin maju hratelnych superov a oba maju sancu postupit, nemyslim si, najma v pripade Trencina, ze by to bola az povinnost, Astra Ploiesti bude tazky super, ale ak bude hrat tak dobre ako s Goteborgom, postupi. Zilina bude musiet zabrat naplno v oboch zapasoch s Rijekou, nemoze vsetko dobiehat v odvete. V Lublane to bola katastrofa a doma proti Torpedu v 1. predkole tiez nebolo vsetko v poriadku. Cize potrebuju si udrzat vykonnost v oboch zapasoch.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

Sokol Cejc wrote:Kucí, věřte že nezaujatému pozorovateli připadnete jako blbci všichni tři.

Víte že je to tu všechno jenom hra ?
zaplatbuh za tyto samozvane soudce z lidu :mrgreen:

a co ze je to hra? tady resime chovani na forum, tady neni imunita na projev
kdyz se tu nekdo vyjadruje jako krypl, tak se k nemu tak chovam

to je hroznej shit to "dyt je to jenom hra"
vsechno je jenom hra, uz jsem daval i priklad jak to vidim ja, v jakymkoliv sportu jsou emoce
kdyz budu hrat poker a bude u stolu sedet nakej tydyt co me bude neustale prudit svejma kecama, tak nejenze kdyz ho oberu o vsechny penize ze me to bude tesit dvojnasob, ale taky se mu vysmeju
kdyz budu hrat fotbal a bude na me hrat naka herecka co se furt vali na zemi, vysimuluje si penaltu, tak ho taky vemu ze zadu bez mice at ma duvod na ty zemi lezet a at je cejtit po hristi sadra
a kdyz budu hrat sp a cist tady to forum a o nekom tu za ty roky nabudu dojmu ze je odpad spolecnosti, tak nejenze budu slavit kazdou vyhru nad nim, ale taky mu to pak dam sezrat, prave tady na forum
nevim o co jde, dyt je to jenom hra ne?! (a neni to clovece nezlob se :p )


btw. Sparta nehoraznej propadak, to i Vaslui byla proti tem svedum top tym :roll: po trech zapasech mit pokazenou sezonu, to se jen tak nevidi
bohuzel nevidim zadny poradny vychdisko jak z toho pryc
odvolat lavicku neni moc reseni, kdyby mel jit lavicka tak by meli jit i vsichni ostatni
ja bych chtel Zemana jako trenera-managrea a asistenta Franze, sice je to zradce, ale ten by ty primadony aspon donutil jezdit neustale po zadku a bojovat za spartu a Zeman by se s nima taky nesral a hralo by se opravodvy 433 a ne jak to je ted...
a vachovi by mel nekdo rict ze dulezity jsou nohy a ne v jakejch kopackah hraje...
no co se da delat, hur uz bejt nemuze, ale aspon se muzem odrazit od dna. Sparta!!!
Last edited by PaToM on Fri Jul 26, 2013 12:23 pm, edited 1 time in total.
Reason: EDIT - PaToM: Hanobenie národa / náboženstva
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

kopeckar wrote:
frankie_doparoma wrote:to se ti to machruje kdyz topic gambrinus liga je smazanej

a opet me chces oznacit za lhare? hh

minule si mi cpal ze ti lzu o smlouvach, ted mi cpes nakyho trenera, vem si prasek prosim te :mrgreen:
Já to spojení neužil nikdy ani ústně, tak proč bych to psal. A s těmi smlouvami jsi psal, že je neprodlužuješ ANI na ligu. :mrgreen:

kdyz je nekdo retardovanej imbecil a z vety "uz neprodluzuju ani na ligu, ale osud tomu chtel ze jsem byl do ligy nucen vyslat Becko a tak na tebe slo acko v PLNY SILE"
kdyz z toho pochopi to ze mu lzu a zapiram ze jsem prodlouzil smlouvy a jeste me obvinuje jako lhare a neustale to opakuje, tak je proste kokot no
nevim co vic bych ti k tomu napsal

btw a nevim jestli sis toho vsimnul, ale v ty psoledni zprave si nepsal smlouvy ale trener, mas v tom gulas
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

haha, tak pet mi byl zcenzurovan prispevek, tentookrat jsem hanobil rasu, tim ze jsem pouzil slovni spojeni "zidovska vychova"

Azor wrote:ImageUploaded at ImageFra.me
PaToM wrote:Mne ten vtip nevadil, nevnímam ho rasisticky


.... to uz neni ani vtipne *ZVRACEJICI SMAJLIK*
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”