Tlachárna

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Tlachárna

Post by PaToM »

No, tak problémy máme už úplne s každým, prehrávame už aj s Lichtenštajnskom... :evil:
Ak s nimi prehrajú, nech sa ani nevracajú na Slovensko.

No a týmto zakladám novú Tlachárnu. :D
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Tlachárna

Post by PaToM »

Góóóóóóól!!! 1:1! Huráááááááá. Sme blízko cenného bodu z ihriska súpera! Ešte to udržať...
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

Tak kdyby si chtěl třeba někdo zase zahlasovat a podpořit našeho borce :mrgreen:

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/ ... n=diteroku
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

PaToM wrote:Góóóóóóól!!! 1:1! Huráááááááá. Sme blízko cenného bodu z ihriska súpera! Ešte to udržať...
Tak jako já si myslím, že si to s tím bode ze hřiště soupeře myslel ironicky, bo jinak si to nedokážu přestavit. I když, my jsme v Lichnštejsnku (kua, jak se to malé knížectví vůbec píše? :lol: :oops: ) taky ztratili body, pokud si dobře vzpomínám, tak jsme prohráli 1:0.
Nu a k české repre: zápas jsem neviděl, nicméně prý to bylo dobrá "tlačenka" od nás v 1.půli, Kozák měl jednu tutovku, tož takhle je bod málo, kór když Taliáni ani nevystřelili na bránu a když jsme po prohře s Dány potřebovali 3 body... Inu, ono je hlavně potíž v tom, že jsme Dánům, Bulharům a Italům nedali doma ani gól, což je celkem tristní a hoooooodně smutná vizitka kdysi skvěle hrajícího českého nároďáku :( Takže, nyní musíme vyhrát jak s Arménií, tak i v Maltě, nejméně bodovat (ale o dost by byla lepší výhra) u Talošů, a pak souboj o vše v Bulharsku, s tím, že Dáni musí ztratit bodíka (tak snad nám Taloši v Dánsku pomůžou). Nu, bude to ještě boj..
A ještě k skupině našich bratia zo Slovenska: Tam hodně řádí Bosna a Hercegovina, avšak, naši bratia jim ukážou v jejich dvouduelu zač je toho loket, no ni? :wink: A pak i v Řecku a v Lotyšsku a to by pak byl opravdu pech, kdyby obě zmíněné země už neztratili ani bod a tak by naši bratia byli až 3., i přes mohutný podzimní finiš...
kopeckar wrote:Tak kdyby si chtěl třeba někdo zase zahlasovat a podpořit našeho borce :mrgreen:

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/ ... n=diteroku
Máš i můj hlas, nicméně ještě že tam byla možnost poslání kódu na mail, bo registraci bych asi i obětoval, nicméně ne ve stavu, kdy mám již pár piv v sobě :mrgreen: (nicméně jsem vcelku střízlivý, však tu někteří pamatují tu moje zprávu či dvě jak jsem byl totalně na šrot, inu na srazu se asi taky předvedu v "plné síle" :lol: )
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Tlachárna

Post by PaToM »

Jasné, že som to myslel ironicky, bod z Vadúzu je jednoznačne strata 2 bodov. Ale vzhľadom na ten výkon (najmä v 1. polčase) by sa dalo povedať, že aj bod je dobrý. Pre nás je už kvalifikácia vlastne týmto stratená, už po remíze s Litvou sme to mali nahnuté, teraz už to nedáme nijak.
Mohutný jesenný finiš? :lol: Jasné. :lol: Práveže sa obávam toho, že ak budeme takto ďalej hrať, tak v dvojzápase v septembri proti Bosne dostaneme dokopy 10 gólov a dáme im nejaký jeden náhodný. V Grécku to vidím tak na 2:0 pre domácich a v Lotyšsku snáď to bodík uhráme. :roll: Suma sumárum, viac ako na 3-4 body to už nevidím. Keďže na Grékov strácame 4 bodov a 7 na Bosnu, tak je jasné, že už z toho nič nebude.
V čase, keď ešte Bosna nebola v takej silnej forme, nás doma v prípravnom zápase porazila 3:2.
Nevadí, vymeníme trénerov, 2/3 kádra a pripravíme sa na kvalifikáciu EURO 2016, tam sa kvalifikuje 23 tímov + domáce Francúzsko, takže tam máme väčšiu šancu.

S Lichtenštajnčanmi hralo Česko len dva kvalifikačné zápasy a oba vyhralo 2:0. Pre Lichtenštajnsko je táto remíza s nami zatiaľ asi najlepší výsledok v histórii, čomu nasvedčuje aj radosť hráčov po zápase. Tešili sa akoby postúpili do Brazílie... :|

Česko dnes zahralo veľmi dobre, škoda, že nevyužilo nejakú z tých šancí a tiež tú presilovku v závere. Ale aj bod s favoritom sa počíta.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Tlachárna

Post by tomkycz »

Azor wrote:Lichnštejsnku (kua, jak se to malé knížectví vůbec píše? :lol: :oops: )
Lichtenštejnsko. Azore, jak ty můžeš mít po gymplu a studovat vejšku :roll:
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

archaicky skolsky system to je to co hra im do kariet, oni nechcu mudry lid ktery kriticky vie rozmyslat :p
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Tlachárna

Post by PaTTTTrick »

kopeckar wrote:Tak kdyby si chtěl třeba někdo zase zahlasovat a podpořit našeho borce :mrgreen:

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/ ... n=diteroku
tak tam máš můj hlas a díky přihlášení přes MojeID dokonce dvojitý :)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

PaTTTTrick wrote:
kopeckar wrote:Tak kdyby si chtěl třeba někdo zase zahlasovat a podpořit našeho borce :mrgreen:

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/ ... n=diteroku
tak tam máš můj hlas a díky přihlášení přes MojeID dokonce dvojitý :)
Díky, je tam nějakej boreček co má přes 100 hlasů, bude potřeba přiložit pořádně pod kotle. :mrgreen: Z jednoho IP jde denně 10 hlasů. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

tomkycz wrote:
Azor wrote:Lichnštejsnku (kua, jak se to malé knížectví vůbec píše? :lol: :oops: )
Lichtenštejnsko. Azore, jak ty můžeš mít po gymplu a studovat vejšku :roll:
S Lichtenštejnskem má problém více lidí, nejenom já :wink: a šak si všechno povíme na srazu, možná si i roztrháme občanky a pudem na pivo :mrgreen:
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Tlachárna

Post by tomkycz »

Azor wrote:
tomkycz wrote:
Azor wrote:Lichnštejsnku (kua, jak se to malé knížectví vůbec píše? :lol: :oops: )
Lichtenštejnsko. Azore, jak ty můžeš mít po gymplu a studovat vejšku :roll:
S Lichtenštejnskem má problém více lidí, nejenom já :wink: a šak si všechno povíme na srazu, možná si i roztrháme občanky a pudem na pivo :mrgreen:
ale každej to nenapíše dřív než si zjistí, jak se to píše... nehledě na to, že je to napsané v prvním příspěvku, sice po slovensky, ale to by mělo stačit... :wink: a jestli se ti povede roztrhnout mi občanku, tak máš u mě i panáka. V opačném případě se spokojím s flaškou domácí slivovice 8)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Tlachárna

Post by palo »

Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Tlachárna

Post by PaTTTTrick »

kopeckar wrote:
PaTTTTrick wrote:
kopeckar wrote:Tak kdyby si chtěl třeba někdo zase zahlasovat a podpořit našeho borce :mrgreen:

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/ ... n=diteroku
tak tam máš můj hlas a díky přihlášení přes MojeID dokonce dvojitý :)
Díky, je tam nějakej boreček co má přes 100 hlasů, bude potřeba přiložit pořádně pod kotle. :mrgreen: Z jednoho IP jde denně 10 hlasů. :mrgreen:
tak další průběžný... ale teda zjistit tam stav konkurence nějak jednodušše vůbec nejde jednodušše :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Tlachárna

Post by pupajdi13 »

//////////////////////////////////////////////////////////
víš co na tomhle videu zaráží mě :?: když pominu ten ulet kanadana , tak kde jsou naši? on je tam řeže a pak se objeví 4 kanadani a udelaj kolem ještě kolečko,,,,to je fakt vtipný ,kde sou naši? nikde,pak se tam jeden přijde jako zeptat,aby se neřeklo......připosraný strachy , nechápu, .....to nechápu stejně jako ten utok kanadana.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Tlachárna

Post by ps2512 »

Ty by jsi se tam rubal s tím, že sice prizabijes kanaďana, ale nezahrajes si finále?
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”