Tlachárna

Moderator: Czech Moderators

frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

jo patom to je krestanska obejktivita sama

minule mi smazal prdel (a je jedno ze v cesky sekci fora je sto-sedesat-pet hoven, trista-dvacet-tri prdeli, sto-tricet-sedm kurev, padesat kokotu, dva curaky, dve mrdky a dva zmrdy a dalsi nespocet vulgarizmu)

tentokrat jsem za rasistickyho nacka

patome, jdi do prdele a to bez prdele.... :roll:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Tlachárna

Post by PaToM »

Hmm, takto spätne uznávam, že tam mohlo byť niečo ako "ten šmejd nemohl utýct daleko".
Ale odtiaľ potiaľ, frankie...
A nechápem, čo to má spoločné s "kresťanskou objektivitou". Čo to vlastne má byť? (rečnícka otázka, radšej ani nechcem vedieť odpoveď)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

to znamena to, ze se chovas jak nakej zasranej panbickar z vatikanu(falesny a neuzitecny), co se tvari jako svaty muz a pritom je to jen smejd ktetej chce penize a ve volnym case si nechava kourit od desetiletejch kluku

me byla smazana prdel a nikdy predtim ani po tom smazana nebyla

byl mi zcenzuorvan prispevek ze prej jsem hanobil rasu (tim ze jsem napsal ze ma vacha zidovskou vychovu, co je na tom spatnyho? ) a pritom ty sam si v minulosti tady mnohem horsi veci (kurva, mnohem horsi) bez mrknuti oka schvaloval

co to ma spolecnyho? ze by to, ze jsem to vzdy napsal ja a proto si musel zasahnout a mazat?!

ja proti tomu nic nemam, maz kazdej offtopic, kazdej flame, kazdej vulgarismus, klidne
ale ty maszes jen obcas a jenom me

tak se me nediv ze si o tobe nemuzu myslet nic jinyho nez to co si myslim;)

siegl horst!
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Tlachárna

Post by Raduuza »

musím říct, pánové, že mi připomínáte malý děti na písku, co se hádaj o lopatku, ale číst vás budu, baví mě to :wink:
Frankie do toho :twisted:
Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Tlachárna

Post by tomkycz »

já se divím ze se kopeček do slovní přestřelky vůbec pouští, raději by se měl soustředit na to, aby frenkiče sejmul v zápase. Ač frenkič píše jak dobytek, v ledasčem s ním souhlasím a jeho frkama se tu bavím ( třeba že někomu doporučí aby se nechal podvázat ) 8) Taky vím, jak je těžké frenkiče přehádat, vsadím se, že je beran 8) a ty rasistické narážky mi na frenkiče nějak nesedí, asi jsem ho špatně zaškatulkoval, doteď jsem myslel, že lidi neselektuje podle barvy, víry a sex. orientace, ( ale podle toho, zda fandí, či nefandí ruďochům )...
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

frankie tak teď ses odkopal, to spojení Siegl Horst na konci je úplně jasný. Tohle může opravdu napsat jen nácek a nebo člověk mdlého rozumu, případně kombinace obého.
:roll:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

hh, je strasne vtipne jak se ZOUFALE snazis najit neco aby si mohl pak prohlasit neco ve stylu "a ted si se odhalil, si blbec"
1) nevim co mas protu Horstovi, jo sice ted dela reklamu Unibetu a laka tam novy hrace (a nektery z nich dozajista zkrachujou a treba se obesi, cimz on bude neprimo spojen) a taky prohlasuje ze sam sazi u unibetu (coz nevim jak jde dohromady s jeho trenerskou karierou :mrgreen: ), ale presto si nemyslim ze by Horst byl neco spatnyho :)

2) kdyz me nekdo narkne z rasismu a hanobeni rasy (ty a patom) z duvoodu ze pouziju slovni spojeni "zidovska vychova", tak mi nezbyva nez nechapavy pohled, trpky usmev a pozvednuti pravice s oslavou Horsta (jako takovy provokativni fuck off). kdyz nacek, tak se vsim vsudy, ne?!

a co je spatnyho na tom zidovska vychova (pres sz mi bylo sdeleno ze jsem to pry myslel negativne, hmm to mi uplne pripomina minority report... :roll: ), ja jsem nepsal "zidi do plynu, ani to ze par vyvolenejch zidovskej rodin drzi v rukou vetsinu svetoveho kapitalu a otroci zbytek planety, nepsal jsem ani to ze nejvetsi fasisti jsou v soucasny dobe v zidovskym izraeli, ktery za pomoci prisluhovacu z usa okupuje Palestinu"

btw. jeste musim zareagovat na tohle
Tyhle tři ještě ne, ale něco málo jsem i z těch populárních turnajů z fóra taky vyhrál ale turnaje z fóra frenkie nejvýše nestavěl.
1) to "jeste ne", to si presne ty, nafoukany kosoctverec :mrgreen:
2) to ze jsem vzdy tvrdil ze to nejvic co je, je A divize, to snizuje vahu mejch turnajovejch uspechu? :lol: nemelo by tomu bejt,, logicky, naopak? :mrgreen:

chvilema mi ti je i lito, ty me mas za zlo ktery se ti snazi zneprijemnovat zivot (a mozna ze i jo :p ) ale to jen z jedinyho duvodu, aby sis uvedomil, ze se chovas jak naprosta trubka, co si lze sam sobe a je ostatnim pro smich
ja jdu aspon s kuzi na trh a reknu ti to na rovinu, ostatni si jen mysli (at uz cokoliv:)) a mlci
se podivej treba na svy tiskovky (a rozhodne nejsem privrzenej "lajku" a ani nemam fb, ale jen takovy jeden z mala ukazatelu)
tvy posledni tri tiskovky, dve byli o novych rekordech (148,150) a jedna o novym suprovym hraci co si koupil
dostal si za to tri palce nahoru, dva od cizich manageru (co nectou nase forum a nevi :mrgreen: ) a jeden od nekoho kdo uz tu neni
to jsou skvele veci, vsechny tri, proc myslis ze nikomu z ostanich czsk manageru nestojis ani za to aby ti za to dal palec nahoru? (ze by to bylo proto ze si vetsina mysli ze si nafoukanej a namachrovanej manager kterymu tak maximalne prejou neprodlouzeni smlouvy u nejlepsiho hrace? ;))
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

To, že napíšu ještě ne svědčí o nafoukanosti? Ty budeš hodně velkej myslitel že? Takže asi tahle, ty nafoukanej sebestřednej zhulenej nácku jsi mi pro smích už ti tečou nervíky že. Klidně v těch svých výlevech v skrytu za monitorem a klávesnicí pokračuj. Tam jsi silák největší, to je tvoje parketa.
:mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

kopeckar wrote:To, že napíšu ještě ne svědčí o nafoukanosti? Ty budeš hodně velkej myslitel že? Takže asi tahle, ty nafoukanej sebestřednej zhulenej nácku jsi mi pro smích už ti tečou nervíky že. Klidně v těch svých výlevech v skrytu za monitorem a klávesnicí pokračuj. Tam jsi silák největší, to je tvoje parketa.
:mrgreen:
z ceho usuzujes ze mi zacli tict nervy? z toho ze jsem prestal psat vulgarne...? zajimava dedukce :p

me prijde ze nervy tecou nekomu jinymu....
za prvy jsem rad ze uz si na me konecne vytahnul tu hnusnou dorgu marijuánu :shock:
ale hlavne mi rikat nacku po siegl horst!, to chtelo urcite chladnou hlavu a bystry usudek, muhehe :lol:

ano mas pravdu, sam si obcas rikam proc ztracim cas nehodnotnejma debatama tady na forum, ktery stejne nemaji zadny smysl (ale pak si reknu kdyz se nekdo muze kousnot a dva roky se nechat ubijet kseftarenim, tak ja taky neco obetuju :p ), ale ty si neuvedomujes jednu zasadni vec, ja sam bych tu tezko debatoval, vzdycky na to musi byt dva, a....
.....
.........a ten druhej ses ty :!: :mrgreen:

i kdyz obligatne neustale pises ze se mnou nebudes ztracet cas (ikdyz je to vzdy jen argument aby si se mohl odmlcet kvuli tomu ze mi nemas jak vratit me PADNE ARGUMENTY :mrgreen: ) tak se vzdy vratis a vzdy mi napises, vzdycky
....naposled pred ctyrmi dny si mi napsal tuhle kouzelnou veticku ; ""Frankie už jsem psal, že s tebou nebudu ztrácet čas, ale jedno si neodpustím""
od te doby si mi napsal dalsich 11 zprav, takze opravdu sis nic neodpustil :lol:

vis, ja vim ze nejsem dokonaly, ba prave opak je pravdou, ale strasne me vytacej lidi co si o sobe mysli ze jsou dokonaly a pritom to tak uplne neni :p

btw. a ktomu "jeste ne"
kdyby se kdokoliv zeptal kohokoliv; vyhral si Minci a Buben?
vsadim se ze 99% odpovedi by bylo "ne to jsem nevyhral"
to ve tvem svete musis rict "ne, jeste ne" :idea:


btw2. se mi zda ze se ten tvuj smalik smeje tak nak krecovite


btw.3 dle tvych slov, z meho tymu nejde strach a ja sam jsem zhuleny nacek mdleho rozumu
mozna ze ano, ale i tak, jsem lepsi jak ty, tak se naskyta otazka, co si ty? :twisted:

btw4. ja jsem zhuleny everyday, neustale mi v zilach koluje thc (a dalsi kanabinoidy), takze samozrjmne, dle tveho mineni;
jsem dozajista troska, vyhulena troska ktere to nemysli, nedokaze se soustredit a je to proste spina
a vidis, i pres tenhle handicap ti davam pres čokodíru (volim mirnejsi slova aby mi to tu zas nebylo mazano :p )
neni to potupne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

Podle čeho srovnáváš úspěšnost týmů? Vždy budeš mít ty nebo já období ve kterém bude ten či onen lepší. Narazil jsem na tebe v období, kdy už jsi měl vyladěný tým pro nejvyšší divizi. Když se ti vyrovná a přijde možnost se utkat jako rovný s rovným, tak se tomu souboji vyhneš prodloužením smluv. Tak kdo před čím utíká? Pojďme se utkat v dvouzápase doma venku formou přáteláků. Kdo prohraje přestane chodit na fórum. co ty na to? Termíny by se domluvily aby vyhovovaly oběma.
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Tlachárna

Post by Raduuza »

kopeckar wrote:Podle čeho srovnáváš úspěšnost týmů? Vždy budeš mít ty nebo já období ve kterém bude ten či onen lepší. Narazil jsem na tebe v období, kdy už jsi měl vyladěný tým pro nejvyšší divizi. Když se ti vyrovná a přijde možnost se utkat jako rovný s rovným, tak se tomu souboji vyhneš prodloužením smluv. Tak kdo před čím utíká? Pojďme se utkat v dvouzápase doma venku formou přáteláků. Kdo prohraje přestane chodit na fórum. co ty na to? Termíny by se domluvily aby vyhovovaly oběma.
to je nesmysl, proč by jeden z vás měl přestat chodit na forum??
Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

Raduuza wrote:
kopeckar wrote:Podle čeho srovnáváš úspěšnost týmů? Vždy budeš mít ty nebo já období ve kterém bude ten či onen lepší. Narazil jsem na tebe v období, kdy už jsi měl vyladěný tým pro nejvyšší divizi. Když se ti vyrovná a přijde možnost se utkat jako rovný s rovným, tak se tomu souboji vyhneš prodloužením smluv. Tak kdo před čím utíká? Pojďme se utkat v dvouzápase doma venku formou přáteláků. Kdo prohraje přestane chodit na fórum. co ty na to? Termíny by se domluvily aby vyhovovaly oběma.
to je nesmysl, proč by jeden z vás měl přestat chodit na forum??
Aby tu byl klid, navíc tuto verzi nabízel jestli se nepletu péeskovi, tak uvidíme, jestli na to má koule. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Tlachárna

Post by frankie_doparoma »

kopeckar wrote:Podle čeho srovnáváš úspěšnost týmů? Vždy budeš mít ty nebo já období ve kterém bude ten či onen lepší. Narazil jsem na tebe v období, kdy už jsi měl vyladěný tým pro nejvyšší divizi. Když se ti vyrovná a přijde možnost se utkat jako rovný s rovným, tak se tomu souboji vyhneš prodloužením smluv. Tak kdo před čím utíká? Pojďme se utkat v dvouzápase doma venku formou přáteláků. Kdo prohraje přestane chodit na fórum. co ty na to? Termíny by se domluvily aby vyhovovaly oběma.
uspesnost tymu srovnavam podle vzajmenych zapasu, ktere si sam zaevidoval :p

:lol:
kdyby si ty prestal chodit na forum, ja bych prestal chodit taky, co bych tu pak delal? :lol: takze ja muzu jen prohrat, tato sazka pro me nema value :p

v tom mas pravdu ze se ty obdoby proste tak nak stridaji, i kdyz ne tak uplnou, protoze
sam si vyevidoval ty nase vzajemny zapasy, vsechny se datuji od letosniho ledna vyse a predtim zadny nebyli co jsem koukal (ty si kseftoval)
takze se to datuje, od sezony no.50
ja jsem byl v sezone 50 v B divizi z niz jsem postoupil do Acka, ve kterem jsem doposud
vrchol meho tymu byla nepochybne 50,51 a 52 sezona
53 je uz jen stin meho tymu z nedavna, uz jsem za zenitem (a i proto jsem mel takovou radost kdy muj tym stariku vyprovodil z mince ty tvoje primadony na vrcholu :p)

ty si hral v 50 sezone F
51 E
52 D
a 53 C

uznavam ze ty v 50. sezone jakozto efkar, ktrey jeste celkem dost obchodoval, se jen tezko muze pomerovat s beckarem
ovsem jak si ty tady sam proklamoval a zduvodnoval nakupy 27+letych hracu do eF divize, bylo to prave z duvodu aby si neco uhral v turnajich, takze minimalne od 51 sezony, kdy uz si obchodoval pomalu, si byl pripraven jit plnohodnotne do boje

ja jsem na sklonku sve ery, dokoncim tuhle sezonu a snad se udrzim a pak uz to bude jen krec a pad dolu (1/3 tymu bude mit uz 31+)

takze bohuzel my dva uz se v Acku nepotkame a jestli ano, ja uz budu jen FC team pod jamajskou valjkou 8)

a btw. co je na tom nejvtipnejsi, v te sve efkarske sezone si zaznamenal dva jedine uspechy, jednou si me porazil a remizoval, od te doby, tzn. od 51. sezony, kdy uz si mel stabilizovany a stamiliony nadopovany kadr jsem te petkrat porazil :mrgreen: :mrgreen:
takze toto jsem mel na mysli;)

Narazil jsem na tebe v období, kdy už jsi měl vyladěný tým pro nejvyšší divizi. Když se ti vyrovná a přijde možnost se utkat jako rovný s rovným, tak se tomu souboji vyhneš prodloužením smluv. Tak kdo před čím utíká?
toto je souveti ktery by sis mel nechat vytesat na hrob :shock: :mrgreen: jestli by teda na to ten kamenotepec nebojaksetomunadava mel silenj zaludek :twisted:

1) ty sam si psal, ze kazdej ma jiny priority a proto kupujes stray hrace do nizich divizi, chces mi rict ze az ted v cecku mas sladenej tym a to predtim bylo jen provizorium (provizorium ktery melo prumernej vek blizsi 30 nez 20? :mrgreen: )

2) jestli mas dojem ze ted jsme by to byl souboj "rovny s rovnym", tak ja mam v kadru uz pet 31letejch hracu a navic uz dva jsem prodal (oba clenove A tymu)
tak mi neprijdou tva meritka vyrovnana, mel by sis je zkalibrovat;)

3) vyhnes prodlouzenim smluv? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: vetsi shit jsem od tebe behem dneska necetl
asi te ty smlouvy dost trapej, co? :)
tak jeste raz; takovyhle veci proste patrej ke hre. dyt tyhle veci tu hru celou skoro delaj
jestli to nechapes tak si jeste vetsi looser nez si myslim ze ses


a k te sazce, je pekne ze i nabizis takovy ferovy obchod a hned zminujes me varlata, ale
- jak uz jsem psal, jestli sis nevsim, ja mam tym duchodcu. Kdyby si napsal v lonsky sezone, nebyl by to az takovy problem;)
ALE zminujes tu moji neuskutecnenou sazku s tluchubou, tam to bylo trochu odlisny, vis?
za prvy, sazka vtkvela v tom ze kdo skonci vejs na konci ligy v tabulce A divize, dlouhodoby, nejlepsi soutezi na sp
takze naky bezcenny pratelaky me moc teda neberou
a taky, ta sazka nebyla o tom ze ten kdo prohraje prestane chodit na forum, ale o tom ze rozproda svuj tym

takze tam jsou takovy tri jiny veci
xxx jde o blby pratelaky a ne o dlouhodobou soutez
xxx vsazena vec je absolutne nezajimava
xxx opravdu jen format jako ty se dovede vsadit s jinym zokejem o to kdo pobezi rychlejc, kdyz vis ze uz souperuv kun ma nejlepsi za sebou, ma sedivou hrivu, po sto metrech nabeh na infarkt a kulhavku k tomu a je zralej tak do klobas

mel si prijit minulou sezonu, to bych se o ten rozprodej vsadil mile rad;)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Tlachárna

Post by kopeckar »

Tvůj tým pěkně poladěný :

FK Hash Rohatsko Hosté
Rozestavení 4-3-3
Taktika Dlouhé míče
Celkový výkon 813,97
Průměrný výkon 74
Nejvyšší agrese 86 %
Průměrná agrese 83,73 %
Průměrný věk 27,82
Výkon obrany 70,66 %
Výkon zálohy 36,41 %
Výkon útoku 43,54 %
Celkový výkon týmu
(součet jednotlivých řad) 150,62
FK Hash Rohatsko

Poz Hráč [Věk] Výkon Agr Ind. pokyn
GK Willy Roosenburg [29] 74,2 82% Hrát vpřed: +0,6
LB Vincent Ndiaye [28] 73,68 82% Hrát po křídle: +0,08
CB Hamid Badavi [30] 74,4 81% Normální ..............................nar. 28.srpna
CB Bart Smeyers [23] 72 85% Normální
RB Pedro Martin [29] 72,8 85% Normální
LM Tulio Kihlstedt [28] 72,28 86% Přihrávky: +1,08
CM Sebastian Stenman [28] 73,6 86% Normální
RM Luca Forcellini [30] 74,81 82% Přihrávky: +0,36 .......... nar. 12.srpna
LF Vjekoslav Brgles [27] 74,16 84% Na sebe: +1,36
CF Augustyn Zbojovsky [25] 75,76 82% Na sebe: +1,36
RF Nana Pope [29] 76,28 86% Volný hráč: +0,28
Filtrovat


Můj tým :


ŇOUMÍCI Hosté
Rozestavení 4-3-3
Taktika Dlouhé míče
Celkový výkon 816,06
Průměrný výkon 74,19
Nejvyšší agrese 39 %
Průměrná agrese 11,45 %
Průměrný věk 27,45
Výkon obrany 71,03 %
Výkon zálohy 36,89 %
Výkon útoku 43,02 %
Celkový výkon týmu
(součet jednotlivých řad) 150,94 .......... Když ho poladím tak 150,02
ŇOUMÍCI

Poz Hráč [Věk] Výkon Agr Ind. pokyn
GK Sören Gueguin [27] 73,48 23% Hrát vpřed: +0,68
LB Milan Kachnic [26] 74,96 39% Hrát po křídle: +0,56
CB Frane Radulovic [26] 73,6 21% Normální
CB David Larock [29] 73,29 1% Odehrát: +0,44
RB Nabuaka Temotu [27] 73,65 7% Normální
LM Daniel Nogueira [28] 74,68 15% Přihrávky: +0,92
CM Jukka Salmi [27] 73,65 7% Přihrávky: +0,8
RM Luis Enrique Rivas [27] 75,25 2% Normální
LF Ibrahima Diomande [29] 75,65 7% Na sebe: +0,4
CF Mobi Olugbodi [28] 73,32 1% Koncový: +0,36
RF Jasper Velghe [28] 74,53 3% Na sebe: +0,08
Filtrovat


Jsi prostě bulíku zbabělec. :mrgreen:
Last edited by PaToM on Fri Jul 26, 2013 11:05 pm, edited 2 times in total.
Reason: EDIT - PaToM: Nepoužívať vulgarizmy!
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Tlachárna

Post by Azor »

Tak když to tak shrnu, tak se tu kopečkář s frankiem hádají dost často, oba tu píšou někdy takové "slohovky" že je i s podivem že mají tolik času na hádání se, navíc kopečkář tu píše několik zpráv o tom, že frankie ten den nakoupil v tolik hodin hráče X a že ten jeho hráč dostal v minutě Y ČK, takže dle toho asi na SP tráví nejvíc času mezi českými SP manažery (samozřejmě přeháním, nicméně nejsem až tak daleko od pravdy...), frankie na to pak většinou ( a někdy zábavně) reaguje.
P.S. Kruciš hoši, nebylo by lepší se hádat mezi sebou prostřednictvím SZ a pak svoje nejlepší hlášky dát do tlachárny? Bo kdo má čas ty vaše slohovky číst celý :lol:
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”