TIPLIGA - ...the end...

Moderator: Czech Moderators

Panda Tessy
Assistant Manager
Posts: 57
Joined: Tue Jul 21, 2015 7:48 am

Re: TIPLIGA III. - kolo před koncem jde do vedení Draha !!!

Post by Panda Tessy »

Hippopotamus wrote:
Azor wrote:Vítězovi pošlu basu piv, značku si může vybrat sám výherce. A PaToMoVi (totéž platí i pro případné další abstinenty :mrgreen: ) klidně pošlu malý soudek kofoly :wink: Dámám zase klidně i nějaké to kvalitní vínečko.
A aby Draha nepřišel zkrátka, tak i mu do půlky ledna pošlu basu piv.
Aj keď to znie šľachetne, nemyslím, že máš právo posielať odmeny za niečo, čo organizuje nieto iný ;-)

Hmmmm...tady citim trochu zavist :D
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: TIPLIGA III. - kolo před koncem jde do vedení Draha !!!

Post by Draha »

Hippopotamus wrote:
Azor wrote:Vítězovi pošlu basu piv, značku si může vybrat sám výherce. A PaToMoVi (totéž platí i pro případné další abstinenty :mrgreen: ) klidně pošlu malý soudek kofoly :wink: Dámám zase klidně i nějaké to kvalitní vínečko.
A aby Draha nepřišel zkrátka, tak i mu do půlky ledna pošlu basu piv.
Aj keď to znie šľachetne, nemyslím, že máš právo posielať odmeny za niečo, čo organizuje nieto iný ;-)
moc nevim proč to ty řešíš, tipuj lip a třeba taky něco vyhraješ... :roll:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: TIPLIGA III. - kolo před koncem jde do vedení Draha !!!

Post by Hippopotamus »

Draha wrote:
Panda Tessy wrote: Hmmmm...tady citim trochu zavist :D
moc nevim proč to ty řešíš, tipuj lip a třeba taky něco vyhraješ... :roll:
Fakt nikomu nič nezávidím a už vôbec nie v SoccerProjecte, len mi príde divné, keď sa niekto iný druhému serie do vlastnej súťaže, to je všetko.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: TIPLIGA III. - kolo před koncem jde do vedení Draha !!!

Post by Azor »

Hippopotamus wrote:
Draha wrote:
Panda Tessy wrote: Hmmmm...tady citim trochu zavist :D
moc nevim proč to ty řešíš, tipuj lip a třeba taky něco vyhraješ... :roll:
Fakt nikomu nič nezávidím a už vôbec nie v SoccerProjecte, len mi príde divné, keď sa niekto iný druhému serie do vlastnej súťaže, to je všetko.
Tak pokud by palo měl k tomu výhrady tak to odpískám. A klidně pomůžu palovi s tabulkama jednotlivých kol, to bych pak byl spoluorganizátor a s tou basou by nebyl problém :wink:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: TIPLIGA III. - kolo před koncem jde do vedení Draha !!!

Post by Hippopotamus »

Azor wrote: Tak pokud by palo měl k tomu výhrady tak to odpískám. S klidně pomůžu palovi s tabulkama jednotlivých kol, to bych pak byl spoluorganizátor a s tou basou by nebyl problém :wink:
Azor, rob si čo chceš, je tvoja vec, komu čo pošleš a "začo" mu to pošleš, ja som len napísal svoj názor (nakoľko je to fórum, ktoré je od toho, aby ľudia svoje názory vyjadrovali). Mne osobne by to totiž na Palovom mieste vadilo, aj keď v celku viem, že ty si proste taký a robíš to čisto pre radosť svoju aj ostatných.
A teda verím, že minimálne Drahovi už to pivo pošleš, aby som nebol obvinený, že ľudí oberám o výhry a že im závidím ;-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: TIPLIGA III. - kolo před koncem jde do vedení Draha !!!

Post by palo »

Azore klidně něco pošli i všem účastníkům,já s tím nemám sebemenší problém...
Mimochodem to mi připomíná,že stále ještě vyhlížím pošťáka s výhrou z Tvojí tipovačky... :wink:
Ode mne Draha samozřejmě získává pohár a doplním sem podrobné výsledky.Dnes se mi to nepovedlo,vypadla mi dopoledne elektrika v celém baráku a doteď jsem to řešil.Ještě že mám kamarády,kteří nenechají člověka v průseru ani na Silvestra...
A protože silvestrovské oslavy já beru každý rok naprosto zodpovědně,budou mít výsledky zpoždění...
Přeju Vám všem do Nového roku všechno nejlepší a těším se na shledání v Tiplize IV. !
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: TIPLIGA III. - kolo před koncem jde do vedení Draha !!!

Post by frankie_doparoma »

palo wrote:Mimochodem to mi připomíná,že stále ještě vyhlížím pošťáka s výhrou z Tvojí tipovačky... :wink:
heh, tak tohle me pobavilo :mrgreen:

jinak souhlas s Hippem, tak mi to prijde ujety az i neslusny ze strany Azora...

...ale nic proti Azorovi, me jednou poslal suda :p
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Horst Fuchs
Groundsman
Posts: 7
Joined: Sun Jan 11, 2015 4:33 pm

Re: TIPLIGA III. - vítězem je Draha !!!

Post by Horst Fuchs »

Azore, tak to pošli mně, já jsem nehrál, nikdo mě nezná a tak to nebude nic proti ničemu :D
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: TIPLIGA III. - vítězem je Draha !!!

Post by tomkycz »

Mně jako organizátorovi nějaké soutěže by mi to teda nevadilo, ale trapný je nabízet něco, co jsem dávno ve vlastní soutěži slíbil a do dnes neposlal a to už bude hodně dlouhá doba ( teda pokud Palo myslí výhru v již zanikle tipovacce )
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: TIPLIGA III. - vítězem je Draha !!!

Post by frankie_doparoma »

Horst Fuchs wrote:Azore, tak to pošli mně, já jsem nehrál, nikdo mě nezná a tak to nebude nic proti ničemu :D
Horste, ja myslel ze ty posilas veci a ne naopak :?: 8)

tomkycz: a co kdyz chce organizator zalozit soutez a oprasit ciste soutezeni, materialisticky nezatizene lpenim na nejake hodnotne cene a odmenit viteze jen symbolickou trofeji?
a nebo treba, k tomu vsemu je zaprisahly abstinent a odpurce alkoholu?

....a pak nekdo prijde a nabizi vitezum basy piv? tim podkopava tu pripadnou snahu o neposkrvnene soutezivosti a taky tim mozna zpusobuje dalsi mozne problemy (viz. treba ta teoreticka nechut organizatora k alkoholu)

Co ma ted Palo delat? (notabene kdyz uz byl Azorovu nabidku projeven zajem) Odmitnout nemuze (1/ to neni technicky mozne znemoznit Azorovi koukoliv cokoliv posilat. 2/riskoval by vlnu nevole u tech potencionalne obdarovanych) (to jen k tomu co jsem myslel tim "neslusne". Kdyz uz ma Azor potrebu nekoho obdarovavat, mel se Pala nejdriv zeptat v soukrome poste)

a to jsem ani nezminil velmi nebezpecnou a smutnou situaci ktera mohla Azorovym chovanim vzniknout.... co kdyz se souteze zucastnil nekdo, kdo se pred soutezi seznamil s pravidly a pripadnou cenou pro viteze a chtel si proste jen zatipovat a kdyztak si domu odnest na pamatku poharek pro viteze. A ten nekdo je vyleceny alkoholik, ktery kdyby videl jen zminku o cene v podobe alkoholickeho napoje, okamzite by opustil thread tipovacky. (ale neco jineho je, kdyz uz vyhral a vlastne si tu cenu zaslouzi... uz se hure odmita) V normalnim zivote se vyhyba rizkovym situacim a ted se ne svou vinou dostal do situace, kdy mu nekdo vnucuje basu piv. Co kdyz neodola a podlehne? Azor ho muze mit na svedomi a nejen jeho, ale jeho rodinu a pripadne i dalsi nevinne zivoty.... :?

Navrhuju, aby Azor nejdriv vyrovnal dluh s Palem
a nasledne poslal panu Fuchsovi taky jednu basu, na znameni toho ze ho vsichni zname a nemusi bejt tak skromnej ;) (a pak dalsi v poradi muzou bejt vitezove tipovacky....na Azorovu zodpovednost samozrejme!...)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: TIPLIGA III. - vítězem je Draha !!!

Post by PaToM »

Hehe, je to vždy zábavné, ako ľahko tu viete vyrobiť aj z komára somára. :)

Zrejme som skončil posledný. No pravda, nedal som tomu tentokrát veľa. Ale keď bol čas, tak som sledoval, či mi výsledky vyjdu. O tričká som nebojoval, takže to pre mňa osobne nemalo tentokrát taký náboj. Napriek tomu, ďakujem Palimu za organizáciu, obdivujem ťa, že ťa to ešte drží. Prajem teda veľa trpezlivosti aj s nami oneskorencami aj v novom roku. :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: TIPLIGA III. - vítězem je Draha !!!

Post by palo »

:arrow: - tak teda konečné výsledky: ani Drahovi ani acsknclovi se poslední kolo nevyvedlo a na titul to nakonec stačilo Drahovi

:arrow: - naopak kedulovi se poslední kolo povedlo mimořádně a získává bronz

Image




:arrow: - poprvé v historii má každý trikot jiného vítěze.V 1.ročníku získal Robi van Persie mimo žlutého i oranžový a zelený,ve dvojce sice uniklo Drahovi celkové vítězství poslední bonusovkou ale získal modrý a oranžový trikot

:arrow: - po minulém kole to vypadalo že o modrém trikotu je rozhodnuto,kedul ale ukázal že nic není nemožné a nakonec ho urval pro sebe

:arrow: - oslicek v posledním kole připravil o červený trikot Raduuzu,protože ji předstihl v celkovém pořadí


Image




Tipliga IV.:
zápasy k tipování 1.kola tu umístím už v pondělí !!!

kdokoliv z nových nebo i staronových tipujících je samozřejmě vítán
Image
Horst Fuchs
Groundsman
Posts: 7
Joined: Sun Jan 11, 2015 4:33 pm

Re: TIPLIGA III. - vítězem je Draha !!!

Post by Horst Fuchs »

Tak pravda, já a skromnost, to by mi nikdo nevěříl, nicht wahr ? Jsem byl asi v bezvědomí, když jsem to psal :D
Samozřejmě,že obvykle posílám já, ale tady nastala situace, kdy Azor má potřebu poslat basu piva a ostatní mají pochybnosti, jestli to je vhodné. Což je objektivně problém a já jsem se rozhodl vám s tím nezištně pomoct. Takže jsem přišel s nejlepším možným řešením - i když tvůj nápad je stejně skvostný, Frankie, to nemá cenu zastírat :D
Takže Azore, kdybys mi něco chtěl, jsem tu pro tebe :lol: A vám ostatním glückliches neues Jahr 2016 !!
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: TIPLIGA III. - vítězem je Draha !!!

Post by oslicek »

palo, díky za organizaci a zábavu. vážím si tvého času a úsilí, který tomu dáváš a doufám, že tě to nepřejde. těším se na další ročník!
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: TIPLIGA III. - vítězem je Draha !!!

Post by Tigerinho »

Skoda, ze jsem mel tak bidny zaver tipovani, dlouho jsem se drzel na druhem miste, ale zaver se mi moc nevyvedl, tak snad to bude priste lepsi :)

Jinak taky dekuji palovi za super praci ;)
Tigerinho - SPC Czech Tigers
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”