TIPLIGA - ...the end...

Moderator: Czech Moderators

Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: TIPLIGA VI. - 1.palo 287,2.GeorgeTT 285,3.Azor 270...

Post by Draha »

Gratulace Palo, uměl sis ty zápasy pěkně poskládat 8) :) každopádně opět super organizace a já se do příští sezóny budu muset pořádně polepšit, protože páté místo je těžké zklamání :| :)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: TIPLIGA VI. - 1.palo 287,2.GeorgeTT 285,3.Azor 270...

Post by palo »

Včerejší finále Ligy mistrů udělalo definitivní tečku za šestou Tipligou.
Výhra Realu ještě pomohla Atanerovi na 4.příčku,trikoty už majitele neměnily.


Image




Image




Image
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: TIPLIGA VI. - 1.palo 287,2.GeorgeTT 285,3.Azor 270...

Post by Ataner »

Veliká gratulace Palo. Nakonec i nás potěšil závěrečný finiš v skoro již ztracené sezóně proto krásná bramborová ..kdo by to čekal v průběhu ligy .. :wink:
JPD - B.3
husic
Team President
Posts: 911
Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
Location: České Budějovice
Contact:

Re: TIPLIGA VI. - 1.palo 287,2.GeorgeTT 285,3.Azor 270...

Post by husic »

Gratulace vítězi.

Já jsem nakonec skončil na to, že jsem skoro celou dobu byl poslední nebo předposlední, nadočekávání dobře. Bonusovky, které mi kazily předchozí ročníky, mě nakonec zachránily. Výsledný zelený trikot je tedy největší překvapení :wink:

Zvláštní je ještě to, že jsem s maximálním výkonem 18, dokázal vyhrát 3 kola...
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: TIPLIGA VI. - 1.palo 287,2.GeorgeTT 285,3.Azor 270...

Post by palo »

Nerad to tu píšu,ale další Tipligu už nerozjedu.
Fórum už je skoro mrtvé a mně se vůbec nedaří najít v sobě aspoň kousek motivace nebo chuti k vyhledávání zápasů pro tipování nebo k vyhodnocování výsledků.Nechce se mi už tím trávit čas...
Omlouvám se,pokud jsem zklamal někoho,kdo se na další ročník těšil,už se k tomu ale vážně nedonutím...

Pokud by se našel někdo,kdo by chtěl pokračovat a byl by ochoten tomu ten čas věnovat,klidně mu to celé bez problémů předám a rád si i zatipuju,organizovat už to ale vážně nebudu.
Image
Tigerinho
Team Manager
Posts: 245
Joined: Mon Jan 07, 2013 9:00 pm

Re: TIPLIGA - ...the end...

Post by Tigerinho »

Nechces si to palo jeste rozmyslet? Byla by skoda s tim seknout, kor kdyz tohle bylo jeste jedno z mala vlaken, ktere se obcas hybalo. Jinak mas pravdu s tim, ze to forum je tady cim dal tim mene aktivni :( Zlate casy SP uz jsou nekolik let nenavratne pryc :(
Tigerinho - SPC Czech Tigers
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: TIPLIGA - ...the end...

Post by GeorgeTT »

:cry: :cry: :cry:
Ako som tu už písal, Tipliga bola to najzaujímavejšie, čo mohol SP ponúknuť. Vidím to tak, že sa už na to asi vysereme všetci...
GeorgeTT
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: TIPLIGA - ...the end...

Post by Mazzy »

GeorgeTT wrote::cry: :cry: :cry:
Ako som tu už písal, Tipliga bola to najzaujímavejšie, čo mohol SP ponúknuť. Vidím to tak, že sa už na to asi vysereme všetci...
Joj tak tohle je opravdu krutá, ale jistá pravda. :cry: :cry:
Tipliga nás opravdu dlouho držela a mělo to smysl. Spousta nás tipovalo a vzniklo mnoho zajímavých a překvapivých výsledků a témat k hovoru.
Na druhou stránku Pala chápu a ta motivace je nulová. Zabírá to čas a Palo je jeden z mála, možná už jediný kdo se tu ještě snažil to forum nakopnout. Ať to byl Hujer, nebo Fízlárna a teď tipliga. Všechno mělo veliký úspěch a já ho za to obdivuji a vážím zároveň.
Těšilo mě každý týden čekat na výsledky a nové zápasy a obzvláště, když se mi i někdy zadařilo. Bylo to super a těšil jsem se i na další nový ročník. Však v duchu jsem cítil, že to bude buď poslední, nebo žádný ročník Tipligy.
Ještě jednou děkuji Palovi za super zábavu a chápu jeho rozhodnutí. Věřím, však, že ho zase za čas něco napadne a já budu u toho, abych se nějaké podobné akce zúčastnil. :wink:
"Palo jsi spasitel CZ/SL fóra na SP" :mrgreen:
No Boost


Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: TIPLIGA - ...the end...

Post by Ataner »

Tak to je ale veliká škoda kámo ...každý den klikám zda už se nechystá další ročník i když jako neaktivní liga mě stále držela při životě alespoň na fóru... :(
JPD - B.3
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: TIPLIGA - ...the end...

Post by Draha »

škoda :cry: už jsem se těšil na nový ročník, ale díky za těch pět ročníků (pro mě čtyři), ted už forum mužem zrušit :|
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: TIPLIGA - ...the end...

Post by palo »

Díky všem za chválu,potěší to.
Nebylo to nějaké náhlé rozhodnutí,bilo se to ve mně už delší dobu.Vždycky jsem se na start Tipligy těšil,jenže tentokrát už se to nějak nedostavilo.Když už bych to rozjel,dotáhl bych to zas do konce,určitě bych se na to nevyflákl třeba v půlce,protože by mne to nebavilo.
Ale dělat půl roku něco na sílu a bez chuti nemá smysl.Tím hlavním důvodem nebyl stav fóra,jak mohlo vyznít z toho mého předchozího příspěvku,to byla jenom jedna z příčin.
Konec je to definitivní,nepsal jsem to tu s tím,že se nechám 14 dní přemlouvat a pak na to vlítnu... :wink:
Kdo mne zná,ví,že nestřílím od boku a nedělám věci bez rozmyslu.
Teď mám v hlavě prázdno :) ,ale kdo ví,třeba tu zas časem rozjedu nějakou další volovinu... 8)
Mějte pěkné léto !!!
Image
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: TIPLIGA - ...the end...

Post by MilanSLOVAKIA »

Palo aj ja ti chcem veľmi pekne poďakovať za organizovanie predošlých ročníkov. V každom jednom som sa nesmierne zabavil a vždy som sa na tipovanie tešil. Patrí ti obrovská poklona a určite sa dá pochopiť aj to, že motivácia sa vytratila. Uznania hodné je už len to, že si vydržal tak dlho a za to ti patrí obrovský obdiv. Teda ešte raz ĎAKUJEM.
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: TIPLIGA - ...the end...

Post by Raduuza »

I ja se pridavam ke vsem, ze Palovi patri velky DIIIIK, za to vse, co tu pro nas delal.
Pusu R.
Image
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”