Srazy manažerů

Moderator: Czech Moderators

Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Re: Srazy manažerů

Post by Foxir »

Škoda, že je to ve čtvrtek (kluk má fotbal), jinak bych silně zauvažoval, že zasednu v Čejčomobilu 3 místa a pojedu taky, tím pádem bych přemluvil i Šimiho a vzal bych ho do apartmánu na své levé či pravé stehno. Podezřívám oslicka, že termín takto vybral záměrně, aby se vyvaroval možnosti, že bych mohl dorazit :)
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Srazy manažerů

Post by Sokol Cejc »

Foxir wrote:Škoda, že je to ve čtvrtek (kluk má fotbal), jinak bych silně zauvažoval, že zasednu v Čejčomobilu 3 místa a pojedu taky, tím pádem bych přemluvil i Šimiho a vzal bych ho do apartmánu na své levé či pravé stehno. Podezřívám oslicka, že termín takto vybral záměrně, aby se vyvaroval možnosti, že bych mohl dorazit :)
Šimi to má z Mratína samozřejmě co by kamenem dohodil a Čejčomobil dojel za 5 minut.... :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Srazy manažerů

Post by Hák »

oslicek wrote:Sraz brněnských SP manažerů. Čtvrtek 3.12. 2009 od 18:00 v Pegasu. Jsme jen čtyři, tak neobjednávám ani stůl, dyžtak se někam přesunem.

zúčastnění : juliuscaesar, oslicek, etwas, andrew
Teď ještě nevím, jestli budu ve čtvrtek v Brně, ale pokud budu, tak určitě dojdu..
SK Kobeřice - E.36
etwas
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1749
Joined: Thu Dec 29, 2005 12:41 pm
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by etwas »

Zdravim kluky, mel bych dojit. nevim jak to budu zvladat ze skolou ale urcite dorazim, ted teda papkam prasky a budu autem ale na nejaky cajicek dorazim :)
takhle dopadnete kdyz SP budete hrat tak dlouho jako ja: http://www.youtube.com/watch?v=ay9ckmSnGt8
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Srazy manažerů

Post by Sokol Cejc »

Na poraji smrti hladem, na pokraji smrti mrazem, na pokraji smrti vyčerpáním, ale stálo to za to.

Jemný intelektuál Oslíček, dynamický a průbojný Hák, mladý a dominantní JuliusCaesar....díky hoši, zůstanete navždy v našich srdcích. :mrgreen:

P.S., dobré to bylo, klíče v zámku nebyly :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Srazy manažerů

Post by Hák »

Sokol Cejc wrote:Na poraji smrti hladem, na pokraji smrti mrazem, na pokraji smrti vyčerpáním, ale stálo to za to.

Jemný intelektuál Oslíček, dynamický a průbojný Hák, mladý a dominantní JuliusCaesar....díky hoši, zůstanete navždy v našich srdcích. :mrgreen:

P.S., dobré to bylo, klíče v zámku nebyly :mrgreen:
Bylo to super chlapi. Díky Oslíčkovi, že to zorganizoval. Bylo mi ctí Vás poznat. Já v SP asi žádnou díru do světa neudělám a tak se můžu alespoň chlubit, že jsem byl na pivo s člověkem, který dal do kupy nejlepší tým v historii SP :D Andrew a ty jsi opravdu frajer za to, že jsi dojel. Máš můj hluboký obdiv :wink:
SK Kobeřice - E.36
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Srazy manažerů

Post by oslicek »

Sokol Cejc wrote:Na poraji smrti hladem, na pokraji smrti mrazem, na pokraji smrti vyčerpáním, ale stálo to za to.

Jemný intelektuál Oslíček, dynamický a průbojný Hák, mladý a dominantní JuliusCaesar....díky hoši, zůstanete navždy v našich srdcích. :mrgreen:

P.S., dobré to bylo, klíče v zámku nebyly :mrgreen:
hahaha - jemný intelektuál... manželka tomu říká věčně ožralé a tupé prase...

jinak chlapi - mám z toho také velice příjemný pocit a můžem někdy ke konci ledna zopáknout a oslavit vaše postupy a juliův titul než zmizí Hák navěky tam kamsi nahoru ke xixorovi! až se vrátím z Pakistánu, dám sem nějaké echo a buďto se povede anebo to necháme až na tu Čejč na konci května. Fotky dám někam na web nebo na FB zítra večer.
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Srazy manažerů

Post by Hák »

oslicek wrote: hahaha - jemný intelektuál... manželka tomu říká věčně ožralé a tupé prase...

jinak chlapi - mám z toho také velice příjemný pocit a můžem někdy ke konci ledna zopáknout a oslavit vaše postupy a juliův titul než zmizí Hák navěky tam kamsi nahoru ke xixorovi! až se vrátím z Pakistánu, dám sem nějaké echo a buďto se povede anebo to necháme až na tu Čejč na konci května. Fotky dám někam na web nebo na FB zítra večer.
Jo jo já jsem určitě pro. Hlavně v tom Pákistánu nijak nedráždi místní teroristické buňky ať se ve zdraví vrátíš domů a pak určitě napiš. Když tak bych dal dohromady ještě nějaké další Brňáky, ať nás tam je víc... :wink:
SK Kobeřice - E.36
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: Srazy manažerů

Post by xixor »

Pánové z Ostravska, Karvinska a okolí, co kdybychom si udělali nějaký menší srazík v Ostravě :?:
navrhuji dvě místa - někde kolem nádražří v Ostrava - Svinově nebo v okolí ÚANu. Takže zná tam někde nějakou slušnou hospůdku :?:

Co se týče termínu, navrhuji tyto tři pátky - 16.1, 23.1, 30.1. Který by vám seděl nejvíce?
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by amoszamba »

xixor wrote:Pánové z Ostravska, Karvinska a okolí, co kdybychom si udělali nějaký menší srazík v Ostravě :?:
navrhuji dvě místa - někde kolem nádražří v Ostrava - Svinově nebo v okolí ÚANu. Takže zná tam někde nějakou slušnou hospůdku :?:

Co se týče termínu, navrhuji tyto tři pátky - 16.1, 23.1, 30.1. Který by vám seděl nejvíce?
Dobrý nápad. Docela mi to je jedno kdy a kde, takže hlasuji pro 16.1 (ale mohl bych i ty další termíny). No a tu hospodu bych raději nechal na nějakém Ostravákovi.
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Srazy manažerů

Post by mantel »

Tak zastávku od UANu je slušná hospoda se skvělou Plzní (ale trochu dražší), tady je odkaz, tak mrkněte sami (jsou tam i ceny)- http://www.slezska.com/. Jinak moc hospod v těch místech neznám , v nejhorším je kousek ta dementní Stodolní ulice.A 16. leden mi vyhovuje.
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by amoszamba »

S tou cenou piva to fakt ulítli. Snad se najde poblíž něco rozumnějšího.
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: Srazy manažerů

Post by xixor »

mantel wrote:Tak zastávku od UANu je slušná hospoda se skvělou Plzní (ale trochu dražší), tady je odkaz, tak mrkněte sami (jsou tam i ceny)- http://www.slezska.com/. Jinak moc hospod v těch místech neznám , v nejhorším je kousek ta dementní Stodolní ulice.A 16. leden mi vyhovuje.

tak pivo za 32 by ušlo, to by mi nevadilo. A co se týče Stodolní, máme stejný názor.
ještě mě tak napadá, jestli nebude pro Těšíňáky lepší zkusit nějakou hospodu podel tratě Svinov - Těšín. Neměl by jsi něco na skladě?
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
zbynek..s
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1263
Joined: Fri Jul 21, 2006 1:57 pm
Location: Ostrava
Contact:

Re: Srazy manažerů

Post by zbynek..s »

xixor wrote:Pánové z Ostravska, Karvinska a okolí, co kdybychom si udělali nějaký menší srazík v Ostravě :?:
navrhuji dvě místa - někde kolem nádražří v Ostrava - Svinově nebo v okolí ÚANu. Takže zná tam někde nějakou slušnou hospůdku :?:

Co se týče termínu, navrhuji tyto tři pátky - 16.1, 23.1, 30.1. Který by vám seděl nejvíce?
Zdravím pánové, stále mi hlodá letní termín a tady kouknu a domlouvá se i zimní termín :mrgreen: Jinak mě vyhovují 16.1. nebo 23.1.

Ve Svinově je jen Šimek na autobusovém platě ale je to pajzl (přímo pod Svinovskými mosty v těch unimobuńkách), kdy si jsem tam byL "ŠLO TO".
Ale spíše bych navrhoval RESTAURACE PARLAMENT, dá se tam zajít pěšky, tak tramvají směr PORUBA (2zastávky) a vystoupit na Třebovické zástávku po za Tescem.
http://www.restaurace.cz/ostrava/restau ... ament.html

anebo u UANu opět tak 5-10min. pěšky a to RESTAURACE KENKEN: je tam i pivnice
http://www.restaurace-kenken.cz/web/structure/4.html
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Srazy manažerů

Post by jancarik »

amoszamba wrote:S tou cenou piva to fakt ulítli. Snad se najde poblíž něco rozumnějšího.
no nechci se vam do toho motat ale 32.- za pzen se mi vazne nezda moc snad naopak :wink:
jo a kdyby stalo 30 vypijes max 10 tak si prave usetril 20.- :shock: :mrgreen:
uz mlcim... :wink:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”