Srazy manažerů

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
TTS_zbynek
Team Board Member
Posts: 411
Joined: Wed May 31, 2006 8:41 pm

Srazy manažerů

Post by TTS_zbynek »

Takže konecne jsem si nasel chvilku abych tady nastinil svuj navrh.

Misto konani: Liberec, Kraj Liberecký, Èeská Republika - pro neznalé 100 km od Prahy na sevrovýchod

Termín:EDIT: 15-17.6.2007 - termín posunut na žádost ss

Ubytovani: dle terminu - bud kemp nebo vysokoskolske koleje

Jidlo: hospoda nebo klobasky z domova

Piti: neni problem zajistit sudy??????? - tvrdy alkohol nepijem :D nebo zase hospoda - zalezi jak to pojmem - ja jsem za hospodu = min starosti :D

Samozrejmosti bude fotbalek, at uz normalni nebo beach. Vyziti v Liberci se najde pro kazdyho.

Bol by som rad keby tento topic sloužil jenom k pøipomíkám k navrhovanému zrazu a k sonde ohledne zaujmu mezi ceskymi a slovenskymi ( hodne jich studuje v praze mozna ze i v liberci ) manazermi. Proto prosim svuj zaujem o zraz prezentujte v tomto topicu formou predbezneho prihlaseni, abych mohl vytvorit predbezny seznam lidicek. Jestli nas bude nad 30 tak bude koncit sranda zacne tezka prace.

Jestli nas nebude moc asi neni problem zajistit jidlo i piti s pomoci dobrovolniku z rad Liberecaku - ale ja jsem spis proti. Pojmul bych to jako setkani manazaru za ucelem pokeceni = hospudka a futbalku.
Last edited by TTS_zbynek on Thu Oct 12, 2006 7:22 pm, edited 1 time in total.
TTS_zbynek
Team Board Member
Posts: 411
Joined: Wed May 31, 2006 8:41 pm

Post by TTS_zbynek »

Seznam nezavazne prihlasenych manazeru:

1, EVANDRO
2, SADLOS
3, HAPYNNA17
4, LUCIUS
5, BURI.10
6, KLITOR
7, BETIS
8, MECH
9, GEO75
10, BAJONOS
11, WILLY9DBSK
12, FOXIR
13, KUBICZECH
14, SCHMIT
Last edited by TTS_zbynek on Tue Oct 24, 2006 9:38 am, edited 2 times in total.
Evandro
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2242
Joined: Fri Jan 27, 2006 4:28 pm
Location: Olomoucko, Czech Republic

Post by Evandro »

Asi takhle, nejsem z toho Liberce dvakrát nadšené(mám to 242km, co chudáci ostravaci), ale dopravit bych se tam dokázal, pøi troše štìstí i autem :D Taky bude záležet jesli zrovna nebudou náhodou pøijmaèku na vyšku(zatím je to sice pro mì :lol: ) nebo nìco podobnyho....takže víc jak pul roku, otázek je ještì hodnì, ale zuèastnit bych se chtìl...

Jinak doporuèuju, aby pokud to budeš poøádat, tak aby ti pak uèastníci zaslali zálohu, pøedejde se tak nepøijemnostem...
Image
Image
ss
Team President
Posts: 768
Joined: Sat Jul 01, 2006 4:02 pm
Contact:

Post by ss »

Mùj návrh:
Místo - hlavnì že je
Termín - klidnì bych to o mìsíc uspíšil
Ubytování - je mi celkem jedno, jsem naprosto nenároènej
jídlo - každej si asi nìco vezme, pøesto bych se pøedtím domluvil a zamluvil obìdy (podle zájemcù) nìjakej øízek (ten s ní každej)
Pití - Co se doveze, plus poblíž hospùdka... sudy by byly moc krásný, ale netrápil bych se s tím
Høištì - hlavnì a je všechno poblíž
Poèet lidí: Vidím to na poøádnou práci a organizaci :wink: Já to na víc jak tøicet lidí vidim :twisted:
Záloha: Tu bych klidnì poslal, podle toho, co všechno zaøídíte... A ne že to prochlastáte jako vždycky já když na nìco vybírám :lol:
A samozdøejmì se mnou poèítejte cestu si najdu a se dìje cokoliv...
Sadlos

EDIT: když dodìlám øidièák, což by mìlo být nìkdy v lednu, tak mùžu brát lidi: Benešov, Praha, Boleslav (nemám autobus :!: )
Last edited by ss on Tue Oct 10, 2006 8:55 pm, edited 1 time in total.
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

popøemejšlim o tom. mam to 250km tak nevim nevim. tøeba seženu do tý doby auto a pøijedu. :twisted:
Lucius
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1256
Joined: Sat Jul 22, 2006 5:01 pm
Contact:

Post by Lucius »

Ja myslim,ze ani nemusim psat jestli se ucastnim nebo ne vzhledem k tomu,ze v Liberci jsem na koleji...al ekdyby nahodou nekdo nevedel,tak ANO...zucastnim se...

Pokud by to bylo tady na kolejich Harcov potom,tak je to naprosto fajn...to by v tom terminu co navrhuje Zbynek dobry,protoze uz by se dalo prebyvat i na kolejich...o kempech tu nemam paru totiz...hospod je tu dost a hriste tu univerzita ma taky...velka umelka...takze super....pak bych podle poctu lidi klidne jeste usporadal turnaj ve fotbalku...
Ale zas je fakt,ze uz se nemuzu dockat...je to jeste za desne dlouho...
P.S.Myslim,ze uz rovnou muzu prihlasit i kamose co taky hraje SP a je z Liberce...buri.10!!
Jinak zaloha je dobrej napad...
TTS_zbynek
Team Board Member
Posts: 411
Joined: Wed May 31, 2006 8:41 pm

Post by TTS_zbynek »

chlapy diky za postrehy

zatim jen pro upresneni - az bude znam priblizny pocet ucastniku, urcim presne misto, program, atd.

pocitam nekdy na prelomu roku uz bude vse vyjasneno a hodim sem jasny popis zrazu

se zalohou pocitam, ale vse upresnim az po spocitani nakladu
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Post by geo75 »

ss wrote:Mùj návrh:
Místo - hlavnì že je
Termín - klidnì bych to o mìsíc uspíšil
Ubytování - je mi celkem jedno, jsem naprosto nenároènej
jídlo - každej si asi nìco vezme, pøesto bych se pøedtím domluvil a zamluvil obìdy (podle zájemcù) nìjakej øízek (ten s ní každej)
Pití - Co se doveze, plus poblíž hospùdka... sudy by byly moc krásný, ale netrápil bych se s tím
Høištì - hlavnì a je všechno poblíž
Poèet lidí: Vidím to na poøádnou práci a organizaci :wink: Já to na víc jak tøicet lidí vidim :twisted:
Záloha: Tu bych klidnì poslal, podle toho, co všechno zaøídíte... A ne že to prochlastáte jako vždycky já když na nìco vybírám :lol:
A samozdøejmì se mnou poèítejte cestu si najdu a se dìje cokoliv...
Sadlos

EDIT: když dodìlám øidièák, což by mìlo být nìkdy v lednu, tak mùžu brát lidi: Benešov, Praha, Boleslav (nemám autobus :!: )

jen abychom nemìli turnaj. :wink: 8)
Macropus Ultras Mania FC

Image
Klitor
Team President
Posts: 857
Joined: Tue Oct 10, 2006 3:51 pm

Post by Klitor »

můžu zajistit sud i s příslušenstvým přímo v LBC a co se týče hospody tak na přehradě v hospodě mám díky rodinné přízni v podstatě neomezené možnosti :-)
TTS_zbynek
Team Board Member
Posts: 411
Joined: Wed May 31, 2006 8:41 pm

Post by TTS_zbynek »

Klitor wrote:mùžu zajistit sud i s pøíslušenstvým pøímo v LBC a co se týèe hospody tak na pøehradì v hospodì mám díky rodinné pøízni v podstatì neomezené možnosti :-)
tak to je supr urcite se na tebe nakontaktuju

ja mam moznost zajistit maso, parky a tak - velice levne

uvidel bych to tak, že poèkame kolik bude lidicek a pak by sme se vsichni kto maj zaujem z liberce pomoct sesli nekde v hospudce, dali hlavy dohromady a dotahli to do zdarnyho konce
ss
Team President
Posts: 768
Joined: Sat Jul 01, 2006 4:02 pm
Contact:

Post by ss »

geo75 wrote:
ss wrote:Mùj návrh:
Místo - hlavnì že je
Termín - klidnì bych to o mìsíc uspíšil
Ubytování - je mi celkem jedno, jsem naprosto nenároènej
jídlo - každej si asi nìco vezme, pøesto bych se pøedtím domluvil a zamluvil obìdy (podle zájemcù) nìjakej øízek (ten s ní každej)
Pití - Co se doveze, plus poblíž hospùdka... sudy by byly moc krásný, ale netrápil bych se s tím
Høištì - hlavnì a je všechno poblíž
Poèet lidí: Vidím to na poøádnou práci a organizaci :wink: Já to na víc jak tøicet lidí vidim :twisted:
Záloha: Tu bych klidnì poslal, podle toho, co všechno zaøídíte... A ne že to prochlastáte jako vždycky já když na nìco vybírám :lol:
A samozdøejmì se mnou poèítejte cestu si najdu a se dìje cokoliv...
Sadlos

EDIT: když dodìlám øidièák, což by mìlo být nìkdy v lednu, tak mùžu brát lidi: Benešov, Praha, Boleslav (nemám autobus :!: )

jen abychom nemìli turnaj. :wink: 8)
Pravda pokuï by byl, byla by to dost velká komplikace... Nejen pro mì, ale aj pro tebe, Foxira a další hráèe... :roll: Snad do konce roku zjistíme jak a co ne? :wink:
Last edited by ss on Wed Oct 11, 2006 7:22 pm, edited 1 time in total.
Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Post by Tiger Baros »

Nebylo by dobrý udìlat ten sraz o víkendu než zaène new sezona, aby nás všechny neblokli kvùli IP.....
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
Mech
Team Manager
Posts: 188
Joined: Sat Jul 15, 2006 11:28 am

Post by Mech »

ss wrote:
geo75 wrote:
ss wrote:Mùj návrh:
Místo - hlavnì že je
Termín - klidnì bych to o mìsíc uspíšil
Ubytování - je mi celkem jedno, jsem naprosto nenároènej
jídlo - každej si asi nìco vezme, pøesto bych se pøedtím domluvil a zamluvil obìdy (podle zájemcù) nìjakej øízek (ten s ní každej)
Pití - Co se doveze, plus poblíž hospùdka... sudy by byly moc krásný, ale netrápil bych se s tím
Høištì - hlavnì a je všechno poblíž
Poèet lidí: Vidím to na poøádnou práci a organizaci :wink: Já to na víc jak tøicet lidí vidim :twisted:
Záloha: Tu bych klidnì poslal, podle toho, co všechno zaøídíte... A ne že to prochlastáte jako vždycky já když na nìco vybírám :lol:
A samozdøejmì se mnou poèítejte cestu si najdu a se dìje cokoliv...
Sadlos

EDIT: když dodìlám øidièák, což by mìlo být nìkdy v lednu, tak mùžu brát lidi: Benešov, Praha, Boleslav (nemám autobus :!: )

jen abychom nemìli turnaj. :wink: 8)
Pravda pokuï by byl, byla by to dost velká komplikace... Nejen pro mì, ale aj pro tebe, Foxira a další hráèe... :roll: Snad do konce roku zjistíme jak a co ne? :wink:
Nechci malovat èerta na zeï, ale pøijde mi, že se to fakt kreje s Rùženou.
Že bychom to pøesunuli tam... :?: :lol: :P dìlám si pr....., nic bych nepøesunoval....
betis
Assistant Manager
Posts: 71
Joined: Wed Mar 08, 2006 8:13 pm
Location: Boskovice
Contact:

Post by betis »

já to sice mám 215km,ale u takový akce nesmím chybìt :D
ss
Team President
Posts: 768
Joined: Sat Jul 01, 2006 4:02 pm
Contact:

Post by ss »

:shock: Tak jsem na to koukal a Rùžená se opravdu hraje pøesnì v tento termín :x To by znamenalo absenci nìkolika (pokuï poèítám a pøedpokládám tak pìti, i když zavislejch je nás tam víc :lol: ) manažarù v Liberci :? Tak teï budu opravdu prosit o uspíšení akce alespoò o týden... I když o mìsíc bych si taky neztìžoval :)
Post Reply

Return to “Pokec o všem možném (cz/sk)”