Šlechtická Mince - 42 vítěz Draha

Moderator: Czech Moderators

obnovit trofeje pro vítěze?

1.) ano
9
82%
2.) je mi to fuk
1
9%
3.) ne
1
9%
4.)
0
No votes
 
Total votes: 11

tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by tomkycz »

v zápase s valcíři jsme makali naplno ale překvapivě to bylo ho.no platný :D výkony 129:144
Litomerice losers Club de Fotbal 0 - 2 Valcíři Chomutov C.F.
13' 0 - 1 Vubert Nesca
59' 0 - 2 Stefano Peruzzi
Jaromir Blazek
Team Board Member
Posts: 375
Joined: Thu Dec 04, 2008 10:19 pm

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Jaromir Blazek »

FC Inter Milano
FK CHMEL
Sparta Tatobity
FC Letenská šlechta


Hehe,,,,tak v mojí skupině se už pekně mele , než jsem se prokousal ke kontrole,tak jsem už 3x prohrál a držím si krásné skore 0 : 22 :mrgreen:
Další super favorit hernán ovšem disponuje s hodně přestárlým kádrem,,,,uvidíme kam až mu to bude stačit...naopak Chmelaři mají mladou krev.....skupinu se mnou uzavírá další věrný Latenský Gladiátor Jarda Blažek,alias Jardajirka 8) - jsem rád,že tě mám v cechu i skupině Jiříku :wink:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děkuji Pupajdíku za super komentář.
popravdě at se to vyvíjí jak se to vyvíjí tak, nalosování do skupin se mi velmi líbí.Po zjištění koho mám ve skupině mě srdíčko poskočilo. Mít ve skupině věhlasného pořadatele a mého velmi blízkého přítele Pupajdího , pak jednoho z nejlepších manažerů na socceru Hernána Crespa a neméně zdatného manažera Agamatora k tomu návdavkem všichni si zahráli A divizi a někteří jedinci ( Hernán Crespo ) si ji dovolili několikrát po sobě i vyhrát :lol:
Jak říkal Pupík že Hernán má už postarší kádr , tak sice měl pravdu ale i tak jejich výkony které nespadli pod 70 nám ukázali svojí kvalitu.O to více jsem rád že se mi podařil ( pro nás husarský kousek ) a to že jsme v obou utkáních s Hernánem prohráli pouze 1:0.
A dneska jsem dokázali i pozlobit tým FK Chmel se kterým jsme remizovali.
Jaromir Blazek
Sparta Tatobity
divize C.1
Není důležité zvítězit , ale zúčastnit se
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by impossible »

palo wrote:
impossible wrote:The Last Mohycan 0 - 0 Mission Impossible 128 - 130

Prvni body uspesne uloveny, nicmene spokojenost rozhodne nepamuje. Po lepsim vykonu jsme sahali i po bodech trech, coz se nakonec nepodarilo. Snad se v odvete pred domacim publikem povede lepe.
Tak aspoň váš výsledek mne potěšil (když už my jsme pukli u Liba) :roll:
Urcite te potesilo i toto:

Mission Impossible 2 - 2 Stratovarius 135 - 139 :D

Nepravem vydrena remiza, ale na to se historie ptat nebude :)

Pokud libo rachne dneska Milka, tak to bude jeste zajimave po pulce zapasu se tremi tymy po dvou bodech :)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Big El »

impossible wrote:
palo wrote:
impossible wrote:The Last Mohycan 0 - 0 Mission Impossible 128 - 130

Prvni body uspesne uloveny, nicmene spokojenost rozhodne nepamuje. Po lepsim vykonu jsme sahali i po bodech trech, coz se nakonec nepodarilo. Snad se v odvete pred domacim publikem povede lepe.
Tak aspoň váš výsledek mne potěšil (když už my jsme pukli u Liba) :roll:
Urcite te potesilo i toto:

Mission Impossible 2 - 2 Stratovarius 135 - 139 :D

Nepravem vydrena remiza, ale na to se historie ptat nebude :)

Pokud libo rachne dneska Milka, tak to bude jeste zajimave po pulce zapasu se tremi tymy po dvou bodech :)
Myslím, že to Pala nepotěšilo, ale dnes večer si na koncertu u Liba jistě spraví chuť :lol:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by palo »

Big El wrote:
Myslím, že to Pala nepotěšilo, ale dnes večer si na koncertu u Liba jistě spraví chuť :lol:
Koncert se na nás chystá v Trenčíně u Daja...
No opravdu mne to nepotěšilo,nebál bych se říct,že mne to i nasralo... :wink:
Íčko,co to je jako za výkony??? :shock: :roll: Jako správný Jánošík musíš teď Milka obrat ještě jednou,nás už ne ,my jsme chudobný klub... :wink:
Ale zase to s tím obíráním nepřežeň,ať nakonec ještě nepostoupíš Ty... :| :)
Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by impossible »

palo wrote:
Big El wrote:
Myslím, že to Pala nepotěšilo, ale dnes večer si na koncertu u Liba jistě spraví chuť :lol:
Koncert se na nás chystá v Trenčíně u Daja...
No opravdu mne to nepotěšilo,nebál bych se říct,že mne to i nasralo... :wink:
Íčko,co to je jako za výkony??? :shock: :roll: Jako správný Jánošík musíš teď Milka obrat ještě jednou,nás už ne ,my jsme chudobný klub... :wink:
Ale zase to s tím obíráním nepřežeň,ať nakonec ještě nepostoupíš Ty... :| :)
Byla by to krasna pohadka, ale zazraky se ve skupinach deji maximalne 2x za 6 zapasu :)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Milko »

palo wrote:
Big El wrote:
Myslím, že to Pala nepotěšilo, ale dnes večer si na koncertu u Liba jistě spraví chuť :lol:
Koncert se na nás chystá v Trenčíně u Daja...
No opravdu mne to nepotěšilo,nebál bych se říct,že mne to i nasralo... :wink:
Íčko,co to je jako za výkony??? :shock: :roll: Jako správný Jánošík musíš teď Milka obrat ještě jednou,nás už ne ,my jsme chudobný klub... :wink:
Ale zase to s tím obíráním nepřežeň,ať nakonec ještě nepostoupíš Ty... :| :)
Tak, chudobný :?: No, musím tu niekomu pripomenúť asi posledný nákup za 11M... :lol: To ja mám rozpočet na 3 sezóny :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Milko »

Libo to zvládol lepšie...

Libo Team 1 - 0 The Last Mohycan (141 - 137)

- a ako spomínal Íčko, bude to ešte veľmi zaujímavé v skupine :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by palo »

Milko wrote: Tak, chudobný :?: No, musím tu niekomu pripomenúť asi posledný nákup za 11M... :lol: To ja mám rozpočet na 3 sezóny :mrgreen:
To jsme si utrhli od huby - něco na leasing,něco se skládali fanoušci - no fakt,nemám ani vindru... :wink:
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Big El »

Team Herbalife - Bohemians Jenikov 1:1 (137:139)

Z utkání panují rozporuplné pocity. Remíza s Jeníkovskými (už druhá) je samozřejmě skvělý výsledek, navíc v turnaji zůstáváme neporažení a definitivně jsme potvrdili postup do osmifinále, nicméně chtěli jsme se pokusit skupinu vyhrát a k tomu bylo nutné Klokany porazit. Nu, se slavií hrajeme ve středu, pokud bychom ji seřezali a Tigeři zázračně obrali Klokany, měli bychom ještě naději. Nicméně to pravděpodobné není a my musíme být vděční za postup dále.

V protiskupině to vypadá na oslíčky. Hm, nic moc výhled...
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by pupajdi13 »

skupinové střípky - aneb , jak se nám to vyvíjí

skupina - 1

V první skupině jedeme lážo plážo ....po dvou odehraných kolech je situace očekávaná a plný počet bodů mají oba favorité
Image a Image

skupina - 2

Nedelní večerní zápas vyhrál s velkým přehledem Tošík 3 : 0 na Háďou a tak vývoj ve skupině je v polovině následující : zatím 100%ni jsou Primíci Image
a druhý flíček si hlídá právě Tošík Image
nejdpodstatnější pro něj bude už následující středeční utkání , kdy na svém hřišti hostí konkurenta na druhé místo lenochody....případná výhra by měla ukázat barvy Mýta v play off :wink:

skupina - 3

polovinu zápasů máme za sebou ve třetí skupině.... postupové lístky si zatím s 6ti body drží tato dvojice
Image a Image

skupina - 4

Tady to frčí a o postupujících máme rozhodnuto, bez ohledu na výsledky posledních zápasů.
Oslíček i
Imageuž o postup nepřijdou.

skupina - 5

Hotovo vymalováno....před posledním kolem ........ znovuzrozeným tým El Ňino , vedený zkušenným lodivodem Tygrem - přezdívaným BigEl dokázal svůj Herbalife "vyremízovat" ze skupiny 8) ...dnešní první výhra slavie ve skupině mu nesmírně nahrála a muže se tak těšit vesele na play-off
Za očekáváním naopak zustali Czech Tigers....je vidět,že Tigerinho zatím sleduje rozpis zápasů asi stejně jako já :mrgreen:


skupina - 6

Image tento tým bojuje jako správný lev ,co má ve znaku , leč to Blážovi na postup stačit nebude...přesto má náš obdiv....skupinu si pohlídala dvojiceImageImage
Propadák zatím předvádí pořadatelský tým ,,,Imagestále čekáme na první vstřelenou branku :shock:

skupina - 7

čest Tomkyčovým ramboom,,,Imageale na postup to letos ještě nebude.
I tady už máme před posledním kolem rozhodnuto....Valcíři jsou bezkonkurenční a v play off jim bubou sekundovat hoši z
Image

skupina - 8

Poslední skupinu máme ve své polovině........
plný počet bodů a tím nejlepší vyhlídky mají ostravští borci z Liba
Image
Zbytek pelotonu je až neuvěřitelně vyrovnaný a srovnaný na dvou bodech každý....zatím rozhoduje jen skore....například Milko ve třech zápasech ještě neskoroval :shock: a dostal pouze jeden gol 8) ...teda pane...to musí být zážitek pro diváky , ty vaše mače :lol: ...každopádně z této trojice vzejde jen jeden postupující a může to být klidně momentálně díky score poslední íčko :wink: Image
.
.
.
tím bych to pro dnešek zakončil .....a poprosil všechny týmy hrající turnaj ,aby se pokusili mít u týmu i malý znak :wink:
Last edited by pupajdi13 on Mon Mar 05, 2012 10:35 am, edited 15 times in total.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Big El »

pupajdi13 wrote:skupinové střípky - aneb , jak se nám to vyvíjí
už se na ně těšíme :P
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Big El »

pupajdi13 wrote: .
.
tím bych to pro dnešek zakončil .....a poprosil všechny týmy hrající turnaj ,aby se pokusili mít u týmu i malý znak :wink:
Ještě se namáhat s malým znakem? Kvůli Íčkovi jsem se namáhal s velkým (aha, pardon on se s ním namáhal sám Íčko - za což mu ještě jednou děkuji), nu tak bych se kvůli Pupčovi mohl namáhat s malým... Uvidíme.

Jinak to, že jsme se proplichtili souhlasí. Pokud se náhodný pozorovatel podívá na naši divizi, zjíistí, že to máme velmi dobře natrénované :roll: :| :lol:

A pokud jde o Milka, to je známý Betonář. Ve Spamer Cupu v základní části dostal jediný gól. Kupodivu i nějaké dal, takže postoupil přes pana pořadatele dále. Ale to sem nepatří...
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Milko »

Je pravda, že hráme dosť neatraktívny futbal, korenie futbalu nám nič nehovorí, ale má to aspoň jednu výhodu - diváci ktorí prídu neskôr na náš štadiónik, neprídu o žiaden gól... :lol:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 25_- další ročník na výročí 15.2.2012

Post by Big El »

Milko wrote:Je pravda, že hráme dosť neatraktívny futbal, korenie futbalu nám nič nehovorí, ale má to aspoň jednu výhodu - diváci ktorí prídu neskôr na náš štadiónik, neprídu o žiaden gól... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ale mezi námi - jsi můj člověk. Už kdysi dávno jsem Tošíkovi vysvětloval, že mnohem větší umění je dobře ubránit soupeře, než mu nasázet 4 banány a přitom 3 dostat... Není nad krásný obranný skluz, že? Pomůžeš mi to Tošíkovi vysvětlit? :wink:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”