Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by Dajo »

Milko wrote:
Dajo wrote: ... Aj keď neviem prečo som postúpil ja....
No prečo :?: Už viackrát som ti povedal, že to nie je tvojím umením, ale neskutočnou náklonnosťou pani šťasteny.... :P
"Ať vrána nekrákorá". Howgh. :evil:
Dajo
FK Laugaricio
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by pupajdi13 »

Tak v pátek v 18hod se pokusíme zabojovat ..... vedením turnaje jsme byli pasováni do role mírného outsidera , což nám jedině vyhovuje 8)

mínusy do zápasu :
opět zaplá ta prokletá VDP :?
objednaní hráči - zkusil jsem zase trochu zatrejdovat a zatím to vypadá,že mi v pátek ráno minimalně 2 hoši přijdou....čili -10% náladička
Pro zranění bude chybět náš jediný 2X vyhlášený hráč kola a kapitán RB - Raimundo Ferreira '=Monte=' Abonizio Souza , nahradí ho v sestavě Teemu '=Palo=' Räihä :mrgreen:


plusy do zápasu :
I přes všechny mínusy si "kurevsky" věříme a chceme šutříka konečně skalpovat 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by šutr »

pupajdi13 wrote:Tak v pátek v 18hod se pokusíme zabojovat ..... vedením turnaje jsme byli pasováni do role mírného outsidera , což nám jedině vyhovuje 8)

mínusy do zápasu :
opět zaplá ta prokletá VDP :?
objednaní hráči - zkusil jsem zase trochu zatrejdovat a zatím to vypadá,že mi v pátek ráno minimalně 2 hoši přijdou....čili -10% náladička
Pro zranění bude chybět náš jediný 2X vyhlášený hráč kola a kapitán RB - Raimundo Ferreira '=Monte=' Abonizio Souza , nahradí ho v sestavě Teemu '=Palo=' Räihä :mrgreen:


plusy do zápasu :
I přes všechny mínusy si "kurevsky" věříme a chceme šutříka konečně skalpovat 8)
I my v Kameňákově budeme chtít zítra zabojovat a postoupit přes Tebe Pupajdíku :mrgreen: :!: Ale Tvůj nabitý kádr budí respekt :roll: , nejlepší hráč je na marodce :cry: , vidím to spíš 47%-53% ve Tvůj prospěch...
Ikdyž jestli přijde deset tisíc fanoušků, tak vyhrajem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Šutr
Šutrteam B3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by ps2512 »

Zápas jako řemen:

Dynamo Oleksovice - Totemo Baka

23´2:0
71´2:4
konec 5:4 :mrgreen:

Dynamo Oleksovice 5 - 4 Totemo Baka

po výkonech 142 - 140

ještě že jsou Oslíčci nedisciplinovaní :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by pupajdi13 »

Šutrteam..... 2 - 2..... FC Letenská šlechta

142 : 140


Kua fix ....zase zranění v zápase , kde jsem o něco hrál :o , od 49.minuty jsme kopali bez organizátora turnaje "pala" to se dělá šutříku takhle sundat přímo pana domácího v naší sestavě :?: 8)
VDPčko a to zranění nakonec přibrnklo domácím o 2 bodíky víc, přesto jsme to dokázali sehrát k penaltám a tam po hodně dlouhé době totalně vyhořeli ( 1 : 4 )
Škoda,měl jsem touhu jít dál....gratulace šutříkovi :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by palo »

Tak abych to shrnul:

Primisimo FC - FC Veselice 2:2,pen.4:3
výkony 132:129,agr.80:40,rozh.75%,ČK 1:0
Branky: 23.Marazzi,85.Verscheuren - 36.(pen.)van der Gouw,38.András García
5 minut před koncem ještě Veselice vedly,nakonec padly na penalty.

Dynamo Oleksovice - Totemo Baka 5:4
výkony 142:140,agr.100:100,rozh.30%,ČK 0:1
Branky: 4.,23.(pen.),79.a 88.Sivok,87.Zanetti - 31.Ziani,47.Maric,67.Krutý,71.Knapp
Pavel Sivok měl svůj den a rozhodl hokejovou přestřelku čtyřmi góly.

Šutrteam - FC Letenská šlechta 2:2,pen.4:1
výkony 142:140,agr.100:100,rozh.49%,bez ČK
Branky: 15.a 53.Sene - 36.a 83.Boskovic
Namotivovaný exStratovarius Palo Räihä to přehnal se snahou a přivodil si únavovou zlomeninu :mrgreen: ,pak už hostům chyběl hlavní hecíř... :wink:


Fc Mantel - Elnino Prague /sobota/

FK Hash Rohatsko - Ceepy Bastards /neděle/


Image
Image
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by šutr »

pupajdi13 wrote:Šutrteam..... 2 - 2..... FC Letenská šlechta

142 : 140


Kua fix ....zase zranění v zápase , kde jsem o něco hrál :o , od 49.minuty jsme kopali bez organizátora turnaje "pala" to se dělá šutříku takhle sundat přímo pana domácího v naší sestavě :?: 8)
VDPčko a to zranění nakonec přibrnklo domácím o 2 bodíky víc, přesto jsme to dokázali sehrát k penaltám a tam po hodně dlouhé době totalně vyhořeli ( 1 : 4 )
Škoda,měl jsem touhu jít dál....gratulace šutříkovi :wink:
Díky Pupajdíku :mrgreen: , včera večírek jak cip-až teď na to koukám! Bolí mne řepa, ale to mi zvedlo náladu :mrgreen:
Šutr
Šutrteam B3
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by Big El »

Fc Mantel - Elnino Prague 1:0 (139:131)

Teda jsem rozladěnej. :evil: Zas ten bug s indiv. pokyny. Jsem přesvědčený, že jsem je nastavoval - živě si to pamatuju. Ledaže bych neklikl na uložit, ale to těžko - mám to zautomatizované... Na 139 venku sice stejně nemáme, kór když CB byl po zranění, A GK v rekonvalescenci, A CM zraněný a druhý A CM včera prodaný, takže Mantelův postup je zasloužený, ale s výkonem cca 133-4, oč mě to určitě připravilo, byla nějaká šance na překvápko. A navíc ještě redka v 74.minutě...

Aha - ta redka je v pořádku - jsem nějak nenastavil agre, takže můžu být rád, že jsem to přežil s jednou rudou - ale stejně...
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by palo »

Fc Mantel - Elnino Prague 1:0
výkony 139:131,agr.80:100,rozh.83%,ČK 0:1
Branka: 13.Koppen
El to riskl s napálenou agresivitou a celkem to vyšlo,když z deseti žlutých byla jedna redka.Nebýt nastřeleného břevna,mohlo dojít i k penaltám...

edit: tak neriskl - nenastavil... :wink:
Last edited by palo on Sat Nov 10, 2012 11:16 am, edited 1 time in total.
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by Big El »

palo wrote:Fc Mantel - Elnino Prague 1:0
výkony 139:131,agr.80:100,rozh.83%,ČK 0:1
Branka: 13.Koppen
El to riskl s napálenou agresivitou a celkem to vyšlo,když z deseti žlutých byla jedna redka.Nebýt nastřeleného břevna,mohlo dojít i k penaltám...
To nebyl risk - to bylo nenastavení :lol: :lol: :lol: Ale ty pokyny jsem určitě nastavoval... :evil:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by palo »

Big El wrote:
palo wrote:Fc Mantel - Elnino Prague 1:0
výkony 139:131,agr.80:100,rozh.83%,ČK 0:1
Branka: 13.Koppen
El to riskl s napálenou agresivitou a celkem to vyšlo,když z deseti žlutých byla jedna redka.Nebýt nastřeleného břevna,mohlo dojít i k penaltám...
To nebyl risk - to bylo nenastavení :lol: :lol: :lol: Ale ty pokyny jsem určitě nastavoval... :evil:
Každopádně byly ty žluté rozloženy téměř Rohatsky... :wink:
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - i druhá SPFA pro mantela

Post by Big El »

palo wrote:
Big El wrote:
palo wrote:Fc Mantel - Elnino Prague 1:0
výkony 139:131,agr.80:100,rozh.83%,ČK 0:1
Branka: 13.Koppen
El to riskl s napálenou agresivitou a celkem to vyšlo,když z deseti žlutých byla jedna redka.Nebýt nastřeleného břevna,mohlo dojít i k penaltám...
To nebyl risk - to bylo nenastavení :lol: :lol: :lol: Ale ty pokyny jsem určitě nastavoval... :evil:
Každopádně byly ty žluté rozloženy téměř Rohatsky... :wink:
No, na to, že rozptyl hráčů v poli byl 24 a rozptyl mezi GK a nejméně agresivním hráčem byl 43, tak to celkem vyšlo :lol:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - péesko vyřadil oslicka !!!

Post by palo »

Velevážené manažerstvo !!!
Protože ve Stratovarius Cupu pro mne nastalo nyní trochu klidnější období,kdy zápasů ubývá a tím je i méně počítání výkonů,sledování výkonů hráčů apod.,nadešel čas vypustit do světa nápad,který už delší dobu nosím v hlavě a s menší či větší intenzitou se ho snažím doladit...
V dobách SP novin jsem vždycky rád čítával rozhovory s ostatními manažery a myslím,že je škoda,že tu už něco podobného není.Proto mne napadlo udělat něco podobného.Chtěl bych to provést na bázi takového improvizovaného online rozhovoru,kdy na otázkách by se podíleli ostatní manažeři z fóra.
Princip by byl takový: Ostatní manažery bych vždycky vybídl soukromou zprávou k položení otázky a po nějakých dejme tomu třech dnech bych otázky sesumíroval dohromady a poslal k zodpovězení tomu zpovídanému.Protože nepochybuju o kvalitě a jemném inteligentním humoru Vašich otázek :wink: budiž inspirací pro název tohoto projektu pořad Na plovárně.Náš lehce inovovaný se bude jmenovat Na fízlárně (aneb řekni nebo uvidíš...).Host prvního dílu je vybrán.Těm šťastnějším z Vás přijde v brzké době soukromá zpráva s vybídnutím k položení otázky,tomu jednomu,méně šťastnému,přijde následně předvolání Na fízlárnu.Jak už je na takové fízlárně zvykem,v závěru rozhovoru dostaneme z vyslýchaného jedno jméno.No a ten "napráskaný" bude promptně předvolán na další fízlárnu.Právem vyslýchaného bude i položit svému následovníkovi první otázku.
Doufám,že se projekt ujme a stane se pravidelným občasníkem tohoto topicu.Je na každém z Vás,jestli pošle jednu nebo více otázek,jestli budou vážné či nevážné,banální nebo intelektuální,nebo jestli bude výzvu ignorovat.Stejně tak ten zpovídaný může na každou z otázek odpovědět složitě nebo jednoslabičně,záleží na něm,jak k tomu přistoupí.Nebylo by od věci,kdyby odpovídající třeba poslal i nějakou zveřejnitelnou fotku,která by se stala součástí úředního spisu... :wink:


Za název projektu se tímto omlouvám všem policistům z fóra... :wink:
Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Stratovarius Cup XV. - péesko vyřadil oslicka !!!

Post by tomkycz »

palo wrote:Na fízlárně



super nápad, omluva přijata
8)
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - péesko vyřadil oslicka !!!

Post by Big El »

palo wrote:Těm šťastnějším z Vás přijde v brzké době soukromá zpráva s vybídnutím k položení otázky,tomu jednomu,méně šťastnému,přijde následně předvolání Na fízlárnu.
:lol: :lol: :lol:

Rád se aktivně zapojím. Ať už na jakékoli straně výslechu...

...skvělý nápad. :wink:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”