Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - představení skupin str. 235

Post by palo »

1.kolo:


skupina 1:-----Úvodní zápasy dopadly podle předpokladů,péesko vyhrál u Njumyho a Kubajdí si poradil s Romanem.
Image


skupina 2:-----Mantel začal s výprodejem a šutřík si došel ke snadnému vítězství.Pupajdi s duffym dohrávají v pátek.
šlágr kola:
Fc Mantel - Šutrteam 1:2 (výkony 131:137,agr.100:85,rozh.91%,bez ČK)-----
Image-----Image

Image


skupina 3:-----Crue se s Libem rozešli v 1.kole bez branek,Litomerice přejely Hostage.
Image


skupina 4:-----Íčko nic nevzdává předem a sebral body Mccgradymu,dokonce po lepším výkonu.Dajo s Frenkiem uzavřou kolo až v sobotu.
Image


skupina 5:-----Také bez překvapení: Pardubice - Klokan 4:0 , Stratovarius - JPD 4:1
Image


skupina 6:-----Mohykáni vezou 3 body z Žitného ostrova,ostravské derby skončilo remízou.
Image


skupina 7:-----Ňoumíci zahájili výhrou u Kenjiho,Radu nestačila na kostera.
Image


skupina 8:-----Vyhrávaly hostující týmy.Foxir veze body z Trnavy,Hadis doma podlehl husičovi.
Image


Šlágrem druhého kola bude souboj áčkařů ve skupině 4
FK Hash Rohatsko - Mccgrady City Football team.
Image-----Image
Image
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Stratovarius Cup XVII. - představení skupin str. 235

Post by MilanSLOVAKIA »

FCB Mikef 1 - 0 FC DAC
výkony - 125 : 128

A k.rva :cry:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Stratovarius Cup XVII. - představení skupin str. 235

Post by oliwapol »

MilanSLOVAKIA wrote:FCB Mikef 1 - 0 FC DAC
výkony - 125 : 128

A k.rva :cry:
to je pěknej bordel takhle prohrát :shock:
ACS Pardubice
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - představení skupin str. 235

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s Atanerem



Kámen na kameni nezůstal Na fízlárně po posledním výslechu.Radu tu zavedla tvrdý režim,hodný a zlý policajt museli místo rutinní policejní práce šůrovat fízlárnu,museli se začít pravidelně stravovat,dodržovat osobní hygienu a každý den si museli brát čistou košili !!! A když bylo vše vysmýčeno,uklizeno a oba zničení policisté vypadali i jakž takž k světu,začala jim Raduuza ještě Na fízlárně zavádět nové metody - nejdřív podala Atanerovi falešnou informaci,že dalším předvolaným bude Milko a dokonce oba rezignované nešťastníky donutila Atanerovi poslat falešnou zprávu s výzvou k položení otázky...A nakonec zdrhla s poutama (prý je ještě bude na něco potřebovat).Inu - kam čert nemůže... :wink:



Ahoj kamaráde,
všechno je jinak - jsi předvolán Na fízlárnu. :)
Radu vymyslela menší policejní dezinformaci (bo fízlárna pracuje v nejvyšším utajení) :P

Raduuza:
Ráda bych pozvala Áťu, protože až do nedávna, kdy jsme si hezky popovídali, jsem si o něm myslela nepěkný věci, takže tímto bych se mu za ten omyl chtěla omluvit a popřát tu, ať si to tu hezky užije a přimlouvala bych se za to, abyste mu při výslechu sundali pouta, protože já mám zápěstí celá odřená))
Ráda bych se ho zeptala, jaké to je začínat znovu od píky a pak také jak moc by chtěl nad náma zvítězit)).


No co to bylo za kulišárnu tohle.. :mrgreen:
Jinak děkuji Radu tohle se muselo vysvětlit a když né jak řikám..Google.. :mrgreen:
A k otázce : Jaké je to začínat ?
Asi sama nejlíp víš jaké to je začínat,konto k pláči není za co nakupovat bohužel vlastně ani co prodat..a pak je tu ta druhá otázka zda se snažit hned zkraje stoupat divizemi alespoň do toho Éčka pro začátek..nebo ..kopat turnaje na fóru..(je to jedno..v lize tě zaříznou lepší týmy na fóru všichni.. :mrgreen: protože se tu zdržuje to nejlepší co může SP nabídnout..teda až na nás.. :mrgreen: )
A co dodat k našim zápasům..jedním slovem katastrofa.. :D
Poslední zápas je toho jasným důkazem..rozhodčí tak akorát..no přesto odcházíme poraženi a na kontě dvě redky..(asi prokletí bo si to nedokážu vysvětlit).. :mrgreen:



A další otázky:

Hadis:
Tak jak ?


No nic moc teda..ale pracuji na tom.. :mrgreen:


ps2512:
1. Proč měl tak dlouhou pauzu od SP?
2. Vyhraje už zase někdy něco? :D


No předem bych Ti rád poděkoval za vše co jsi pro JPD udělal i neudělal..a předem se hned přiznám že Tě řadím mezi velikány SP a zasloužíš od nás velikou poklonu..určitě patříš mezi naše nedostižné vzory..;)
1.)No bylo toho asi víc ale nejvíc nás dostal asi ten čas který sežrala rekonstrukce baráčku..bylo toho moc a nějak se vše namotalo na sebe..bohužel.. :roll:
2.)Tak máme po návratu jeden pohár plus jeden diplom..co by za to mnozí dali ..(No jinak nebudeme si nic nalhávat na fóru to dlouho nic asi nebude).. :mrgreen:



Jaromír Malanta:
čau,
otázky pro atanera, tak zrovna jeho si nenechám ujít vyzpovídat :-))
Takže Mirdo, hrál jsi už i Béčko, zpětně, nebyla chyba toho tenkrát nechat?
Co Ti SP dal a vzal?
Jak ses k SP dostal?
Počítáš s tím, že Tě na srazu vyrubu v kulečníku? :-))Bude-li tam samozřejmě kde hrát...


Á Járynek..další človíček proč jsme zpět..(i když tady nevím zda odpovídat bo nám slibil že nás zbije protože jsme drzí..no vždy přemotivovaný hasič).. :mrgreen:
1.)Tak nevzalo mi skoro nic,tedy až na ten čas..a dalo snad nové přátele (i když jen virtuální) .. :wink:
2.)Přivedl mě k SP kamarád Jerry75 který u toho vydržel snad měsíc vyzkoušel co se dalo ale prostě ho to nevzalo..no a já tak nějak s přestávkou..no však to znáš.. :wink:
3.)No počítám a moc se těším..i když pořád tak nějak doufám že mě vezmeš na opravdový stůl někdy a já se podívám na skutečného hráče ..i když se přiznám že hraji jen karambol.(ale zahrát si někdy snooker na skutečném stole je náš takový malý sen).. :wink:


šutřík:
Ahoj Atanere, přijde mi, že Tě znám z fóra a turnají dlouho a teď nedávno jsem si všiml, že máš nový tým!
Ptám se Tě tedy:
1.Co se stalo se starým JPD, já to fakt nevím...
2.Jakou soutěž si hrál nejvýš?
3.Tvá nejcennější turnajová trofej?
šutr


Ahoj..
1.)Bohužel jak jsem už napsal..nedostatek času ale bylo toho víc co ukončilo naše putování i když toho určitě zpětně lituji..
2.) Tak s JPDéčkem to bylo to Béčko i když jak je známo naše priority se klonily především na fórum a turnaje,takže šla vlastně liga stranou..;)
3.)Jaká je nejcennější trofej..určitě nás asi nejvíc těší ty skutečné jak jinak..takže to budou ty z Bubnu a nesmím zapomenout na ty ze Sranda Cupu..(i když mi ještě jedna chybí)..ale každá trofej je super a proto to asi většina také hraje..i když jako poslední nás překvapil diplom od Radu ..za účast.. :mrgreen:



tosa_CZ:
Na Atanera nemám otázku, ale příkaz: rozepiš se o pravém důvodu tvé někdejší náhlé odmlky!


Tošíku nebylo nic víc nic míň jako skutečně ten čas..v té době jsem tlačil ještě juniora do kádru Teplic bohužel i díky finančním požadavkům to bylo nereálné (nebo takhle..bylo ale moc by toho neodehrál protože se vždy najde rodič který tě přeplatí..bohužel realita dnešní doby) potom co kopal za Ústí byl skok do našich Hostomic nakonec takový že na fotbal zanevřel natolik že toho nechal..a pokračuje dál ve sportu ve kterém má od malička další úspěchy a tím je florbal (FBC Teplice)..
No a pak již jen zmiňovaný baráček který jsem si vybrečel a fórum skutečně zabralo tolik času že to moc nešlo dohromady (tedy alespoň pro mě né...když pořád lítám kouknout co je nového..).. :mrgreen:


Crueface:
Áťa - dobrá volba Radů :)
Tak jdeme toho Míru zahalit do otázek,vždyt je to on,co mě přivedl sem na SP fórum :
1.oblíbený auto?
2.co vnímáš jako absolutní pohodu?
3.tvůj TOP úspěch na SP (kdo tě sem přivedl už asi v nějaké otázce bude)?
4.Musím říct,že máš deisgnovej cit,už jsi někdy dřív něco tvořil,nebo jsi začal až tady pro SP fórum?
5.Máš typ na ideální dovolenou?
A poslední otázka bude ta, proč někdy prostě neodpovíš na moji otázku a musím to z tebe tahat,jako bych po tobě chtěl domácího buřta?
Díky za čas Míro,GL v SP :)


Díky Cru..no nemůžu vás asi jmenovat všechny..ale i ty patříš mezi naše oblíbence a byla radost opět začít naše smysluplné konverzace na fórum.. :wink:
1.)Tak nevim po posledním dárku od Renatky to bude určitě naše vymazlená Octávka v kombíku..;)
2.)Pohodu..když se ráno probudíš zjistíš že okolo spí všichni co máš rád a hned po té zjistíš že jsi vyhrál v lize.. :wink:
3.)Největší bude zcela určitě návrat..(nikdy jsem nevěřil že to jde ale ano i když je to jen hra jako milión dalších ALE..na tu bandu tady se prostě nedalo zapomenout ..rád bych všechny vyjmenoval ale nerad bych na někoho zapomněl ..a SP už tak nějak k nám patří..)
4.)Díky..nápodobně..no nějaké ty pokusy tam byly ale až spolupráce s tebou mě tak nějak dohnala to zkoušet dál..když jsem dostal své první logo zde..byl jsem tak nadšenej že jsem nechával noťas otevřenej celý den na stránce klubu .. :lol:
5.)No bohužel těch dovolených poslední dobou moc nebylo naposled snad Djerba a to žádná sláva teda..
6.) Cože... :mrgreen: :mrgreen:


Mazzy:
Zdravím Aty. Na tohle jsem čekal již delší dobu ti povím. :-))
Znám tě od začátku a poprvé jsem tě poznal když jsi drtil soupeře v Bubnu. Od té doby jsem tě sledoval. Jenže pak jsi zmizel ze scény SP a nikdo o tobě neměl ani potuchy.
1. Má první otázečka směřuje právě k tomu co se stebou vlastně stalo? Dále co tě přimělo se vrátit?
2. Jaké máš momentálně cíle v SP?
3. Další věc co by mě zajímalo je jaká je tvá dosavadní práce?
4. Další věc. Sleduju tvé tipy u mě na foru. A máš neuvěřitelně přesné výsledky. Sázíš nějak častěji?
5. Odkud pocházíš?
Moc díky za odpovědi a přeju hodně štěstí. Díky i tobě Palo za sprostředkování.
Mazzy


Ahoj pane..jo to byla doba.. :mrgreen:
1.)Tak tady už asi bylo vyřčeno asi vše..jinak jak jsem napsal byla to právě asi ta parta tady..(né asi ale určitě)..nějak mi to přirostlo k srdci ty lidičky tady což mě možná i překvapilo..je to jen hra a vlastně až na Big Ela nikoho osobně neznám přesto mám pocit možná že trapný ale že vlastně kamkoliv přijedeš můžeš jít okamžitě s kýmkoliv na pivo..protože po té době tady se snad ani nemůžete pohádat.. :wink: :D
2.)Bude to znít možná pro mnohé blbě a výmluvně přesto cíle nemám opravdu žádné..bavit se hrou ..možná to dotáhnout alespoň do toho Déčka kam jsem kdysi vzhlížel k Elovi.. :D
3.)Má dosavadní práce je jeden syn a jedna dcera.. :mrgreen:
4.)No musím přiznat ač nerad že daleko častěji sází junior a je skutečným znalcem (nechápu jak ale pamatuje si co se týká třeba hokeje výsledky 5 let zpátky blázen)..a daleko převyšuje mé znalosti.. :mrgreen:
5.)Pocházím i s manželkou (renatA) z Ústí nad Labem ..
Jinak děkuji moc a Tobě také přeji hodně štěstí.. :wink:



Milko:
Otázočka na Atanera...
Kedy uvidíme na fóre nový turnajový topic, ktorým usporiadateľom budeš práve ty???


Tak v nejbližší době to asi nebude draku..ale nikdy neřikej nikdy.. :D


MilanSLOVAKIA:
Ejha Ataner? Tak tomu sa hovori kandidat na spoved :D
1) Ahoj Ato, moja prva otazka nemoze byt ina len ze chystas casom dalsi necakany odchod alebo sa tu uz planujes naozaj usadit dlhodobo?
2) Pametam si este tvoj tim pri mojich zaciatkoch ked bol naozaj vysoko. Co myslim kam to dotiahnes s tymto?
3) Co si mal 5.3. 2013 na obed? :D
4) Kde pracujes?
5) Si jeden z prvych ludi z Ceska ktorych som tuto na foru spoznal teda by sa dalo povedat ze si moj vzor :D Spravas sa tak aby si bol dobrym vzorom pre mna? (ja viem nadherne otazky ma napadaju :D)
6) Ty si jeden z najvecsich pisalkov uplne jednoznacne. Ako si sa dostal k tomu remeslu?
7) Pri tom ako ti kladiem otazky jednoznacne napadla tvoja Spamerska prirucka a znovu som sa teda pekne zasmial :D Ako sa ti podarilo vytvorit ju? :D :D :D
Hadam by aj stacilo ;) Dakujem za odpovede :)


1.)Já doufám že to bude asi už natrvalo.. 8)
2.)Netuším kam..a když neporazím ani Radu tak asi to moc daleko nebude.. :mrgreen:
3.)Renča byla v práci... :mrgreen:
4.)Tak momentálně se chystám naskočit k firmě AWT po tom co po 15 letech zjistily u ČD Cargo že jsem tam nějak navíc..
5.)Díky..nevím jak po manažerské stránce..ale snad ano snažím se být člověkem komunikativním,přátelským ochoten podat každému pomocnou ruku a musím přiznat že se to snad i daří..i když na to kolikrát bohužel dojedu..mám rád humor..kanadské žerty mi jdou moc dobře..nevynechám žádnou akci kde je skutečná zábava a rád přispěji do mlýna..asi tak.. :wink:
6.)Právě zde na SP..
7.)Tak jak jsem napsal mám rád humor a jako spamer fóra..co vymyslet lepšího..jak "snad" pobavit.. :wink:
Nemáš zač.. :wink:



Impossible:
Ahoj.
1 - Videl te nekdy nekdo z manageru na SP? Ja jen, jestli nahodou nejsi sam ona tajemna Renata / pani Colombova.
2 - Nedavno si na foru zminil neco o zmene managerskeho kresla v realnem zivote. Muzes priblizit, cim ze se to zivis? Pokud managerujes v CEZu, tak jsem ochoten jit ti delat za slusny peniz asistenta abys mel vice casu na SP a ja si tak mohl kopnout legendarni JPD cup.
3 - Provozujes nejake sporty krome managovani tveho SP tymu?
4 - Jak by vypadal tvuj vysneny duchod, pokud se ho dozijes?


1.)Tak skutečně live mě zná akorát Big El což taky není moc záruka.. :mrgreen:
2.)Tak až tak velké křeslo to bohužel není..
3.)Hrával jsem fotbal nic velkého 1.A třidu, několik let se věnoval Thaiboxu což zanechalo pár následků od zubů počínaje nosem konče..snad hlava je možná trošku redy.. :roll:
4.)Tak snad už jsem si vše splnil..baráček,auto které jsem chtěl..tak snad ty vnoučata nakonec .. :mrgreen:



koster:
Ahoj pár otázek mám.
1.Když si přebíral v Béčku tým JPD, tak ten byl výborně poskládaný a rozhodně měl na to podívat se do Áčka. Proč si se nesoustředil aspoň 2-3 sezóny na ligu a nepokusil se tam dostat? To byla ta touha po vítězství v turnajích z fóra tak silná? :-)
2.Čeho bys chtěl dosáhnout na SP se svým znovuzrozeným týmem?
3.Přijedeš na sraz? Jedinná možná odpověď je ANO!!!
4.Oblíbený fotbalový a hokejový klub?


Ahoj pane..tak tady musím konstatovat jedno..Kosťa byl od počátku našeho učinkování v této hře jeden z našich největších soupeřů..a pokud se nepletu nikdy neporaženým..i spolu s Járynem..a souboje s ním byly vždy tak trochu víc.. :wink:
1.)Jiskru jsem přebíral v Céčku a bojoval o postup do Béčka..kam se nám to nakonec povedlo dvakrát..a bohužel nebo jak to napsat ty turnaje opravdu hráli prim,ta parta tady a pohárky na poličce i od Tebe (i když nám jeden chybí.. :mrgreen: ) pro nás bylo něco víc..
2.)Vydržet.. :?:
3.)ANO.. :?:
4.)Vyloženě oblíbený tým nemám..kouknu rád na slušný fotbal i hokej ale vyložený fanatik asi nejsem..



GeorgeTT:
skoro som zabudol poslat otazky:
1. preco si nechal svoj stary tim napospas osudu, odmlcal si sa, a teraz si sa vratil?
2. v akom programe robis tie superloga?
3. cim sa zivis? (zamestnanie)
4. slobodny, zenaty, deti?
5. oblubeny futbalovy klub
Dik.
GeorgeTT


1.)Tady už bylo vyřčeno asi vše..
2.) Real Draw Pro
3.)Momentálně čekám na pracovní pozici..
4.)Ženatý,dvě krásné děti Baruška skoro 16 a Mireček 14let..
5.)Asi nemám vyloženě..



sexy kotě:
Ahoj
Svého času si přebral velice slušnej tým na špici C divize, s na tu dobu slušným kontem, ale povedlo se ti ho úplně nesmyslně zabít v béčku Máš v plánu to s novým týmem dotáhnout do Áčka?
Hraješ i jiné online hry, nebo se plně věnuješ jen této?
Máš zde nějaký manažerský vzor?


1.)Máš pravdu..ale nepočítám že se nám to někdy povede.. :wink:
2.)Hrál jsem toho mraky ale jen tak zkoušku vlastně vždy..SP nás chytlo možná i díky fóru..(a proč nepřiznat že kdyby nebylo fórum asi nikdy ten návrat neuskutečním)..
3.)Vzorů je mraky..doufám že se nikdo neurazí když vyzdvihnu tři jména..jasan Big El tady není co řešit Péesko a Pupajdí..(možná nejde ani tak o vzory jako takové..ale o ten čas a pomoc kterou nám věnovali jako nováčkovi který se horlivě snaží..) a proto možná i toto vysvětluje první otázku..radši než Áčko nás lákalo kopnout si s veličinami této hry v turnaji..(čím jsem snad nejvíc nasral našeho nebojím se říct kamaráda Járyna..ale neřikej mu to..maximálně nesnáší když mu někdo řiká Járyne..).. :mrgreen:
No snad tak daleko nedošel Járynek.. :mrgreen:



acskncl:
1. Pivo, nebo rum?
2. Ferrari nebo McLaren?
3. Nejoblibenejsi film?
4. Kdy planujes vyhrat Acko?
5. Znas na SP nekoho osobne?

1.)Pivo
2.)Ferrari
3.)Whau tady to je těžké..i díky "prckům" u nás letí komedie,díky Renče..jak jinak romantika..co se líbí mě tu nikoho až tak nezajímá.. :mrgreen:
Přesto snad Vykoupení z věznice Shawshank
4.)Tady mám naprosto jasno..až zbytek fóra zmizí.. :mrgreen:
5.)Bohužel zatím pouze Big Ela..

A k té dvojce snad jen..jednu starší z fóra.. :D


-----------------------------------------------------Image


palo:
1) oblíbené jídlo ?
2) jídlo které nesnášíš ?
3) Synátor Proluxis už SP definitivně vzdal ?
4) El mi vyprávěl historku,jak jsi volal pupajdimu kvůli řízku - nechceš se s námi o ni podělit ? :D
5) kolik lidí jsi vlastně dohnal na fórum ? :) teda kromě mě a Crua ? :P


1.)Bude to asi Čína a hranolky..
2.)Přiznám se nemám rád tlustý maso..a co opravdu nemusím jsou luštěniny čočka,fazole..
3.)No lákal jsem ho že na to vlítnem opět spolu ..ale puberta velí jiné koníčky.. :mrgreen:
4.)To byl vůbec výlet za všechny prachy.. :mrgreen:
Už jen představa srazu mě věčně pro prdelky a inteligenta spěchajícího z šachového turnaje na srabblový už mi přišla cestou úsměvná ..no a vše se potvrdilo ve chvíli kdy mi začal El u prvního piva vyprávět strategii scrabblu a že ho ke všemu přivedl vlastně šachový trenér..(řikám jako že trenér jo..,) než chudák stačil cokoliv odpovědět už jsem se samozřejmě chlámal pod stolem..s představou Áťi jak probíhá šachový trénink pod dohledem trenéra a ještě kondičním.. :mrgreen:
No bylo jasné že El narazil na toho nesprávného ale to věděl od začátku..no a tak padlo pár piv a rozhodnutí bylo jasné..jedeme k Pupčovi..¨
Ten nikde a tak jsem mu okamžitě volal..tady oprava nešlo o řízek ale o guláš..?
Co mě mohlo napadnout..volal jsem mu že mi bylo řečeno že guláš je navařen z předešlého dne právě od něj..no a tudíž se na něj obrácíme..proto že ten guláš se nedá totálně žrát..co to jako je..a samozřejmě to nehodláme platit..ať se dostaví.. :mrgreen:
Pupča v tu chvíli mířící tuším že snad někam na svatbu ..totálně nechápal proč ho otravuje nějaký čůr...,zrovna dnes,nějakým posraným gulášem..a kde vůbec vzal idiot na něj číslo... :mrgreen:
(Jinak vymyslel to El to je snad všem jasný).. :mrgreen:
5.)Kolik lidí opravdu netuším..lákal jsem jich mnoho to je fakt..ale doufám že to nebude ani konečné číslo..jako lákadlo snad používám i pomoc s logy tak snad to udělalo někomu i radost..snažím se pomáhat na stejné úrovni a vracet tak vše naší komunitě.. :wink:

No tak asi tak.. :mrgreen:

Jinak děkuji za přivítání,přijde mi jako skutečně obrovská čest tu být mezi prvními,snad jsem nikoho neurazil..na něco nezapomněl ..omlouvám se za chyby..a jsem skutečně rád že jsem zpět..;)



A poslední otázka:
Koho vybereš do další fízlárny a na co by ses ho zeptal ?


No a asi nemůžu jinak než ---------------------------------------------------------------------------------------------------------



Díky za Tvůj čas.
palo


Last edited by palo on Fri Sep 13, 2013 2:12 pm, edited 1 time in total.
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by ps2512 »

Teda Áťo :oops: :oops: :oops:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Stratovarius Cup XVII. - představení skupin str. 235

Post by pupajdi13 »

ataner wrote:jedeme k Pupčovi..¨
Ten nikde a tak jsem mu okamžitě volal..tady oprava nešlo o řízek ale o guláš..?
Co mě mohlo napadnout..volal jsem mu že mi bylo řečeno že guláš je navařen z předešlého dne právě od něj..no a tudíž se na něj obrácíme..proto že ten guláš se nedá totálně žrát..co to jako je..a samozřejmě to nehodláme platit..ať se dostaví.. :mrgreen:
Pupča v tu chvíli mířící tuším že snad někam na svatbu ..totálně nechápal proč ho otravuje nějaký čůr...,zrovna dnes,nějakým posraným gulášem..a kde vůbec vzal idiot na něj číslo... :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: tak to jsi popsal naprosto luxusně a pravdivě :mrgreen: jinak soráč,neudržel jsem myšenku odepsat palovi a nedostal se tak do osudí s otázkama :oops:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Stratovarius Cup XVII. - představení skupin str. 235

Post by tomkycz »

pupajdi13 wrote:
ataner wrote:jedeme k Pupčovi..¨
Ten nikde a tak jsem mu okamžitě volal..tady oprava nešlo o řízek ale o guláš..?
Co mě mohlo napadnout..volal jsem mu že mi bylo řečeno že guláš je navařen z předešlého dne právě od něj..no a tudíž se na něj obrácíme..proto že ten guláš se nedá totálně žrát..co to jako je..a samozřejmě to nehodláme platit..ať se dostaví.. :mrgreen:
Pupča v tu chvíli mířící tuším že snad někam na svatbu ..totálně nechápal proč ho otravuje nějaký čůr...,zrovna dnes,nějakým posraným gulášem..a kde vůbec vzal idiot na něj číslo... :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: tak to jsi popsal naprosto luxusně a pravdivě :mrgreen: jinak soráč,neudržel jsem myšenku odepsat palovi a nedostal se tak do osudí s otázkama :oops:
tomu říkám kanada 8) palec hore !!! Chtěl bych vidět Pupajdího výraz :mrgreen:
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by impossible »

Proc PSko vzdy jako jediny poklada otazky ve 3. osobe? :lol:
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by ps2512 »

impossible wrote:Proc PSko vzdy jako jediny poklada otazky ve 3. osobe? :lol:
Protože je to on......ne ty když to píšu Palovi :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by crueface1 »

Pěkný počtení .. u té příhody s pupajdím jsem se pobavil :mrgreen: :mrgreen:
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by mrakoplas44 »

crueface1 wrote:Pěkný počtení .. u té příhody s pupajdím jsem se pobavil :mrgreen: :mrgreen:
Moc pěkné.
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by Raduuza »

Hezký Áťo :wink:
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by Ataner »

Tak snad všichni spokojeni.. :wink:
JPD - B.3
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by šutr »

Šutrteam 1 - 0 FC Letenská šlechta (139-131, na straně Letenských 2xred :D )
šikovně podchycený rozhodčí=tři body :mrgreen:
Po dvou kolech v Šutrově spokojenost :mrgreen:
Šutr
Šutrteam B3
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Atanerem

Post by palo »

1.kolo:


nejlepší výkon:-- 144 -ŇOUMÍCI
Image



nejlepší zápas:-- 284 (141:143) Mccgrady City Football team - Mission Impossible 1:1
Image-----Image



sestava kola:
Image
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”