Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by PaToM »

Tak by som poprosil nabudúce do pošty oznam o fízlárne, skúsim konečne vymyslieť nejakú otázku pre dotyčnú obeť a tiež sa zapojiť, nech sa len nepriživujem pri čítaní. :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by MilanSLOVAKIA »

A sakra len to nie len nie koniec fizlarny. Ja tu slubujem ze odteraz kazdu fizlarnu co dostanem poctivo odpisem nejakymi otazkami nech sa deje co sa deje!!! Len nie koniec :(
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Dajem str. 251

Post by pupajdi13 »

Raduuza wrote:
palo wrote:Zvoní fízlárně umíráček ?
já si myslím, že by byla velká škoda to ukončit, protože fízlárna je něco bezvadnýho, vždycky si vše ráda přečtu. Nemyslím, že by klesal zájem, jen lidé jsou zapomnětliví a řeknou si,že otázku pošlou později,
Tak,tak....souhlasím s radůůzkou, já asi patřím mezi ty 2 dnešní , Rádulí mi to připoměla....u mě je problem v tom,že to opravdu musím udělat hned, jelikož "tady si troufnu říct jako jediný" tady mám opravdu mraky další práce,která není vidět (nebo vlastně je,jak nám mizej manažeři :lol: )....a tak se mi pak stane,že když mi to někdo nepřipomene,tak je to beze mě.
Budu si na to taky dávat bacha, protože přesně chápu palův postoj a souhlasím s ním, je to jen na nás,jestli to půjde do kytek,.....a byla by to škoda.

Pak by mě ještě zajímal počet obesílaných lidí, jaké z toho je pak ve finále procento.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by ps2512 »

už 6 :oops:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s Dajem str. 251

Post by palo »

pupajdi13 wrote: Pak by mě ještě zajímal počet obesílaných lidí, jaké z toho je pak ve finále procento.
Na seznamu obesílaných do dnešního dne figuravalo 47 lidí.Jeden bývá pozvaný,jeden pokládá otázku přímo Na fízlárně,takže většinou obesílám 45 manažerů kteří se do fízlárny už někdy nějakým způsobem zapojili.
Na úplném začátku jich bylo ještě výrazně víc,ale po prvních kolech jsem vyřadil ty,kdo o fízlárnu vůbec žádný zájem neprojevili.
Mezi těmi obesílanými je ale pořád ještě třeba i El a asi tři další,kteří si "objednali" jen zasílání zpráv aniž by otázky pokládali.Takže to reálné číslo je o něco menší.
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by pupajdi13 »

Hm...tak jsem to odhadoval dobře....tak to jsi ještě velkorysý....dal jsem si představu,že tohle organizuju já a za předpokladu obesílaných cca 50ti manažerů, bych měl jako spodní hranici 1/5 , čili 10 otázek ,aby se to neutlo.
I kdyby jsi se to nakonec rozhodl "zapíchnout", tak můžeš být pyšnej,že to "byl-je" skvělej nápad a projekt,kterej zase oživil .

Možná by to ted chtělo jednu věc a to všem těm "50"ti pravidelně obesílaným poslat ted info k vyjádření o fízlárně, zájmu a procentu otázek,s výhlídkou eventualního konce....pak uvidíš,jestli na to ti lidi opravdu smrkaj , nebo jestli je to vyburcuje o to počtení nepřijít....tot můj názor jak s tím dál......stejně tak jako se sem umí nahrnout přesně na čas 20 manažerů na Hujera....musí být podobná efektivita i v tomhle ohledu....pokud si chce každý jen číst,tak pak nebude mít co,když se nikdo na nic nezeptá.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by Ataner »

Tak já se určitě radim mezi ty sklerotiky ..hlavně nekoncit byla by to veliká škoda..;-)
JPD - B.3
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by tomkycz »

kuwa toto letí... už to máš v poště :roll: omluvuji se a těším se na další počtení :wink:
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by sexy kote »

Já nezapoměla :)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by palo »

sobota 6.4.2013 18:00 - StadiumdeTropau (56000) , rozhodčí 78%
Šutrteam - Kenjiho Queeni 2:1
(výkony 138:137,agr.90:75,ČK 1:1)
Image-----Image
Šutřík jde podle předpokladů dál,Kenji ale vůbec neprodal kůži lacino...


Image
Image
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by šutr »

Šutrteam 2 - 1 Kenjiho Queeni 139-138
Skoro jsem si výhru nad silným Kenjim nezasloužil, nebýt jeho červené v 78min, asi bych možná i prohrál...
Čtvrtfinále u Péska, no potřeboval bych další haluz :D
Šutr
Šutrteam B3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by ps2512 »

šutr wrote:Šutrteam 2 - 1 Kenjiho Queeni 139-138
Skoro jsem si výhru nad silným Kenjim nezasloužil, nebýt jeho červené v 78min, asi bych možná i prohrál...
Čtvrtfinále u Péska, no potřeboval bych další haluz :D
Už se těším :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s šutrem



Ahoj,
toto je předvolání Na fízlárnu.Hodný i zlý policajt jsou po velikonoční pauze nažhaveni,tak se raděj dostav včas a zdrž se zbytečných provokací... :wink:

Za předvolání vděčíš svému předchůdci
Dajovi:
Do fízlarny by som vybral Šutríka,keďže je to veľký kamarát,ktorého samozrejme tiež poznám osobne a veľmi rád by som sa ho opýtal aby mi odpovedal : kedy už konečne príde do toho A-čka aby sme sa mohli spoločne Milkovi smiať do tých nižších divízii. :-)

Milý Dajo,
děkuji za pozvání, vypadá to že se za cca dva měsíce budete z áčka smát s Milošem Vy mě, ale já se nedám!!!



Image
- já s Milkem debatuji nad flaškou :-)


A další otázky:

Milko:
Tak kamaráde šutríku...
Otázočka veľmi jednoduchá: Čo je ešte také pamätné v Opave, čo by si mi mohol ukázať, ak opäť niekedy pôjdeme spolu aj s Dajom z nejakej tej krčmičky?...samozrejme okrem väznice, ktorú som si tam riadne označil... :-)


Ahoj Miloš,
přijel bys některou sobotu ráno, dopoledne bych Tě provedl centrem Opavy(byli jsme hlavní město Slezska, než v Ostravě začali řádit horníci :-)) to se skládá z dolního a horního náměstí, na dolním náměstí je dominantou kostel sv. Víta, na horním náměstí je Hláska(městský úřád s vysokou věží, která slouží i jako rozhledna) a naproti je divadlo, které je tuším jedno z nejstarších ve střední Evropě. Po této asi trošku nudné procházce bychom dali někde oběd a pivo. Pak bysme zašli(pokud by hráli) na SFC Opava na fotbal, hrajem sice druhou ligu, ale pamatuji první a třeba 2xjsme doma před vyprodaným stadiónem klepli Spartu. Po tomto kulturním zážitku bysme určitě zahučeli do nějaké zdejší krčmy a program do rána by byl jasný :-)



Image
-já, Dajo a Miloš v Trenčíně s netradiční věcí v ruce-to na srazu nezažiješ :-)


Azor:
1. Tvůj nynější tým je o necelý měsíc mladší než můj, takže taky zanedlouho oslavíš již 6 let na Soccerprojectu. Co ti za tu dobu SP vzalo a co dalo?
2. Rád sbíráš v lese šutry? :D


Ahoj Azore,
1.Věděl jsem že jsme na SP podobně, však jsme si i párkrát psali, no SP mi vzal dost času :-), na druhou stranu je to zábava a mé nadšení pro tu hru je asi ještě větší než na začátku. Dalo mi to kamarády, docela mne mrzí že jsem na SP skoro šest let, ale třeba o existování fóra vím jen něco přes tři roky.
2.šutry jsem nikdy nesbíral :-)



Image
-Wroclaw Euro 2012(ČR-Polsko), já s kamarádem


sexy kotě:
Ahoj
Hraješ strašně dlouho v B3, kdy se konečně podíváš do Áčka?
Co považuješ za svůj největší úspěch v této hře?
Kolik si zde měl nejvíc na kontě?


Ahoj Pavlo,
1.někdy se tam snad podívám, pracuji na tom, na druhou stranu pokud ne-nemám s tím problém.
2.těch už pár bylo :-), asi největší radost mám z pohárů co mi přišly za vyhraný turnaj:postupně to byly:Sranda Cup od Kostera, Litoměřický Kalich od Tomkyče a v neposlední řadě nejhezčí trofej od Pupajdíka za vyhranou minci :-). Samozřejmě hodně dalších prestižních turnajů, určitě i ten Tvůj :-)
3.nejvíc jsem měl cca 34M


Image
-na rybách-tam se nedalo nechytit :-)

Raduuza:
Ahoj Šutříku,
koukám, že už také hraješ pěkně dlouho, za chvíli to bude šest let, tak bych se Tě ráda zeptala, jestli Tě hra baví stále tak jak na začátku?
A pak jestli jsi letos schválně nehrál o postupové příčky, protože máš přeci jen "respekt" z našeho šerifa Pupajdíka? :-)
Děkuji))

Ahoj Radul, jsem rád že ses mizi námi zjevila, Tvůj přínos na fóru je úžasný, stejně jako Tvůj už velmi prestižní Podvazek :-)
1.hra mne baví stále a hodně, určitě někdy bych ten počítač po ránu sežral-třeba dnes ráno po zářezu v lize! Celý svůj dosavadní život jsem hrál fotbalové manažery, počinaje Keny soccer Darglisch(určitě jsem to napsal blbě) a MP manažer na didaktiku(na tom počítači jsem vyrostl), konče manažery n PC asi do roku 2003, pak už se mi nelíbila ta propracovanost(složitost :-)). Takže s SP jsem se vrátil do toho co mne vždy bavilo.
2.boj o postup do áčka jsem zabalil, protože jsem na něj jednoduše neměl kádr. Los byl ze začátku hodně příznivý a dost štěstí k tomu.
Náš mladý kádr má času dost :-)



Image
-Mladší dcera Elenka, taťku nezapře


pupajdi:
Hoj spolubojovníku z ligy....letos jsme toho spolu nakecali celkem dost,takže není zas tolik věcí na co se ptát , ale něco přeci jen najdu.
Řešili jsme kolik sezon už válíš v B3 cca 15 nebo 16? no moc, co udělat v příští sezoně pokus o postup ,alespon to druhé místo by jsi urvat mohl.
A ještě se napojím na letošní "special Minci" jsme v pulce, ještě to nepouštěj , pořád je šance postoupit ze skupiny smrti :)
Zdravím Tě a ať se daří podle představ.

Ahoj šerife! V prvé řadě gratuluji k postupu do áčka, tentokráte jsi to zvládl, ne jak před léty kdy jsme se v B3 potkali poprvé. Doufám, že nezpychneš a v našich debatách budeme pokračovat i nadále.
1.kouknu na na nové obsazení B3 a udělám plán co s tím :-)
2.minci ještě nevzdávám, ale situace je přetěžká :-(. Soupeři jsou jednoduše skvělí!


Image
-Miloš s Dajem+mé drahé :-)

palo:
1.) oblíbené jídlo ?
2.) jídlo které nesnášíš ?
3.) oblíbený film ?
4.) co Ty a hudba ? nějaký konkrétní tip ?
5.) pivo nebo víno ?
6.) uvidíme se na srazu ?

Ahoj Palo,
1.svíčková na smetaně
2.nemám rád játra
3.Kokosy na sněhu, to je můj kultovní :-)
4.nejvíc asi pop, ale i od ostatního trošku, skupinu mám rád No Name
5.jednoznačně pivo!
6.na sraz se chystám, takže snad se nic závažného nestane a uvidíme se tam, Palo Tebe tam velmi rád poznám!



Image
-se starší dcerou Nikolkou na lyžích


tomkycz:
Los Šutros, tak nám teda hezky pověz, kdy se podíváš za námi do áčka ? Přijedeš se někdy podívat na sraz SP nebo už si tam někdy byl ? Porážíš rád Litoměřice ? Koho z SP fóra znáš osobně ? Komu ve fotbale fandíš a chodíš někdy na fotbal či jinej sport ? chytals někdy ryby ? Jestli jo, tak co kapitálního si ulovil ? Kam si zašantročil Kalicha ? :-)
malý kvíz:
SLAVIA nebo sparta
pivo nebo víno
psi nebo kočky
Obama nebo Kim Čong un
moře nebo náš kačák
koruna nebo euro
Už tě nechám být, nebo raději bít :-)


Ahoj Tomkyči,
Do áčka jak jsem již psal, mám to v plánu, bohužel vašich kvalit náš Šutrteam nedosahuje :-(, na sraz bych se rád podíval letos a pokud to vyjde, bude to moje premiéra-po těch letech, na čase! Určitě jsem rád, když Tě porazím, ale už si ani nepamatuji kdy to bylo :-).
Ve fotbale fandím fotbalu, hlavně ať se dá na to koukat. Sem tam zajdu na náš Opavský druholigový tým, jak jsem byl mladší, chodil jsem pravidelně-teď už není tolik času. Když už nějakéj mám, snažím se sportovat a ne na sport chodit koukat. Z SP znám osobně jen Daja a Milka. Ryby, tak to vůbec, ani na talíři. Kalich je v obyváku ve vytrýnce ale manželka brble, brble :-)

Kvíz:
Sparta (ale už to není co to bývalo :-( )
PIVO!
kočky, ale dvounohé
nevím
u moře jsem byl jednou, ale už si to nepamatuji...
kačka naše zlatá
díky, už mne nech :-)


Image
-jedna rodinná


ps2512:
1. By mě zajímalo, jak se Šutřík dostal SP?
2. koho má na SP nejoblíbenějšího a nejmíň oblíbenýho manažera

Ahoj Pesko,
1.na SP jsem se dostal úplně náhodou přes nějaký reklamní odkaz, první koho jsem se na něco zeptal byl Krup, ale nějak moc mi neradil-na srazu mu to vyčtu :-)
2.Oblíbení jste z fóra všichni, nelze nikoho upřednostňovat. Neoblíbený manažer, nepamatuji si že by mne někdo nějak extra nasral, možná Dajo..., dělám si srandu :-)



PaToM:
Ahoj, Šutrík!
Čo ťa priviedlo k hraniu SP?
Čo ťa najviac baví na SP a motivuje k tomu, že už ho hráš takmer 6 rokov?
Si fanúšikom Opavy, sleduješ jej počínanie v 2. lige? Chodíš ju aj podporiť na štadión? Minulú sezónu bojovala o postup, teraz bojuje na opačnej strane v lige; čím myslíš, že to je?
Tohtoročná zima bola dlhá, užil si si ju na lyžiach alebo skôr doma pod dekou ešte vytrvalo čakáš a dúfaš, že jar príde ešte tento rok?
Vďaka za odpovede.


Ahoj Patom,
1.viz otázka Péska
2.strašně moc rád mám nákupy nevytrénovaných mladíků a pak jejich trénování-samozřejmě mě vždycky jebne jak se mu hlavní skill zastaví u padesátky :-), motivuje mne to že jsem pořád pod špičkou, chci ji dohnat, ale nějak to nejde :-(.
3.jsem fanoušek SFC Opava, ale už ne tak aktivní jako kdysi. Bohužel si nemůžeme koupit Messiho, nebo Ronalda a proto jsme tam kde jsme :-), ne vážně, jsou to ekonomické problémy, Opavu ve fotbale vždy někdo vycucne a pak odhodí, několik let už je prioritní vlastník město a to své finanční injekce do klubu nikterak nezvyšuje-ani se nedivím. Třeba víš že Opavský odchovanec je Libor Kozák? Tak zrovna toho si podepsal v mladším dorostu jeden tamní funkcionář a za jeho přestup do Lazia tenkrát šlo do klubové pokladny minimum...
4.máš pravdu, tato zima je pekelná, na lyžích jsme párkrát byli, zítra jedeme zase(proto teď makám na odpovědích této fízlárny, protože zítra by se mi už nechtělo :-)), byla i nějaká chata na horách a dcerkama marky bobování na kopci před panelákem kde bydlíme. Takže pod peřinou jen v noci. Určitě se brzo oteplí, za čtrnáct dní tipuji budeme chodit v krátkých rukávech :-)
I já děkuji!


Image
-The End-konečně je doma večer klid :-)


acskncl:
Cus
Vrati se Opava nekdy do ligy? Stadion tam je peknej, byla tam vzdy vyborna atmosfera, je to docela skoda, ze v lize neni.
Pivo/vino?
Nejoblibenejsi hrac ceske fotbalove reprezentace?
Kdy si konecne naplanujes cestu do A? B3 vypada pro pristi sezonu docela lehka, miri tam jen silnej rumun.


Ahoj Acskancle, ani nevíš jak mě to Vaše extenpóre s Pavlou s..e, to jste nemohli být opatrnější? Všichni švindlujem, jen ne tak okatě :-)
1.Návratu Opavy do ligy se pravděpodobně nedožiji, bohužel :-(, byla to v těch devadesátých lete u nás velká euforie, hlavně ty první sezóny, pak to jen upadalo a upadalo, až jsme skončili na jednu sezónu v kraji.
2.měl jsem rád Rosu, dokud jako kapitán nevelel po prohraném kval. zápasu s 0-2 Německem v roce 200(nevím přesně) na hotelu večírku s kurvama. Dneska není v repré nikdo, na koho bych nedal dopustit. Ale fandím mládí!
3.s tím áčkem, všichni do mě ryjete jak do dubu, škoda, že sraz není už teď, mohli byste mi poradit osobně :-).



A tradiční otázka na závěr:
Koho bys pozval do další fízlárny ?
A na co se ho chceš zeptat ?


Moc Vám všem děkuji za otázky, nebylo to zase tak nepříjemné jak u výslechu. Do další fízlárny bych rád pozval -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------?

Díky za Tvůj čas.
palo

Last edited by palo on Fri Sep 13, 2013 2:37 pm, edited 6 times in total.
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - Na fízlárně s šutrem

Post by ps2512 »

Ještě extra otázka pro Šutříka....to se Opava Znojma tak bojí že odložila zápas? :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Stratovarius Cup XVII. - konec fízlárny ???

Post by pupajdi13 »

palo wrote:

Image
-Miloš s Dajem+mé drahé :-)
zase ten kuchtík "čůča" od nás z práce , jak ten se sem zas protlačil už podruhý se zase pobavila celá naše hospůdka.........to by mě zajímalo,jestli mám na slovensku taky dvojníka 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”