Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by palo »

Stratovarius Cup XVII. - nejlepší hráči:



10. Renan Preza - GK - 75
Image Mccgrady City Football Team




9. Seppälä - CM - 75
Image ACS Pardubice




8. Subhi - CF - 75
Image Mccgrady City Football Team




7. Diomande - LF - 75
Image ŇOUMÍCI




6. Dervisevic - RB - 75
Image ŇOUMÍCI




5. Mudau - CB - 75
Image Bohemians 1905




4. Enrique Rivas - RM - 75
Image ŇOUMÍCI




3. Pope - RF - 76
Image FK Hash Rohatsko




2. de Ridder - RF - 76
Image Dynamo Oleksovice




1. Aranalde - RM - 77
Image Mccgrady City Football Team
Andrés Aranalde zároveň zahrál historicky nejvyšší výkon v turnaji.




Image-----Image





ALL STARS TEAM TURNAJE:

Image



Kdo se stane nejlepším mladým hráčem turnaje? Ve kterých týmech se dobře starají o "potěr"?
Žebříček 10 nejlepších hráčů do 25 let a Young All Stars turnaje budou vyhlášeny zítra.

Tato kategorie se vyhlašuje od 12.ročníku a její vítězové se později stali veličinami Soccerprojectu.
Prvním vítězem se stal kanonýr Šutrteamu CF Knipping,který dnes v 32 letech dohrává kariéru v Géčku za tým FK Strelna.
Následující dva ročníky ovládli Mantelovi hráči.CMku Hosenovi je dnes 30 a na stará kolena získal v Mccgradyho službách titul v nejvyšší divizi.
Další Mantelův vítěz této ceny RM Chris Davies má 29 let a bojuje za The Last Mohycan o postup do Áčka.
Poslední dva ročníky ovládl nyní 26letý oliwův supertalent Peragón,který se na postu CB propracoval do letošního seniorského All stars teamu.
Kdo další získá tuto prestižní cenu se dozvíme

UŽ ZÍTRA !!!
Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by kopeckar »

Palo ty řádíš. :mrgreen: Jinak s trojnásobnou účastí v all-stars jsme spokojeni. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by ps2512 »

kopeckar wrote:Palo ty řádíš. :mrgreen: Jinak s trojnásobnou účastí v all-stars jsme spokojeni. :mrgreen:
krásně řádí....já s druhým místem a dvojnásobnou účastí taky 8)
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by oliwapol »

NAPROSTÁ SPOKOJENOST !

Jak říká Mccgrady, Stratovarius cup je nejlepší :)
ACS Pardubice
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by ps2512 »

Jen čekám na reakci McGradyho....ten z toho bude mít snad ......... :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by palo »

Stratovarius Cup XVII. - nejlepší hráči do 25 let:



10. of Alexandria - RB - 71
Image Stratovarius




9. Knakal - LB - 71
Image Husičova 11




8. Smeyers - CB - 71
Image FK Hash Rohatsko




7. Rimkünas - RM - 71
Image 1.SK Carl Kozojidky




6. Madej - GK - 72
Image torpédo Svinov




5. Kachnic - LB - 73
Image ŇOUMÍCI




4. Abdul Wakeel - RM - 73
Image ŇOUMÍCI




3. Alcebiades - SW - 73
Image The Last Mohycan




2. Amroune - LM - 73
Image ACS Pardubice




1. Zbojovsky - CF - 75
Image FK Hash Rohatsko





Image





ALL STARS TEAM TURNAJE do 25 let:

Image



Protože v nadcházejícím období mě čeká trochu hektičtější období,kdy se hodlám věnovat sebedestrukci pomocí všelijakého alkoholu na hudebních festivalech jakož i na srazu,pojedu do Krkonoš a na dalších bláznivostech pracuju :wink: ,bude mít teď Stratovarius Cup pauzu.Další ročník bych chtěl spustit asi někdy v srpnu,nejpozději v září,pokud to teda všechno přežiju... :roll:

Hodný a zlý policajt ale žádný oraz nemají,takže fízlárna pojede na plné obrátky !!!
Image
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by Mccgrady »

Tak přátelé, tohle začíná už hraničit se šílenstvím !!!!!!

Jsem v šoku od doby co Palo vymyslel ty dresy....a dostanu se z toho až ho osobně poznám :lol:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by PaTTTTrick »

ač jsem Stratovarius Cup nehrál, tak palo šílenosti sleduji a obdivuji .... +1 :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by kopeckar »

Dva hráči v TOP 10 a 3,5 v All-stars (Boyd je objev z naší mládežnické akademie) je výsledek, který jsme ani nečekali. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by palo »

Mccgrady wrote:....a dostanu se z toho až ho osobně poznám :lol:
není o co stát... :wink: (průměrně inteligentní běloch se sklonem k alkoholismu...) :twisted:
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - vítězem Mccgrady !!!

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------info


Snad se Milan nebude zlobit,když pro info zveřejním SZ: :wink:

MilanSLOVAKIA:
Tyyyyyy jo. Tak ako sa na mna patri tak sa rozpisujem co to da. Zacal som robit tu fizlarnu. Zabil uz pol hodinu a som len na zaciatku :D Ked ti to o niekolko dni poslem tak mozes vydat knihu :D
Takze zatial :)
Image
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - MilanSLOVAKIA stále ve vazbě...

Post by geo75 »

palo, za tvou práci klobouk dolů, už se těším, až přežiješ léto, oznámíš další pokračování turnaje a já si budu smět zahrát. :wink:
Macropus Ultras Mania FC

Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - MilanSLOVAKIA stále ve vazbě...

Post by palo »

geo75 wrote:palo, za tvou práci klobouk dolů, už se těším, až přežiješ léto, oznámíš další pokračování turnaje a já si budu smět zahrát. :wink:
Dík,musím Ti do té doby nachystat dres... :wink:
Image
geo75
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1068
Joined: Wed Aug 09, 2006 12:20 pm
Location: Praha, Czech Republic
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVII. - MilanSLOVAKIA stále ve vazbě...

Post by geo75 »

no, v klidu počkej, až udělám nějaký výsledek. :lol:
Macropus Ultras Mania FC

Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVII. - MilanSLOVAKIA stále ve vazbě...

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s PaToMem



Ahoj,MilanSLOVAKIA byl výměnou za napráskání dalšího delikventa dočasně uvolněn z vazby za účelem složení maturit.Takže - jsi předvolán Na fízlárnu!


Jak už jsem řekl - naprášil Tě
MilanSLOVAKIA:
Momentalne je moja obet jednoznacna. PaToM je ten ktoreho udavam. A samozrejme mam aj par otazok do vysluchu.
1) Ahoj kamarat vitaj v base :D Paci sa ti tu? (neboj len sa rozbieham)


V base asi nikdy nie je dobre, ale zatiaľ sa tu ku mne správajú dobre. :)

2) Kedy sa ti konci skuskove obdobie?

Skúškové obdobie práve začína, ale skončí veľmi rýchlo. Otázne je, ako mi vyjdu skúšky a či nebudem musieť nejakú opakovať.

3) A otazka kde ja neviem ci sa odpovede dockam. KEDY UZ KONECNE ZACNE DALSI ROCNIK Slovenskych sutazi?

Nuž... tak ja hádam, že po skúškach by sme mohli začať. To by mohlo byť, ak všetko dobre pôjde, už o 2 týždne.

4) Fandis poctivo nasim na hokeji?

Fandil som, fandil. S trochou šťastia a nebyť toho 4. gólu proti Fínom (a najmä tej slabej 1. tretiny), mohli sme ísť aj ďalej. Aj keď na zlato by to asi nebolo. :)

5) Kolko casu travis ako moderator fora?

V poslednom čase ani veľa nie. Ani inokedy však veľa práce nie je, pretože tu na fóre sú všetko slušní ľudia, takže akurát s nejakými formalitkami sa zabávam (zlé názvy topikov v Prestupoch, nesprávne použitie citácií, pomoc so založením ankety a pod.)

6) Kolko hodin, minut si priblizne denne na SP?

Na SP celkovo tak hodinu denne, skôr na fóre strávim viac času čítaním príspevkov.

7) Kam planujes ist po vyske?

Keďže študujem IT a ťahá ma to tým smerom, tak zrejme nejaké programovanie alebo softvérové inžinierstvo. Nad konkrétnymi spoločnosťami zatiaľ nerozmýšľam. V ideálnom prípade by to chcelo ísť niekam do zahraničia, anglicky trochu viem, takže by som sa dohovoril napr. v takej Kanade.

8) Blizi sa leto? Co planujes pocas neho?

Nie som žiadny festivalový typ (veľa hluku, veľa ľudí, veľa alkoholu...), ja mám radšej ticho prírody, takže nejaké túry do našich krásnych hôr, zrejme to tento rok vyjde na Vysoké Tatry a Nízke Tatry prípadne Veľkú Fatru, v závere leta ešte nejaká jednodňovka v Malých Karpatoch (taká rozlúčka so sezónou).

9) Preco nejdes na SP zraz? (nejdem ani ja ale zaujimat ma to zaujima) :D

Hlavne asi kvôli vzdialenosti, potom ešte neviem ako na tom budem so skúškami no a v neposlednom rade som abstinent, takže by som tam úplne nezapadal.

10) Zatial su pre moj tim zapasy s tebou najzaujimavejsie. Kedy si to rozdame v A - divizii? :)

Ďakujem za poctu, aj ja si naše vzájomné derby zápasy vždy užívam, najmä preto, že v ňom často víťazíme. :D Ale budúcu ročník v SL budeme asi len fackovacími panákmi vzhľadom na súčasný káder. No my sa zase zdvihneme a potom všetkým ukážeme. :)

Dobre no hadam by aj stacilo :D

Vďaka za tvoje otázky, Milan. ;-) (si ma nejak šetril... :D)



Image
Prvá je fotka z Tatier z minulého roku, vrch Kôprovský štít (2363 m n.m.).


A další otázky:

Soccceproject:

Proč máš takový název týmu a co znamená?


Má to úplne prozaický dôvod. Toho času som chvíľu (asi týždeň) letel na Counter-Strikeu, nevedel som ešte, čo od hry čakať, tak som si zvolil ako názov tímu to, čo ma ako prvé napadlo. A ako prvé ma napadlo "Hostage" (v preklade rukojemník, rukojmí), pretože v CS sa vyskytujú mapy (misie) s rukojemníkmi (kto hral, pozná).

Proč máš takový nick a co znamená?

Dlho som to tajil, ale teraz ste to zo mňa vymlátili (resp. doteraz sa na to nikto nepýtal). Znamená to "PAťo - the TOp Manager". Veľké písmená teda tvoria môj nick. Už od začiatku som bol totiž presvedčený, že to tu každému ukážem. :D

Jaké jsou Tvé nejbližší a dlouhodobé ambice na SP?

Najbližšie zostúpime do G-divízie. Postupne budeme obmieňať káder, zľahka obchodovať a postupne sa budem snažiť šplhať vyššie. Ako vysoko, to sa uvidí. Raz by som A-divíziu chcel dosiahnuť. Snáď sa to podarí. Vyššie ciele ani nemám.

Kdo Tě k SP přivedl nebo jak ses k němu vlastně dostal?

Práve som skončil s hraním Travianu (tiež online hra, ale prestala ma baviť) a potreboval som novú "drogu" a bolo to v čase, keď som konečne naplno prišiel na chuť futbalu (áno, až tak neskoro, až v 18-tich). No a jeden chalan v škole drtil SP, pozrel som sa mu cez plece, opísal názov, vyhľadal a po chvíľkovom váhaní sa zaregistroval. To, či to bol dobrý nápad alebo nie, ešte stále nemám v hlave úplne vyriešené. Každopádne, ma SP veľmi zaujal a dodnes ma baví (aj keď sa už nevyvíja).

Co se Ti vybaví z Tvých začátků na SP?

Hlavne som mal pocit, že mám veľa peňazí a že sa z toho dajú v pohode zaobstarať silní a skúsení hráči (najmä hráči veku 29+), takže do tých som spočiatku investoval. Prvý šok nastal ale v momente, keď som sa zaregistroval a zistil, že som už nejaké zápasy odohral, čakal som totiž, že budem začínať úplne od nuly bez akejkoľvek predošlej histórie klubu, takže to bolo také zaujímavé zistenie. Potom som, samozrejme, spravil pár blbostí (okrem nákupu starých hráčov) napr. som zabudol predĺžiť nejaké zmluvy, zostavy som nastavoval tak, že som nastavil vždy A zostavu, na nastavovanie cez rozpis som prišiel asi až po týždni hrania. A spočiatku som hádzal hráčov do zápasu hlavne tak, aby mali vždy morálku a fyzičku viac-menej všetci vyrovnanú (priateľáky som na odporúčanie predstavenstva zo začiatku nehrával), nehľadel som na to, že niektorí hráči sú silnejší a môžu mi zabezpečiť viac bodov. Takže napr. aj na najsilnejší tím divízie som nastavil takú zmes hráčov.

Co považuješ za své největší úspěchy na SP?

Nie je ich veľa, ale určite medzi najväčšie patria postupy do C-divízie, absolútne finále Bubnu, triumf v Česko-slovenskej lige, 2. miesto v Slovenskom Pohári a 3. miesto v Slovenskej Lige. Pre niekoho možno málo, ale nám to zatiaľ stačí, my sme malý klub. :)

Tvá nejcennější turnajová trofej?

Z fóra sa nám ešte nepodarilo vyhrať žiadnu trofej, ale minimálne vo vitrínke nám bude pohár pripomínať účasť vo finále 5. ročníka Bubnu. :)

Kolik času denně na SP strávíš?

Zhruba tú hodinu dokopy, niekedy menej, niekedy viac. Ako som už vyššie písal, na fóre strávim toho času viac, aj 2-3 hodiny denne, občas aj viac.

Koho ze SP světa znáš osobně?

Žiaľ, ešte nikoho. Asi by to bolo treba zmeniť, hoci nie som veľmi komunikatívny typ, ale aspoň na kus rečí by to chcelo zájsť.

Nejlepší zahraný týmový výkon?

141, pár sezón dozadu. Opäť, nič moc, ale snáď sa raz dostaneme aj k vyšším výkonom, takých 147-148 by bolo fajn dosiahnuť.

Největší zklamání na SP?

Strata 13 hráčov, ktorým som zabudol predĺžiť zmluvy a všetci v jeden deň odišli. Nešiel nám akurát net, ale ak by som si na to bol spomenul, mohol som sa pripojiť aj cez mobil, hoci by ma to vyšlo draho.

Tvůj největší manažerský přehmat?

Práve tie spomínané zmluvy 13 hráčov.

Dostal jsi někdy ban? (za co?)

Možno akurát nejaký 5-minútový, keď som sa hral trošku s URL na SP, ináč som celkom poslušný používateľ SP. :)
Ešte ma napadá 5 minútový ban pokus o zmenu už nastavenej IBP hráča v čase, keď tento bug Sjarel opravil a chcel som vyskúšať reakciu systému.

Co Tě na SP nejvíc baví?

Zrejme najviac fórum a tiež výhry a postupy v lige a sem-tam aj v turnajoch, keď sa podarí postúpiť do vyraďovačky.

Co Tě na SP nevíc rozčiluje?

Úbytok manažérov, s tým súvisiaci úbytok hráčov na TL a že sa hra už nemení.

Jaký byl nejvyšší stav Tvého účtu na SP?

Po výpredaji nejakých hráčov asi okolo 60M €.

Máš představu o Tvém nejlepším nákupu/prodeji hráče na SP?

Najlepšie sa predalo jedno CM (odchovanec) - za 10M €, najlepší nákup neviem, ale bolo viac takých slušných mladíkov, ktorí mali po vytrénovaní hodnotu min. 5M €.

Máš představu o Tvém nejhorším nákupu/prodeji hráče na SP?

Najhorší bol nákup CM, ktorý nebol z centra, prehadzoval som sa s jedným Turkom a skončili sme na 5,9M €. Nakoniec ten hráč hral výkony tuším 57-58.

Máš na SP nějaký vzor? (mužstvo/manažer)?

Zrejme to je pupajdí a jeho napredovanie, keď rozpredal, začal takmer od nuly a vybudoval káder, s ktorým to znova dotiahol až do najvyššej divízie (pričom mne sa to zatiaľ nepodarilo ani raz). A určite oslicek pre jeho 20-sezónne (čiže vyše 3-ročné) pôsobenie v A-čku.

Oblíbené SP turnaje?

(Nemožný) Buben, Stratovarius Cup a Pohoda Cup.

Nejlíp organizované SP turnaje?

Najmä Buben a paliho turnaj - sú proste top.

Na kterého soupeře se Ti vůbec nedaří?

Možno na pupajdího. Nestretávame sa v turnajoch spolu často, pretože hoci on sa ešte drží, tak ja už skoro vypadnem. Ale celkovo na väčšinu ikon z fóra, tých, čo už aspoň raz boli v B-čku a vyššie.

Na kterého si naopak věříš?

Na Milana, Tošíka, Cruea. :) Samozrejme, nie s momentálnym kádrom, ale v plnej sile, o pár mesiacov to však určite príde.

S kterým manažerem si nejvíc rozumíš a s kterým naopak vůbec?

Ideologicky som si asi dosť rozumel s Elom, škoda, že skončil. Tiež som dosť kapitalisticky orientovaný a jeho denníček Warrena Buffeta som rád čítal, len som nemal odvahu sa do toho zapojiť, asi by som ani čas na to nemal. Veľmi sympatickí a ľudskí sa mi zdajú pupajdí, ps-ko, kopeckar, Ataner a ďalší, na ktorých som si teraz nespomenul.

Jak dlouho poté,co ráno vstaneš,zjišťuješ ligový výsledek?

Asi 10 minút. Za tú dobu si vybavím rannú hygiénu 3 minúty) a potom sa mi naštartuje komp, net a Opera. :D Ale v poslednom čase nie som ta taký "žhavý", keďže len padám smerom dolu.

Jak snáší Tvoje rodinka čas,který na SP trávíš?

Zatiaľ to nie je taký problém, keďže vlastnú rodinu nemám, žijem s rodičmi a bratom. Jedine môj o 3 roky mladší brat o tom vie (rodičia nemajú šajnu) takže hlavne ten sa pýta, kedy už s tým konečne "seknem" a často mi pripomína, že by som mohol tráviť čas aj užitočnejšie. Je to dobrý brat...

Jakou největší prasárnu jsi provedl(a) za dobu účinkování na SP ?

Keď predávam hráčov, snažím sa z toho (asi ako každý) vydolovať čo najviac, takže IBP nastavím niekedy aj o 100% reálnej ceny hráča viac ako by bolo treba a občas sa niekto chytí. Ale inak myslím, že som nespravil nič také horšie, snažím sa dodržovať pravidla aj morálne zásady.


Image
Druhá je z lyžovačky zo začiatku minulého roka v rakúskom stredisku Zauberberg v Semmeringu.


Ostatní:
Kolik je Ti let?


22, v auguste budem mať 23.

V jakém jsi znamení?

Panna. (doživotne :D)

Jaké je Tvé zaměstnání,příp.co studuješ?

Študujem odbor informatika na Fakulte informatiky a informačných technológií STU (Slovenská technologická univerzita) v Bratislave. Nebývam na internáte, ale dochádzam z Modry (asi 30 km od Bratislavy).

Máš nějaké životní motto?

Nikdy, NIKDY sa nevzdávaj!

Ženatý/svobodný,manželské/nemanželské děti? :)

Slobodný, kiežby nie navždy...

Jaké máš záliby?

Hra na klavír, futbal (aj celkovo šport), programovanie, matematika, španielčina.

Děláš aktivně nějaký sport?

Chodím na futbalové tréningy, v lete si rád zájdem na nejakú ľahšiu až stredne ťažkú turistiku, v zime rád lyžujem. Vyskúšal som už aj tenis a florbal, ktoré ma veľmi bavili, ale nemal som už veľa príležitostí si ich zahrať znova. Celkovo loptové hry a hokej ma veľmi priťahujú ako športy.

Komu ve fotbale fandíš v domácí soutěži a v zahraničí?

Doma Slovanu Bratislava, Petržalke (škoda, že spadla až do 3. ligy) a Slovanu Modra (5. liga :)). V španielsku Barcelone, v anglicku Manchestru United, v Nemecku Borussii Dortmund, vo Francúzsku Bordeaux, v Portugalsku Brage a v Česku Sparte. Sčasti aj Arsenalu Londýn, Valencii, Atleticu Bilbao, Portu, Plzni, doma aj Trenčínu.

Komu v hokeji fandíš v domácí soutěži a v zahraničí?

V KHL Slovanu Bratislava, v NHL Pittsburghu Penguins.

Oblíbený fotbalista?

Lionel Messi, Xavi Hernández, Andrés Iniesta, Iker Casillas, Falcao a ďalší.

Oblíbený hokejista?

Šatan, Hossa, Crosbey.

Ideální dovolená?

Týždeň v horách na lyžovačke počas Vianoc a Silvestra.

Idol z dětství?

Superman.

Když jsi zjistil že s Tebe popelář ani kosmonaut nebude..jaké je tedy vysněné povolání?

Ako malý som chcel byť najprv vynálezcom (po vzore Wile E. Coyotea), potom čašníkom, kuchárom a nakoniec programátorom (hier).

Jakou hudbu posloucháš? Dáš nějaký konkrétní tip?

Mám rád takú pokojnejšiu hudbu, nedám dopustiť na klasiku od Beethovena, Mozzarta. Mám rád hity o Beatles a ABBA. To ale bežne nepočúvam. Skôr si pustím Linkin Park, istý čas som dosť letel na Disturbed, Gorillaz alebo Sugababes, z domácej tvorby Drvivú Menšinu. Potom som prešiel práve na také jemnejšie melódie s nežným ženským hláskom, takže napríklad Norah Jones, Christina Perri a najnovšie aj Katie Melua (ktorej koncertu som mal tú česť sa aj zúčastniť).

Oblíbené jídlo?

Bude to znieť ako klišé, no ale je to Pizza. Potom veľmi obľubujem špagety (hlavne domáce bologneské), čokoľvek mäsové, najmä z hydiny a diviny a kto by už nemal rád palacinky... :)

Jídlo které nesnášíš?

Ťažko povedať, pretože aj jedlo, ktoré mi bežne chutí sa dá spraviť hrozne (naposledy lasagne) a jedlo, ktoré mi nechutí, mi môže od niekoho iného začať chutiť. Napr. kedysi som nemal rád kapustové strapačky (halušky - s bryndzovými som nemal problém), keď som ich ochutnal v školskej jedálni, ale zistil som neskôr, že sa dajú spraviť tak, že môžu byť aj veľmi chutné. Všeobecne mi preto asi nechutí jedlo zo školských jedální.

Umíš vařit? (pokud ano,co Ti jde nejlíp?)

Nevarím často, takže veľa toho odskúšaného nemám. Skôr len také jednoduchšie veci zvládnem uvariť ako čaj ( :D ), rajčinovú polievku, opiecť kuracie mäso, ryžu, cestoviny s nejakou omáčkou alebo zeleninou. Ale varím rád. :)

Oblíbené nealko?

Kofola, minerálka.

Oblíbený alkohol?

Hmm, som abstinent, ale kedysi sa mi celkom pozdávala medovina. Ale veľa som toho neposkúšal, takže neviem dobre posúdiť.

Pivo nebo víno?

Zase, som abstinent. No ale ak by som mal hlasovať, tak by som hlasoval za víno. Výroba vína od hrozienka až po degustáciu ma ohromne fascinuje, je to hotová veda, ak nie rovno alchýmia. :) Žijem vo vinárskej oblasti, takže vinohrady a vinárov máme všade okolo.

Oblíbená značka místního piva?

Na to neviem odpovedať, ale brat by určite hlasoval za Plzeň (z miestneho neviem).

Jakou značku mobilního telefonu používáš?

Nokia. Tá sa mi aj najviac osvedčila, najlepšie sa mi ovláda. Momentálne používam model 5530 Express Music a som s ním ešte vcelku spokojný.

Jakou značkou vozidla se vozíš?

Prevažne Karosa. :)

Oblíbený film?

Počiatok.

Na jaký film jsi byl naposledy v kině?

To už je nejaká doba, ale ak si dobre pamätám, tak naposledy to bol Harry Potter 4 (Ohnivá čaša).

Oblíbená herečka a titul ve kterém zahrála svou nejlepší roli?

Emma Stone vo filme Bláznivá hlúpa láska.

Oblíbený televizní pořad (né manželky Tvůj)..ale to je vlastně totéž..?

Dlho už toho veľa zaujímavého v TV nebolo, ale nedávno ešte vysielali Partičku, to bolo celkom fajn. Teraz už jedine športové noviny a sem-tam pri neskoršom obede nové diely Simpsonovcov. Ináč sťahujem (za poplatok, úplne legálne, samozrejme, ako drvivá väčšina občanov...) hlavne seriály Family Guy (Griffinovci), How I Met Your Mother (Ako som spoznal vašu mamu), Two and a Half Men (Dva a pol chlapa) a The Big Bang Theory (Teória veľkého tresku).

Legalizace lehkých drog ano či ne?

Ak by to malo viesť k potlačeniu nelegálneho obchodu s drogrami a zníženiu drogovej kriminality, tak áno.

Máš doma akvárko?

Nie, ale mal som psa, ktorý mi pred 2 rokmi mladý zomrel.


Image
Na tretej je môj nebohý psík - Electra, volali sme ju Ela.


sexy kotě:
Ahoj,
Jaké to je být moderátor fóra? Co pozoruji tak to na rozdíl od svého předchůdce zvládáš bez zbytečných hádek o slovíčkaření :D


Ahoj. Je to celkom pohoda, nič ťažké, skôr je to o takej občasnej pomoci používateľom fóra s využitím dostupných nástrojov moderátora. Inak nie je veľmi čo riešiť, čo sa týka konfliktov, zrejme aj kvôli úbytku manažérov. Viac-menej sa tu už všetci poznáme, takže je to také kľudnejšie. Keď som sa na fóre registroval vídal som tu ľudí ako pipkin či psc, vtedy to tu dosť "žilo".
Áno, snažím sa vyhýbať/predchádzať konfliktným situáciám. Niekedy sa mi to darí viac, inokedy menej. Sem-tam treba nejaké príspevky pomazať, ale to len vo výnimočných prípadoch. Nie vždy sa ale dá každému vyhovieť a vždy bude niekto, kto bude moje rozhodnutia ako moderátora kritizovať, ale ja to beriem a snažím sa pochopiť tú druhú stranu a vziať si z toho ponaučenie do budúcnosti.


palo:
1.) Jak často se stává že musíš na fóru zasahovat a třeba mazat příspěvky?


Nie veľmi často, ako som už písal, pre úbytok manažérov je to tu už také kľudnejšie. Sem-tam vypukne nejaká menšia hádka vo vláknach, kde by sa nemusela rozvíjať, ale to sa zväčša rýchlo vyrieši. A občas priletí aj nejaký spam (myslím naozajstný spam od spambota alebo užívateľa, ktorý chce zviditeľniť svoju stránku, nemyslím tým tunajších spamerov :) ).

2.) Proč chce Jožo Ráž jet "vláčikom do Modry"?Co je tam k vidění?A máte tam vůbec koleje? :)

V Modre je predovšetkým krásna príroda, rozľahlé vinohrady, rozvinuté vinárstvo a keramika. Okrem toho tu naposledy vydýchol slovenský obroditeľ, spisovateľ a kodifikátor slovenského spisovného jazyka Ľudovít Štúr a v jeho dome vzniklo potom múzeum.
Ako iste tušíš, ide o pesničku "Vymyslená", rovnako je vymyslená aj cesta "vláčikom do Modry". V minulosti, keď sa rozhodovalo kadiaľ bude viesť železničná trasa z Bratislavy cez Trnavu a ďalej, pôvodný návrh počítal s trasou cez Pezinok a Modru. Lenže vtedajší obyvatelia sa obávali prílišného cestovného ruchu v meste, preto zamietli viesť železnicu cez mesto. Dnes vedie cez vedľajšie Šenkvice. A tak sa teraz môžem poďakovať predošlým generáciám, že do školy musím cestovať každé ráno hodinu a štvrť autobusom namiesto polhodiny, ktorú by trvala táto cesta vlakom.


3.) Jak kousals coby fanoušek Barcy tu potupu od Bayernu?

Bolo mi z toho dosť smutno. Nevedeli už chudáci ani kam skočiť a dostávali ďalšie a ďalšie góly. A keď už si aj nejaké šance vypracovali (a nebolo ich menej ako šancí Bayernu), tak z toho gól nepadol. Bayern však postúpil zaslúžene, bohužiaľ.


Azor:
1. Hraješ aktivně nějaký sport?


Akurát chodím na tie futbalové tréningy, ináč potom už len v zime lyžujem a v lete chodím na turistiku. Ak je s kým, tak si aj trochu zabicyklujem, ale to len občas. V ničom nejak nevynikám, naopak, som športový antitalent, úplne drevo, ale futbal si vždy zahrám rád, aj keď mi to nejde a lopta neposlúcha. :)

2. Tvůj osobní názor na Sjarela?

Asi má iné priority, takže nejak mu nezazlievam, že sa hre už toľko z vývojárskeho hľadiska nevenuje. Naopak, obdivujem ho za to, akú skvelú hru dokázal vytvoriť a koľko ľudí na to namotal.


Hernán Crespo:
Ciao,
jak si pamatuješ na své začátky na SP? A který manager Tě vůbec nejvíc inspiroval z hlediska úspěchů a získávání trofejí a úspěchů na SP?


Hola,
vyššie som už síce odpovedal, ale teda na začiatku to bolo hlavne o tom, že som sa musel zorientovať, kde čo je, o čom to je, až neskôr som sa dozvedel o SP-fóre. Tam som najprv brázdil najmä na globále, až neskôr som prešiel do CZ/SK sekcie. V dobe mojich začiatkov bolo asi 35000 manažérov a SP v rozkvete, v Ačku S.A.T., potom to už začalo pomaličky upadať. Ale hra ma zaujala, takže som pri nej ostal.
Najviac ma očaril oslicek, JuliusCaeasar, ktorý dokázal 5-krát vyhrať Ačko a, samozrejme, aj ty, napokon Hernán Cup nenesie svoje meno len tak pre nič za nič... :)
Každopádne, nemám ambície sa komukoľvek z tejto trojice vyrovnať a už vôbec nie ho prekonať. Stačí, ak sa raz dostanem do Ačka.



A poslední otázka:
Koho tady práskneš a zajistíš mu předvolání k výslechu?
A na co se ho chceš zeptat ?


Ja by som teda bonzol -------, dúfam, že mi to nebude mať za zlé. A nejaké otázky pre neho mám.
Vitaj, -------, držím ti tu miesto! :)

Bolo mi cťou zúčastniť sa, ;-)

PaToM
Last edited by palo on Fri Sep 13, 2013 2:39 pm, edited 2 times in total.
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”