Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by frankie_doparoma »

ps2512 wrote: Ten dneska končí :mrgreen:
hehe....

FK Hash Rohatsko 2p - 2 Dynamo Oleksovice
141:142

na prvni pohled smolne vyrazeni tluchuby, ovsem, pri dukladnejsim pohledu ocekavany a spravedlivy prubeh 8)
rozhodci byl 36, bud sem mohl hrat "kamikaze" 100+36 a pri dohrani v 11ti atakovat vykon 147 pocitam tak, ovsem ja vedel ze to proste tluchuba neustoji, jeho nedisciplinovanost a premotivovanost bude pro nej smrtici, tak jsem zvolil jistotu a trapny soucet 75+36
a taky ze to stacilo, oleksovicti pri souctu 136 nebyli schopni dohrat v 11ti a v penaltovem rozstrelu shoreli jak papir (doporucuju najmout nakyho psychologa, bylo by to treba :p )

a postup s horsim vykonem, to je to nejsladsi co muze byt 8)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by ps2512 »

protestuji!!!!
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by frankie_doparoma »

radsi si "dopln" muzstvo at priste nemusis protestovat :p
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by ps2512 »

frankie_doparoma wrote:radsi si "dopln" muzstvo at priste nemusis protestovat :p
No jo.....jenze na trhu nic neni za rozumny peniz

A netvrd ze jsi nemel stistko :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by frankie_doparoma »

stistko? co to je? ja rozhodne v tymu smicera nemam, toho bych hnal... :mrgreen:
ne, nemel :P kdybych dal 100agresi mohl jsem te bud prejet rozdilem tridy a nebo bych to na ty penalty dotahl i v 9ti lidech na hristi
proste jsem mel intujici ze muzu hrat v poklidnym 75% tempu a v klidu si pockat na pencle :p
proc bych jinak daval tak nezvykle nizkou agresi?! :?: :!:

na trhu je vetsina hracu za rozumnej peniz, neboli za trzni peniz;)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by ps2512 »

Trzni peniz neni dobry peniz :roll:
Poklidny postup vypada jinak nez na penalty po vykonu -1 :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by frankie_doparoma »

ty me budes poucovat o tom jak ma vypadat postup? ty?! :lol:
snad se brzy potkame zas v nakym kocku, tesim se na odvetu (a uz te nebudu tak setrit :p)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by ps2512 »

Taky doufam.....a tentokrat ti to nepustim :!: :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by PaTTTTrick »

já jsem taky pro tutlání.... dokonce jsem to původně pochopil tak, že my ostatní máme hádat z odpovědí hádat, který že manager to odpovídá ...

Ale pokud obešleš skoro všechny aktivní managery s tajnou otázkou pro hráče xXX, tak pak nevím pro koho to bude tajný :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by palo »

PaTTTTrick wrote:já jsem taky pro tutlání.... dokonce jsem to původně pochopil tak, že my ostatní máme hádat z odpovědí hádat, který že manager to odpovídá ...

Ale pokud obešleš skoro všechny aktivní managery s tajnou otázkou pro hráče xXX, tak pak nevím pro koho to bude tajný :-)
Přece pro něho. :wink:

Já jsem to asi nějak blbě vysvětlil,protože ani Georgeovi to nebylo jasné.
Takže jedná se o to,jestli ten zpovídaný manažer má vědět o tom,že na něho sbírám otázky,nebo se to má dozvědět až nakonec,když mu je pošlu.

Jinak mantel včera večer poslal odpovědi,budu se to snažit dnes zmáknout a hodit to na fórum.Nejpozděj zítra,mám to dnes takové náročnější...
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by palo »

Primisimo FC - Šutrteam 2:1
výkony 142:141,agr.100:100,rozh.38%,bez ČK
Branky: 67.Vodnjov,88.Marazzi - 19.Evens
Šutřík svůj třetí Stratovarius Cup nevyhraje...


Image
Image
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by Raduuza »

jéé to je hezkej pohárek :)
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by palo »

------------------------------Na fízlárně

------------------------------------------------------------Image

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s mantelem


Ahoj,toto je předvolání Na fízlárnu. :)
Původně to mělo být překvapivé,ale jak napsal frenkie,je to fízlárna česká a došlo k úniku informací... :)

Tady jsou otázky:


Kubajdí:
Tak třeba otázka kdo nebo co ho přivedlo hrát soccer? A jaké má plány do budoucnosti:-)


Původně mě ke hře přivedl kolega z práce, pamětníci budou určitě znát AmoseZambu. Tenkrát pořád něco vykládal o nějaké hře, já jsem se mu smál, že podle vyprávění to musí být pěkná blbost. Odpoledne jsem na to ze zvědavosti kliknul a dvě hodiny se od toho neodlepil. Plány do budoucnosti žádné velké nemám, pár sezon ještě otravovat v Áčku, vyžrat ještě nějaké turnaje z fóra :) a letos zkouším podruhé a naposled Hernán cup, tak možná něco tam. Shodou okolností Amosův tým toto pondělí zaniknul, což mě mrzí, protože jsem si na něm blokoval zápasy :)


Big El:
Ano, ano. Na Mantela mám zásadní dotaz:
Jsi si vědom toho, že jsi ještě nevyhrál Spamer Cup? Stydíš to? Slibuješ, že to napravíš?
Případně - když jsme na fízlárně, tak nějakou pohrůžku, že jestli nepodepíše (slib), tak dostane dalších 5 let se SP natvrdo 8-)

Ano, jsem si toho vědom. Bylo v plánu ho vyhrát, ale plánovaný úspěch zhatil záškodník léblík, který mě porazil ve spolupráci s panem rozhodčím. A žádný slib dávat nebudu, že vyhraju nějaký turnaj jsem naposled slíbil Pupajdímu a než se mi to letos povedlo, tak jsme z toho měli oba s Pupajdím špatné spaní. Ale do příštího ročníku dám úplně všechno. Budu míň kecat na foru a víc ladit sestavu.


Ataner:
Co ti dalo popřípadě vzalo v reálném životě Tvé celé účinkování v této hře..většina nás zapálených ví že je to celkem časově náročné.?
A jak hodnotíš šance nováčků dosáhnout vrcholu v dnešní době, kdy ceny kvalitních hráčů jsou na nedosažitelné úrovni?


Nevzalo mi nic, dalo mi jeden důvod proč ráno vstát z postele s trochu větší chutí než bylo obvyklé před začátkem hraní SP. Časově to moc náročné není, kolem compu se stejně motám více méně pořád a SP je stále hra číslo 1. Šance nováčků dostat se na vrchol je stejná jako v době, kdy jsem začínal já-i tehdy vypadala účast v Áčku jako zhola nemožná věc. A špičkoví hráči byli drazí vždy a navíc se dá vždycky vymyslet nová cesta – viz Frankieho mančaft, na který půlka SP světa nevěřícně zírá při každém zápase s ním.


Mazzy:
1. Jake jsou cile pro nadchazejici sezonu?
2. Ktery turnaj povazujes za nejprestyznejsi?
3. Ktery turnaj se ti zda nejlepe organizacne vedeny?
4. Ktereho managera povazujes za nejvetsiho ryvala? (celosvetove/ceskoslovensko)
5. Ktereho managera povazujes za nejlepsiho? Za celou dobu tveho pusobeni v SP? (celosvetove/ceskoslovensko).
6. Skym si na SP nejvice rozumis?
7. Jak dlouho vidis pusobeni v SP? Stale te SP bavi jako drive, nebo ne?


Cíle viz výše, jako nejprestižnější turnaj beru Minci , nejlépe organizovaný turnaj si netroufnu hodnotit, je jich spousta a každý, kdo má chuť udělat něco pro zábavu ostatních, je velký frajer. A mezi Čechy a Slovky je těch frajerů poměrně dost. Největší rival byl vždy AmosZamba, tedy dokud ještě hrál, skvělých managerů bylo za dobu mého působení plno, jmenoval bych dva – Julia Césara a Hernána. Možná byli na SP i lepší, ale oba jsem osobně potkal a oba vládli, když jsem hru žral nejvíce. Na SP si jinak rozumím úplně se všema, asi nejvíc mě bavilo štenkrovat PS-ka. Na SP chci působit i nadále, určitě dokud bude fungovat české fórum tak, jak funguje dneska. SP mě jinak baví stále, ale určitě jsem ho žral kdysi o něco více.


ps2512:
1. jak je to s jeho vztahem k veslováni?
2. jeho noční mura na SP

Veslování nemám rád, je to blbý sport, kterému se nikdy nechci věnovat :) . Černá můra je vyřazení z nějakého prestižního turnaje od autora otázky, to bych musel vážně dlouho zapíjet.

Jaromír Malanta:
1) Co si myslíš o cenách hráčů, o hráčském trhu, o kontrole šerifů nad přestupy, měl by fungovat hráčský trh bez kontroly nebo ne?
2) Prozraď něco o trénování svého týmu, kolik mu věnuješ času?
3) Co by se podle Tebe mělo na SP změnit, inovovat?

O cenách nijak zvlášť nepřemýšlím, skvělí hráči byli drazí vždycky, spíše pamatuju, že v začátcích se platilo hodně peněz i za běžný průměr. Jinak co se týká pravidel, tak má SP hodně slabých míst, šerifové nemají šanci uhlídat všechno. Spoustu věcí by asi šlo ohlídat automaticky, ale to by se hra musela vyvíjet, což se už mnoho sezon neděje. Trénování týmu věnuji poměrně málo času, na transferlistu se pohybuju žalostně málo, nejvíc času na SP mi zabere pročítání fóra. Změny na SP? Zbytečné maření času na tohle téma vůbec myslet.


šutřík:
Mantelíka bych se zeptal jestli jej na SP baví víc fórum , nebo liga? Potom by mě zajímalo, je momentálně nejlepší Český manažer, takže jaký čas denně strávil na SP při budování tak úžasného kádru?


Při cestě nahoru hlavně fórum, při účasti v B a A divizi je to už samotná hra. Moc času denně na SP netrávím, ráno zkouknu výsledky (20 minut), nastavím sestavy na další 2 simulace, po návratu z práce tak půl hodiny nastavením dalších simulací, počítáním soupeřů, případně študováním programu na další dny. Kádr není zdaleka úžasný, nebavilo mě chrastit peníze po nějakou delší dobu a tak kvalita kádru je o poznání horší než týmu, se kterým jsem hrál Áčko dříve.


tosa_CZ:
Na všechny otázky nechť je zodpovězeno po delším hlubokém zamyšlení a pravdivě!
1) Pokud se opět sejdeme na dalším SP srazu, oplatíš mi tu spoustu přihrávek na tvé góly při odpoledním fotbálku, nebo budeš znovu strhávat většinu pozornosti na sebe a černou práci nechávat na jiných? A uplatníš rád své kilogramy (i když jich bohužel není tolik jako dřív) a zkušenosti (ty naopak přibývají) při vendetě Hadískovi, že mě pokoutně při jednom z protiútoků popálil zažehnutým cigárem a tebe poslal nehezky do ochranné sítě?

Fotbal hrát už nesmím, takže ti budu nahrávat spíše piva u baru, co se týče Hadise, tak ho za trest pořádně ožerem, ty ho pak označíš cigárem a já mezitím skočím pro ty sítě na hřiště.

2) Čistě teoreticky - když odmyslíš různé závazky v podobě potomstva apod., přišla-li by na přetřes zásadní otázka a výběr kdo z koho - manželka x SP, potažmo manželka x web, kdo by nejspíše zvítězil a kdo odešel do věčných lovišť?

Už nejsem takový magor, abych nad touto otázkou vážně přemýšlel, takže žena by určitě přežila. A místo netu bych si našel nějakou nevinou zábavu – namátkou vybírám třeba chlast nebo hazard.

3) Kdy a proč ses naposledy vytočil a nadával?

Nadávám často, nejčastěji v práci, u SP spíše skřípu zubama, abych ráno nevzbudil celou rodinu. Poslední dobou to ale celkem vychází, takže není důvod moc skřípat.

4) Kdy a proč sis naposledy koupil něco pro radost? Kromě smutného Ostravaru, který se nekupuje pro radost, i když se to tak může na první pohled zdát, ale z nouze.

Pořídil jsem si nedávno nějaké vybavení na hory, zjistil jsem, že si tam báječně vyčistím hlavu. A po nachozených kilometrech v Beskydech si pak můžu dosyta užít bílého sexu, takže to má jen samé výhody.

5) Kdybys měl něco dělat naposledy, co by to bylo?

Tak to vážně nevím, na tohle téma popřemýšlím a při příštím předvolání ti určitě odpovím.


PaTTrick:
Kdo je pro Tebe v současné době nejméně oblíbený soupeř? A proč?


Nejméně oblíbený byl oslíček, vždycky mě dokázal neplánovaně obírat o body v Áčku. Ale dnes jsem neplánovaně obral o body v lize já jeho, takže se uvolnilo místo. Když tak nad tím přemýšlím, tak i PaTTrick měl nějaké remízy se mnou při slabším výkonu, tak by ho mohl nahradit. Samozřejmě se všema hraju rád a nálepka nejméně oblíbený soupeř je pro tyto managery vyznamenání za skvěle odvedenou práci při řízení jejich týmu.

Má Me-dynamo největší smůlu v historii A -divíze?

Podle mě nemá a navíc si to tak trochu zaslouží za to věčné brečení.

Za kolik by si od Sjarela koupil SP PROJECT web-page?

Tak to nemám ani ponětí, co by to mohlo stát. Už jsme něco takového kdysi probírali na srazu ve stavu solidní opilosti, ale pokud mě paměť neklame, tak jsme k žádnému konkrétnímu číslu nedošli.


xixor:
Otázka: Zkus popsat, jak by měla vypadat tvá ideální dovolená.


Zrovna včera jsem s manželkou řešil další dovolenou. Divila se, že nechci jet s nějakou velkou skupinkou přátel jako v minulosti. Tak jsem odpověděl, že tam bude WIFI, tak na co hromada přátel :) . Jinak člověk na ideální dovolené většinou nejezdí, takže jídlo by mi manželka ke compu určitě nenosila.

PS: On mi totiž vyprávěl, že by během dovolené nejdraši seděl celý den u compu a pařil. A manželka by mu nosila jen jídlo. :)

P. S. Ani nevím, že jsem někdy něco takového plácnul. Asi jsem měl hodně v kulích. Anebo Xixor :)

oslicek:
1) Mantel znamená MANažer TEchnoLog nebo MANažer TELocvikář?
2) Co nějaký SP sraz? Nechystáš se něco zorganizovat?
3) Proč si nikdy nevyhrál SP?


Mantel je německy Kabát, což je moje příjmení, ale jinak ta první možnost by na mně celkem seděla. SP sraz určitě organizovat nechci, ale budu na něho určitě přihlášený jako jeden z prvních. Ostatně tak tomu bylo vždy i v minulosti, takže nic nového. SP jsem nevyhrál a ani nevyhraju, protože jsem vždycky hodně nedočkavý, nebaví mě skrblit peníze a stavět bezkonkurenční tým. Tak musím holt vystačit s občasným nakouknutím do Áčka.

Impossible:
Otázka c1.: Manteli, když už přestaneš dělat Vlastu a necháš i ostatní managery urvat nějaký ten turnajový vavřín?

Na tohle se těším celou dobu, co mám postavený tým,čekám až jim dojdou zkušenosti a jsem vždycky vypráskán z turnajů nějakým momentálním českým leaderem (nejlépe v semi nebo finále). Školil mě takhle Jeremy, hernán, z poslední doby Papa. Takže si to budu chtít užít úplně do konce a naskrblit těch vítězství co možná nejvíce :mrgreen: :mrgreen:

Otázka č.2.: Jak vlastně vzniklo ono jméno Mantel?

Moje příjmení je Kabát a to se německy řekne Mantel. Byla to od mládí jedna z opravdu velkého množství přezdívek, které jsem vlastnil, ty ostatní byly víc divné, takže jsem použil tuto.


MilanSLOVAKIA:
1) vazna otázka - Ako sa vlastne ten nas Mantelik dostal k SP?
2) Akym druhom alkoholu oslavil vitazstvo tvojho pohara (ak ziadnym okamzite s ním do basy :D)
3) Kedy planuje konecne prestat buzerovat celu SP spolocnost svojimi vitazstvami SPFA?


Dostal mě k tomu kámoš, podrobnosti už jsem tady někde vysvětloval. Vítězství v turnajích zapíjím jen výjimečně, výjimkou byla Mince, kde se to prostě zapít muselo a pak taky jistý Memoriál, kdy byl pohár přímo tekutý a na oslavu se přímo nabízel. Jo a tak na tři sezony buzerace bych to ještě viděl (v ideálním případě), pak už budu zase jen čistý přispívatel.


tomkycz:
*Vím, že si dokončil VŠ studium, ale nevím, jaký užíváš titul, jaký obor a kde si vystudoval, jak ti studium šlo atd... ?


Studium mi šlo dobře, protože hrozně nerad prohrávám a vyhazov od zkoušky by byla prohra, jinak jsem studoval dálkově VŠB v Ostravě, obor Management jakosti a výsledkem snahy je Bc. před jménem, které ale stejně nikde nepoužívám – nijak se mi to jména pak nelíbí. :)

*Po pádu z A divize si se dal na kšefting a to by mě opravdu zajímalo, na jakou cifru na svém kontě si se dostal, než si začal tvořit kádr k obrazu svému... ?

Opravdový kšefting jsem nikdy nedělal, jen jsem prodal bývalé hráče a čekal, až se prachy nasbírají samy (junioři a hlavně příjmy ze vstupného). Při prvním pobytu v Áčku jsem si někde dělal analýzu, kolik mě stál postup do Áčka. Jasně tam vyčnívali ty příjmy ze vstupného a junioři. Na kontě myslím nikdy nebylo víc než 100 mega.


Mccgrady:
ale tak jednu bych našel:
1) Zdali si myslí, že někdy může soccerproject vyhrát?


Nemyslí.


GeorgeTT:
1. Kto (čo) ťa priviedol(lo) k Soccerprojectu?
2. Výška, váha, č. topánky?
3. Najobľúbenejšia herečka?


Kámoš, 185 cm, 96 kg, boty č. 43 a nej herečka je Tereza Voříšková.

4. Najnenávidenejší zahraničný futbalový klub?
5. Ktorý klub ti je sympatickejší : Dynamo Lamovice alebo Ellamo Prague ???
6. Chutila ti slovenská borovička?


Nemám žádný nejnenáviděnější klub, nicméně prohra Sparty v lize vždy spolehlivě potěší :wink:
Oba tyto kluby má rád a borovička chutnala, ale zcela vypito ještě není.


Foxir:
Nakolik vhodnou studijní přípravou na zkoušky jakéhokoli typu je podle Tebe prochlastaný víkend s lidmi, které jsi do té doby nikdy naživo neviděl a zažil jsi někdy něco podobného? :)


Zpětně musím zkonstatovat, že to byl ten nejlepší nápad, co jsem mohl udělat. Státnice dopadly báječně a já jsem si ušetřil moře nervů, které bych měl při přípravě doma. Z předchozí odpovědi lze vystopovat, že zažil a užil si.


Milko:
Otázočka na mantela:
Vyhrávaš skoro všetky turnaje na fóre, ale ešte nikto nevyhral ten tvoj. Kedy môžme očakávať vytvorenie tvojho cupu na fóru???

Nikdy jsme žádný opravdový Mantel cup nedělal, veřejný turnaj pro 4 lidi jako turnaj nepočítám. Neměl bych chuť na všechny ty věci kolem, takže vlastní turnaj na foru udělám jedině jako rozlučkový až budu jednou s SP končit.


kamil581:
Ahoj, tu je otázka : SP hrám už dlhú dobu a stále som sa nedostal vyššie ako do F, hoci sa snažím dodržiavať všetky rady skúsených manažérov. Ako to robíš ? Nechceš mi robiť asistenta ? Vďaka za odpoveď ...


Asistenta raději ne a SP je celkem jednoduchá ekonomická strategie a jsou tady daleko povolanější, kteří by o ní měli přednášet. Když budeš mít v pohodě ekonomiku týmu, případně budeš dobrý kšeftař, tak tě časem úspěch na SP nemůže minout. Když to chceš urychlit, zajdi párkrát zachlastat s někým, kdo to má v malíčku, případně se zúčastni SP srazu, tam ti to nalijeme do hlavy za víkend. :mrgreen:


Roman44:
1-Poslední dobou dochází na stadionu ke stavbě barů, je to způsobeno ukončením prohibice nebo proto, aby se fanoušci dívali na již dosluhující jednoduchou diodovou výsledkovou tabuli přes dno půllitru a nepoznali, že 15000 tisíc fanoušků ze severní tribuny se dívá na novou elektrickou.
2-Když se dívám na tvoje trofeje BCDDEEFGH tak mi to připomíná noty. Když si je přehraji tak to zní jako melodie filmu Forrest Gump je to záměr nebo náhodička?


Je to přesně proto, aby si nevšimli přístavby na severní straně. Zatím se to daří, nikdo si zvýšené kapacity ještě nevšimnul. Jen pokladník kroutil hlavou, když počítal příjmy z posledního domácího zápasu. Dostal permici do baru a už nekroutí. Jinak Forest je můj oblíbený hrdina, ale notám nerozumím, tak to asi bude dílo náhody. Jen ten úvod je nějaký divný, jako by tam něco chybělo :mrgreen:


Prim:
Ma otazka: "na ktereho soupere si z dlouhodobeho hlediska veris, a naopak, s kym se ti tradicne prilis nedari?"

Věřím si vždy na PS-ka, protože to tak musí být. A nedaří se mi s každým, kdo má lepší tým než já. Naštěstí takových poslední dobou zas tak moc není.
P. S. Ale poslední dobou mě vážně sere léblík



Crueface:
Tenhle nápad se mi líbí! Otázky typu "kolik času denně strávíš u SP" psát nebudu (pokud se nikdo nezeptá, polož klidně tuhle otázku. Mě by spíš zajímalo, co ho baví na SP..


Vyhrávat a fórum.


Raduuza:
mě by zajímalo, zda někteří tví hráči ve svém volnu vystupují jako tvrdí rockeři ve skupině Kabát .-)) (pro méně chápavé německy Mantel - česky Kabát)


Pochvala za dobrý postřeh, jsi jediná, kdo na to přišel sám. Jinak z týmu u Kabátů nikdo nehraje, mám v týmu samé brousky a u Kabátů je to na ně příliš slabé.


Hadis:
Moje otázka na Mantela zní - pochopitelně není z oblasti SP, to není pro mě zajímavý :D :
s napětím sleduji situaci ve fotbale a tzv. Křetínskou taškou a dopis rozhodčího Adámka na FAČR, zajímal by mě názor Mantela na tuto situaci ??
Pochopitelně druhá otázka s tím úzce souvisí a to situace Baníku, nejen jeho postavení v tabulce, kde se zuby nehty drží poslední pozice (bylo-li by to možný, už by se neudrželi), ale i fungování klubu jako takového ??
Děkuji za zodpovězení


Tu frašku raději vůbec nesleduji, stačí mi dost špíny každý den kolem mě v reálném životě. Jinak Baník to má nahnuté už hodně dlouho a pokaždé haluz mít nebude. Nicméně to tenhle ročník ještě zvládne podle mě. Zakopaný pes bude právě ve fungování klubu, ale poněvadž do něho nevidím, tak těžko říct, jak dlouho bude ta agonie trvat.


palo:
1) oblíbené jídlo?
2) jídlo, které nenávidíš?
3) oblíbený film?
4) Posloucháš nějakou hudbu? Jaký styl?
5) oblíbený interpret?
6) Pařils někdy na Stodolní? :)


Jakékoliv, ale musí ho být hodně.
Drš´tková
Přelet nad kukaččím hnízdem, Poslední mohykán (hlavně poslední scéna, kterou si vždycky pouštím, když mám všeho kolem pokrk), česká klasika. Z poslední doby film Nedoknutelní, od kterého jsem vůbec nic nečekal a pak z něho byl nadšený.
Hudbu poslouchám jakoukoliv kromě dechovky a metalu. Z poslední doby nic určitého, dříve Alanis Morissette nebo Cranberries.
Na Stodolní jsem párkrát byl, nevím, co na ní všichni vidí, já to tam nesnáším.



Dajo:
Keďže ma žiadna poriadna otázka nenapadla tak by som dal túto " Rád by som sa od Mantela dozvedel a ja to fakt neviem :-) či smrdí hovno vo vesmíre ?
Vopred ďakujem za odpoveď.


Nesmrdí :mrgreen:


acskncl:
Zeptej se, pokud se mu nepovedl letos titul v A (stale je ve hře a při pomoci randomu ne bez šance)zda ma v planu vybudovat třetí hvězdný tým a ten titul konecne vyhrát.


Myslím, že letos by to musel být random jako prase, aby se něco takového mohlo stát. Pro mě je překvapení, že se stále držím čela (stejné to bylo i loni, ale tuhle sezonu je to větší překvapení, protože hraju Hernán cup). Žádný další tým do Áčka už s největší pravděpodobností stavět nebudu.


Azor:
Čau, moje otázka na Mantela zní: Jaké pivo máš nejradši?


Tradičně Radegast a poslední roky nikdy neodolám Plzni, když ji někde mají dobře ošetřenou. Pro místní znalce se zařízení jmenuje Slezská PUOR, je to kousek vedle Stodolní a tam je ta Plzeň parádní.



sexy kotě:
Otázka: Zda bylo náročnější vybudovat aktuální tým, nebo ten předchozí s kterým skončil v A na druhém místě.


Tenhle, i když je horší než ten předchozí. Na trhu bylo daleko míň vhodných hráčů.


Hippo:
Ako sa vyrovnávaš s faktom, že minulú sezónu si skončil pod dvoma dosť čudnými manažérmi? Dá sa to psychicky vydržať?


Dá, musíš si pořídit ještě další online hry na netu a pak je to brnkačka.


Vidíš reálnu nádej (túto sezónu) na zisk SP pohára?

Nevím, jestli je reálná, ale rozhodně to zkusím. Závěr je hodně o zkušenostech s posledním týdnem v poháru (a ty nemám) a štěstí. Nějak to nakonec dopadne.

Hru hráš viac ako 5 rokov. Uvažoval si niekedy vážne nad koncom?
Jo, chvilku když s tím prásknul AmosZamba, měl jsem strach, že mě to nebude bavit. Ale hned jsem to zavrhnul, poněvadž mě to baví stále.


No a na závěr,jak už je na takovém výslechu Na fízlárně zvykem,chceme po Tobě jméno.
Jméno manažera, který se stane obětí policejních represí po Tobě a bude předvolán Na fízlárnu jako druhý.
A zároveň máš právo položit mu první otázku.


Napadla mě spousta managerů, už jsem měl vybraného ------, pak ------ , ale nakonec jsem se rozhodnul pro ------. Snad štafetu převezme a bude si výslech užívat stejně jako já.

A otázka:
Za jakých okolností (tráva, chlast, kocovina, naprostá střízlivost) tě kuwa napadlo-------------------------------------------------------------. A opravdu jsi věřil, --------------------------------------------------------------------- ?

Díky za Tvůj čas i za ochotu !!! palo



No a na závěr rozhovoru už zasáhla policejní cenzura.Co jste si odhlasovali,to máte... :twisted:
A koho že to mantel vybral ? Dozvíte se,až přijde čas... :wink:
Last edited by palo on Fri Sep 13, 2013 1:36 pm, edited 2 times in total.
Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Stratovarius Cup XV. - Na fízlárně s mantelem

Post by tomkycz »

super výslech a jako dalšího adepta tipuji léblika, frenkieho a nebo tlučhubu... 8) a teď se jdu konečně podívat, jak si vede béďa... :oops:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - frenkie posledním čtvrtfinalistou

Post by PaTTTTrick »

palo wrote:
PaTTTTrick wrote:já jsem taky pro tutlání.... dokonce jsem to původně pochopil tak, že my ostatní máme hádat z odpovědí hádat, který že manager to odpovídá ...

Ale pokud obešleš skoro všechny aktivní managery s tajnou otázkou pro hráče xXX, tak pak nevím pro koho to bude tajný :-)
Přece pro něho. :wink:

Já jsem to asi nějak blbě vysvětlil,protože ani Georgeovi to nebylo jasné.
Takže jedná se o to,jestli ten zpovídaný manažer má vědět o tom,že na něho sbírám otázky,nebo se to má dozvědět až nakonec,když mu je pošlu.

Jinak mantel včera večer poslal odpovědi,budu se to snažit dnes zmáknout a hodit to na fórum.Nejpozděj zítra,mám to dnes takové náročnější...
jo takhle.... takže Tobě jde o to, jeslti má xXX vědět, že za týden dostane 50otázek a nebo dostal rovnou mail s 50-ti otázkama? Tak v tom případě je mi to úplně fuk :wink:
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”