Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - mantel obhájil a pobral všechny S

Post by frankie_doparoma »

paradni vyslech, jsem zvedav koho skripnem priste (kazdymu komu nedojde dotaz na otazku pro vyslychanyho ; maly upozorneni ; jdou po vas!)
Hadis wrote: i když, když jsem se díval na počet hlasujících, tak to vypadá příští rok na historickou účast :-)
[/i][/b]
btw. jak se pozna pocet hlasujicich kdyz kazdej ma 1 az 5 hlasu?
je tam 19 hlasu, mohlo hlasovat 19 lidi a nebo taky jen ctyri
:?:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - Na fízlárně s Papou str.183

Post by Mccgrady »

Naprosto perfektní nápad s fízlárnou...!!!

gratulace k obohacení socceru !!!

díky

Mccgrady
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - Na fízlárně s Papou str.183

Post by palo »

Mccgrady wrote:Naprosto perfektní nápad s fízlárnou...!!!

gratulace k obohacení socceru !!!

díky

Mccgrady
Díky.
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - Na fízlárně s Papou str.183

Post by palo »

-----------------------------------------------------------------------------------Image
-----------------------------------------------------------------------------------Image
-----------------------------------------------------------------------------------Image
Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XV. - mantel obhájil a pobral všechny S

Post by Hadis »

frankie_doparoma wrote: btw. jak se pozna pocet hlasujicich kdyz kazdej ma 1 az 5 hlasu?
je tam 19 hlasu, mohlo hlasovat 19 lidi a nebo taky jen ctyri
:?:
Taky jsem nad tím pak přemýšlel, ale předpokládám, že většina uvedla jeden termín.
I kdyby každý uvedl 2 termíny, je to furt větší zájem, než co byl na začátku letošního roku o letošní sraz.
AC Had Bozak

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XV. - Na fízlárně s Papou str.183

Post by palo »

----------------------------------------------Image


----------------------------------------------Image



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!!! THE END !!!







------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Stratovarius Cup XVI.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------a

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Hujer Trophy



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!!! 12.12.2012 !!!
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - Na fízlárně s Papou str.183

Post by frankie_doparoma »

hmm sest hracu v allstars je moc pekny, skoda jen ze to neprineslo naky sladky plody:)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XV. - Na fízlárně s Papou str.183

Post by crueface1 »

frankie_doparoma wrote:hmm sest hracu v allstars je moc pekny, skoda jen ze to neprineslo naky sladky plody:)
Na co sladký plody? Stačí,když se daj zkouřit,ne? :mrgreen:
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Stratovarius Cup XV. - Na fízlárně s Papou str.183

Post by Dajo »

frankie_doparoma wrote:hmm sest hracu v allstars je moc pekny, skoda jen ze to neprineslo naky sladky plody:)
Ja tam nemám ani jedného a vôbec žiadne plody. :mrgreen:
Dajo
FK Laugaricio
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12. !

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s oslickem


Ahoj,
Tak už na Tebe taky došlo - jsi předvolán Na fízlárnu. :)

Vybral Tě Papa Bouba Diop,který se ptá:

No asi nejtěžší část...ale já bych si vybral Oslíčka protože mě zkrátka zajímá jak to dělá že se takhle dlouho udržel v áčku předpokládám bez nějakých horentních finančních rezerv??

Byla to hodně často klika, nic jiného. Pak si myslím, že často to bylo o lepší znalosti herního enginu než měli ostatní manažeři, kteří v té době to áčko hráli a o ten sestup se mnou bojovali. Teď to už přiznat můžu, asi v pěti sezónách, včetně té poslední, sem si zanalyzoval na začátku všechny týmy a bylo mi jasné, že spadnu. Bohužel manažeři pak dělali neskutečné kiksy, že se to povedlo vždycky nějak spytlíkovat alespoň na to desáté místo. Některé sezóny sem neměl tým ani na déčko, ale šest manažerů rozprodávalo... No, a ty peníze? Bylo to většinou o tom najít nákupní taktiku, která nebyla většinová a pak se jí držet, protože ti hráči byli levní. Zpočátku to byli hráči 21-23 let, protože všichni byli posedlí juniory, pak sem přešel na 24 - 26 let a nakonec 27 - 29 let, pak už nebylo kam uhnout, tak sem začal zvyšovat agresivitu. Dál, jako áčkaři mi vždy vezme někdo z poolu přátelák, což je 12 zápasů týdně, což je nějakých 10M za sezónu (ca. 5 hráčů do áčka...) . Pak se snažím optimalizovat platy hráčům - prostě šetřit, kde se dá. myslím, že více než 15M sem v áčku nikdy neměl, to je pravda.


Kubajdí:
Ahoj, tak by mě třeba zajímalo jestli má ženu a co ona na to, že hraje online hru :-)


Ano, mám úžasnou ženu - jsme svoji přes šest let. Hraní mi toleruje - vedle SP hraju ještě hattrick, footstar a pak naživo scrabble, protože každý prostě nějaké koníčky mít musíme, aby nám z toho nehráblo... WoWko a Diablo už moc netoleruje, ale hraju asi tak tolik, že my na Drahym asi pětkrát smazali účet a Diablo sem hrál taky asi 30 hodin - ale už sem na nightmare.


Crueface:
U oslicka mě napadá podobná otázka o u Papá Bouby,a sic,kde schrastil takové manažerské jméno.Ve spojení s názvem týmu mi připadá,žes měl rád Indiány..měl jsi rád,jako malej kluk,indiány?


Manažerské jméno a ostatně i název klubu pochází z mého pracovního pobytu v Japonsku. Totemo Baka znamená v překladu něco jako naprostý hlupák - česky se to dá říci oslíček. Když se o mě Japonci bavili, používali právě tohle spojení. Tím jak sem po večerech tajně studoval japonštinu, tak sem to časem pochytil. Jo, Indiány sem měl rád, když sem byl malý. Myslím, že to tu zmiňoval i Mantel, který je jen o pár let starší - měl sem třeba rád na čtení KODovky - např. právě posledního mohykána.


mech:
Otázka pro Oslíčka: Jak se řekne japonsky - SOCCERPROJECT - FOTBALOVÝ MANAŽER PRO ZÁVISLÁKY.


saká purodžetto - chuudoku-san no saká manédžá - takhle je to foneticky. chceš to napsat i vysypaným čajem?


tomkycz:
takový zahřívací rychlokvíz :-)
1. Japonsko nebo Čína
2. cigarety x tráva
3. Zeman x Fišer
4. SP sraz x dovolená
5. Pivo x víno
6. ženy x SP
Po letech strávených v áčku to letos nevyšlo, co bylo jinak ? Jak to prožíváš, kdes bral motivaci a hodláš se tam vracet ?
ještě pro jistotu, kdyby se tošík zapomněl zeptat: máš doma akvárko :-)


1) Japonsko. V Číně mě několikrát okradli - v dubnu příští rok mám letět do Nankingu - přemýšlím, jak se tomu vyhnout.
2) cigarety pouze v totální opilosti. tráva - byl bych pro legalizaci, když se může prodávat kola, kafe, čaj nebo alkohol.
3) ani jeden. prezident má být nejlepší z deseti miliónů - kdokoliv byl komunista, nemá tam podle mě co dělat (i když byl třeba komunistou dva roky před čtyřiceti lety)
4) sp sraz - ať už malé srazy, které jsme měly v Brně nebo ty velké v Pavlovicích. dovolená je flexibilní, dycky se dá někam přeložit - jezdíme stejně na blind nebo na last minute.
5) oboje. záleží na co mám chuť. poslední dobou ale spíš víno.
6) obojí je krásné, ne?

z áčka sem spadl, protože se mi nepovedlo nakoupit konkurenčněschopný tým. nemyslím si, že bych měl nějak smůlu, ale štěstí mi naproti moc taky nešlo - těch vyloučení bylo docela dost. nicméně dvanáct týmů bylo opravdu lepších a pokud bych se zachránil, bylo by to nespravedlivé.
motivace není třeba - SP je hra, která mě baví. občas vyhraješ, občas prohraješ. není to o tom, se tam dostat zpátky, ale aby mě to bavilo. až mě to bavit přestane, tak hrát přestanu.
akvárko nemám. měli jsme psa - včera umřel. cynicky bych mohl poznamenat, že nepřežil sestup oslíčků z áčka, ale byl už starý - bylo by mu v lednu 18.


tosa_CZ:
Znám jen dva oslíčky. U toho filmového vím, jak získal dračici. Tož budu rád za ojasnění, jak jsi ty, jako ten druhý mně známý, získal podobně netradiční (pravda, i když ne zase tolik exotickou) partnerku?

Česká republika sponzoruje turnaje "grand slamu" v sumu. Vítěz dostává sud plzně (Asashoryu, Hakuho a Harumafuji už založili asi v Mongolsku pivovar :-)). při té příležitosti pořádá český velvyslanec v Japonsku v místě turnaje párty, kam jsou zvaní všichni Češi žijící poblíž a můžou přijít i Japonci, které nějak zajímá Česká republika. Tak sem tam přišel, v klidu se ožíral saké se zbylými ca. deseti Čechy a Češkami v té době žijícími na Kjúšú, když najednou přišla ONA.


ps2512:
1. jak to dělal, že tak dlouho vydržel v A divizi?
2. co bude následovat, pokud z A sestoupí?


1) byla to spíš klika než umění. když sem měl špatný tým, tak šest týmů rozprodávalo, občas tam byly lamy, které měly nadupaný tým, ale neuměly s tím moc hrát (napadají mě třeba babelki). soustřeďoval sem se na ligu, spousta týmů zkoušela Hernán Cup, a proto měli špatné čtvrtky a pátky.
2) nevím. ptal sem se jednoho dobrého manažera o radu jak kšeftovat, protože to neumím, tak to asi pár sezón zkusím, jestli mě to bude bavit. když ne, tak to budu asi nějak šolichat, aby mě to bavilo (třeba turnaje nebo výchovu juniorů). chtěl bych se dostat jednou aspoň na asi 50-60M na kontě. jinak jsme se s Jeremym na nějakém srazu před 3-4 lety bavili o vizi vyhrát áčko s hráči s agresivitou ca. 80-90, ale v malém rozptylu. budu teď proto ostře sledovat frankieho, abych viděl nakolik viabilní ta idea je. pokud bude někdy nějaký návrat (nebo neshodí-li Sjarel SP), tak asi s týmem obdobným jako má frankie.


Kenji:
Škoda, že Tvé www stránky neprocházejí aktualizací, máš tam moc pěkné informace, teď už jsi v ČR nebo to stále ovládáš ze států. kde si myslím, že ani snad nemůžou mít internet...?

stránky neaktualizuju už několik let, to je pravda. mám teď souběh několika prací, kde sem v zahraničí tak 3-4 měsíce z roku, ale natrvalo už se nikam nechystám, protože se nám teď narodila malá. nenapadá mě, co by to muselo být za výzvu, abych někam na dlouho zase vyjel (i když se tu rýsuje jedna akce ve Vietnamu asi na pět let a někdo tam bude muset jet). web sem pak aktualizoval spíš na FB, ale už i tam na to kašlu - není na to nějak čas.


Azor:
1. Po 21 sezónách to vypadá se se vrátíš do Béčka. kolik chceš tam strávit sezón? Zase přes dvacet? :)
2. Máš nějakého chovného oslíčka, případně chtěl by sis někdy v budoucnu pořídit oslíčka (či rovnou oslí farmu) ?

1) nejsem ještě pevně rozhodnutý, ale asi tam strávím jen sezónu a pofičím rychle dolů. neskromně myslím, že bych se asi při stoprocentní koncentraci na ligu udržel, ale asi bych si chtěl zkusit pocit mít nějaké peníze na účtě a koupit i hráče na víc než na sezónu nebo dvě.
2) oslíčka nemám, ale od ledna se stěhuju za bráchou (Raynook) zpátky domů na vesnici na Vysočinu, takže tam není nic vyloučeného. ale spíš ne, mám pracovní vytížení okolo 90-100 hodin týdně - to by asi oslíčci umřeli hlady, protože bych neměl čas se o ně starat. ale frankie tu našel nějakou adopci na dálku, to možná někdy zkusím.


Hadis:
Oslíčku, nedávno se Ti narodilo dítě, jaký to je ? :-)

Hadisku, to byla ta nejúžasnější věc na světě. už i porod byl něco fantastického a nezapomenutelného. tak nějak sem se přes 30 let životem bezcílně plácal, až pak přijde něco, co úplně změní život. je to obrovská radost, potěšení, malá je prostě skvělá.


sexy kotě:
Vypadá to, že se ti na asi 15 pokus podaří opravdu sestoupit. Máš v plánu sestavit nový tým, který v A vydrží nejen zase aspoň 20 sezon , ale to Ačko i rovnou vyhraje?
Vidíš nějaký český tým co by v dohledné době mohl Ačko zase vyhrát, nebo se budem muset spokojit jen s velkým zastoupením a semtam nějakou tou bednou?


1) plán zatím nemám, ale asi se žádný velký návrat konat nebude. nemám na to čas, prostor a nejsem tak dobrý manažer jako byl Julek, Jeremy nebo Hernán, abych to áčko vyhrál. jinak ti musím takhle zpětně poděkovat, protože s využitím tvé taktické rady sem si minimálně o několik sezón pobyt v áčku prodloužil.
2) příští sezónu vyhraje áčko mccgrady, pokud se soustředí na ligu a pak ještě tak 2-3x. tak dobrý mančaft tu dlouho nebyl. budu držet palce ještě frankiemu, protože jeho experiment je zajímavý a neotřelý.



Hernán Crespo:
Chtěl jsem zeptat nejfousatějšího manažera v A-divizi všech dob. Tedy, ne že by jsi měl tak dlouhé fousy...kde hledáš motivaci pro stálý boj se smetánkou v A-divizi po těch tisíci sezónách, které v ni tak úspěšně působíš? :-)


zdravím pro změnu nejlepšího českého manažera. fousy jsou pryč - nějak to svědí - Usáma ze mě nebude :-). pobyt v áčku sem nebral nějak motivačně, ale spíš výzvu porovnávat se s výbornými manažery a nezřídka lepšími týmy. je to zábava, vize, ale ne cíl. když je to cíl, tak když ho dosáhneš, tak není kam dál jít. musíš hledat jiný cíl. myslím, že tohle sám znáš nejlíp. bylo by to pak jak droga. áčko byla zábava, ve které sem měl docela kliku.


Milko:
Nebude pre teba frustrujúce hrať v budúcej sezóne "iba" B-divíziu?:-)


frustrací pro mě na SP nebude nic. hra mě pořád baví, i kdybych to měl mydlit v háčku s boty. je to takovéto 5-10 minutové odreagování během dne.


frankie_doparoma:
Jakou oslickove zerou* travu?
*(nebo jinak konzumuji)


oslíčkové žerou yzop, možná i smetánku - asi záleží, kde je pěstuješ. s manželkou sme byli kdysi na dovče na Rhodosu, tam byli děsně vyhublí jak na nich asi šetřili.... hajzlové.... a manažer? už to není taková divočina jako na výšce nebo ve squatu nebo když sem byl rok v Portugalsku.


Foxir:
Kobyla má malý bok, to vědí asi všichni, ale co má oslicek?
Co má kobyla?
Jak jsi daleko s překladem našeho výkladu ohledně vlaštovčího trusu a jeho negativního vlivu ve středověkých bitvách?

1) oslicek má velké uši a proto má za ušima...
2) kobyla má mobila.
3) momentálně je tento sonet zhudebňován. oslovil sem jednoho poměrně známého hudebníka, aby tomu udělal vedle hudby a marketingu i nějaké promo, ale ten debil si vzal do televize místo osla kohouta, tak sem s ním okamžitě ukončil spolupráci. teď navazuju spolupráci s jedním alternativním japonským skladatelem a doufám, že na příštím srazu bude nějaká performance.


PaTTrick:
Ahoj, tož otázky na Oslíčka se samy nabízejí.... jak se cítí jediný hráč v historii SP, který v součtu všech sezon nasbíral v A divizi více než tisíc bodů? Váží si on sám tohoto úspěchu? Letos už je sestup bohužel jasný, tak co dál brachu? Máš energii na rebuild a novou etapu? A co Tvůj bratr, finský blesk... vrátí se ještě někdy k SP? Kdy nám ukážeš nějakou hezkou Japonku? :-)


1) těch tisíc bodů - tak nějak se to sešlo - je to spíš klika než co jiného.
2) co bude dál ještě nevím, psal sem o tom už výše.
3) brácha Raynook - teď se nastěhoval s gepardou do nového bytu, tak na nic nemají čas.... stěhuju se ale od ledna za ním do stejné vesnice, tak na něj dohlídnu, aby nekalil pořád dokola WoWko a zkusil si znova SP, ale bude to těžké - asi znáš historku, co se stalo, když dělal šerifa, tak myslím, že ho asi nezlomím.
4) hezká Japonka je třeba Koyuki nebo již zmiňovaná Kiko Mizuhara, ale nejkrásnější je přeci moje manželka nebo hlavně dcerka :-) - viz příloha.

---------------------------------------------------------------------------------------------Image


Pavel:
Byl jsi v poslední době v Japonsku?

Byl sem tam před pár lety párkrát obchodně, ale už sem tam dobré tři roky nebyl. Chystáme se tam na konci února ukázat vnučku.


palo:
1.)oblíbený film?
2.)oblíbené jídlo?
3.)jídlo,které nesnášíš?
4.)oblíbený hudební interpret?
5.)vadil by Ti I.Horník ve Slavii?
6.)uvažoval jsi někdy za těch 6 let,že bys se SP skončil?
7.)byl jsi na nějakém srazu,příp.kolikrát a jak na to vzpomínáš?


1) Líbili se mi oba filmy o Doors, z těch starších byl famózní Amadeus (poprvé a naposled sem v kině tleskal) nebo Gladiátor, za posledních pět let se mi líbilo třeba Into the Wild. Jinak mám rád akční filmy, třeba s tomkyczem. Spíš se mi už na filmech líbí herečky - Scarlett Johansson v Islandu nebo Diana Kruger ve Wicked Parku jsou naprosto úchvatné a okouzlující. Nebo Kiko Mizuhara v Norwegian Wood - oh yeah, té by tam také slušel...
2) jakékoliv mořské ryby a cokoliv s mákem
3) zvířecí vnitřnosti
4) to je těžký, mě se líbí docela dost hudebních stylů - je to podle nálady. Anathema - Silent Enigma, Radiohead - Creep, Metallica s Burtonem, SOAD, v práci když sem sám, tak poslouchám pořád dokola trojkompilaci od Slayer - Angel of Death, South of Heaven a Raining Blood. Občas mám náladu na ska (Švihadlo, Boom, Happjaku Mongolu, Tokyo Ska Paradise), na punk nebo reggae. Nemám rád pop a taneční muziku.
5) ano, nemám rád křivé a falešné lidi. vadil by mi kdekoliv.
6) jo, občas jo, ale když se nedaří, tak si časem zvykneš. jestli toho nechám, tak jedině kvůli časovému zaneprázdnění nebo mě to přestane bavit nebo kvůli jiným prioritám
7) kromě prvního tak na všech těch velkých - tam si toho moc nevzpomínám :-), ty brněnské srazy s Julkem, Foppou nebo Andrewem a dalšími byly takové decentnější, i když sme se taky nešetřili. Jo, byla tam dycky dobrá atmosféra.


pupajdi:
přivezeš na sraz pro tošíka japonský akvárko? :)


myslíš bonsai akvárko s vycházejícím sluncem plné koi kaprů?


A na závěr - koho dalšího bys vybral Na fízlárnu a na co se ho chceš zeptat?

Nejtěžší otázka. Měl bych otázky asi na 25 manažerů, ale na -----, -----, -----,-----, ----- nebo ----- se určitě v tomhle kolečku dostane a protože na SP je ------------------, tak bych se chtěl zeptat -----, ----------------------- a jestli někdy vyrazí na nějaký SP sraz?



Díky za Tvůj čas,palo
Last edited by palo on Fri Sep 13, 2013 1:41 pm, edited 1 time in total.
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by Hippopotamus »

Palo, toto bol fakt skvelý nápad. Myslím, že rozhovor s oslíčkom je absolútne top :P Perfektné čítanie!
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by acskncl »

Pekny rozhovor s Oslickem, nejaka otazka v planu byla, ale nejak se to vcera casove nezvladlo....
Na ceste do propadliste dejin.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by palo »

Hippopotamus wrote:Palo, toto bol fakt skvelý nápad. Myslím, že rozhovor s oslíčkom je absolútne top :P Perfektné čítanie!
Díky.Hlavně posílejte otázky,ať je to z čeho dělat... :wink:
Co se týká toho rozhovoru s oslickem - už když jsem to zpracovával mne napadlo snad dvacet dalších otázek,na které bych se zeptal... :wink:
Taky oceňuju že je prvním,kdo poskytl i fotku (teda když nepočítám Papovo akvárko... :mrgreen: )
Image
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by Raduuza »

teď jsem se konečně dostala k přečtení rozhovoru s Oslíčkem a vůbec to nemělo chybu, hezký počteníčko a krásný miminko :)
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by ps2512 »

Super práce kluci :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”