Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by pupajdi13 »

Hezký,,,,Azor mi vyfoukl nápad a spunktoval to celé rychlejc 8) až jsem z toho zapoměl poslat otázku :oops: , počtení opět parádní a ta gradace Patreze vs palo u akvárka (Tošova samozřejmě) , ta je famozní 8) .
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by crueface1 »

Cháááá...tak to je prdel přátelé !! :mrgreen: A zjišťuju,že nejen mne uvrtal Aťa na fórum :wink: Se těším na další várku :wink:
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by palo »

crueface1 wrote:Cháááá...tak to je prdel přátelé !! :mrgreen: A zjišťuju,že nejen mne uvrtal Aťa na fórum :wink: Se těším na další várku :wink:
Dlužíš mi vysvětlení co je to ten POŽURŽIL... :wink:
Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by PaToM »

palo wrote:
crueface1 wrote:Cháááá...tak to je prdel přátelé !! :mrgreen: A zjišťuju,že nejen mne uvrtal Aťa na fórum :wink: Se těším na další várku :wink:
Dlužíš mi vysvětlení co je to ten POŽURŽIL... :wink:
http://www.fdb.cz/film/valentin-dobrotivy/hlasky/22036

"... Požuržil. No to je pojistka současne uzavřena na požár, úraz, živelní pohromy a loupež. ..."

aneb :mrgreen:
Image
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by palo »

PaToM wrote:
palo wrote:
crueface1 wrote:Cháááá...tak to je prdel přátelé !! :mrgreen: A zjišťuju,že nejen mne uvrtal Aťa na fórum :wink: Se těším na další várku :wink:
Dlužíš mi vysvětlení co je to ten POŽURŽIL... :wink:
http://www.fdb.cz/film/valentin-dobrotivy/hlasky/22036

"... Požuržil. No to je pojistka současne uzavřena na požár, úraz, živelní pohromy a loupež. ..."

aneb :mrgreen:
Image
No nazdar... :wink: Tak to by mne zajímalo,kam crue tou otázkou směřoval - asi mne chce pojistit. :mrgreen:
Image
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by crueface1 »

palo wrote:
PaToM wrote:
palo wrote: Dlužíš mi vysvětlení co je to ten POŽURŽIL... :wink:
http://www.fdb.cz/film/valentin-dobrotivy/hlasky/22036

"... Požuržil. No to je pojistka současne uzavřena na požár, úraz, živelní pohromy a loupež. ..."

aneb :mrgreen:
Image
No nazdar... :wink: Tak to by mne zajímalo,kam crue tou otázkou směřoval - asi mne chce pojistit. :mrgreen:
Tak Tom ti to vysvětlil,prostě klasika starých let :) A napadlo mě to jen tak,žádnou výhružku v tom nehledej,ti kluci s pálkama nepatří ke mě :mrgreen: :mrgreen:
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by PaToM »

crueface1 wrote:Tak Tom ti to vysvětlil,prostě klasika starých let :) A napadlo mě to jen tak,žádnou výhružku v tom nehledej,ti kluci s pálkama nepatří ke mě :mrgreen: :mrgreen:
Aký Tom? :shock:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by crueface1 »

PaToM wrote: Aký Tom? :shock:
Já už jsem z toho volajaký zmetěný da čo ... Patom samozřejmě :wink: :mrgreen:
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by palo »

----------------------------------------------------------------------------------------------------Image


Ano,ve středu 12.12.2012 je to opět tady.Potřetí vypukne klikací souboj pistolnické rychlosti a pevných nervů o dva týdny SPFA.
Dokončí PaToM svůj hattrick,nebo se tentokrát najde někdo rychlejší??? Zúročí El,Milan,mantel nebo Azor svou účast v obou proběhlých ročnících???
Nebo to bude někdo úplně jiný??? Už teď útok na Hujer Trophy avizoval jeden manažer,který se dosud Stratovarius Cupu ani jednou nezúčastnil...
Zajímavostí je,že dosud SPFA brali výhradně druzí přihlášení (El a mantel),protože PaToM má SPFA díky funkci správce fóra.


Už při prvním Hujerovi málem spadl server :wink: :


Image


Rovněž Hujer Trophy II. byla velkou bitvou:

Image


A ještě pro ty,kdo ještě neví vo co go...
Ve středu,v době mezi 18:15 a 18:30, rozešlu pozvánky na další ročník Stratovarius Cupu.První přihlášený získává čestný titul Hujer turnaje a dva týdny SPFA navíc.
Druhý přihlášený získává tři přáteláky na domácí půdě s týmem Stratovarius,třetí přihlášený vyhraje přáteláky dva.

Stejně jako v předchozích dvou ročnících vyhraje dva týdny SPFA i vítěz součtu výkonů v základní části a celkový vítěz.V minulém ročníku všechny tři SPFA získal mantel,který spolu s odměnou za vítězství ve čtrnáctém ročníku tady získal už 4 SPFA v řadě !!!

Takže usilovně procvičujte klikání - ve středu to vypukne !!! :wink:
Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by impossible »

Koukam na Paluv post, vidim print screeny a rikam si - kura, ja to prosvihl, ale po znovuprecteni jsem se uklidnil :)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by mantel »

Teda ten Mantel je hrozná svině, on to tady vždycky všem vyfoukne to SPFA. :lol: A stejné to bude i tento ročník. :twisted:
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s katerinou


Ahoj,
vítej Na fízlárně,snad se Ti tu bude líbit... :)

Na fízlárnu Tě pozval oslicek:
Nejtěžší otázka. Měl bych otázky asi na 25 manažerů, ale na pska, pala, pavla,PaTTricka, foxira nebo Hernána se určitě v tomhle kolečku dostane a protože na SP je žen jako šafránu, tak bych se chtěl zeptat kateřiny, co ji přivedlo k Soccerprojectu a jestli někdy vyrazí na nějaký SP sraz?


tuto otázku katerina přeskočila,ale vzhledem k tomu,že ji vpodstatě zodpověděla níž (teda mimo ten sraz),už jsem to neurgoval...


pupajdi:
zajímavý atraktivní "vyšetřovaný" pochvala Oslíčkovi.
Otázka je prostá , manažerek je tu opravdu minimum, z češek co si já vybavuji jen ty a Pavlínka (sexy kotě) a ted díky mé snaze i Radůzzka......kde bere žena mého ročníku (1978) sílu,chuť,energii,čas a bůh ví co ještě, motivaci hrát takhle dlouho (založení týmu 2006) fotbalovou manažerskou hru a ještě na takhle vysoké urovni (A divize) ?
Díky pupi

Narodila jsem se ve fotbalové rodině, tady hraje/hrával fotbal skoro každý, takže mě fotbal baví, a když není moc dobře hrát na hřišti, ráda se vcítím do fotbalu aspoň tímto způsobem ;)
Prosím ;)



Crueface:
inspirací je mi přicházející zima,proto vpálím otázku,zda je vyznavačem zimních sportů a radovánek.


Ano zimní sporty mám ráda, dříve více aktivně, nyní méně a více pasivně (třeba v telce) ;)


Milko:
Aký bol tvoj najdrahší nákup do mužstva a aký najdrahší predaj?


wow, to jsi mě zaskočil, to si nepamatuji, ale mohlo to byt kolem 30M vic už mi to prijde přespříliš.


Ataner:
1.) Jak se žena dostane k fotbalovému manažeru ?
2.) Jakou květinu máš ráda ?
3.) Sportovkyně pasivní nebo i aktivní ?


1.) přes rodinného příslušníka, a jak jsem již výše uváděla, zde má k fotbalu kladný vztah skoro každý
2.) kalu (lilii,...)...jakákoli která přijde ;)
3.) obojí, ale nyní více pasivně, viz.výše ;)


palo:
1.)Protože jsi narozena skoro na den přesně se mnou (teda v jiném roce... :) ),musím se zeptat: Jsi typická ryba?
2.)Když hraješ fotbalový manažer - orientuješ se i ve skutečném fotbale?
3.)Pokud ano - komu fandíš?
4.)Jakou máš ráda hudbu - oblíbený interpret?
5.)oblíbené jídlo?
6.)jídlo které nesnášíš?


1.s datumem jsem tady mlžila, ale rok sedí, každopadne jsem vodnář ;) a né typický ;)
2.moc né, kouknu se spíše jen na atraktivní zápasy třeba Chelsea s Realem apodobne, ale zaroven musim na to mit čas ;)
3.asi Barče ;)
4.nevyhranuji se uzce, mam rada spis jednotlive singly, a to je z druznych druhu muziky.
5.smažák s kroketama ;) ale to se rouhám ;)
6.zabijačku ;)



šutřík:
Kateriny bych se chtěl zeptat jestli plánuje být v ˇAčku stejný inventář jako Oslíček, taky by mne zajímalo odkud je.


V plánu to nemám, ikdyfž špatná představa to není ;) už nejsou ani finance ;)
Odud jsem? Hádej...moooc těžké ;)



mantel:
Tak čerstvá várka otázek, abych zase nezapoměl jako u oslíčka. Na jak dlouho vidí Kateřina ještě své účinkování v nejvyšší divizi, dále jestli nemá v plánu sundat oslíčkův rekord v délce pobytu v A-divizi (takových6-7 sezon v Áčku už by mohla mít za sebou) a poslední otázka (teda jestli to není tajné)jaký byl největší obnos peněz, který kdy měla na svém SP účtě.

Své účinkování nevidím na moc dlouho, možná příští sezona bude ta poslední ;) Mám starý tým a na obměny to chce peníze, hráči jsou přebraní a jsou jen ty drazí a na ty právě už nemám money ;)
Obnos? tuším ke 400M.


PaTTrick:
ahoj, otázka co se bude určitě opakovat několikrát - si opravdu manažerka? Říká se, že na Internetu je přes 80% ženských uživatelů ve skutečnosti chlap :-).
Co říká přítel/manžel na tuto "úchylku"? Hraje to tady i nějaká Tvá kámoška? Myslíš, že na Tebe mají chlapi při hraní větší pifku ve smyslu, že přece neprohrají s holkou? Dostala si už nějakou serioznější nabídku díky SP? Využila si ji?

:D jsem, ale je to divné co, že jsem takhle mezi chlapama ;) co?
ano SP hraje muj rodinný příslušník taky a přivedl mě k němu ;) Nejdiv jsem vzdorovala a opovrhovala, ale nakonec me to pohltilo tak, jak asi kazdy znáte :)
Myslím, že na mě "pifku" nemají, a spíš kolikrát ani nevedi proti komu hrají ;) I když poslední dobou už si me nejak zacínají pamatovat. Nabídku na SP jsem žádnou nedostala :( ;)


Foxir:
1. Ahoj, existuje někdo, kdo Tě na SP přitáhnul nebo jsi mezi nás zavítala čistě "náhodou"?
2. Je alespoň částečně náplní Tvého života i ten opravdový fotbálek, popř. v jaké funkci a na jaké úrovni?
Dík.


1. Ano navnadila mě osoba z rodiny.
2. zádnou funkci nemám :D, jen se ráda občas zajdu u nás kouknout na ten náš, co tak kluci kopají ;) Na velké zápasy velkých týmu sleduji jen v TV
Prosím ;)


Azor:
1. Kdo Tě vlastně přivedl k SP? A hraje SP i někdo z rodiny?
2. Hraješ i ostatní on-linovky, nebo jen na SP děláš "růži mezi trním"?


1. Koukam, ze otazky se nekdy opakují ;) ;) Neva ;) ano privedla me osoba z rodiny.
2. dělám tu růži ;)


sexy kotě:
Ahoj
Do A jsme svého času postoupily současně, ty si i s lepším týmem obratem spadla, ale následně se tam vrátila a vydržela v první lize mnoho dalších sezon a tím se zařadila mezi nejlepší čechy co do počtu odkopanejch sezon v první lize. Jak tučné konto bylo na tak dlouhé tažení v A potřeba?
Proč nehraješ přátelské turnaje? Po dost sezon bys na nich patřila k jasnejm favoritům.


Tuším, ze to bylo tech 400M.
Správné plánování př Tur zabere další časík (spravne blokace apod.), muze to zle ovlivnit ligu, ale vím, že zpusob je a ohlidat to jde.



acskncl:
1)Pokud se ti nestane osudnej vypustenej zapas proti Malinas a ten bodik ti nakonec nebude chybet, stanes se od pristi sezony nejdele pusobicim tymem v A divizi. Oslickova neuveritelna serie skoncila, planujes se chopit uvolneneho zezla a vydrzet v Acku taky aspon 21 sezon?
2)Vzpominas si kdo te k teto hre privedl a znas nekoho z manazeru osobne?
3)Jakej nejvetsi manazerskej prehmat se ti za ta leta povedl?


1) Tak nastesti jsem se udrzela ;) jasný budu tu jeste 20 sezon :D :D Skutečně si myslím, že na to nemám prostředky, ale když mi das vyhodny uver, mohu se o to pokusit ;)
2) Vzpominam...a znam ;)
3) S tím přehmatem budu přemyslet asi dele, protoze hned se mi nic nevybavuje, kdyz si vzpomenu, pisnu ti to prinejhorsim do posty ;)


A tradiční závěrečná otázka:
Koho vybereš jako svého následovníka Na fízlárnu?A zároveň máš právo první otázky.


vypadá to na ------------------------- ;) - -------------


Díky za odpovědi a že ses do toho nakonec dala ukecat... :D

palo
Image
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by Raduuza »

moc hezkej rozhovor a i nspirující :D :D
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by PaTTTTrick »

no moc nám toho neprozradila, nějaký hodný policajt :-) ... ale i tak patří Kateřině dík za připojení se tohoto "projektu"
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by PaToM »

impossible wrote:Koukam na Paluv post, vidim print screeny a rikam si - kura, ja to prosvihl, ale po znovuprecteni jsem se uklidnil :)
Ja som si po prečítaní palovho príspevku vravel: "Sakra, dnes do 18:15 domov nedojdem, takže znovu už neobhájim :(". A potom som zistil, že nie je streda. :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”