Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by frankie_doparoma »

pekny top10, jsem sokovan ze jsem v top 10 nejcennejisch tymu :shock:
jen skoda ze top10 neni i co se tyce prumeru bp.... 8)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by Raduuza »

Teda tak tohle jsem ještě neviděla, hezky jsi to udělal :D
Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by Dajo »

Raduuza wrote:Teda tak tohle jsem ještě neviděla, hezky jsi to udělal :D
Pali je proste frajer. 8) Krása. :wink:
Dajo
FK Laugaricio
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by Ataner »

Dajo wrote:
Raduuza wrote:Teda tak tohle jsem ještě neviděla, hezky jsi to udělal :D
Pali je proste frajer. 8) Krása. :wink:
K tomu není co dodávat.. :wink:
JPD - B.3
bobos23
Coach
Posts: 39
Joined: Sat May 29, 2010 11:29 am

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by bobos23 »

Kurňa piaty najstarši tím,tfuj, to bude doplnením starýkmi okolo tridsiatky ktory budú mojím Áčkarom zavezovať šnúrky od kopačiek 8)

Btw. Neskutočne prepracovaná štatistika. My hatts off to palo :!:
Bobo
Apple United
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by léblík »

Statisktiky potěšily, rozbor skupiny pobavil 8) :wink:
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s acsknclem



Ahoj,
když jsem při Hujer Trophy psal,že vyhráváš SPFA a překvapení k tomu,myslel jsem tím toto:
Jsi předvolán Na fízlárnu.Všechno co řekneš bude použito proti Tobě a právo nevypovídat se zamítá...
:)


Vybrala Tě katerina: vypadá to na meho konzultanta z SP ;) - acskncl,otázku nepoložila.


Otázky ale pokládali jiní :) :


Mccgrady:
1) Co si myslíš o zániku planety 21.12.2012
- zvládneš to bez soccerprojectu?
2) Myslíš, že může někdy ještě někdo vyhrát z českých managerů divizi A ?
3) Napiš žebříček 3 nejoblíbenějších českých týmů


1) Na takove kraviny neverim. Horsi by bylo pokud by nebyl rum(tedy krom toho od Draka) to by byl vazne pruser.
2) Ano, ty a pokud se ti to nepovede, tak po pristich tak 8 sezon nemá nikdo jinej narok a bude se muset pockat az dojde na vrchol zase nekdo ze stavajicich ceskejch vitezu.
3) Hele tohle by bylo tezky napsat, tech tymu by bylo vic bez nejakeho poradi. První vyraznejsi tym co me z dob zacatku utkvel v pameti byl „zahranicni“ frrfrr, to byl v te době jedinej tym z tehdejsich tymu Acka co prijmul pozvanku na pratelak.



Ataner:
Pro sparťana se otázka přímo nabízí..
1.) Jaký nejlepší fotbalista běhal na Letné
2.) Která éra Sparty byla nejlepší dle Tebe
3.) Koho si přejete na jaro nalosovat
4.) Co řikáš na kauzu Sparta vs. Plzeň
5.) Doufám že nám taky přidáš nějaké to foto..;)


1) Tech bylo spousta, Honzu Bergra si pamatuju jen matne z detstvi, takze asi Pavel Nedved, Jirka Novotny, Horst Siegl, Zdenda Pospech, Peta Kouba a z poslední doby Blaza a SuperTomik
2) Asi pulka devadesatych let a obdobi okolo roku 2000, kdy jeste nebyl moderni fotbal, ale fotbal pro lidi.
3) Na losu nesejde, kdyz mas ten pohar vyhrat, tak musis porazit vsechny a je jedno kdo prijde na radu první :) Ale asi nejakou rozumnou destinaci pro potencialni vyjezd. Kazdopadne fanousek jde na Spartu a ne na soupere, tak z toho pohledu to opravdu jedno.
4) Neresim, spis me sere ten naklon k ubrecenosti zname jednomu klubu z Vrsovic
5) Asi jo


A také poslal:

Image
Posilam i nejakou tu fotku, dve starsi - z Feyenoordu

Image
a Realu

Image
a jednu aktualnejsi ze zimnimo fanouskovskeho turnaje, tam je semnou i jeden kluk co SP hraje taky.


šutřík:
1. nechceš se na SP nějak přejmenovat, to Tvoje jméno(přezdívku), píšu vždycky na třikrát.
2. vím že chceš příští sezónu pohárek z B3, no počítáš s tím, že by to nevyšlo? Koukám že špice bude nabitá(bohužel já do toho kecat nebudu, ale Berušky, několik let kšeftující němčour).
3.jako fanouška Sparty, Tě musí těšit jak válí s Plzní v pohárech, no na jaký velkoklub bys na jaře nejraději na letné koukl?

1) Ne nechci :)
2) No kdyz uz si to vytahnul z pod poklicky, tak je to pravda :) To byl i hlavni duvod proc sem nechtel vyuzit moznosti navratu nahoru. Tak, ze to nevyjde je docela pravdepodobny, random me uz nekolik sezon kdy sem o nic nehral nerezal, tak se jiste chysta…. No hlavne belgican se k postupovejm ambicim jasne hlasi, rakusak ci co to je zac, je mi uz od minule sezony kdy ho sleduju zahada, jesi je to takova lama, nebo to jen dela, ale to se brzo pozna.
Bohuzel se nepovedlo sehnat zadne planovane posily :( Co sem koukal, tak hojne se posily schanely v rakousku a u Berusek. Tak snad nakonec vse dobře dopadne a první dve mista budou mit ceskou vlajecku stejne jako v B2 a B1 :-D
3) Fanousek jde na Spartu, ne na soupere, tak mi to je jedno, ale kdyz uz tak neco rozume dostupneho na vyjezd kde sem jeste nebyl, tedy rozhodne ne klub pana tankisty.


ps2512:
Co znamena tvuj nick?

ACS Kostelec nad Černými lesy – stacilo by treba podivat se na logo a trosku premyslet :)


Milko:
ruda masina vždy vzbudzovala rešpekt pred každým vzájomným zápasom...nemieni niekedy ruda masina urobiť prestavbu teamu, aby to bolo už aj niekedy opačne??? :-)


Rekonstrukce uz probehla, nasledoval behem ni tvrdej pad z A az do Decka, ksefovat neumim a nebavi me to, tak dal padat neslo.


Crueface:
A máme tu dalšího pána na zpověď,
inu..synu..posaď se a odpověz mi,kde jsi nabral a co znamená tvé manažerské jméno.


Odpoved stejna jako pro ps2512


Hadis:
Máš permicu na Spartu ? a patříš mezi který fanoušky, ty hajzly co hážou sedačky nebo ty,
kteří slušně fandí ? :-)


Permici mam asi 15 let a od roku 2007 sem vynechal jen jeden ligovej zapas( vcetne tech venkovnich) Jak to bude pristi rok je otazka, zda vydrzim v soucastne praci, to bude pak obcas asi problem. Sparta slusne nefandi a nikdy nefandila :) No a sedacky nikdo nehazi, pokud te nejaka duta hlava treba jako v Jihlave bezduvodne ve 2 stupnich nad nulou nekropi vodou, Tigerinho tam taky byl tak by mohl vypravet ze to bylo jinak nez vykreslila tv Hovn@


tomkycz:
standartní zahřívací rychlokvíz:
1. USA x Kuba
2. cigarety x tráva
3. Zeman x Fišer
4. SP sraz x dovolená
5. Pivo x víno
6. ženy x SP
7. Porsche x ferarri
8. Slavia x baník :-) ( odpověď sparta nepřípustná )

Přijedeš někdy popít na SP sraz ?
Co měl Křetínský v kabele, šminky nebo co ?
Kolik má chobotnice chapadel ?
Hoří prdy ?


1) Fuck off USA
2) Nekurak, takze…
3) Zeman
4) Dovolena se pouziva na fotbal
5) Pivo
6) Sparta
7) Ferarri
8 )Banik
9 )Zalezi na terminu, v cervnu mam dve tradicni akce na které pravidelne jezdim a pokud by byl mimo to, tak klidne.
10) Asi nejaky drobny eura na ty plynarny co nedavno koupil.
11) Tak to netusim
12) Nevim , nikoho sem to zkouset zapalovat nevidel :-D



tosa_cz:
Co má vyšší cenu (myšleno skutečně hodnotovou, ne psychickou) při tvém výjezdu na letenský fotbal?
1) doprava tam a zpět (včetně zprůměrovaných pokut)
2) vstupné
3) počet piv vylemtaných během výjezdního dne (včetně zprůměrovaných pronájmů lůžek na záchytce)


No jednoznacne pred a pozapasove soustredeni :) Takovej domaci vyjezd(je jen pomoci MHD) vyjde casto mnohem draz nez treba vyjezd do Ostravy.


Kenji:
Doufám, že jsem to v odpovědích nepřehlédl, ale napadlo mě, jestli Ty nejsi náhodou ten rodinný člen Ratboře :-)


Ne nejsem, ale mam tuseni kdo by to byt mohl a myslim, ze sem snim i kopal v Acku.


oslicek:
1) rudá mašina je nazýván sovětský hokejový tým anebo manželka prezidenta Gottwalda (myslím, že to teda byl Gottwald jehož choť byla prostitutka). kým z těchto dvou ses inspiroval při názvu týmu ty?
2) proč fandíš spartě, když je všeobecně známo, že nejlepší tým je slavia praha?
3) kolik si měl nejvíce na Soccerprojectu na účtě?
4) před pár sezónami si se rozhodl spadnout dobrovolně z áčka, i když by ses tam asi udržel. co bylo tvou motivací spadnout?


1)Rudou barvou Letenskeho fotbaloveho stroje, kterej bude zase slapat jak hodinky(ale nejspis az vypadne ten Brnenskej floutek, kterej to vede od desti k nule :( )
2)Spartanem se clovek rodi. Slavia je pouze nejstarsi cyklistickej spolek :) Tim ty uspechy konci.
3) Při ceste do Acka asi 41M, ted pri padu dolu v D nejak 60M, z tech trosek co nasoupisce v te dobe byly, meli nejakou cenu snad jen 2-3 hraci, zbytek odesel vesmes po skonceni smluv. Nemel sem to stesti jako treba Mantel kterej mel co rozprodat a mel hned do zakladu noveho tymu nekolik desitek mega.
4) Nespadnul sem dobrovolne, to bylo planovano az o sezonu pozdeji, jen proste o sestup hrat neumim, tak se to povedlo hned na první pokus.


Impossible:
Jelikož bude hodně otázek podobných, zkusím střílet trošku z jiné strany pro zpestření. (pokud by přece jen nedošlo na otázku na vznik tvoji přezdívky, rád se poučím, jelikož nejsem do teď schopný tvuj nick vyslovit na jeden nádech).

Zvyky:
V kolik hodin ráno v pracovní dny pravidelně vstáváš.
V kolik chodíš naopak spát?
Bývá SP první co ráno kontroluješ a poslední, k čemu se večer dostaneš?

Zlozvyky:
Prozradíš nějakou svou činnost nebo oblíbenou aktivitu co by ostatním nemuselo připadat normální?

Kdo v rajské zahradě mohl za snezené jablko? Adam nebo Eva?


1) Toto uz zodpovezeno o trosku drive.
2) Momentalne docela nechutne brzo, pred pul sedmou :(
3) Docela pozde vetsinou po pulnoci.
4) Kdepak první kroky vedou na web spartaforever, pak mrknu na SP. Pokud je rano nejakej dulezitej zapas, tak to poslední co znuvu vecer kontroluju je SP.
5)Asi kousani nehtu a ze malokdy nekam prijdu vcas.
6) Nejspis pravidelne navstevovani zapasu Sparty, kdy to je v poslední dobe spis o setkani s kamarady, nez o tom co ty lenochodi predvadi na hristi.
7)Eva, za pruserem hledej vzdy zenskou.


palo:
1)znáš někoho ze SP osobně?
2)oblíbený film?
3)oblíbené jídlo?
4)jídlo,které nesnášíš?
5)posloucháš nějakou hudbu? - oblíbený interpret?
6)zajímal by mne Tvůj názor na Řepku,Lavičku a Straku (na Hřebíka se schválně neptám... :D )


1)Ano par lidi znam, je mezi nima i nekolik co uz to nehrajou.
2) Proc, Tomb Raider.
3)Svickova, Smazak s hranolkama a cina.
4)Koprovku
5)Helloween, Gamma Ray, Metallica, Ironi, Stratovarius, Kabat, Citron, Vitacit, Kreyson, Tri sestry, Alkehol, Harlej, Törr; Orlik, Debustrol, Zito44(Landa) a do toho trosku uletove Misa David v dobe skolniho veku.
6) Je to buh!!! Co si myslet o trenerovi co rupne doma derby 1:4 a na podzim stema zoufalcema rupne znovu. Je to proste jen Hrebikova loutka. Jo ten Plzenskej hokejista byl a stale jeste je dobrej. Pak znam uz jen toho spartakiadniho vraha, kterej zije snad nekde na severni morave.



pupajdi:
1.)Známe se osobně z předávačky pohárku na mém posvátném dvorečku :)....jak jsme na Tebe působili s Jeremym když jsi dorazil?
2.)už máš novej sparťanskej "gumák" na ruce v barvách?
3.)Co říkáš na Křetínskýho aktovku?
Zdar do Kostelce ....Márty


1)Bylo to velice fajn setkani a doufam ze se mi postesti jeste si to nekdy zopakovat. A povedlo se ziskat i nejaka ta moudra.
2)Mam , zakoupenej byl hned pri zapase par dni po tom co se tato“ prevratna novinka „ asi po deseti letech marneho cekani obevila.
3)Na ni nic, Kretinskej by se mel hlavne venovat tomu cemu rozumi a prestat se plest do fotbalu. Vrazi do toho sice spoustu penez, ale v podstate jen caluje sve diletanske kroky, ktere neustale opakuje. Spartu vede jen od ostudy k ostude a místo klubu evropske urovne to dotahl na ligovej prumer. Pokud se do fotbalu chce plest, mel by se obklopit lidma co tomu rozumi, zel to se mu taky nedari, takze to vypada jak vypada :(


sexy kotě:
Ahoj
Máš v plánu zopakovat úspěšné tažení v A divizi, kdy si byl po několik sezon na medajlových příčkách?
Kdo z čechů má dle tebe šanci zase vyhrát A divizi?
Že fandíš Spartě je nepřehlédnutelné, kde nejdál si na zápase Sparty byl?

1) „Uspesne tazeni“ To je jen relativni pojem, historie si pamatuje jen viteze, takze se o nejakem uspesnem tazeni vubec mluvit neda.
2) Pokud Acko nevyhraje behem 2-3 sezon Mccgrady,tak budem minimalne dalsich tak 8 sezon jen zavidet beneluxu a rumunum. Ze hraje leta nejvic cechu v Acku je sice hezky, ale k nicemu.
3) Nejdal asi v Madridu.


PaTTrick:
Ahoj,
prozradíš nám jaký je vztah mezi Tebou a předchozí managerkou Kateřinou? Co nám o ni povíš? Bavíme se o vzhledu a inteligenci samozřejmě :-)

No vztah je asi takovej, ze sem jeji tym nekolikrat zastupoval a tedy si Acko zakopal i v dobe kdy byl a stále je muj tym na slabe urovni. Jinak ma tedy bydliste relativne nedaleko meho(ca 30 km) to je asi tak vse co o ni vim. Jeste by se dalo asi rict, ze v jednu chvili sem zaskakoval v jejim tymu a soucastne i jednom dalsim a asi 2 ci 3 zapasy si zakopal Acko ve trech tymech soucastne :)


frankie_doparoma:
zeptal bych se, na jakym fotbalovym zapase co byl by oznacil za nejvetsi zazitek a pak na to kdy mel nejvetsi radost z vysledku/zapasu/hry Sparticky?


Tak tech zazitku by bylo vic, ale doma by to byl asi poharovej zapas s Olympique Marseille a pak proti Laziu, kdyz dal Kincl gol v nastaveni. Venku zapas na Realu, první poharovej v Tilburgu. Herne by to byl zapas na Old Traford, kde Sparta hrala paradni otevrenej zapas, bohuzel vysledkove to diky sudimu, kterej domacim zaridil 3 goly nedopadlo. Nejvetsi euforie byla asi na San Siru v Milane,kdy dal Tomik Jun v tu dobu postupovej gol, na 1:1 zel ten fanatismus trval jen 8 minut :( A samozrejme vzdy potesi, kdyz dostanou nasup ty od trati :)


A tradiční závěrečná:
Koho vybereš Na fízlárnu jako svého následovníka?A na co by ses ho zeptal?

Tak tady bych to vzal asi bez vahani smerem ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------?

Díky za Tvůj čas. palo
Last edited by palo on Fri Sep 13, 2013 1:44 pm, edited 1 time in total.
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by Ataner »

palo wrote: ps2512:
Co znamena tvuj nick?

ACS Kostelec nad Černými lesy – stacilo by treba podivat se na logo a trosku premyslet :)
Díky za rozhovor a snad jen...(i přes blížící se svátky)..nemůžeš chtít zázraky.. :mrgreen:
JPD - B.3
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by crueface1 »

Ataner wrote:
palo wrote: ps2512:
Co znamena tvuj nick?

ACS Kostelec nad Černými lesy – stacilo by treba podivat se na logo a trosku premyslet :)
Díky za rozhovor a snad jen...(i přes blížící se svátky)..nemůžeš chtít zázraky.. :mrgreen:
jsem to zrovna chtěl napsat.. :mrgreen: :mrgreen:
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin

Post by palo »

crueface1 wrote:
Ataner wrote:
palo wrote: ps2512:
Co znamena tvuj nick?

ACS Kostelec nad Černými lesy – stacilo by treba podivat se na logo a trosku premyslet :)
Díky za rozhovor a snad jen...(i přes blížící se svátky)..nemůžeš chtít zázraky.. :mrgreen:
jsem to zrovna chtěl napsat.. :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: To bylo kruté.
Ale na péeskovu obhajobu - mne to taky nenapadlo... :oops: :roll:
Apropó Crue - neptal ses na to náhodou taky ??? :mrgreen: :mrgreen:
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin str.197

Post by frankie_doparoma »

ja do ted myslel ze ten nick je jako proto ze je manager Rudy Masiny obdivovatel Mary Kincla :oops:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin str.197

Post by Ataner »

Tak je to tu..a dopadlo to přesně jak jsem čekal..i když.. :wink:

JPD 0 - 2 Totemo Baka (118:134)
Střelci JPD : 0.. :roll:
JPD - B.3
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin str.197

Post by palo »

Ataner wrote:Tak je to tu..a dopadlo to přesně jak jsem čekal..i když.. :wink:

JPD 0 - 2 Totemo Baka (118:134)
Střelci JPD : 0.. :roll:
A já si celou dobu myslím,že to začíná až zítra... :roll:
Image
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin str.197

Post by Raduuza »

palo wrote:
A já si celou dobu myslím,že to začíná až zítra... :roll:
a víš proč? protože zítra hraju já :roll: :roll: :twisted: :twisted:
Image
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin str.197

Post by Raduuza »

zapomněla jsem pochválit pěkný rozhovor :D
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”