SÍŇ SLÁVY (aktualizace těch, co mají zájem k 27.12. 2011)

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
User avatar
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

SÍŇ SLÁVY (aktualizace těch, co mají zájem k 27.12. 2011)

Post by Foxir » Tue Dec 27, 2011 4:14 pm

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se .....


Image Davelský pohár :arrow: pořadatel: bajonos Image

ročník I.: AC Sparta Praha (lyam)
ročník II.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník III.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník IV.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník V.: 1.FK Drnovice (etwas)
ročník VI.: FC Hash Rohatsko (frankie_doparoma)
ročník VII.: fc rtyne (sppeady)
ročník VIII.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník IX.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník X.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník XI.: >>Thespa Kusatsu<< (Yamagara no Miharu)
ročník XII.: Bohemians Jeníkov (Pavel)
ročník XIII.: FC Lupus Ostrava (WulfvonOstrau)


Image Memoriál Tomáše Pospíchala :arrow: pořadatel: Foxir Image

ročník I.: FC Klokan (jirina)
ročník II.: Spartaaa!!! (StenCZ)
ročník III.: FC Hash Rohatsko (frankie_doparoma)
ročník IV.: nerazzurri (patqa)
ročník V.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník VI.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník VII.: fc rtyne (sppeady)
ročník VIII.: SK Sigma Olomouc a.s. (kubicek)
ročník IX.: >>Thespa Kusatsu<< (Yamagara no Miharu)
ročník X.: torpédo Svinov (duffy)
ročník XI.: PFC Český Dub (svoo)
ročník XII.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník XIII.: FC Veselice (Drajmi)
ročník XIV.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník XV.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník XVI.: SK Scrabble Ostrava (Winters)
ročník XVII.: AFC Temosa Praha (krup72)
ročník XVIII.: NEW 1.SK PROSTĚJOV 97 (gorry)
ročník XIX.: Blšany (Bono25)
ročník XX.: RIP Ferda_team (Ferda 007)
ročník XXI.: FCB Shucadlo (xixor)
ročník XXII.: Totemo Baka (oslicek)
ročník XXIII.: FC Strakapůd (Michal Kejchal)
ročník XXIV.: FCB Shucadlo (xixor)
ročník XXV.: Dynamo Oleksovice (ps2512)
ročník XXVI. : FC Jančařík Šterboholy (jancarik)
ročník XXVII. : FC Inter Milano (Hernán Crespo)
ročník XXVIII. : FC Inter Milano (Hernán Crespo)
ročník XXIX. : rudá mašina (acskncl)
ročník XXX. : Primisimo FC (Prim)
ročník XXXI. : AFC Temosa Praha (krup72)
ročník XXXII.: Valcíři Chomutov C.F. (Papa Bouba Diop)
ročník XXXIII.: Litomerice losers Club de Fotbal (tomkycz)


Image Čejčský Hrozen :arrow: pořadatel: AndrewImage

ročník I.: PFC Český Dub (svoo)
ročník II.: Teslasystem Plzeň (Populovic)
ročník III.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník IV.: PFC Český Dub (svoo)
ročník V.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník VI.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník VII.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník VIII.: FC Alkoholics (Kofi)
ročník IX.: psc United (psc)
ročník X.: RIP Ferda_team (Ferda007)
ročník XI.: Williams Soccer Boys (apology 240)
ročník XII.: carlozz (carlozz)
ročník XIII.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník XIV.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník XV.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník XVI.: PC Bonner (PaTTrick)
ročník XVII.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník XVIII.: ŇOUMÍCI (kopečkář)
ročník XIX.: ...rozehrán... :arrow: základní skupiny :arrow: zápasy


Image HashTrophy® :arrow: pořadatel: frankie_doparoma & EEckoImage

ročník I.: FC JEREMY (Jeremy)
ročník II.: FC JEREMY (Jeremy)
ročník III.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník IV.: FC JEREMY (Jeremy)
ročník V.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník VI.: FC JEREMY (Jeremy)
ročník VII.: SC Robertinho's boys (Robertinho)
ročník VIII.: FC JEREMY (Jeremy)
ročník IX.: C.V.A.N. Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník X.: Háczko - Super FC BMW (no_how)
ročník XI.: CVAN Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník XII.: SKS Forever (Kubiczech)
ročník XIII.: FC Strakapůd (Michal Kejchal)
ročník XIV.: CVAN Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník XV.: Progresul Berceni (danbigplayer)
ročník XVI.: SK Scrabble Ostrava (Winters)
ročník XVII.: Union žižkov (Tonda11)
ročník XVIII.: FC JEREMY (Jeremy)
ročník XIX.: torpédo Svinov (duffy)
ročník XX.: Bohemians Jenikov (Pavel)
ročník XXI.: Blšany (Bono25)


Image Canaria Cup :arrow: pořadatel: happyna17 Image

ročník I.: FK Pustý Grúň (gustaav)
ročník II.: FC Pod lesem (Zdenda74)
ročník III.: C.V.A.N. Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník IV.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník V.: FC Veselice (Drajmi)
ročník VI.: C.V.A.N. Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník VII.: C.V.A.N. Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník VIII.: Bohemians Jenikov (Pavel)
ročník IX.: FC Kotehulky (Sysel)
ročník X.: MonteCore F.C. (Raynook)

Speciální edice:
Santovská edice I.: TTS Trenčín (zbynìk)
Poland x Czech: >>Thespa Kusatsu<< (Yamagara no Miharu)
Czech x J.Amerika: torpédo Svinov (duffy)
Tournament eight country CBNRSPLI: FC Cosí fan tutte (Emanuel Chocdopitch)
Poland x Czech II: Babelki (grabek)
Zelená: Strelci z Japonska (Tom151)


Image Tigerinho Cup :arrow: pořadatel: Tigerinho Image

ročník I.: ParisSG (Bukvice)
ročník II.: ParisSG (Bukvice)
ročník III.: FK Decoo (Deco)
ročník IV.: FK Decoo (Deco)
ročník V.: The_Red_Army (The_Red_Army)
ročník VI.: Matomin United
ročník VII.: Spartička (lermik)
ročník VIII.: FC Alkoholicks (K_o_f_i)
ročník IX.: psc united (psc)
ročník X.: ParisSG (Bukvice)
ročník XI.: Bohemians 1905 (Foxir)
ročník XII.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník XIII.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník XIV.: Spartička
ročník XV.: nedohráno
ročník XVI.: combat (darko14)
ročník XVII.:FK|Bystrc (Drakont)
ročník XVIII.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník XIX.: PFC Český Dub (svoo)
ročník XX.: SK Rohožník Praha (Richi)
ročník XXI.: Psc United (psc)
ročník XXII.: SPC Czech Tigers (Tigerinho)
ročník XXIII.: SPC Czech Tigers (Tigerinho)
ročník XXIV.: SPC Czech Tigers (Tigerinho)
ročník XXV.: FC Bystré (Brezinho)
ročník XXVI.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník XXVII.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník XXVIII.: Zaporozhiye (Bohdan Khmelnyickiy)
ročník XXVIII.: Zaporozhiye (Bohdan Khmelnyickiy)
ročník XXIX.: FC Widlaks (JuliusCaesar)
ročník XXX.: FC Widlaks (JuliusCaesar)
ročník XXXI.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)


Image Zlatnik Cup :arrow: pořadatel: MNM Image

ročník I.: FC MNM (MNM)
ročník II.: FC Poli Praha
ročník III.: FC JEREMY (Jeremy)
ročník IV.: FC Poli Praha
ročník V.: O2 Team Lbc
ročník VI.: FC MNM (MNM)
ročník VII.: FC MNM (MNM)
ročník VII.: Starplayers
ročník IX.: FC MNM (MNM)
ročník X.: Suši
ročník XI.: FC MNM (MNM)
ročník XII.: FC Lupus Ostrava (WulfvonOstrau)
ročník XIII.: C.V.A.N. Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník XIV. torpédo Svinov (duffy)
ročník XV.: Suši
ročník XVI.: FC MNM (MNM)
ročník XVII.: torpédo Svinov (duffy)
ročník XVIII.: FCB Shucadlo (xixor)
ročník XIX.: FC Trnavka (Madoxx)
ročník XX.: FC Agaricus (Lucius)
ročník XXI.: Litomyšl Losers (Loser75)
ročník XXII.: FC Napoli (giovannini)
ročník XXIII.: FC MNM (MNM)
ročník XXIV.: LAszlo's (*LAszlo*)
ročník XXV.: FC JEREMY (Jeremy)
ročník XXVI.: FC Libchavy (Bubisek)
ročník XXVII.: FC MNM (MNM)
ročník XXVIII.: Dynamo Obruby (Sparhafk)
ročník XXIX.: Trubadúři (zdepr)


Image Hašmar Cup :arrow: pořadatel: HašmarImage

ročník I.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník II.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník III.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník IV.: Tým Squad FC (Alucard)
ročník V.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník VI.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník VII.: FC Bertuci (Bertuci01)
ročník VIII.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník IX.: slavia_heja (maatees)
ročník X.: Bohemka (Jary)
ročník XI.: FC Hašmar Lovosice (Hašmar)
ročník XII.: FCB Shucadlo (xixor)
ročník XIII.: SPC Czech Tigers (Tigerinho)
ročník XIV.: TJ Sokol Branov (Jachym73)
ročník XV.: Black Sea (Joreto)
ročník XVI.: FC Widlaks (JuliusCaesar)
ročník XVII.: FC Widlaks (JuliusCaesar)



Image Memoriál Norberta Kundráta :arrow: pořadatel: McLunda Image

ročník I.: Puikioji (Min2)
ročník II.: 1. FC Lundomet (McLunda)
ročník III.: 1. FC Lundomet (McLunda)
ročník IV.: Lion Team (criti)
ročník V.: 1. FC Lundomet (McLunda)
ročník VI.: 1. FC Lundomet (McLunda)
ročník VII.: CVAN Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník VIII.: TJ Spartak Medzilaborce (lancok)
ročník IX.: AC Sparta Praha OLE (maslo1)
ročník X.: FC Kolíkov (MošnaM)
ročník XI.: FC Letenská šlechta (Pupajdi13)
ročník XII.: FC Letenská šlechta (Pupajdi13)
ročník XIII.: FK Victim (andris-kas)
ročník XIV.: FK Victim (andris-kas)
ročník XV.: Nop's Heroes (noppp)
ročník XVI.: Totemo Baka (oslicek)


Image Kolík :arrow: pořadatel: MošnaMImage

ročník I.: GoldDiam (adyionutz)
ročník II.: FC Kolíkov (MošnaM)
ročník III.: TUKANI (tukans)
ročník IV.: Maccabi Velim (vkap11)
ročník V.: Strelci z Japonska (Tom151)
ročník VI.: FC Kolíkov (MošnaM)
ročník VII.: FC Veselice (Drajmi)
ročník VIII.: Ocean Players (kobop)
ročník IX.: Sokol Čejč (Andrew)
ročník X.: FC Kolíkov (MošnaM)
ročník XI.: FC Agaricus (Lucius)
ročník XII.: FC Kolíkov (MošnaM)
ročník XIII.: 1.FP PRAHA (Vlado5)
ročník IV.: ...rozehrán... :arrow: základní skupiny :arrow: zápasy


Image Misutka Cup :arrow: pořadatel: misutka Image

ročník I.: The Arachnids (RedBack)
ročník II.: FC Vošurk (k.jose)
ročník III.: ac misutka prague (misutka)
ročník IV.: FC Vošurk (k.jose)
ročník V.: Sokol Čejč (andrew)
ročník VI.: ac misutka prague (misutka)
ročník VII.: FC Vošurk (k.jose)
ročník VIII.: FC Agaricus (Lucius)
ročník IX.: ac misutka prague (misutka)
ročník X.: ac misutka prague (misutka)
ročník XI.: FC Widlaks (JuliusCaesar)
ročník XII.: FC Kolíkov (MošnaM)


Image Knickerbockers Cup :arrow: pořadatel: SpreeImage

ročník I.: FC Miami Gepards (Geparda)
ročník II.: 1.FC BRNO ,,A,, (Spree)
ročník III.: Lažany (ppavel.r)
ročník IV.: Spartička (lermik)
ročník V.: Lažany (ppavel.r)
ročník VI.: FC Miami Gepards (geparda)
ročník VII.: FK Slavoj Čistá (MrLover)
ročník VIII.: FK Slavoj Čistá (MrLover)
ročník IX.: ac misutka prague (misutka)

Speciální edice:
TURNAJ o ŠTATL: Totemo Baka (oslicek)



Image Hammers Tournament :arrow: pořadatel: ACSImage

ročník I.: ACS Hammers (ACS)
ročník II.: ACS Hammers (ACS)
ročník III.: Lažany (ppavel.r)
ročník IV.: SPC Czech Tigers (Tigerinho)
ročník K.O. I.: SPC Czech Tigers (Tigerinho)
ročník V.: 1. FC BRNO ,,A,, (Spree)
ročník VI.: 1. FC BRNO ,,A,, (Spree)
ročník VII.: HellRaiders (kerny)
ročník VIII.: SKS Litoměřice (tomkycz)
ročník IX.: SKS Litoměřice (tomkycz)
ročník X.: SKS Litoměřice (tomkycz)
ročník XI.: ...rozehrán... :arrow: základní skupiny :arrow: zápasy



Image Slaná baterka :arrow: pořadatel: PipkiNImage

ročník I.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník II.: FC Inter Milano (Hernán Crespo)
ročník III.: Sokol Čejč (Andrew)
ročník IV.: SK Vysoké Žibřidovice (rexus)
ročník V.: SK Vysoké Žibřidovice (rexus)
ročník VI.: SK Vysoké Žibřidovice (rexus)
ročník VII.: FCB Shucadlo (xixor)
ročník VIII.: FC Kolíkov (MošnaM)



Image Mičuda čuting :arrow: pořadatel: AngeeImage

0. ročník: Sable Saunders (Angee)
ročník I.: C.V.A.N. Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník II.: C.V.A.N. Hash z RohatSKA (frankie_doparoma)
ročník III.: Royal FC (el stino)
ročník IV.: Bohemians Jenikov (Pavel)
ročník V.: Sokol Čejč (Andrew)
ročník VI.: .The Simpsons. (BartSimpson)
ročník VII.: ...rozehrán... :arrow: základní skupiny :arrow: zápasy


Image Agaricus Cup :arrow: pořadatel: LuciusImage

ročník I.: FC Agaricus (Lucius)
ročník II.: Psc United (psc)
ročník III.: FCB Shucadlo (xixor)
ročník IV.: FC Agaricus (Lucius)
ročník V.: FC Agaricus (Lucius)
ročník VI.: FC Kolíkov (MošnaM)


Image Herry Cup :arrow: pořadatel: HerryImage

ročník I.: 1.FC Herry (Herry)
ročník II.: Maple Leafs (newim1)
ročník III: Maple Leafs (newim1)
ročník IV.: Psc United (psc)
ročník V.: FC Widlaks (JuliusCaesar)
ročník VI.: FC Widlaks (JuliusCaesar)
ročník VII.: ...rozehrán... :arrow: osmifinále :arrow: zápasy



Image Tomkycz Cup :arrow: pořadatel: TomkyczImage

ročník I.: :,Arsenal FC,: (Sabety)
ročník II.: Trubadúři (zdepr)
ročník III.: FCB Shucadlo (xixor)
ročník IV.: Psc United (psc)
ročník V.: FCB Mikef (Mikef)
ročník VI.: Sokol Čejč (Andrew)


Image Fighters Trophy :arrow: pořadatel: f0llowerImage

ročník I.: SPC Czech Tigers (Tigerinho)
ročník II. - London: 1.CDF Lokomotiva Slaný (Pipkin)
ročník III. - Sydney: FC Buldoci z Londýna (Happyna17)
ročník IV. - Madrid: torpédo Svinov (duffy)


Image Valcíř Cup :arrow: pořadatel: Papa Bouba DiopImage

ročník I.: RIP Ferda_team (Ferda007)
ročník II.: SPC Czech Tigers (Tigerinho)
ročník III.: MonteCore F.C. (Raynook)
ročník IV.: FC Miami Gepards (Geparda)

___________________________________________________________________________________

Image Bystrcký utopenec :arrow: pořadatel: Drakont Image

ročník I.: Blšany (Pavel)
ročník II.: torpédo Svinov (duffy)
ročník III.: FK|Bystrc (Drakont)
ročník IV.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník V.: Libo Team (Libo)
ročník VI.: FC Inter Milano (Hernán Crespo)
ročník VII.: HoriaciLes (HoriaciLes)
ročník VIII.: HoriaciLes (HoriaciLes)


Image Pro cypy cup :D :arrow: pořadatel: Yamagara no MiharuImage

ročník I.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník II.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník III.: FC Lupus Ostrava (WulfvonOstrau)
ročník IV.: PC Bonner (PaTTrick)
ročník V.: FC Lupus Ostrava (WulfvonOstrau)
ročník VI.: Sokol Oldřichovice (BartSimpson)
ročník VII.: Blšany (bono25)


Image Los Bastardos Open :arrow: pořadatel: pindik00Image

ročník I.: Lietava (Martynas jur)
ročník II.: Artmedia (Plavco)
ročník III.: bůři (honza)
ročník IV.: FC Mojžíř (lotky)
ročník V.: FC Mojžíř (lotky)
ročník VI.: FC Kolíkov (MošnaM)


Image Pindíkův Pohár :arrow: pořadatel: pindik00Image

ročník I.: FC Alkoholicks (K_o_f_i)
ročník II.: FC Vošurk (k.jose)
ročník III.: C.V.A.N. Hash z Rohatska (frankie_doparoma)
ročník IV.: Spartička (lermik)
ročník V.: FC Vošurk (k.jose)
ročník VI.: FC Vošurk (k.jose)


Image Oleksovický pohár :arrow: pořadatel: ps2512 Image

ročník I.: Dynamo Oleksovice (ps2512)
ročník II.: Dynamo Oleksovice (ps2512)
ročník III.: City Wizardś (Niklos)
ročník IV.: Bobani (Boban25)
ročník V.: FC Widlaks (JuliusCaesar)
ročník VI.: Totemo Baka (oslicek)
ročník VII.: zztopai (edgunas)
ročník VIII.: JPD (Ataner)
ročník IX.: berušky (sexy kotě)
ročník X.: FC The White Caps (Ben)
ročník XI.: FC Trabant (Dajo)
ročník XII.: The Last Mohycan (Milko)
ročník XIII.: DBS on tour (DBS)
ročník XIV.: DBS on tour (DBS)
ročník XV.: The Last Mohycan (Milko)
ročník XVI.: Fc Mantel (Mantel)
ročník XVII.:???


Seznam vítězů je bez záruky!
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???

Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”