Šlechtická Mince - 42 vítěz Draha

Moderator: Czech Moderators

obnovit trofeje pro vítěze?

1.) ano
9
82%
2.) je mi to fuk
1
9%
3.) ne
1
9%
4.)
0
No votes
 
Total votes: 11

mandak
Coach
Posts: 29
Joined: Tue Oct 09, 2007 7:03 pm
Location: Vacenovice

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by mandak »

pupajdi13 wrote: Těší nás Váš zájem,jestli se Vám povede jako v naší 5A divizi v český lize,tak to potěš ..... :wink: pane Leader.
pozvánka už je doručena do osobních rukou. :wink:
Tak dekuji za pozvanku, uz jsem tam. A kdyby me stesti pralo jako v te nasi lize, tak bych se vubec nezlobil.
FC Mandak - E.59
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by pupajdi13 »

Mám tu malé info pro všechny manažery , pokud to vyjde , tak se našeho turnaje zůčastní poprvé i slečna managerka 8)
Tak budte v očekávání pánové :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Hadis »

pupajdi13 wrote:Mám tu malé info pro všechny manažery , pokud to vyjde , tak se našeho turnaje zůčastní poprvé i slečna managerka 8)
Tak budte v očekávání pánové :wink:
Ženy my rádi, tak ses s něma :lol: :lol:
AC Had Bozak

Homar
Team Board Member
Posts: 309
Joined: Thu Jul 12, 2007 5:14 pm
Location: Brno-Juliánov

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Homar »

Tak jsem to stihl uf!! Teď se ale dívám, jestli jsem toho posledního fleka nevzal té avizované koc :?: :evil: To se pak soudruzi omlouvám :shock: :!:
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Big El »

Homar wrote:Tak jsem to stihl uf!! Teď se ale dívám, jestli jsem toho posledního fleka nevzal té avizované koc :?: :evil: To se pak soudruzi omlouvám :shock: :!:
jj, to by byla škoda. No jsem zvědavý, jakou skupinku mi pupajdí připraví.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Hadis »

A kdy bude rekapitulace postupových šancí ? Bych se rád dle toho zařídil :P
AC Had Bozak

jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by jancarik »

Hadis wrote:A kdy bude rekapitulace postupových šancí ? Bych se rád dle toho zařídil :P
az to pupajdik vsechno uvari :mrgreen: nema to tak jednodochy jako stebou bezovou stavu chleba s medem a dalsi :lol: :lol: :lol:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Big El »

Hadis wrote:A kdy bude rekapitulace postupových šancí ? Bych se rád dle toho zařídil :P
Také na ni netrpělivě čekám. Mám připravené vyjádření ke své skupině, ale rád bych nejdřív věděl, co si myslí pan domácí :mrgreen:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by pupajdi13 »

Tak chlapci , to víte - kuchařina to je dřina :lol: a hlavně do noci.
Slečna managerka ( zatím si nechám její totožnost v plášti tajemství :lol: ) to nestihla bohužel a tak mám příslib na příští Minci .
Ale pana Homara tady vítáme rádi,takže žádný problem :wink:

Tak se juknem , jak nám to ty Letenský hostesky tahali míčky z bubnu 8)


skupina 1

FC Chellsea
FC Letenská šlechta
STEINERPOOL
FC Mandak

Tak jednička nabízí : naší maličkost :lol: , kamarád Mikel asi nemá radost :lol: , pan Stein už má jeden titul Mince ,takže pozor na něj a pan Mandák jako kolega z české ligy to bude mít těžké :roll:
Skupina nemá jasného favorita , papírově by jsme to byli My ,ale uvidíme .

skupina 2


1. FC Lundomet
Primisimo FC
ValenciaCF
Elnino Prague

pokud se k tomu Lunda postaví zodpovědně , tak by měl jít z prvního místa a dvojčičku by si měl postrážit kolega Big El :wink: , klucí z Primisíma a Valencie asi tolik kousat nebudou .

skupina 3


FCB Shucadlo
SKS Litoměřice
Devils Team
FK Rumburk

No - kucí Xixi s Tomkyčem i v další Minci na sebe mají velké štěstí :lol: , v té poslední uřadoval Tomkyč a stal se nakonec i vítězem, tentokrát bude kralovat Xixi a Tomkyč bude mít problem dostat se ze skupiny pokud budou bojovat Dáblové v čele s Mirkem223

skupina 4


1.FC Nádoba
ACS
AC Had Bozak
Kubánec Team

tak tomuhle já říkám "free" skupina :lol: - tam bych chtěl kopat :lol:
postupujícího si netroufám tipovat , soupeři to jsou všichni vyrovnaní a bude záležet , jak se k tomu klucí postaví , pan Nádoba je ještě asi stále v USA , pan Komisař trochu obchoduje :mrgreen: , Geizuv mančaft muže překvapit :wink:

skupina 5


FC Kolíkov
FC zvejka
FC JEREMY
Inter Teplice

Mošník to má v kapse a velký návrat mezi elitu SP hlásí Jeremy , ukáže nám svou sílu už v tomto turnaji?? necháme se překvapit.

skupina 6


Sparta Tatobity
FK Bolka FOREVER
PETRA SMÍCHOV
1.FC Julec

Mouven má formu a potvrdí jí postupem z prvního místa , jako druhý postoupí poslední přihlášený Homar :wink:

skupina 7


FK CHMEL
Dynamo Oleksovice
1. FC BRNO ,,A,,
Defekti.cz

Ou - 7-čka je silná , Defekti jsou jaksi do počtu a jinak tu máme dvě kapacity,které netřeba představovat , pan Chmelař ( momentální finalista snad všech turnajů které znám :mrgreen: ) a Spree ,-další kvalitní tým , Oleksovice to bohužel budou mít velmi těžké ,ale né nemožné :wink:

skupina 8


FC Jančařík Šterboholy
TJ Gotham city
FC Moravská Nová Ves
Admira Kobylisy

Obrozený tým ze Štěrbohol si pohlídá postup společně s Palkajem :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Hadis »

jancarik wrote:
Hadis wrote:A kdy bude rekapitulace postupových šancí ? Bych se rád dle toho zařídil :P
az to pupajdik vsechno uvari :mrgreen: nema to tak jednodochy jako stebou bezovou stavu chleba s medem a dalsi :lol: :lol: :lol:
Jenže on furt vaří :lol: :lol:
Ráno v sedm začne a někdy v noci skončí. Takovou hoknu bych tedy nechtěl mít :lol:

A já jsem žádnej chleba s medem nedostal :cry: :cry:
"Pouze" mi Pupajdi ukrojila meloun :lol: :lol:
Ale Pupajdi nabízel chlebík, ale já s díky odmítl :lol: :lol:
AC Had Bozak

Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Hadis »

pupajdi13 wrote: skupina 4[/i]

1.FC Nádoba
ACS
AC Had Bozak
Kubánec Team

tak tomuhle já říkám "free" skupina :lol: - tam bych chtěl kopat :lol:
postupujícího si netroufám tipovat , soupeři to jsou všichni vyrovnaní a bude záležet , jak se k tomu klucí postaví , pan Nádoba je ještě asi stále v USA , pan Komisař trochu obchoduje :mrgreen: , Geizuv mančaft muže překvapit :wink:


Vy byste, pane pořadateli, taky furt nejradši hrál se mnou ve skupině. Já jsem si to projel ihned po los a nebyl jsem zklamán ze skupiny, ta je opravdu hratelná, pokud se na to zaměřím, ale byl jsem poněkud rozladěn z 5. skupiny a tím pádem z možných soupeřů :
pupajdi13 wrote: skupina 5
FC Kolíkov
FC zvejka
FC JEREMY
Inter Teplice
V případě mého úspěchu, což 2. místo považuji, bych narazil na přítele MošnaM a ten mi zápas ještě nikdy "nenechal". Takže víc, jak 7 zápasů si nezahraju.
Ale po letech vypouštění tohoto turnaje, zkusím zabodovat, abych nedělal ostudu.

P.S. Ten prodej se týká vesměs B a C týmu, takže Ačko je stále v plné síle.
AC Had Bozak

Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Big El »

pupajdi13 wrote:
skupina 2[/i]


1. FC Lundomet
Primisimo FC
ValenciaCF
Elnino Prague

pokud se k tomu Lunda postaví zodpovědně , tak by měl jít z prvního místa a dvojčičku by si měl postrážit kolega Big El :wink: , klucí z Primisíma a Valencie asi tolik kousat nebudou .


skupina 7



FK CHMEL
Dynamo Oleksovice
1. FC BRNO ,,A,,
Defekti.cz

Ou - 7-čka je silná , Defekti jsou jaksi do počtu a jinak tu máme dvě kapacity,které netřeba představovat , pan Chmelař ( momentální finalista snad všech turnajů které znám :mrgreen: ) a Spree ,-další kvalitní tým , Oleksovice to bohužel budou mít velmi těžké ,ale né nemožné :wink:


Ha, tak se zdá, že se pan pořadatel poučil z loňska :mrgreen: Loni přesně natipoval 15 postupujících, jen Elnino mu tam chybělo. Letošní skupina nám přijde velmi vyvážená. Cíl je pro nás jednoznačný. Postup ze skupiny. Narozdíl od pana pořadatele to sice nevidíme tak jednoznačně. Valencii nemíníme podcenit a s Primisimem očekáváme tuhý boj, přesto v postup věříme. Jen teď musím přijít na to, jak to vymyslet, aby byla šance na to, jít do čtvrtfinále. Asi zkusíme ovínit před vzájemnými zápasy hráče pana Lundy a vybojovat si první místo a domácí výhodu a pak doufat v kolaps béčkařů ze sedmičky. Ideálně v kolaps již ve skupině, kdyby bylo druhé Dynamo, bylo by to super, my Dynamo rádi :-)
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Mikel8
Team Board Member
Posts: 251
Joined: Sun Feb 15, 2009 10:05 am
Location: Stamford Bridge-1904
Contact:

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Mikel8 »

pupajdi13 wrote:Tak chlapci , to víte - kuchařina to je dřina :lol: a hlavně do noci.
Slečna managerka ( zatím si nechám její totožnost v plášti tajemství :lol: ) to nestihla bohužel a tak mám příslib na příští Minci .
Ale pana Homara tady vítáme rádi,takže žádný problem :wink:

Tak se juknem , jak nám to ty Letenský hostesky tahali míčky z bubnu 8)


skupina 1

FC Chellsea
FC Letenská šlechta
STEINERPOOL
FC Mandak

Tak jednička nabízí : naší maličkost :lol: , kamarád Mikel asi nemá radost :lol: , pan Stein už má jeden titul Mince ,takže pozor na něj a pan Mandák jako kolega z české ligy to bude mít těžké :roll:
Skupina nemá jasného favorita , papírově by jsme to byli My ,ale uvidíme .



skupina 4


1.FC Nádoba
ACS
AC Had Bozak
Kubánec Team

tak tomuhle já říkám "free" skupina :lol: - tam bych chtěl kopat :lol:
postupujícího si netroufám tipovat , soupeři to jsou všichni vyrovnaní a bude záležet , jak se k tomu klucí postaví , pan Nádoba je ještě asi stále v USA , pan Komisař trochu obchoduje :mrgreen: , Geizuv mančaft muže překvapit :wink:

Co se týče 1.skupinky tak to mi děláš schválně šéfe ne? :mrgreen: proč tě mám zase ve skupině :( ae tak nedá se nic dělat budu se muset sanžit.

Skupinka číslo 4 tam bych mohl taky zkusit postup,sice ještě pořádně nwm co očekávat od kámošova týmu( kterého zastupuju) ae pokusím se :mrgreen:
Manažer:Mikel8
Tým:FC Chellsea
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by ps2512 »

Big El wrote:Ha, tak se zdá, že se pan pořadatel poučil z loňska :mrgreen: Loni přesně natipoval 15 postupujících, jen Elnino mu tam chybělo. Letošní skupina nám přijde velmi vyvážená. Cíl je pro nás jednoznačný. Postup ze skupiny. Narozdíl od pana pořadatele to sice nevidíme tak jednoznačně. Valencii nemíníme podcenit a s Primisimem očekáváme tuhý boj, přesto v postup věříme. Jen teď musím přijít na to, jak to vymyslet, aby byla šance na to, jít do čtvrtfinále. Asi zkusíme ovínit před vzájemnými zápasy hráče pana Lundy a vybojovat si první místo a domácí výhodu a pak doufat v kolaps béčkařů ze sedmičky. Ideálně v kolaps již ve skupině, kdyby bylo druhé Dynamo, bylo by to super, my Dynamo rádi :-)
takhle by jsme to taky viděli rádi :mrgreen: 8)
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šlechtická Mince 10 - Jubilejní

Post by Big El »

ps2512 wrote:
Big El wrote: Jen teď musím přijít na to, jak to vymyslet, aby byla šance na to, jít do čtvrtfinále. Asi zkusíme ovínit před vzájemnými zápasy hráče pana Lundy a vybojovat si první místo a domácí výhodu a pak doufat v kolaps béčkařů ze sedmičky. Ideálně v kolaps již ve skupině, kdyby bylo druhé Dynamo, bylo by to super, my Dynamo rádi :-)
takhle by jsme to taky viděli rádi :mrgreen: 8)
Výborně, takže plán máme. :mrgreen: Teď ho jen zrealizovat :wink:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”