azor cup XXXXIV: Winner is Gordon Condor

Moderator: Czech Moderators

User avatar
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7788
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: azor cup XXXXII: Přihlášky

Post by palo » Fri Nov 27, 2015 3:27 pm

Seznam turnajů

Představenstvo je toho názoru, že již máte naplánováno dostatek utkání.
:|
Image

User avatar
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: azor cup XXXXII: Přihlášky

Post by MilanSLOVAKIA » Sun Nov 29, 2015 12:21 pm

Ja som tuuuu ako poslednýýýý 8)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXII: Skupiny do 24.12

Post by Azor » Sun Dec 06, 2015 6:33 pm

Skupina 1:
Zubik Team
- Bohemians 1905 4:2 V:139-117
AC Draha Prague - Sokol Čejč 1:2 V:113-120

Bohemians 1905 - AC Draha Prague 2:3 V:121-123
Sokol Čejč - Zubik Team 3:4 V:128-133

Tabulka:
1 Zubik Team 6 b. 2 0 0 +3
2 Sokol Čejč 3 b. 1 0 1 +0
3 AC Draha Prague 3 b. 1 0 1 +0
4 Bohemians 1905 0 b. 0 0 2 -3

Skupina 2:
No Boost - 1.SK Carl Kozojidky 1:12 V:52-136
PC Bonner - Husičova 11 0:7 V:77-128

Husičova 11 - No Boost 5:0 V:127-72
1.SK Carl Kozojidky - PC Bonner 6:0 V:142-61

Taubulka:
1 1.SK Carl Kozojidky 6 2 0 0 +17
2 Husičova 11 6 2 0 0 +12
3 PC Bonner 0 0 0 2 -13
4 No Boost 0 0 0 2 -16

Skupina 3:
FC Krvavy Prapor - FC Rovinka 1:3 V:119-130
FK TRNAVA - TJ Lokomotiva Hrany 1:3 V:101-117

TJ Lokomotiva Hrany - FC Krvavy Prapor 0:1 V:120-126
FC Rovinka - FK TRNAVA 2:0 V:132-110

Tabulka:
1 FC Rovinka 6 b. 2 0 0 +4
2 TJ Lokomotiva Hrany 3 b. 1 0 1 +1
3 FC Krvavy Prapor 3 b. 1 0 1 -1
4 FK TRNAVA 0 b. 0 0 2 -4

Skupina 4:
Dynamo Oleksovice - IFK Jednota Dlouhá Třebová 1:3 V:112-130
FK Raduzza - FK CHMEL 3:2 V:133-114

FK CHMEL - Dynamo Oleksovice 4:0 V:132-88
IFK Jednota Dlouhá Třebová - FK Raduzza 2:3 V:133-138

Tabulka:
1 FK Raduzza 6 b. 2 0 0 +2 6 4
2 FK CHMEL 3 b. 1 0 1 +3 6 3
3 IFK Jednota Dlouhá Třebová 3 b. 1 0 1 +1 5 4
4 Dynamo Oleksovice 0 b. 0 0 2 -6

Skupina 5:
Jaguares de Cordoba - Valyrian steel 2:7 V:94-137
AC Had Bozak - Fc Mantel 2:4 V:96-114

Fc Mantel - Jaguares de Cordoba 4:0 V:120-78
Valyrian steel - AC Had Bozak V:130-95

Tabulka:
1 Valyrian steel 6 b. 2 0 0 +9
2 Fc Mantel 6 b. 2 0 0 +6
3 AC Had Bozak 0 b. 0 0 2 -6
4 Jaguares de Cordoba 0 b. 0 0 2 -9

Skupina 6:
ACS Pardubice - ruda masina 3:4 V:124-137
FC Letenská šlechta - F.C. Technica Praha 2:0 V:129-115

F.C. Technica Praha - ACS Pardubice 1:0 V:138-133


Skupina 7:
FC Pohled
- JPD 4:1 V:110-85
Panda Tessy - fc dolní cerekev 2:0 V:129-125

JPD - Panda Tessy 0:7 V:67-127
fc dolní cerekev - FC Pohled 3:1 V:133-111

Tabulka:
1 Panda Tessy 6 b. 2 0 0 +9
2 FC Pohled 3 b. 1 0 1 +1
3 fc dolní cerekev 3 b. 1 0 1 +0
4 JPD 0 b. 0 0 2 -10

Skupina 8:
Gondor Condors
- FC DAC 2:1 V:142-128
Sipkari - Banik 1922 3:1 V:103-88

FC DAC - Sipkari 3:1 V: 124-100
Banik 1922 - Gondor Condors 0:3 V:99-137

Tabulka:
1 Gondor Condors 6 b. 2 0 0 +4
2 FC DAC 3 b. 1 0 1 +1
3 Sipkari 3 b. 1 0 1 +0
4 Banik 1922 0 b. 0 0 2 -5

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXII: Skupiny do 24.12

Post by Azor » Wed Dec 09, 2015 9:00 pm

Banik 1922 - FC DAC 1:4 V:102-129
Pozitivní na této porážce je tom že jsme zahráli přes stovku. Máme skóre -8 tak snad po 6.kole nebudeme mít víc jak -15 :mrgreen:

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXII: Ve čtvrtek poslední osmifinále

Post by Azor » Tue Dec 29, 2015 6:59 pm

Sem to tu zanedbával :oops: Tak to aspoň trochu napravím, a dám přehled (ne)postupujících ze skupin.

1.místo
2.místo
3.místo
4.místo

1. Valyrian steel 18 b. (+17) sk. 5
2. Gondor Condors 18 b. (+14) sk. 8
3. FK Raduzza 18 b. (+ 10) sk. 4
4. Zubik Team 16 b. (+11) sk. 1
5. 1.SK Carl Kozojidky 15 b. (+36) sk. 2
6. fc dolní cerekev 15 b. (+21) sk. 7

7. Husičova 11 15 b. (+19) sk. 2
8. Panda Tessy 15 b. (+18) sk 7

9. FC Rovinka 15 b. (+4) sk. 3
10. ruda masina 14 b. (+5) sk. 6

11. Fc Mantel 12 b. (+14) sk. 5
12. IFK Jednota Dlouhá Třebová 12 b. (+7) sk. 4
13. FC DAC 9 b. (+2) sk. 8
14. ACS Pardubice 9 b. (+1) sk. 6
15. Sokol Čejč 9 b. (-2) sk. 1
16. FK TRNAVA 7 b. (+3) sk. 3

17. TJ Lokomotiva Hrany 7 b. (-1) sk. 3
18. AC Draha Prague 7 b. (-2) sk. 1
19. F.C. Technica Praha 7 b. (-2) sk. 6
20. FC Pohled 6 b. (0) sk. 7
21. FK CHMEL 6 b. (-2) sk. 4

22. FC Krvavy Prapor 6 b. (-6) sk. 3
23. Sipkari 6 b. (-7) sk. 8
24. AC Had Bozak 6 b. (-8) sk. 5
25. No Boost 6 b. (-25) sk. 2

26. FC Letenská šlechta 4 b. (-4) sk. 6
27. Bohemians 1905 3 b. (-7) sk. 1
28. Banik 1922 3 b. (-9) sk. 8
29. Dynamo Oleksovice 0 b. (-15) sk. 4
30. Jaguares de Cordoba 0 b. (-23) sk. 5
31. PC Bonner 0 b. (-30) sk. 2
32. JPD 0 b. (-39) sk. 7

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXII: Od pondělí do pátku čtvrtfinále

Post by Azor » Sun Jan 03, 2016 6:04 pm

Přehled výkonů v osmifinále:
141 - FK Raduzza
139 - Valyrian steel (ČK 85.)
138 - Fc Mantel
137 - Gondor Condors
136 - ruda masina (ČK 75.)
136 - ACS Pardubice

135 - Panda Tessy (ČK 64.)
134 - IFK Jednota Dlouhá Třebová
132 - fc dolní cerekev
130 - FC Rovinka
128 - 1.SK Carl Kozojidky (ČK 66,69.)
127 - Husičova 11
126 - Zubik Team
126 - Sokol Čejč (ČK 79.)
123 - FK TRNAVA (ČK 75,83.)
122 - FC DAC (ČK 67.)
Radúza se jako jedinná dostala přes 140 a pasovala se tak do role největšího favorita :wink:
Největší smůlu měl Tomkycz, který i přes redku měl o 4 % lepší a zároveň 2.nejlepší výkon, ale vypadl na penalty.
Smůlu měl také Mantel i přes 3.nejlepší výkon prostě na Radúzu neměl.
Naopak se štěstím postoupil Zubik Team, zahrál jen 126, nicméně Milan i díky ČK zahrál ještě hůře.

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXII: Finále Oliwapol vs. Bart 26.1. 14h

Post by Azor » Fri Jan 15, 2016 6:43 pm

V semifinále Oliwapol zvítězil 3:4 nad Pandou Tessy po výkonech 132:140 a Bart porazil acsncla 0:1 po výkonech 145-146

Ještě tu dám přehled výkonů ve čtvrtfinále:
143 - ACS Pardubice
140 - Gondor Condors
138 - fc dolní cerekev
136 - ruda masina
136 - FK Raduzza (ČK 78.)
134 - Panda Tessy
127 - IFK Jednota Dlouhá Třebová
123 - Zubik Team

oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1719
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: azor cup XXXXII: Finále Oliwapol vs. Bart 26.1. 14h

Post by oliwapol » Sat Jan 16, 2016 9:35 pm

Finále: souboj Céčkaře a Áčkaře jak to asi tak muže dopadnout ?
ACS Pardubice

User avatar
Gordon Condor
Coach
Posts: 47
Joined: Sat Jan 11, 2014 1:52 pm

Re: azor cup XXXXII: Finále Oliwapol vs. Bart 26.1. 14h

Post by Gordon Condor » Sun Jan 17, 2016 3:47 pm

oliwapol wrote:Finále: souboj Céčkaře a Áčkaře jak to asi tak muže dopadnout ?
Zběžný pohled na soupisky napovídá, že zápas může dopadnout jakkoli.
Sokol Oldřichovice / .The Simpsons. / Gondor Condors
9-20: GGFEDEDCBBAB, 21-30: CBAAAABCDE, 31-40: FGHGFEDCBB, 41-50: BBCCDEFFFG, 51-60:GGGGGGGFED, 61-70:CBBCBAAAAA, 71-80:AAAAAABCDE, 81-90:DDCDCCDDD

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXII: Finále Oliwapol vs. Bart 26.1. 14h

Post by Azor » Mon Jan 18, 2016 3:33 am

Gordon Condor wrote:
oliwapol wrote:Finále: souboj Céčkaře a Áčkaře jak to asi tak muže dopadnout ?
Zběžný pohled na soupisky napovídá, že zápas může dopadnout jakkoli.
A někdy taky pomůže slabším týmům pan Random :wink:

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXII: Finále Oliwapol vs. Bart 26.1. 14h

Post by Azor » Wed Jan 27, 2016 11:38 pm

42. ročník nakonec ovládl Bart, když ve finále porazil 4:3 Oliwapola po výkonech 146-137, pardubický výkon ovlivnila redka v 72. min. Bartovi tedy gratuluji a díky všem co se účastnili :wink:
Další ročník rozjedu asi příští týden

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány

Post by Azor » Sat Mar 05, 2016 3:47 pm

43.ročník zahájen :wink:

Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9222
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány

Post by Azor » Wed Mar 09, 2016 9:41 pm

Skupinová fáze končí 31.3, přehled skupin tu dám později, nyní tu dám seznam účastníků a jejich pořadí v divizích (A 6x B 5x C a D 7x E 4x F 3x

1) Banik 1922 E.24 - 5
2) ruda masina A - 14
3) FK CHMEL C.6 - 8
4) F.C. Technica Praha B.2 - 10
5) SK Marila Votice A - 9
6) 1.SK Carl Kozojidky A - 5
7) FC Crue Olomouc F.49 - 4
8 ) AC Draha Prague D.2 - 4
9) Bohemians 1905 D.19 - 14
10) Gondor Condors A - 3
11) Husičova 11 E.30 - 1
12) Šutrteam B.2 - 12
13) FC Žďár nad Sázavou D.22 - 3
14) FC Pohled D.26 - 5
15) Fc Mantel B.1 - 16
16) FK Zemsta D.23 - 15
17) Los Ojos Unicos C.7 - 8
18) FC DAC C.1 - 2
19) ACS Pardubice C.9 - 1
20) Stratovarius A - 11
21) PC Bonner E.15 - 16
22) Dynamo Oleksovice F.85 - 1
23) FC Letenská šlechta D.24 - 1
24) FK Raduzza B.2 - 1
25) berusky B.3 - 15
26) Panda Tessy C.7 - 2
27) Valyrian steel A - 7
28) Red Bull FC C.7 - 15
29) TJ Lokomotiva Hrany D.5 - 3
30) Poprad C.6 - 4
31) FC Klokan E.24 - 4
32) DBS on tour F.13 - 7

User avatar
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány

Post by Draha » Thu Mar 10, 2016 12:25 am

Los nám přisoudil zajímavou čtvrtou skupinu, kde narazíme na mojí pandí ženu, dále na nebezpečného crueface a favorita skupiny Marilu z Votic, cílem zůstává postup :twisted:
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru

User avatar
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány

Post by Raduuza » Thu Mar 10, 2016 5:59 am

Nám se naše skupina nelíbí ani trošku...

ruda masina
Valyrian steel
FK Raduzza
FC Pohled
Image

Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”