Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by Hippopotamus »

palo wrote: Díky.Hlavně posílejte otázky,ať je to z čeho dělat... :wink:
Nj, ja som myslel, že mám ešte čas, a zrazu tu bol rozhovor hotový :oops:
palo wrote:Co se týká toho rozhovoru s oslickem - už když jsem to zpracovával mne napadlo snad dvacet dalších otázek,na které bych se zeptal... :wink:
...ty máš zakázané sa ho pýtať niečo iné, ako koho ďalšieho vyberie? :shock:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by palo »

Hippopotamus wrote:
palo wrote:Co se týká toho rozhovoru s oslickem - už když jsem to zpracovával mne napadlo snad dvacet dalších otázek,na které bych se zeptal... :wink:
...ty máš zakázané sa ho pýtať niečo iné, ako koho ďalšieho vyberie? :shock:
Ne - já vždycky dávám otázky.Ale napadlo mne dvacet dalších... :wink:
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by Ataner »

Luxusní práce a skvělé počtení..a já blbec smazal zprávu..B-)
JPD - B.3
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by crueface1 »

Super počtení...musím jen zopakovat,že je to luxusní nápad palo! :)

A koukám,oslíček se nám zalíbil v japonské kultúře a to včetně té pokrevní ...gratuluji k mimču. Opravdu je to objevení smyslu života! Já to též kolem třicítky pochopil..o čem je ten život!:)
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by Mccgrady »

NAPROSTÁ DOKONALOST TOHLE ČTENÍ !!!

DODALO MI TO VELKOU CHUŤ BOJOVAT S TÍM ŠÍLENÝM HOLAŇĎANEM A DVĚMA RUMUNAMA O TITUL V A :-)

Mccgrady


p.s. doufám,že mi v tom ostatní pomůžete :lol:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by Hippopotamus »

Mccgrady wrote:p.s. doufám,že mi v tom ostatní pomůžete :lol:
Môžem ti ešte viac pomáhať? 8)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by acskncl »

Mccgrady wrote:NAPROSTÁ DOKONALOST TOHLE ČTENÍ !!!

DODALO MI TO VELKOU CHUŤ BOJOVAT S TÍM ŠÍLENÝM HOLAŇĎANEM A DVĚMA RUMUNAMA O TITUL V A :-)

Mccgrady


p.s. doufám,že mi v tom ostatní pomůžete :lol:
Nejspis si stema amaterama budes muset poradit sam :mrgreen: Cesi uprednostnujou vzajemnou rezbu mezi sebou.....
Na ceste do propadliste dejin.
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s oslickem

Post by xixor »

S Oslickem byla vždycky neskutečná zábava a jsem moc rád, že tu laťku furt drží tak vysoko. Díky kamaráde.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by palo »

To bylo zákeřné - nahnat mne na vlastní fízlárnu... :wink:
Katerina psala,že to snad zvládne zodpovědět přes víkend,tak já Na fízlárně povolím asi dřív :wink: a vecpu to před ni.

Jinak připomínám,že už ve středu budu rozesílat pozvánky,samozřejmě včetně Hujer Trophy o dva týdny SPFA.
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13988
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by ps2512 »

sakra...jsem se nestihl zeptat....tak se zeptám tu:
hraješ víc SP ožralej nebo střízlivej? :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s palem




Azor:
Čau, napadlo mě, že když už jsi vymyslel tu skvělou fízlárnu, tak by bylo dobré si proklepnout i Tebe Obeslal jsem 25 manažerů, kteří poslali otázky ve fízlárně, tady máš otázky těch, kteří odpověděli:



Kenji:
Mě by strašně moc zajímalo, kolik času věnuješ SP, myslím včetně fóra atd....mě když lanařili do této hry, tak řekli, že prý 10 minut denně, cha cha cha!!

Než mne Ataner uvrtal do fóra,tak i těch 10 minut stačilo... :)
Teď záleží,v jaké fázi je Stratovarius Cup.Nejnáročnější je to při skupinové fázi,jde to strašně rychle a jsou tam ještě všechny týmy,to většinou nic jiného ani nestíhám.
Bývá to ale tak hoďka,maximálně hoďka a půl,ale je to hlavně o tom,že mne to baví.Minulý týden jsem marodil,tak jsem tu čučel od rána do večera... :)


Mech:
Zeptej se ho, jestli se mu líbí v cele předběžného zadržení a jak mu jde práce s poutama...


V cele panuje mírné překvapení,jak jsem se to ocitl,když mne nikdo nevybral,ale už se z toho vzpamatovávám.
S pouty to umím,kdysi jsem na vojně do zblbnutí nacvičoval jak bezpečně spoutat a prohledat zadrženého... :)



Milko:
Kedy navštívi Trenčín a nepokecá pri pivku so slovenskými bratmi Dajom a Milkom a ich blízkym kamarátom šutríkom zo Šutrteamu, ktorý má u nich rezerváciu vždy???

Do Trenčína se už několik let chystáme s rodinou na hrad,ale to by bylo určitě na otočku.
Specielně s váma třema bych si ale to pivo dal někdy moc rád.A nejen s váma,z fleku bych vyjmenoval pár dalších.
Takže nejschůdnější mi přijde ten sraz,i když zatím sám netuším,jestli mi to vyjde,bude záležet na tom termínu,u mne je to tak,že čím blíž k létu,tím mám ty víkendy narvanější...



oslíček:
1) Hádám správně, že název týmu Stratovarius je podle finské speed (power) metalové skupiny?
2) Pokud ano, jaká je tvoje oblíbená písnička od nich?
3) Co dalšího doporučíš na poslouchání?
4) Proč manažer netvrdí muziku podobně jako kapela?
5) Byl si někdy u skutečného výslechu?


1) Jo - hádáš správně.A můj týmový znak je přebal jednoho jejich alba.I když můj tým se měl původně jmenovat FC Helloween a nick past69,který jinak používám.Jenže jsem něco zdupal při registraci a nepřišlo mi to přihlašovací heslo.Takže to bylo až na druhý pokus.Ten původní nick už mi to nebralo,tak jsem rychle přemýšlel,co bych tam dal,no a vzpoměl jsem si,že na vojně na Slovensku mi nikdo neřekl jinak než palo.
2) To je těžké,z těch TOP bych určitě složil minimálně jedno album. :) Určitě The Kiss Of Judas,Black Diamond (tak se mimochodem jmenuje i můj stadion :) ),hrozně rád mám 4000 Rainy Nights a radši stačí,nebo bych to tu vypisoval do večera... :)
3) Já to mám složitější,poslouchám dost odlišné věci.V osmnácti jsem poprvé slyšel Keeper Of The Seven Keys od Helloweenů a byl jsem jasný... :) Metal poslouchám celý život a celý rok se těším na Masters Of Rock do Vizovic,kde si během čtyř dnů odrovnám játra,ledviny a sluchovody.Nejvíc kromě těch dvou kapel poslouchám Sonatu Arcticu,Accept,Hammerfall,Iron Maiden,teď zrovna mi z repráků hraje Pink Cream 69.V poslední době jsem objevil Avenged Sevenfold a čerstvě Battle Beast.Ale poslechnu si i tvrdší kapely - Kreator,Slayer...Kromě toho jsem díky manželce přišel na chuť i folku (i když jsem dlouho odolával :) )a jezdím i na tyto festivaly.Hodně naposlouchané mám všechny alba Mňágy a Žďorp a ve slabších chvilkách si pouštím i třeba Bachovy varhanní koncerty Organ Works.
4) No zrovna Stratovarius jako kapela tu muziku zas tolik netvrdí... :) Manažer tvrdí co může,ale vždycky ho někdo přetvrdí. :)
5) Díky bohu ne,s policajtama jsem měl jenom opletačky vždycky jen kvůli autu,v osmnácti jsem si za 3000 pořídil svůj první vůz :) a asi tak desetkrát mi sebrali techničák... :)

-------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------Oslicek šel příkladem s fotkou,tak taky nazůstanu pozadu - od malička jsem byl metalistou... :wink:


Foxir:
Pokolikatý jsi na fízlárně?


Zadržený jsem ještě naštěstí nebyl... :)


Crueface:
Tak se pala ptám,jestli ví,co je to POŽURŽIL


Ať přemýšlím jak přemýšlím,nenapadá mne vůbec nic.



Pattrick:
Jaké máš cíle na SP? Chceš se probojovat na výsluní Adivize nebo spíše jen bojovat na úrovni turnajů z fora? Kde Tě napadnula myšlenka na fizlárnu? Máš radost z toho jak probíhá? Už máš v hlavě nějaké nápady na zpestření?


Asi tak před rokem jsem psal Dajovi,že mým cílem je aspoň jednu sezónu si zakopat Béčko.Takže ambice mám naplněny.Příští sezónu asi znovu odehraju divizi s B týmem a budu se soustředit na turnaje a ČM soutěže.Co se týká fízlárny - nad tím jsem přemýšlel hrozně dlouho,rád jsem čítával ty rozhovory v SP novinách a říkal jsem si,že je škoda,že už něco takového není.Ta podoba s otázkami od ostatních mne napadla až nedávno,ale furt jsem pochyboval,jestli by se to vůbec nějak chytlo - zatím je to pro mne příjemné překvapení.

A typické výslechové otázky:
- jméno matky za svobodna?

Ludmila :D

- cos dělal včera večer?

trapně jsem čuměl na bednu :)

- byl si přitom sám?

ne

- toho chlapa si tam viděl?

jen toho v televizi

- ten nůž má Tvoje otisky, vysvětlíš nám to?

ano - krájel jsem dnes krkovici a bůček - večer máme doma opiádu s přáteli...

- proč plave ve Tvém akvárku?

to je tošovo... :)


Prim:
"Mas velice pekne zpracovany svuj turnaj (statistiky, sestavy kola, atd.). Kolik casu to zabere a co ti na tom prinasi nejvetsi uspokojeni?"

Mám už na to najetou takovou šablonu,tak to až tak hrozné časově není.Náročný je vždycky ten začátek a pak už se to uvolňuje...Uspokojení - dokud to někoho baví.A když se mi podaří vymyslet taková konina jako Hujer Trophy... :)


sexy kotě:
Proč, když máš velice slušný tým si se ho nepokusil doplnit o pár hráčů a nepřipravil se zabojovat o postup do A v další sezoně a místo toho si béčko odfláknul a sestoupil?
Jaké máš plány pro příští sezony?


Jsem realista a vím,že na Áčko nemám.I kdybych se tam nakrásně nějak prokousal,hned bych vyletěl.Nemám ani složený tým z nějak stejně starých hráčů,aby měli top výkony ve stejnou dobu,když to jde,snažím se doplňovat tým co nejmladšími hráči.Na nějaké výrazné posílení se nedostává financí,tak to držím jak se dá.Navíc jsem proslulý tím,že kupuju hráče nad cenou,protože mne nebaví se s někým přehazovat a jdu po hráčích na okamžitý přestup.Zrovna nedávno mi psal Mccgrady,protože nemohl pochopit jeden můj nákup... :) Díky mým nákupům se tu o mém týmu hovořilo jako o "millionares",což mne vždycky pobavilo,protože jsem na účtu nikdy neměl víc než 30 mega. :) Moc neplánuju,soustředit se v nejbližší době budu na turnaje.


acskncl:
1)Na foru sem sveho casu zahlid zes navstivil najakej fotbal tusim v nemecku. Doma predpokladam fandis Zlinu, venku mas nejakej oblibenej tym?
2)Zde ve hre se hodlas venovat spis turnajum, nebo tym trosku poladis a vezmes to utokem do Acka?


1) Ano,pořád masochisticky fandím Zlínu.A kromě toho Barceloně,Arsenalu a Nottinghamu Forest.V Německu jsem byl v létě se synem na přátelák 1.FC Köln - Arsenal.Hráli v nejsilnějších sestavách,tak to byl zážitek...Jinak můj syn (manažer Robi van Persie) je až fanatickým fanouškem gunners,měl dokonce období,kdy seděl u fotbalu v Tv v originál dresu včetně stulpen a trenek,ověšený vlajkou a šálou... :)
2) Áčkové ambice nemám.


Milan:
1) Odkial si dostal taky genialny napad na fizlarnu?
2) Zaujimalo by ma aj kolko casu stravis pri robini statistik na svoj pohar?
3) SP ako vieme vsetci znamena vela. Co by si robil ak by zrazu skoncil aj s forumom?
4) Co ta k SP priviedlo?
5) Verim ze tu budes este par rokov. Mas podobny nazor?

1) a 2) zodpovězeno výš
3) Asi bych měl klasický absťák... :) Ale počítám,že bysme se stejně za chvíli slezli na nějakém jiném manažeru.Radši ať ale co nejdýl vydrží...
4) Objevili to mí dva synové před šesti lety,já jsem se přidal a jediný vydržel.Ondra (Robi) teď zas už docela dlouho hraje,ale moc tomu nedává.
5) O tom nepochybuj... :)



Azor:
1. Jdeš se kromě hokeje občas podívat ve Zlíně i na fotbal?
2. Víc jak 3,5 roku se Tvůj nick objevoval jen na SP a až poté i na fórum. Měl jsi nějaký jiný nick předtím na fóru, či se těch 3,5 roku pohyboval pouze na SP?

1) Ještě na jaře jsem měl permice na fotbal i na hokej.Měl jsem je odmalička,ale loni hráli hokejisti základní část tak špatně,že jsem už chodil vlastně jen proto,že jsem tu permicu měl...V létě navíc ještě zdražili,tak jsem si ji po mnoha letech nevzal.Zatím mi to tak vyhovuje - jdu když mám chuť a jinak je sleduju na Tipsportu.Naživo jsem na ně byl letos asi pětkrát.Na fotbal chodím skoro na všechny zápasy,ale je to spíš utrpení,i když tu druhou půlku podzimu se po výměně trenéra dost zvedli a dalo se na ně i dívat.
Kromě toho Ondra hraje za dorost Malenovic,tak chodím samozřejmě na něho.
2) Byl jsem jenom na SP.Až jsem začal dělat Stratovarius Cup,tak mi furt Ataner psal,kdy bude topic - tak jsem chvíli ještě vzdoroval no a pak to dopadlo jak to dopadlo... :D



ps2512:
hraješ víc SP ožralej nebo střízlivej?

Určitě střízlivý - ožralý většinou padnu do postele a spím. :) I když moje herní úroveň možná odpovídá opaku... :D


-------------------------------------------------------------------------Image
-------------------------------------------------------- Tak abyste neřekli - i jedna skutečná...Vzadu v černém a bílém tričku stojí moji drobečci - v bílém Robi van Persie.


A otázka na závěr - čekal jsi, že i ty jakožto autor fízlárny, budeš taky předvolán?

Tak čekal jsem,že dřív nebo později to přijde,akorát mne nenapadlo,že to bude mimo pořadí... :)


Díky ta Tvůj čas, Azor alias onula


Last edited by palo on Fri Sep 13, 2013 1:43 pm, edited 1 time in total.
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by Azor »

No ne. co všechno se člověk nedozví na té fízlárně nedozví. To jsem tedy vůbec netušil že Robi je synem pala :shock: Takže mě palo přesvědčil i z pozice vyslýchaného že fízlárna je super nápad a už jsem nedočkavý na fízlárnu s kateřinou :twisted:
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by Ataner »

Super..bohužel se mi otázky nedostalo..ale Páťa to zabil..proč plave ve Tvém akvárku... :mrgreen:
Prostě super nápad..tohle je opravdu oživení jako kjáva..díky Pali za tento svěle organizovaný a oblíbený turnaj..každopádně 185 stránek hovoří samo za sebe..hluboká poklona :wink:
Musím přiznat že když jsem řešil návrat, patříš do té skupiny proč jsem to nemohl zabalit..(kurva však ty víš jak to myslim).. :wink: :lol:
Last edited by Ataner on Sat Dec 08, 2012 7:45 pm, edited 3 times in total.
JPD - B.3
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by oliwapol »

I když otázky zde vyslýchaným pokládám nepravidelně tak si rád vždycky přečtu souhrn výslechu.

Tleskám tomuto oživéní SP fora. :D
ACS Pardubice
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - pozvánky a Hujer Trophy 12.12.!!

Post by Raduuza »

jéé já zapomněla poslat otázku...
ale je vidět, že Palovi to jde na každé straně, ať vyslýchá či je vyslýchán, super počtení :D :D
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”