Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin str.197

Post by Raduuza »

mrakoplas44 wrote:
Raduuza wrote:
to mi je úplně jasné, nechodím s hlavou v oblacích :mrgreen: :mrgreen:
A kde jí necháváš? :mrgreen:
doma ve skříni :mrgreen: :mrgreen: :D z bezpečnostních důvodů :twisted: :twisted:
Image
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin str.197

Post by mrakoplas44 »

Raduuza wrote:
mrakoplas44 wrote:
Raduuza wrote:
to mi je úplně jasné, nechodím s hlavou v oblacích :mrgreen: :mrgreen:
A kde jí necháváš? :mrgreen:
doma ve skříni :mrgreen: :mrgreen: :D z bezpečnostních důvodů :twisted: :twisted:
Bezpečnostních důvodů pro tebe nebo pro okolí.
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s acsknclem str.198

Post by palo »

Raduuza wrote:Všichni si pořádně zamapatujte tento okamžik, jsem DRUHÁ :D :D :D což je poprvé a naposled :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak teď už jenom první ??? :twisted: :wink:
Image
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s acsknclem str.198

Post by Raduuza »

palo wrote:
Raduuza wrote:Všichni si pořádně zamapatujte tento okamžik, jsem DRUHÁ :D :D :D což je poprvé a naposled :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak teď už jenom první ??? :twisted: :wink:
hihi tak to bylo myšleno :P :P :P :P :P
Image
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - představení skupin str.197

Post by Raduuza »

mrakoplas44 wrote:
Raduuza wrote:
doma ve skříni :mrgreen: :mrgreen: :D z bezpečnostních důvodů :twisted: :twisted:
Bezpečnostních důvodů pro tebe nebo pro okolí.
to radši nebudu rozvádět a nechám to na vaší fantazii :twisted: :twisted:
Image
Libo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1421
Joined: Sat Sep 16, 2006 9:20 pm
Location: Ostrava

Re: Stratovarius Cup XVI. - Hujerem acskncl !!!

Post by Libo »

PaToM wrote:
Libo wrote:Pekne statistiky Palo, jenom ten muj tym je nejaky levny :mrgreen:
Pol roka nič nenapíšeš a potom sem prídeš, napíšeš krátky príspevok ako by sa nechumelilo... no vitaj späť, chlape! :D
Tak mam mene casu, holt pritelkyne nejaky ten cas zabere :mrgreen:
Nicmene se divim, ze si na me jeste nekdo vzpomnel, prece jenom nejsem moc velky pisalek :mrgreen:
K veci, frankie prvni zapas vypustil a tak slavim tri body, snad ne posledni :P
39th season - F.179
Image
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s acsknclem str.198

Post by frankie_doparoma »

ja nic nevypustil, postavil jsem cistokrevny becko, bohuzel ale vydrzelo komplet jen 4 minuty :mrgreen:
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Stratovarius Cup XVI. - Hujerem acskncl !!!

Post by PaToM »

Libo wrote:Tak mam mene casu, holt pritelkyne nejaky ten cas zabere :mrgreen:
Nicmene se divim, ze si na me jeste nekdo vzpomnel, prece jenom nejsem moc velky pisalek :mrgreen:
K veci, frankie prvni zapas vypustil a tak slavim tri body, snad ne posledni :P
Aha, tak takéto starosti ja našťastie / žiaľ nemám. :mrgreen: resp. :(
Tiež k veci. Náš prvý zápas:

FC Hostage 2:2 Fc Mantel

výkony: 126 - 126

Podľa výkonov zaslúžená remíza a pre nás veľmi cenný bod, ktorý sme vôbec nečakali aj vzhľadom na to, že v turnaji nemáme žiadne ambície. Na druhú stranu, objektívne treba poznamenať, že to bolo v deň, keď Mantel nenastavil ani na ligu, ináč by zápas dopadol úplne inak.
Napriek tomu sme za tento bod vďačný a kiežby ich bolo ešte aspoň zopár. :) Na postup to určite nebude, so šťastím možno na to 3. miesto, ale aj o tom dosť pochybujem.

Ďalší zápas nás čaká zajtra ráno na ihrisku môjho menovca - Patrika. Favorit je jasný. Cieľom bude asi neprehrať väčším ako 3-gólovým rozdielom.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - Hujerem acskncl !!!

Post by Ataner »

Libo wrote: Nicmene se divim, ze si na me jeste nekdo vzpomnel, prece jenom nejsem moc velky pisalek :mrgreen:
Pisálek možná ne ale tak nějak sem patříš.. :wink:
JPD - B.3
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s acsknclem str.198

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s Mccgradym



Ahoj,
jsi předvolán Na fízlárnu.Máme tu teď ozdobený stromek,tak budeš v příjemném prostředí... :)

Na fízlárnu Tě vybral Tvůj předchůdce -
acskncl:
Tak tady bych to vzal asi bez vahani smerem k nejvetsi ceske nadeji naslednych sezon na zisk titulu v A divizi a tedy Mccgradymu.
Minulou sezonu si sahal po zisku Hernan cupu, kdy i pres venkovni finalovej vykon 150( kdy toto a vic hraje jen absolutni extratrida) ti poharek smolne utekl. Mas v planu zautocit na Ackovej titul uz v této sezone, nebo spis zkusis jeste znovu Hernan cup a tym trochu doladis? Precijen Acko mas vyborny, ale ten druhej a treti sled trosku na dlouhodobou soutez jeste kulha( dost hracu ma stale daleko do plne formy) Pres stale nejpocetnejsi zastoupeni v Acku ses bohuzel jedina ceska nadeje na mnoho dalsich sezon kdy by ten titul mohl uhrat.
Pokud by se to nepovedlo co planujes dal?


1) Děkuji za příjemné oslovení „největší česká naděje následných sezon na zisk titulu v divizi A“ ale rád bych to trochu opravil : CÍTÍM SE SPÍŠ TEĎ JAKO VE VĚZENÍ A NENÍ CESTY ZPĚT…
2) Z prohraného finálového zápasu se stále nemůžu dostat a přiznávám, že zklamání bylo tak veliké, že jsem se už těšil na konec světa
3) Myslím si,že na tuto otázku budu odpovídat víckrát a o to víc mě její zodpovězení bolí :) … titul v divizi A je bohužel v tuto chvíli a to i v dalších sezonách nereálný. Byl bych schopen bojovat s týmem me_dinamo, možná i dokonce s týmem FC Meangreen ale to co tu předvede v následujících ročnících tým Deamned nemá podle mého obdoby :(
4) Titul se vyhrát nepovede, takže plány nejsou



A tu jsou další dotazy:

Crueface:
Tak koukám,že Mccgrady se do Ačka dostal přesně 3 roky od založení klubu.
Tak tady je nějaká ta otázka
1.Máš na kontě nějakou příjemnou finanční rezervu?
2.Co Rychlé šípy,kdo ti byl vzorem? Jistě tě ta vlna ještě zasáhla.
3.Na pasece se pase bílý kůň. Jakou má ten kůň barvu?

1) Na kontě mám ještě tolik peněz, že bych byl schopen postavit stejný konkurence schopný mančaft (ale to jak všichni víme nejde v jedné sezoně atd..)
2) Čoveče…nějak jsem se Rýchlýma šípama neztotožnil :)
3) Na barvě záleží podle toho jaký si dá člověk model :)


Mazzy:
Jo tak na Mccgradyho si jednu otazecku dam.
1. Zdravim te Mecu. :-D Zacali jsme hrat SP temer ve stejnou dobu. Koukam kde jsi ty a kde ja, ale to neni podstatne :-D.
Zajima me tvuj recept na uspech. Mel jsi stesti pri nakupech nových hracu, nebo vynikajici mladeznickou akademii?
Jestli je to ovsem tajne, tak to pochopim.
2 Pujdes jako jeden z favoritu do mezinarodni ligy SPEL. Co si o teto lize myslis a jakou ji budes davat vahu pred ligou a turnaji?
Moc dekuji za odpovedi a preji ti mnoho uspechu v letosni sezone. Mazzy


1) Zdravím Mazzy, jo to mě těší, že jsem jinde :) Úspěch spočívá v tom, že je prostě člověk trpělivý, nastřádí spoustu peněz a pak se vydá jako boháč za hvězdama. Bohužel dle mého názoru to je jediná možnost jak být úspěšný.
2) Dnes ráno jsem hodně debatoval s pořadatelem celého projektu a moc jsem ho za to chválil. On je ale bohužel naštvaný přístupem některých id… kteří se přihlásí a pak nemají zájem. Myslím,že je to skvělá myšlenka a já se budu snažit udělat pro dosažení nejvyšší mety maximum, jestli to bude na úkor ligy, to si ještě nejsem jistý.


tosa_CZ:
Z rok a půl starého (to to letí!) rozhovoru (http://www.soccerproject.co.cz/ceske-sp ... cgrady.htm) si pamatuju, žes východočech. Poněvadž já též, můžeš tvůj výskyt přiblížit, jak nejvíce uznáš za možné?

1) Jsem z Nové Paky, městečko cca 15 km od Jičína. Trvalé bydliště raději neuvedu, kdyby mě chtěl někdo vybrat nebo tak :)


Hadis:
tak o Tobě kamaráde nic nevím, naopak, mám zafixovaný spojení - Mccgrady - Čech žijící v Americe.... Tak jak to je ? jo a jsi taky sparťan ?
Hadis


1) Mccgrady je moje přezdívka již několik let, ale né,že by mi tak říkali kamarádi ani já sám, ale uvádím jí všude na internetu.
2) Nejsem sparťan ani slávista…. Český fotbal moc nesleduju,ale jakmile hraje někdo v nějaké evropské soutěži, fandím jakémukoli českému týmu.



oslicek:
1) kolikrát se chystáš vyhrát áčko?
2) obětuješ tomu naprosto všechno - oželení Hernán Cupu, max. koncentrace výkonů, ignorace turnajů, apod.?
3) kolik si dáš pokusů na výhru v áčku, kdyby to náhodou nevyšlo?


1) A divize bohužel v současné době vyhrát nejlze a díky týme Deamned to není možné ještě několik sezon.
2) Zajímavá otázka na kterou zatím po 4 kolech neznám odpověď ALE musím přiznat, že hraní jen jednoho zápasu denně (myslím pouze ligu) mě vůbec nenaplňuje, takže nejspíš budu dělat to co mě baví i na úkor ligy… ono je jedno jestli bude člověk 3tí nebo 5tej…
3) Dám jich tolik dokud to bude možné, samozřejmě budu hrát na plno a zkusím uspět, ale jakmile uvidím,že je již hotovo….změním styl.






byl bych rád, pokud by si všichni pustili tuhle písničku :-) ---- nevím proč, ale nějak mě poslední dobou nic lepšího nenadchlo :-)

https://www.youtube.com/watch?v=8qacVvm-8ao

fotku přidávám takovouhle

-----------------------------------------------------Image


Bobo:
Otázky:
Kopu otázok sa možno bude opakovať od ostatných managerov..
1)Popíš tvoj bežný SP deň
2) Má tvoja prezývka spojitosť s hračom NBA Tracym Mcgradym?
3) Aký darček si chceš nájsť pod vianočným stromčekom? :)
4) Tvoj najlepší transfer pomer cena/výkon?
5) Tvoja reakcia na výsledok finale SP cupu?

1) Hm… zajímavá otázka: Ráno vstanu, jdu na záchod, tam si sednu, pustím mobil a mrknu na ranní výsledek. Podle toho se pak odvíjí nálada do cca 10 00 do dalších simulací. Po výsledku se většinou nálada zlepší… vzhledem k tomu,že jich neobchoduju, tak na přestupové listině trávím jen dva dny v týdnu ( cca 15 minut projetí všech postů) a myslím že to bohatě stačí. Aktuálně teď hodně sleduju týmy z A co dělají, co mají na plánované, co kupují, prodávají atd. Když už není do čeho píchnout, mrknu na forum a přečtu pár příspěvků a vyjímečně i nějaký dodám. Jak jsem již psal, čím výš jsem, myslím divizi, tím míň trávím času na socceru.
2) ANO – je to podle hráče Tracy McGrady
3) Určitě lepší zdraví, tento rok mě nějak doprovázela smůla ale mam dojem, že to se zabalit nedá
4) …prodal a nakoupil jsem neskutečný množství hráčů !!! několik sezon dozadu jsem si vše evidoval, ale pak jsem ztratil přehled, takže bohužel nevim :(
5) PŘIROVNAL BYCH TO KE KONCI SVĚTA, ale k sebevraždě to ještě nebylo.


oliwapol:
1. proč zrovna nick Mccgrady? je to s něčím spojeno?
2.tvoje cíle na SP jsou asi jasné,ale co by se muselo čistě teoreticky stát aby jsi hned skončil s touhle hrou?
3.jaký je tvuj oblíbený hokejový tým?
Hodně štěstí v Ačku a pak se uspěch dostaví :)


1) je to podle hráče Tracy McGrady, hráč hrající kdysi NBA, nejlepší střelec. Dřív jsem hrával basketbal, byl jsem v reprezentaci do 18 let a basket byl můj život…takže proto.
2) Cíle jsou jasné ale bohužel nebudou naplněny :( Pokud bych nemohl být v práci na socceru (samozřejmě to je i tak na černo) myslím,třeba bez internetu nebo tak…tak bych určitě skončil. Doma bych se tomu nevěnoval! Na to je hra až moc nedokonalá abych jí upřednostnil před rodinou…
3) Energie Karlovy Vary



Kenji:
Kde bereš prachy jsem asi pochopil z TP ze 17.12., ale prosím poraď mně, kde je mám vzít já? Když poradíš dobře, budu Tvým plejbojům dělat tu funkci, co chceš klidně ZADARA :-)


1) Napadá mě jediné a to,že ti jsem schopen udělat v práci úvěr a to BEZ POPLATKU :)


Prim:
Predne gratulace k postupu do nejvyssi souteze. Skvela prace! Muzes vysvetlit svuj nick? Diky.


1)ZKOPÍROVANÉ Z PŘEDEŠLÉHO DOTAZU: je to podle hráče Tracy McGrady, hráč hrající kdysi NBA, nejlepší střelec. Dřív jsem hrával basketbal, byl jsem v reprezentaci do 18 let a bysket byl můj život…takže proto.


Foxir:
Kolik hodin denně trávíš na SP?
Hraješ i jiné onlinovky? Jaké?


1) Hodin nedokážu říct, ale myšlenkama celý den, mimo toho co spím.
2) Jiné hry nehraju,to bych časově nezvládl, ale pařim s kámošem Fifu pořád dokola a sám občas na playstationu 3 když mi manželka půjčí televizi :)



Hippotamus:
Myslíš, že keby si svojim hráčom viac veril a dopredu ich tisíckrát neodpisoval, mohol si finále SP pohára vyhrať?
Predpokladám, že toto je tvoj prvý tím. Ak áno, čo ťa "donútilo" k tomu, aby si začal prakticky hneď po založení tímu obchodovať, resp. ako si k tomu prišiel? (ak nie, otázka ostáva rovnaká :-D)
Myslíš, že vyhráš niekedy ten náš slávny turnaj (to ako Perlu)? ...ak hej, naserieš ma, neskúšaj to!


1) Těžko říct, možná i jo…nejsem si ale vědom žádné chyby, kterou bych ve finále udělal a nebo něco udělal jinak. Bohužel semifinálový zápas mě sebral ohromné množství sil a úsilí.
2) Je to můj druhý tým, soccer jsem hrál kdysi, došel do divize D a byl jsem ZABANOVÁN…v tu chvíli jsem s tím sekl a vrátil se za cca rok a půl. Jiná strategie k vítězství nevede a jestli se mýlím, budu rád, když mi to někdo dokáže.
3) Myslím si,že Perlu vyhraju a to už tento ročník :) … přiznávám ale, že pro to neudělám maximum. …..



Big El:
Jaké je největší manažerská perla poznání, jejíž tajemství jsi odhalil?

1) Zatím jednu takovou perlu odhaluju…ale bohužel toto nepovím. Ale teda luxusní otázka!!!


palo:
nejdříve má tradiční soukromá filmo/jídlová anketa :P :
- oblíbený film?
- oblíbené jídlo?
- jaké jídlo nesnášíš?

- čteš pravidelně fízlárnu?
- který rozhovor Tě zatím nejvíc zaujal?

-jak vzniklo spojení s Hippem pro Perlu?


1) Film- Vrchní prchni! Jídlo- Špagety, nesnáším houby. Fízlárnu čtu pravidelně a hrozně se mi tento projekt líbí! Nejvíce mě zaujal asi můj rozhovor :) . Spojení vzniklo s tím,že jsme se spřátelili tady na socceru a stali se z nás manageři, kteří si navzájem vyměňují názory. On přišel s nápadem, já s financema :) dohromady to myslím klape. Věřím ale, že jsme schopni na tom ještě zapracovat :) :) :)


Milko:
Čo bolo pre teba najťažšie na ceste do najvyššej divízie SP???

1) 100% vydržet tak dlouhou dobu jen a jen obchodovat, nedívat se na výsledky, a jen se honit za penězi. Myslím,že tohle jen tak někdo nedokáže :(


xixor:
- Nějakou dobu jsi na SP nebyl, co tě přivedlo zpátky?
- V A divizi máš silné konkurenty. Při pohledu na FC Meangreen a Damned United mě napadá otázka: co by jsi dneska na své cestě do A divize udělal jinak?
- Myslíš že dneska ještě možné vyhrát SP cup i A divizi v jedné sezóně?
- kde tě v současném v týmu nejvíc tlačí bota?
- tipneš si, jak dlouho vydrží SP?


1) Po pravdě mě k tomu přivedla nuda v práci a taky to,že jsme si s kámošem řekli, že to zkusíme ještě jednou s tím,že budeme jen obchodovat. Spíše to byla taková malá bitva, kdo je schopen víc vydělat. S hraním fotbalu to nemělo nic společného.
2) Myslím,že jsi ještě kromě FC Meangreen a Damned United zapomněl na me_dinamo… víš, abych řekl pravdu, nevím…často o této otázce sám přemýšlím!!! Nejsem si vědom nějaké velké chyby… z té velké 4řky jsem služebně nejmladší,sice to je k ničemu ale těší mě to. Jednu věc bych ale asi našel, podle mého je zbytečné mít hráče pod 20%... myslím,že nejlíp to udělal FC Meangreen…toho uctívám, ty zbylé rumuny nesnáším :)
3) Největí problém je na RB a částečně na CB … tam jsem měl vyhlédnutou perfektní náhradu,za kterou bych dal cokoli…bylo na něho nahozeno 25 M, čekal jsem až bude moci okamžitě přestoupit a nejednou za 30 M byl koupen a kým jiným než týmem Deamned.
4) Pokud by nefungovalo forum a to co dělá simi8 tak to už možná dávno skončilo. Dávám tomu do doby…kdy manageři půjdou k 5000 uživatelům



Azor:
1. Která země má nejkrásnější holky?
2. Kdybys měl doporučit SP známému fotbalistovi, kterého bys první oslovil?


1) mě se líbí všechny ženský na světě…! Více si můžeme napsat osobně :)
2) Tomáši Řepkovi, tomu vypatlancovi, aby viděl, že s vysokou agresivitou se hrát nedá.


Hernán Crespo:
Jaké máš plány do své první sezóny v nejvyšší soutěži? A jaké umístění budeš považovat za svůj úspěch?


1) Bohužel jsem se už smířil s tím,že na největší titul to nebude takže mi postačí být do top 3 a určitě být nejlepší z čechů…


sexy kotě:
Ahoj
Tvůj záměr od začátku hry byl po vykšeftování "nějakejch drobnejch" vyhrát Áčko, mezi elitu ses už probojoval,tak kdy přijde ta třešnička na dortu? Při pohledu na ostatní české týmy seš asi jedinej kdo pro to má v dohledné době předpoklady :-(


1) Jsi dost zkušená na to abys věděla, že tým Deamned je šílenej a hru totálně ovládne. Nepomůže mi ani moje managerská zručnost, ani rady mých a tvých kamarádů :(

V závěru bych chtěl poděkovat všem českým managerům, kteří drží partu, protože bez toho bychom to tu mohli opravdu zabalit. Největší dík patří managerům: Finrod Felagund,sexy kotě a xixorovi.
První jmenovaný je můj největší přítel na socceru vůbec, přitom jsme se nikdy neviděli a asi ani neuvidíme :) . Sexy kotě je naprosto perfektní zástupce, pokud bych se nemohl z jakýchkoli důvodů socceru věnovat a xixor, s kterým už nejsem tolik v kontaktu byl jako učitel perfektní.

Díky.


A nakonec: Koho dalšího bys pozval Na fízlárnu? A na co by ses ho zeptal?

1) Nebudu dlouho přemýšlet… -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------?

Díky za ochotu a čas. palo



Protože osazenstvo naší fízlárny - hodný a zlý policajt - jsou také jenom lidé a chtějí trávit svátky se svými rodinami,nastupují nyní oba na zaslouženou dovolenou.
Všem manažerům pak vzkazují,ať si užijí Vánoc a přejí hodně štěstí do Nového roku.
V roce 2013 už budou ale opět ve střehu a vzkazují: "My přijdem! A s námi přijde i zákon!!!"
:wink:
Last edited by palo on Fri Sep 13, 2013 1:45 pm, edited 1 time in total.
Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s Mccgradym

Post by frankie_doparoma »

hm, ja si dicki oznacim tu zpravu jako dulezitou a pak na ni zapomenu a nepolozim otazku... :|

jinak k tomu Repkovi, ja bych ho bral do tymu hned 8)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s Mccgradym

Post by palo »

Image

Image
Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s Mccgradym

Post by impossible »

Opet velmi prijemne fizlovske pocteni!
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s Mccgradym

Post by GeorgeTT »

Vsadím tri priateľáky, že ďalší na fízlarne bude Hippopotamus...
GeorgeTT
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s Mccgradym

Post by impossible »

GeorgeTT wrote:Vsadím tri priateľáky, že ďalší na fízlarne bude Hippopotamus...
To je celkem jistota. Ne jako ten dnesni neslavny konec co nepr...

Image
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”